30078
  • sandor8206
    #25510
    na benéztem pokerstarsra, első benyomásom 3,5$ 27 fős SnG, érdekes lesz
    sok a fish, nagyon mákoltak, kíváncsi vagyok mi lesz
    asztal, szoftver, stb. így Fulltilt után nem tetszik, szokni kell nagyon
    itt hol van az asztal rendezés automatikusan?
  • sandor8206
    #25509
    SH-ben fold, 9 fősnél sima call sztem
  • Csacsi
    #25508
    nah ebben tévedsz....nagyon sokan rosszul játszanak.

    Például.

    Tegyük fel a kövektkező partit.

    Nagyvak vagy AQs handdel.

    Stackek Button 1.600. Kisvak 4.200. Te 3.200. Vakok 150/300.

    A kisvak az előző 3 körben mikor a gomb dobott all in ment. eddig mindig dobtál. Most AQs-ed van a gomb dob...a kisvak ALL in megy? Call vagy Fold? És miért?
  • sandor8206
    #25507
    ezért nem szeretem a SH, meg 9 fős SnG-ket, főleg turbokat, végén semmi nem múlik rajtad
    kb. mindenki jól játszik mert mindenki short stack és dönt a szerencse
  • xxxpaulxxx
    #25506
    Ez pedig egy 70/25ös arc ellen... Nem tetszett a helyzet:D

  • xxxpaulxxx
    #25505
    Ejj:/

    Nekem ma ez volt a kellemes:

    Barátnőm pont figyelt... Turnön mondom: Fogadjunk, hogy AJ-ja van:DD és TÁDÁÁÁ! Rohantam is ki főzni inkább abban a pillanatban:D

  • Csacsi
    #25504
    Csal az RNG :)

    egyik
    másik
    bonusz

    Így nehéz pluszosnak lenni SH SNG-ken :)
  • wantonly
    #25503
    Aki a PokerSavvy-n keresztül ment a Bwinre, vagy ért hozzá, segítsen legyen szíves. Szóval ki szeretném játszani a bónuszt a savvy pontokért. Régen az volt odaírva, hogy 5600 market pont kell, ami meg is van, de most meg 250PP-t kérnek.

    "Deposit at least $20 and earn 250 Poker Points"

    De ez utóbbi nem tudom hol van nyilvántartva, csak státuszpontok és marketpontok vannak a b'inside-on. A befizetés megvolt.
  • xxxpaulxxx
    #25502
    Francba... 3 BI+ után végetért Karácsony és lelépett=(
  • xxxpaulxxx
    #25501
    Ha valaki random kezekkel MINDEN KÖRBEN Allin megy, akkor mi a legalacsonyabb kéz, amivel érdemes megadni?:D
    Eddig 2 BI-t kaptam tőle ajándékba^^
  • xxxpaulxxx
    #25500
    Ez rám is igaz volt:D
    Néha-néha limpeltem is, amikor már volt zsetonom és egyszer nem játszottak rám vissza... akkor Q9sel limpeltem UTGből és flopon lejött két 9es... checkbehindoltam, majd blank turn betre visszaemeltem... megadja, riveren megint eljátszottam ezt, de ott már nem kaptam megadást... viszont öröm volt nézni, hogy egy "profinak" hogy kattogtak a tekervényei, hogy mi a lószarral limpelhettem:D
  • Csacsi
    #25499
    A6-al a JJ-t. Így már értelmesebb :)
  • Csacsi
    #25498
    ÉS előtte ugyanez az ember egy K 10 4 floppon tolta középre a zsetonjait...szintén AA ellen...akkor K5 volt nála és turnon már jött is az 5-ös. Valamint A-al is agyon tudta verni a JJ-t. Eléggé ömlés volt. Ritka volt, hogy nemvolt minimum 2 párja :)
  • Csacsi
    #25497
    Tegnap én is Játszottam élőben. Csak 3. lettem. Csalt az élő RNG :))

    AA vs KQ bekerült a K 5 3 boardon. De a Turn K, és a river Q lapkkal nem tudtam mit kezdeni :)
  • xxxpaulxxx
    #25496
    Köszi:)

