30078
  • xxxpaulxxx
    #24870
    :S


    Amúgy azt nem tudja valaki, hogy miért nem tudok befizetni bwinre? Kiválasztottam, hogy moneybookersről fizetek és van is annyi pénz bőven rajta, ami kéne, de ő mégse fogadja azt el, hanem azt akarja, hogy töltsem fel a MB számlám:D
  • plu604
    #24869
    szánalmas. hihetetlen hogy nincs jobb dolguk. naplopó banda.
  • sz4bolcs
    #24868
    imádom ezt az országot..
  • Csacsi
    #24867
    A Lurdy-s razzia eredménye. Mindenkit bevittek a rendőrök a teremből.

    500 rendőr volt ott. Sok embert...akik csak játszottak is bevittek tanuként kihallgatásra.
  • sz4bolcs
    #24866
    stars :D Ekkora potot még nem láttam nyerni... royallal
  • zeli
    #24865
    Elkezdtem játszani 1-2 SNG-t. Egyik csávó lemákolt, de vmi fos T2-vel, aztán visszamákoltam úgy, hogy kiesett. A döntő asztal összeült, beírta a chatbe:

    ClaireValentine (Observer): zeli, good luck u dumbass :)

    :DDDddddd
  • precision
    #24864
    bazzeg... flopból... :D
    ez melyik teremben volt? :)
  • sz4bolcs
    #24863
    áz ellen ....nem vééééééd... (Szalacsi Sándor)

  • precision
    #24862
    és ezen most mit kéne látnunk? :)
    bementek razziázni egy terembe, ahol csak "zsetonokra" játszanak, és hazamentek, nem? :D
  • Carloska
    #24861
    Poker
  • ba32107
    #24860
    Végülis igaz. Ha nyit valaki ásszal, akkor emel is valószínűleg.
  • Csacsi
    #24859
    Floppon azért nem jó a check/rasie...mert elégg drawheavy a board. És sok drawnak adunk ingyen lapot...Floppon bet 3/4 pot...ha arra visszaemelnek..akkor push in.
  • xxxpaulxxx
    #24858
    Nah megint jól kiszúrtam magammal:DD
    Tegnap végre sikerült kifizetést kérni partyról... és a moneybookersre kértem, ami elvileg a "LEGGYORSABB KIFIZETÉSMÓD"
    Aha... 1 napja semmi hír a pénzemről:D
    Asszem ezen a hétvégén se kártyázok:D
  • ba32107
    #24857
    Az elsőnél a flopon check-raise-re mentem volna. Így hogy donkoltál, és rádemeltek, mindenképp visszaemeltem volna. Lent van a flösshúzó, és pozíción kívül vagy, ha turnre leesik a kőr, akkro nehéz helyzetben vagy. A másodiknál végülis jó a call, flopon viszont mehetett volna az insta-allin.
  • Tigristank
    #24856
    Flopon még sajna nem számoltam vele, hogy itt akár sor/flöss is kijöhet neki, ezért is emeltem túl kicsit, mert arra számítottam, hogy A párja lesz. Aztán az 5ösnél eszméltem, hogy itt bajok is lehetnek, végül sikerült elbénázni. :D
    De azért köszi az infókat, legközelebb ilyen helyzetben nagyobbat fogok emelni! Szerencsére azért még pluszban vagyok az eddigi játékokig. :)
  • setuh
    #24855
    Preflop jo a megadas a set mininghoz.Nem az a lenyeg h siman megadja vagy nem,floppon meg boven elol vagy barmi ellen(jo nagyobb set ellen nem de az meg cooler),es itt a legjobb betenni a penzed.Floppon en majdnem potot emelnek,turn jatekodnal meg azt irod h dobatni akarsz akkor ott is joval tobbet kene emelni.Csak azt nem ertem,h ha turnon vedeni akarod a kezed a donkbettel,akkor floppon miert nem akartad?Szal en azt tanacsolom,h elobb allj neki kicsit olvasgatni tanulgatni mert igy hamar elszallhat a br-ed.:)
  • Tigristank
    #24854
    Egyébként mennyit kellett volna emelnem kb.? Szerintem inkább preflop kellett volna, akkor valószínűleg eldobta volna, mert a flop után lehet, hogy simán megadja a flösshúzója miatt a komolyabb emelést is, aztán a turnön pedig már sorhúzója is volt.
  • Tigristank
    #24853
    Aha, hát az elsőt azt tényleg elbénáztam, mert nem nagyon figyeltem a játékra (konkrétan végig csak azt néztem, hogy sora lehet-e vkinek, a flössre nem is gondoltam), a másodiknál viszont a turnön már azért emeltem 0.64 eurot (korábban ilyen emeléseknél mindig dobta a csaj, ha még nem volt semmilye), erre megadja...
    Jah, és egyébként egyszer én is nyertem riveren. :D
  • setuh
    #24852
    Hat bocsi de ien megjatszas mellett ne csodalkozz,h "megint" riveren kapsz ki.Mar floppon nagyobbat kene emelni mert viszonylag huzonehez a board,es multiway potba akar mar floppon es betehetjuk,legtobbszor lesz egy A ami kifizet es huzoknak jobb itt nem adni olcson a turnt.
  • Tigristank
    #24851
    Jah, és eddig leginkább MTT-ken játszottam (cash gamen csak ritkán, és azt is rövid ideig), úgyhogy kicsit szokatlan volt...
  • Tigristank
    #24850
    Na, elért engem is a bukó széria, -1 beülő. :D
    Szokásosan megint a rivereken buktam...



