30078
  • Police88
    #24950
    Grat!
    Nekem is kedved hoztál a Rushoz leültem két asztalhoz 3 - 3$-al és az egyiknél 15$nál hagytam abba a másiknál meg 13$-al :D Elötte elbuktam egy beülőt a következővel: AA nálam vs AKo J6s na vajon ki nyert? elvitte flushel... de sikerült ezen felülemelkednem.

    Rushal érted el a 100$ am?
  • plu604
    #24949
    gratz
  • ntex
    #24948
    Ezt is elértem !!! XD

  • plu604
    #24947
    Helószia!
    Ez a cég ellenőrzi őket. Ha nem értesz hozzá/nincs kedved végig olvasni, elég ha a "Breaking the system" részt elolvasod. Ők értenek hozzá, elhiheted.

    Szerintem itt be is fejezhetjük a PokerStars-os csaláselméleteket.
  • Tigristank
    #24946
    Egymás után 4-szer jött az ász pókerem, most miért mondjátok, hogy csal a terem? :D

    Viccet félretéve szerintem fölösleges ezen vitatkozni, mert egyik oldal sem tudja bizonyítani az igazát, az is lehet, hogy csalnak, de az is, hogy nem...
  • Csacsi
    #24945
    Honnan is jön, hogy nem ellenőrzik őket?

    És gondolom...az a több ezer játékos...vagy inkább 10.000 Játékos...aki nyerő tud lenni...gondolom nekik csal a terem. Milyen szerencsések...

    És mi van akkor, ha valaki nagyon jó játékos.....szinte verhetetlen volt eddig....akkor neki csalt a terem...majd kapott egy 100BI-es downswinget...és mégis felállt. Akkor épp másnak csalt?

    Hogy dönti el a szoftver, hogy kinek csaljon?

    Szóval kérnék részletesen alátámasztott bizonyítékokat :)
  • sandor8206
    #24944
    szia
  • xxxpaulxxx
    #24943
    ok! szia!:)
  • sandor8206
    #24942
    hát persze, hogy csal a terem e felől kétséged se legyen
    egyszerű filozófia: sima cégek is csalnak amiket ellenőriznek, majd az nem fog csalni amelyiket senki?
  • xxxpaulxxx
    #24941
  • xxxpaulxxx
    #24940
    Igen:D
  • sz4bolcs
    #24939
    Ismerős a lelkiállapot, amiben most éppen leledzel.
    Még gyúrsz rá egy kicsit, és egyből megváltozik az az álláspontod, hogy "nem csal a terem."

    A poker az egyik legjobb indikátora a paranoid skizofréniának. :D
  • ba32107
    #24938
    1 hónap? Az aztán hosszú táv :D

    Ne érts félre, ne kötözködök, de a hosszú táv pókerben inkább jelent 3-4 évet, mint 1 hónapot. A terem nem csal (ha esetleg mégis, úgysem tudod meg soha, és tenni sem tudsz ellene). A komfortérzet viszont fontos, szóval ott játssz ahol jobban megy. Senki sem mondta, hogy könnyű pókerezni :D A pszichológiai oldala a legmegviselőbb, szerintem is.
  • ddt500
    #24937
    Paradise pókeren egyszer felvittem 200$ 1150-re egyetlen nap alatt. Másnap lebuktam az 1200-at 287-re. Azt felvittem egy asztalon 780-ra. Majd harmadnap lenulláztam magam. Szóval kár nagy jelentőséget tulajdonítani a jó szériának. Ki kell szállni.
    Majdnem az összes nagyobb nyereményem pocket párra kapott setből jött.
  • precision
    #24936
    tény, hogy nagyon adta a lapokat, de sosem adtam meg pl lyukas sorra meg bizonytalan flush húzókra még egy nagyvaknyi emelést sem... riveren sohasem nyertem pl... flop -nál, vagy max turn -nél már meg volt a nyerő kezem

    legalább egy hónapja játszom pokerstarson, szóval viszonylag tudok hosszú távon gondolkodni... és nyugodt lelkiismerettel mondom, hogy egy fos az az oldal, még akkor is, hogy ha nem vagyok vmi jó játékos

    a #24918 -ban leírtak csak egy a sok közül... meg sem tudom mondani hogy AA -t vagy AK suited -et hányszor vertek ilyen gyökér fish -ek...
    egyszer direkt számoltam, 50 leosztásból 39 -szer volt a flopon ász... nyilván ez is véletlen, meg az is, hogy kb ugyanennyiszer jön ki 3 v. 4 szín... a párokról nem is beszélek... életemben nem láttam ennyi fullhouse -t mint itt :)

    persze, hosszú táv, nem csal a terem, én ezt értem is, és egyet is értek vele... de ez már sok, legalábbis nekem... rohadtul nem életszagú az egész szoftver úgy ahogy áll
  • ba32107
    #24935
    1 óra alatt 15 beülőt nyerni... ez eléggé lapömlésnek hangzik. Kíváncsi vagyok, hány coolert és bad beatet adtál a többi játékosnak. Ők meg a paradisepokert szidják éppen :)

    Meg kéne már tanulni mindenkinek, hogy hosszútávról van szó, és nem egy-egy sessionről. Mindig gondoljatok erre, ha azt hiszitek hogy a világ összeesküdött ellenetek.
  • precision
    #24934
    tegnapi paradisepokeres freeroll nyereményemet (2,00 EUR) ma 15x -ösére növeltem nem egész 1 óra alatt mikro limites asztalnál

    de nyilván én vagyok a loser és nem a pokerstars adja tényleg szarul a lapokat :)
  • ntex
    #24933
    WHO IS THE BOSS ???