    Ez volt kb a 6. alkalom és ma ment a legjobban:D Igazából múltkor jöttem rá, amikor néha meg-meglestem játékon kívül (és itt most nem a foldot értem) egy "pro" lapját és olyanokkal játszott, hogy csak lestem... aztán ott leesett... MI A FRANCÉRT TARTOK EZEKTŐL A SRÁCOKTÓL? Ma ez előnyömre is vált... Ők is két lapból építkeznek és visszahívásra abszolút nem szabad megilletődni:))

    Voltak elég csúnya mákolásaim is mondjuk, amiket szégyellettem is, (pl 76s-el emelek preflop, majd megadok 3betet (volt zsetonom), aztán lejön turnre a sorom:DD, aztán JTo hasonló preflop játékkal 2 párrá javult, meg hasonló finomságok:D)
    A Heads up nagyon izgi volt... bár el volt dőlve már elejétől kezdve nagyjából, hogy én leszek az 1. (kb 6x több zsetonom volt, mint a másik srácnak), de azért izzasztó volt és így élő sng-ben még sosem heads up-oltam:)

    Szóval élveztem és megérte az 1000 Ft rebuy:DD
  • ntex
    #25495
    Congratz
  • xxxpaulxxx
    #25494
    Nah voltam élőpókerezni újra... 1. lettem, 2Kból csináltam 10et:DD
  • sandor8206
    #25493
    kösz
  • Csacsi
    #25492
    Igen.

    Options/preferred seat.
  • sandor8206
    #25491
    halihó
    pokerstarsosok lehet valahol állítani, hogy minden asztalnál fix helyen üljél?
  • ntex
    #25490
    Hát van ilyen, ilyenek miatt már sokszor enrageltem én is :D De nincs értelme am, tényleg neked is lehet bármikor ilyen malacod. Majd lenyugszol aztán úgyis folytatod :D
  • precision
    #25489
    ok, végeztem a pókerrel

    nem érdekel, hogy preflop hiba volt a raise -t megadnom, és az sem érdekel, hogy top párra adta meg az allinemet, akkor is mázlija volt, nem kicsi, hanem kurvanagy... sz*pjon le egy taliga aprómajmot.

    de ez csak egy a mai sokszáz szivatásból amit a partypokeren kaptam... és nem voltam tilten, megfontolt voltam végig, leszámítva talán ezt az 1 leosztást

  • ntex
    #25488
    Jó kérdés :D
  • precision
    #25487
    hm, én nem kaptam ilyet...
    de vajon ha használom ezt a linket, megkapom én is a zsét? :D
  • ntex
    #25486
    Ez csak úgy jött :D
  • xxxpaulxxx
    #25485
    Jááj és tényleg ott vannak a PP HH mappájában napokra bontva a handek! Köszi, akkor így nem lesz semmi kényelmetlenség!:)
  • ntex
    #25484
    Kedves ntex!

    A közelmúlt eseményei alaposan megnehezítik a pókerjátékosok életét, az Everest Poker ezért egy elsősegélycsomaggal próbál segítséget nyújtani számodra.

    Ingyen 50$ vár rád az Everest Pokeren: nem kell saját pénzt befizetned!

    Kattints ide, és szerezd meg most 50$-os készpénzbónuszodat:
    --- http://hu.pokerstrategy.com/bonus/detail/1583 ---

    Próbáld ki az Everest Poker valódi pénzes asztalait a terem ingyen 50$-os ajánlatával.
    Ha legalább 5$ befizetsz a terembe, a befizetőknek járó 500$-os bónuszra is jogosult leszel.

    Ne késlekedj - ez az ajánlat csak a következő 14 napban elérhető. Szerezd meg most 50$ készpénzbónuszodat az Everest Pokeren!