    Itt meg azért adtam meg, mert totál kiismerhető volt a csaj játéka, mindig csak magas lapokkal szállt be a játékba, és ha nem jött le magas lap a flopba, akkor is emelt egy viszonylag nagyot. A turn után már csak passzolt, úgyhogy tudtam, hogy akkor még nincs semmije (max flöss húzója), emeltem 1 nagyot, hátha eldobja... persze megadta, aztán imádkoztam, hogy csak ne kőr jöjjön le, és persze, hogy az jött. :D
    Aztán emelt egyet, ekkor már éreztem, hogy flösse van, de mondom 0.32 euro már úgyis lófasz, úgyhogy megadtam...



    Esetleg észrevételetek van-e? :)
  • xxxpaulxxx
    #24849
    Lehet abból is építkezni... csak nem biztos, hogy épp sngből:)
  • Wright111
    #24848
    köszönöm srácok a segítséget, persze ez a 10.000ft nem is arra megy hogy vér komolyan ebből akarok X $-t csinálni, ez kezdésnek tanuláshoz van :) ha látom értelmét akkor folytatom de már nagyobb tőkével
  • plu604
    #24847
    Az az egyik, a másik meg hogy ha találsz olyan termet (pl. RedKings, de itt kicsi a játékosbázis) ahol még vannak Double or Nothing SnG-k, azokkal egy kezdő is könnyedén pluszosra hozhatja ki a játékát.
  • Csacsi
    #24846
    50 dollárral 1 dolláros SNG-ket kell nyomatni. Normalt 9 főset. Nem kell hozzá sok cikk....és simán lehet játszani.Ráadásul annyi agyhalott van...hogy iszonyat.
  • Galy
    #24845
    Nem gondolom, hogy 50$ kevés, de ennyivel szigorúan be kell tartani a BRM-et.
    ennyivel kezdtem én is, 0,25$ és 0,50$-os sng és mtt
    csak versenyekkel vagyok most 200 felett

    (egyszer ültem le cg-zni, azonnal bukó volt :-)

  • ddt500
    #24844
    Egyetértek. 10 000Ft semmire nem elég csak elveszi a kedved. 200-300$ a minimum ha komolyan gondolod. Vagy tolj be 50$ de úgy, hogy csak tesztnek/szórakozásnak szánod és semmilyen reményt nem fűzöl hozzá.
    Persze lehet szerencséd lesz vagy kiderül rólad, hogy te vagy az új Phil Ivvey és 50$-ból csinálsz 5000-et egy hónap alatt de sokkal valószínűbb, hogy óvatos játékkal is egy hét alatt elbukod mindet.
    UFF.
  • ba32107
    #24843
    Nem vagyok versenyszakértő, de 10000 szerintem arra kevés. Az nagyjából 50 dollár, 1 dolláros nevezés alatt nem találsz versenyt, és ott a legnagyobb a variancia. Végülis elég is lehet, de azért jobb lenne 100 dolcsi (ha valóban versenyt akarsz játszani). Amúgy vannak még más ingyen tőkék is (YourPokerCash).

    Viszont a saját befizetésnek az alábbi előnyei vannak:
    - akármikor ki tudod venni
    - be tudod kötni a pokerstrategy-hez a számládat, ami nagyon jó

    Ha elkezded, mindenképp olvasd el a kezdő cikkeket a pokerstrategyn (bankroll managemantet különösen). Illetve itt is kérdezhetsz :)

    Versenyt mint mondtam nem játszom, így termet se nagyon tudok erre javasolni.
  • sz4bolcs
    #24842
    xDD
  • xxxpaulxxx
    #24841
    Az kevés!:O









    vicceltem:D
  • Wright111
    #24840
    sziasztok most ismerkedek a poker-rel, sajnos már bátyám a PS-es bónuszt itthon kihasználta így én nem tudom. 10.000ft-al akarok beszállni először és úgy tanulni kisebb versenyeken stb....milyen termet ajánlanátok erre?
  • ba32107
    #24839
    Valahol azt olvastam hogy 24, de ez nem tuti
  • xxxpaulxxx
    #24838
    És maximum hány asztalon lehet játszani náluk?
  • ba32107
    #24837
    Asszem nincs, sőt auto-topup se :(
  • xxxpaulxxx
    #24836
    Nah meglestem ezt a bwint... nagyon komoly:D Sokkal több asztal van, mint partyn és tök jó flop%-a van a legtöbbnek... aztán benéztem egy partyba és tényleg hatalmas fishek vannak, szóval mindenféleképpen erre fogok váltani... csak engedélyezzék már a cashoutot PP-n:D

    Viszont azt jól láttam, hogy nincs waitlist?
  • sz4bolcs
    #24835
    fák
  • xxxpaulxxx
    #24834
  • sz4bolcs
    #24833
    Most éppen mi történik a PS-sel? :D Nem írták, h. szerver reset le, de versenyek eltűntek... végül lekapcsolták a szervert. Pápá van?
  • xxxpaulxxx
    #24832
    Oks, köszi, lehet meglesem akkor:)
  • precision
    #24831
    paradise poker -en nem rak be a paradise liga freeroll -ra... belépek, betöltődne az asztal, de kis idő után eltűnik
    verseny lobbyban viszont látom, hogy játszanak, mert vannak már kiesők, változnak a zsetonmennyiségek...stb.

    wtf? soha nem csinált még ilyet...