30078
  • ba32107
    #25470
    Sok pénzed volt ott?
  • sandor8206
    #25469
    fasza, akkor szabadságot veszek ki
    ottani lóvé pihen, máshova meg nem fizetek be, bármi történhet
  • Rainbow15
    #25468
    Az még belefér, hogy 120 DON 62%-át nyertem meg, 240 alatt pedig levittem 50-re? Nem változtattam a játékomon, nem tudom, hogy kellene e, még 500-600 don-t le kell játszanom ongame-n, csak nem tudom mire számítsak.
  • xxxpaulxxx
    #25467
    Nah látod... EZÉRT szenvedek én ebben a szar teremben:DD
  • sandor8206
    #25466
    grat! akár mekkora idióta azért a 86o call sztem felesleges volt tőled:-)
  • precision
    #25465
    hidd el, ez egy allint is megadott volna flop után is a szaros lyukas flush -ére... nem potyára nyomtam check -et a river után, előző körökben is nyert már riveren "esélytelen" handeket
  • Tigristank
    #25464
    Szerintem túl kicsiket emeltél, főleg flop után.
  • Wright111
    #25463
    Csak remélni lehet hogy nem lesz semmi a stars-nal meg hogy valahogy az FTP-sek is megoldják, de ahogy ismerjük USA-t ha valamit a fejükbe vesznek...
  • ba32107
    #25462
    Hát a fene tudja... én biztos voltam benne, hogy a FTP-vel nem lesz semmi baj, erre ez... PS fórumon az a véleménye sokaknak, hogy a legnagyobb oldal biztosan nem fog megbukni, hanem ellenkezőleg, megerősödik. Jó kérdés, ha elővigyázatos vagy, leveszed :D
  • precision
    #25461
    utálom mikor egy szaros színre megadnak mindent... az ilyennél betiltanám a netet... még úgy is, hogy talán hiba volt calloznom

  • sz4bolcs
    #25460
    starsnal várható ilyen? mert akkor rohadt gyorsan kiutalom a kis pénzecském
  • precision
    #25459
    aztarohadt... még jó hogy múlt héten cashoutoltam innen... vhogy megéreztem!
  • KAMIONOS KOGYO
    #25458
    Full Tilt !!!
  • ba32107
    #25457
    Köszi, még gondolkozom rajta, hogy belevágjak-e. A fél BR buktát azért gondoltam, hogy bebiztosítsam, hogy nem bukom el az egész pénzt, nem tudtam hogy ez nem bevett gyakorlat. Meglátom mi sül ki belőle :)
  • asafderg
    #25456
    A $21k az lifetime (utóbbi 1,5 év) befektetés, egyszerre $2,5k-nál nem volt kint egyidejűleg. BR-m nyilván nem publikus, de én speciális helyzetben vagyok, mert sztékelve + coacholva is vagyok, tehát a br-omból tudok erre fordítani.
    Mostanába egyre kevesebbet sztékelek, köszönhetően a fekete pénteknek. Sajnos a legjobb %-os vételeim amerikai online játékosokból volt, akik eltűntek ugye...

    A CG sztékelésről nem tudok nyilatkozni, abból mindig kimaradtam, szándékosan. Van a 2p2 fórumon sztékelési topik, ott olvasgass, biztos találsz hasznos infót.
    2p2 staking

    Az alaptőke felét elbukja akkor vége?! Ezt nem tudom értelmezni. Fura opciónak tűnik.
    Az mondjuk bevett gyakorlat, h ha $300-ra van megállapodás, akkor azt 3x$100-as részletekben küldöd. De, hogy 1/2 BR bukta után kilépj ilyen módon, az nem tűnik korrektnek.
    Valószínűleg NL10re nem fogsz szupersztárokat találni. De mint az én esetemben is inkább a hosszútáv a lényeg egy kezdő esetében. És akkor talán egyszer látsz szép profitot belőle.

    Mindenesetre sok sikert hozzá. Ha bármiben tudok segíteni, szólj bátran.
  • ba32107
    #25455
    Ejha! 21k-t kockáztattál, akkor megkérdezhetem mekkora rollod van? Vagy ez nem pókernyeremény? Milyen limiten játszol, ha játszol egyáltalán?

    Én nem gondolkozom ilyen nagyban. Elsősorban CG-t szeretnék stake-elni, mivel ahhoz értek csak, így jobban meg tudom ítélni a stakee játékát. Bár láttam olyanokat is, akik versenyecsomagokhoz kérnek támogatókat, de mivel egyáltalán nem értek az MTT-khez, így zsákbamacskára adnám a pénzemet. Olyan 60k körüli összeget adnék (forintban :D), szóval kicsit több mint 300 dollár.... ebből a reális az a NL10. Én is úgy gondoltam valahogy, hogy a profitot felezzük, ha pedig az alaptőke felét elbukja, akkor felbontjuk a megállapodást és visszakapom a maradékot. Szerinted így érdemes belevágni? Nekem azért vannak kétségeim, mert aki NL10-en értelmes profitot képes villantani (7-8 BB/100), az valószínűleg nem fanyalodik rá az én 300 dolláromra. Ennél gyengébb játékost pedig nem mernék stake-elni.