    Bónuszfeltételek: bónuszodat kifizettetheted, ha...
    - a megérkezése utáni 30 napon belül valódi pénzes asztaloknál kezdesz játszani, és
    - 1000 Summit pontot gyűjtesz össze a bónuszösszeg megérkezését követő 120 napban.
    Amint összegyűjtöttél 1000 Summit pontot és eltelt a 120 nap, 50$-os készpénzbónuszodat és nyereségedet kifizettetheted.

    Megjegyzés: Ha már befizettél a terembe, nem vagy jogosult az 50$-os készpénzbónuszra.


    A legjobbakat kívánja neked,

    a PokerStrategy.com csapat

  • xxxpaulxxx
    #25483
    Tééényleg! Ez nagyon jó ötlet, köszi!:)

    #25482: Igen, azt szoktam, csak most egy fél hónapig ez elmaradt:D A PC-n mindig csinálok biztonsági backupot az adatbázisról... de az most szépen rajta is maradt:D No mind1, amíg nincs tápom, addig szerzek majd egy külső vinyóházat:D
  • asafderg
    #25482
    Át kell tenni pendrivén egyikről a másikra.
    Én is így szoktam kb. hetente, h mind a két gép nagyjából up-to-date legyen.

    Egyébként HM2 már megoldja a problémát.
  • ba32107
    #25481
    Simán manuálisan importáld be a handeket, az nem jó?
  • xxxpaulxxx
    #25480
    Nekem meg most meghalt a pcm tápja és most laptopról vagyok kénytelen nyomni
    Problem #1: Kifolyik a szemem, annyira piciben jelennek meg az ablakok widescreenen:D
    Problem #2: A PC-n maradt kb fél hónapnyi hand a hold'em managerben...


    Azt nem tudjátok esetleg, hogy ha én most játszok a notebookomon és ugye gyűjtök ide is egy kisebb adatbázist, amíg nem lesz jó a PC-m, akkor a két adatbázist lehet valahogy egyesíteni? Tehát hogy ne írja felül az importálás miatt, hanem csak az új handek/jegyzetek/statok jelenjenek meg a PC-n levő adatbázisban:D
  • ntex
    #25479
    Én meg visszacsúszok szerintem bronzra, mivel nem tudok játszani -.-
  • xxxpaulxxx
    #25478
    No fasza megint lecsúsztam úgy 30 ponttal az arany státuszrólXD
  • ba32107
    #25477
    Ezt most nem törlöm ki, de az ilyen refes linkeket hanyagoljuk, ha lehet.
  • Tigristank
    #25476
    Partnerprogram befigyel azért...
  • Rebellis80
    #25475
    Gondolom itt is van lóvé, ha 50.000 eurós raked hand versenyeket tudnak finanszírozni... Purple poker
  • setuh
    #25474
    Am igazad van neked is,de azert akik a freerolokert sirnak azok tenyleg megerdemlik h szivozzanak veluk...
  • ntex
    #25473
    Ha Full Tilt lehúzza a rolót remélem Pokerstrategynél lehet igényelni másik teremhez kezdőtőkét XD
  • sandor8206
    #25472
    azért az kemény, hogy a pokerstrategyn FullTiltes cikknél a nagy bankrollosak oltogatják, a kis párszáz/10 dolláros gyerekeket, hogy mit sajnálkoznak, mit sírnak amikor nekik annyi meg ennyi maradt bent, 6K, 10K sb.
    hát nem vagyok köcsög, de azért az ember csak sajnálja már a saját pénzét akármennyi is?! Sajnálom tényleg szar dolog, de kb. engetessék már meg hogy "leszarjam", hogy mi van a másikkal főleg egy vadidegennel
    jó, hogy nem azt várják már el, hogy az legyen az ember hsz-e a cikkhez, hogy pl:Dwannak akinek több 10ezer $ van bent, meg hasonlóknak szar nekik én meg lenyelem azt a párszáz dollárt, úgy is megkeresem ennyi meg ennyi idő alatt. Tényleg sok nem normális ember van
    Mondjuk van a másik véglet aki nem tud a holnapi freerollon indulni :-) az legnagyobb baja

    Érdekes reakciók
  • sandor8206
    #25471
    annyira nem, de kis pénz is pénz :-)