  • ntex
    #24932
    zzzzsíííííííííííír

  • sz4bolcs
    #24931
    érdemes volt ennyit szívni xD
  • ntex
    #24930
    Jééé megkaptam a RUSH jelvényt XD
  • ntex
    #24929
    Meg ezt is...

  • ntex
    #24928
    Nyilván ezt is szarul játszottam meg igaz ?

  • plu604
    #24927
    "Tudom hogy túl széles skálával játszok, de pont ezért mert uncsi a játék, Rush-on sokkal jobb :D"
    Akkor miért csodálkozol hogy sokat veszítesz? A jó játékos egyik erénye a türelem. Ha az nincs, akkor masszív multitabling (6-9 asztal), ahol messze nem tudsz figyelni és ezért leszel bukó (legalábbis amíg nem tudsz faszán a statokból olvasni) vagy marad ahogy már említetted is a rush poker. De ott viszont már feszes range-el játssz ha jót akarsz.
  • plu604
    #24926
    Elephant ingyenes. még mindig.
  • ba32107
    #24925
    Csak óvatosan. Rush-ban hatalmas swingek vannak. Az elején én is gyorsan nyertem, aztán jöttek a bukó szériák...
  • ntex
    #24924
    Ja azt elfelejtettem hogy az Ezüst cikkek nagy része használhatatlan mert a legtöbb ezüst cikk statolvasásról szól, az alapján van összeállítva a cikk. Szoftverre meg nincs pénzem
  • ntex
    #24923
    elolvastam majdnem az összes cikket strategyn, végignéztem egy rakás hand elemző videót. Tudom hogy túl széles skálával játszok, de pont ezért mert uncsi a játék, Rush-on sokkal jobb :D
  • Csacsi
    #24922
    Hány cikket olvastál el? Hány videót néztél végig?

    Naponta mennyi időt szánsz arra, hogy elemezd a játékod?
  • ntex
    #24921
    Amit ma elbuktam 10$-t normál asztaloknál azt Rush-on visszanyertem 1 óra alatt kb :D
  • ntex
    #24920
    Hogy tanuljak meg játszani low téten mikor a sok máker orosz-ukrán meg német gambler miatt minden lapomat levernek ? :D És mikor vakharcban flopon AT-val A4T boardon All-in megyek A4 ellen és riverre leesik a második 4-ese a srácnak persze hogy beírom hogy "luckbox" még ő olt be engem hogy mekkora lúzer vagyok :D:D Pofám leszakad az ilyenektől. Am Rush pókeren valahogy sokkal jobban érzem magam, gyorsabb a játék, ezen is maradok sztem :)
  • Csacsi
    #24919
    Megint 1 emberrel kevesebb...akitől pénzt lehet nyerni :(
  • precision
    #24918
    az év versenyén játszottam a pokerstarson, 50 ipad, 5000 USD, fejvadászat...stb.

    AA -ra allint mondtam, egy orosz buzeráns 26 -ra megadta, flopon lerakott neki három hatost, és a végén még egy fuck your mother loser -t is eleresztett a kis g*ci

    szakadjon rá az ég az egész pokerszars -ra, ennél fosabb oldal nincs

    kiveszem a pénzem és veszek belőle lottót... kb nagyobb esélyen van rajta nyerni mint ezen a foshalmazon
  • Csacsi
    #24917
    Akkor ott bukod el.. Ha legkisebb téten nem tanulsz meg játszani..magasabb szinten még kevésbé fogsz tudni. :)
  • sz4bolcs
    #24916
    Anyway the wind blows

    És a terem csal... ámen
  • ntex
    #24915
    Nem érdekel már különösebben XD Holnapután jön az új configom úgysem nagyon fogok pókerezni :) Ha majd komolyabban neki akarok állni játszani majd befizetek és nem kis szartéteken fogok játszani a sok ruszki máker között :D
  • Csacsi
    #24914
    A KK hand kivétel mindet bűn rosszul játszottál meg.

    Így ne csodálkozz, ha buksz.
  • ntex
    #24913
    I Love Mák :)

  • ntex
    #24912
    OMG Miért nem Rush pókereztem eddig :O XD

  • ntex
    #24911
    Enrage Rush póker :D :