    Nem érzem úgy hogy hosszú távon képes lennék szignifikánsan növelni a rollomat (ezt a ~300 dollárt) játékkal (egyszerűen nincs időm a komoly tanulásra), viszont elherdálni sem akarom (elveszteni hobbi játékkal, vagy cashoutolni), ezért gondoltam ilyesféle befeketetésre. Nekem a póker a pénzről szól elsősorban, így végülis mindegy, hogy játékkal vagy stakeeléssel szerzem azt meg. De a fentiek alapján kétségeim vannak. Te mit tudnál javasolni?
  • sz4bolcs
    #25454
    Gondolom erről beszélsz:

  • sz4bolcs
    #25453
    ezaz srácok!! hogy aktuális legyek: Hail to the king, baby! :D
  • ddt500
    #25452
    Két kiváló megadás egymás után.

  • xxxpaulxxx
    #25451
    Hülye vagy? Tudod mekkora halastó lett, mióta megszűntek a 20BB-s asztalok?^^


    De amúgy mégse szeret annyira:D Connection lost-------> KK folded preflop >:(


    Amúgy azért vagyok és leszek is mindig itt, mert a nagy oldalak közül csak itt számolja a strategy a pontjaimat:P
  • ddt500
    #25450
  • sz4bolcs
    #25449
    Te még mindig azon a szar oldalon szívsz? :D
  • xxxpaulxxx
    #25448
    nah ma végre szeret engem a PP
    20 perc alatt 3 póker és 2 set az lapömlésnek számít?:DD
  • sz4bolcs
    #25447
  • xxxpaulxxx
    #25446
    Gratu!:D
  • sz4bolcs
    #25445
    epic hand sorozat! Így kell 15k zsetonról 120k ellen fölállni xD





  • sz4bolcs
    #25444
    $2,5 90 playeres versenyen headsupolok 30k zsetonnal 110k ellen. Mi az a laptartomány amivel autoallinelhetek? :D
  • ntex
    #25443
    Bakker :D Grat hozzá... Nekem is jó lenne már valami hasonló nyereményt behúzni, de ma is csak egyszer jutottam el fizetős helyezésig, nyertem kemény 2$-t :D
  • ddt500
    #25442
    50$.
  • ntex
    #25441
    Mennyit nyertél rajta amúgy?
  • ddt500
    #25440
    Stakelj már meg vazze! Most lettem 3-ik egy 1$-os rushon!! Együtt meggazdagszunk!
    Csak viccelek. Elég nekem a saját pénzemet elveszíteni.
  • asafderg
    #25439
    Igen. Eleinte megelőlegezett, utána már megy a dolog.
    Persze kérhetsz mindenféle személyazonosságot igazoló dokumentumot , védheted a pénzed.

    Jelzem a legkedvesebb lovam, innen az sg fórumról ismertem meg. Mára már baráti a viszonyunk. Igazi csiszolatlan gyémánt, de már kezd csillogni:)
  • Wright111
    #25438
    Értelek, szóval nagy részt bizalom...:)
  • asafderg
    #25437
    Erre van a makeup. Hosszútávon gondolkodol, újra feltöltöd, nem nyer újra feltöltöd nyer babammmm és elösször levonod a makeupot, ami marad az 50/50.

    Arra meg, hogy valaki lelép a pénzeddel volt is lesz is példa.
    Faszkalapok vannak.
  • Wright111
    #25436
    Nekem hasznot biztos nem fog adni senki :D mivel stake-elni se tudnék senkit :D örülök hogy magamat meg a házamat fent tudom tartani :D
  • ntex
    #25435
    Vagy netán nem adja vissza a hasznodat? :D
  • Wright111
    #25434
    (nem kötekedés képen szólok most hozzá.)

    Ha valakinek úgy mond adsz kölcsön xyz feltételek mellett stb..., de ha nem tudja teljesíteni az elvárt %-ot vagy netán elbukja minden pénzedet akkor mit csinálsz? ez a stake-elés gondolom valamilyen mértékben hasonlít a pokerszponzorációhoz.
  • asafderg
    #25433
    Rendszeresen stakelek (adok pénzt másoknak játékra).
    Pár szóban az elfogadott/általános feltételekről.
    Ha hosszútávon csinálod, mondjuk egy adott intervallumban (1 hó, x száz verseny) akkor a profit 50/50 arányú osztása az elfogadott. Ha egy versenyre akkor ez a szám a variancia miatt általában magasabb a sztékelő javára. Aztán ott van a make up/cake amit nem is lehet lefordítani:)
    Azt mutatja, hogy éppen mennyi az eltelt időben a "tartozás".
    Aztán nem mindegy, h milyen játéktípusra. Az is változtathat a %-okon. MTT, S&G vagy cash. Eléggé eltérőek a %-ok, annak megfelelően milyen a sztékelt eredménye, tudása ill. tapasztalata.
    És még kismillió apróság. Nekem olyan 1 oldalas a megállapodásom:) Eléggé részletbemenő, de fontos az elején rendberakni mindent.

    Elég sokat sztékeltem már, még WSOP finaltablém is lett így és SCOOP bajnokságom is:), eddig olyan $21k-t kockáztattam.
    Olyan break even vagyok most.
  • ntex
    #25432
    Na ez biztos szidta anyucim...

  • xxxpaulxxx
    #25431
    mi az a stakelés?:D