30078
  • ntex
    #25750
    Hihetetlen hogy mikkel calloznak :D Pro
  • sz4bolcs
    #25749
    azért az egy percet kigondolkodta, hogy vajon megvan-e a 20% esélye :D
  • sz4bolcs
    #25748
    hogy mik vannak

  • Pillecukor
    #25747
  • sz4bolcs
    #25746
    jaja, elég érdekes, hogy órákon keresztül nem látsz egy fullt sem, aztán hirtelen két full meg egy poker, meg egy kézbe osztott flös játszik egymás ellen egy körben.
  • sz4bolcs
    #25745
    azonnal tiltre kerültem, és visszajöttem 1800 zsetonig, amikor is...:

  • ddt500
    #25744
    5CD-n ezt én is észrevettem. Beülünk egy asztalhoz játszunk fél-1 órát. 2 párok, drillek viszik a potot 3-4BB-nél több sosincs bent, aztán egyszer csak belindul az oda vissza emelgetés és a fullt veri a póker, jönnek a kézbe sorok vagy 20 percen keresztül. Aztán megint béke van egy ideig. Persze akkor én már 2 beülő mínuszban vagyok.
  • sz4bolcs
    #25743
    $4,5-ös verseny

  • xxxpaulxxx
    #25742
    BL:/
    Áhh szar az egész, hagyjuk abba a játékot, zárjuk be a topicot... no meg persze az összes termet is!
  • precision
    #25741
    türelem, csal a terem!!!444

    bocs, de nem tudtam kihagyni :( :D
  • sz4bolcs
    #25740
    hát ez mekkora mindfuck

    no limit 5lapos cserélős poker cashgame. 2 óra alatt nem tudok egy drillt összehozni, végül rámemelnek, látom hogy 9es drill van a kezemben kisvakon, emelek vissza, callol. Cserél egyet, én is, ..huhúúúú 999xx fullom van, ...végre. Emel, visszaemelek, visszaemel, pot 50 dollár, nem megyek allin, csak callolok, mert már ismerem ezt a buzi pokertermet. Hát hogy basszameg neki is full, ráadásul erősebb. Kurvára bírom, hogy 2 óra alatt egy nyomorék drillt nem tudok összehozni, végül mikor drillből kialakult fullom van, akkor csakazértis összejön az ellenfélnek is a full.
  • precision
    #25739
    az nem baj... :P :D
  • xxxpaulxxx
    #25738
    Igazából a sikerélmény hiányzik, mert mostanában igen kevés időm van, ezért lusta diákhoz híven inkább játszok, mint tanulok... de ezt inkább megfordítom, mert sikerélmény nélkül ezt a műfajt lehetetlen játszani:))
  • ba32107
    #25737
    Nekem is így kezdődött :D
  • xxxpaulxxx
    #25736
    De neked úgy is csal a terem:D
  • sz4bolcs
    #25735
  • precision
    #25734
    átutalod nekem a zsét... én nem unom :DDD
  • sz4bolcs
    #25733
    boooooom

  • xxxpaulxxx
    #25732
    Azt a Karib-tengeren tartom már egy ideje
  • sz4bolcs
    #25731
    vettél kokaint is?
  • xxxpaulxxx
    #25730
    Már megvolt:D
  • sz4bolcs
    #25729
    kimész a városba, és elkurvázod, amit eddig nyertél. :D
  • xxxpaulxxx
    #25728
    Olyankor mi a teendő, ha unod a játékot, kihagysz egy hetet és még mindig unod?:DD
  • sz4bolcs
    #25727
    omg ez a logo... :D

  • ntex
    #25726
    Ejjha kicsit beindult a szekér :D
  • sz4bolcs
    #25725
    2,5 dolláros 90 playeres versenyeken renszeresen szoktam találkozni egy magyar sráccal, aki mindig előttem esik ki, most nézek rá a profiljára, ez egy állat. 5-10 asztalon játszik 1,5-2,5 dolláros versenyt, rendszerint ott van 1-2 versenyen döntő asztalon egy-kettőn pedig épp benne van az első 3ban. Nézem a grafikonját:

  • sz4bolcs
    #25724


    és gg

  • sz4bolcs
    #25723
    Szerintem nem igaz. SS közeli állapotban az emberen sokkal nagyobb a nyomás, sokkal többet kell számolgatnia a pozíciót, azt, hogy ki ellen van még fold equityje, hogy J7 egyszínűvel rátolhatja-e valakire a pár vakját, stb. A nagy stack nincs rákényszerítve ennyi gondolkodásra, könnyebben tud callolni, jobb lapokat dobni, és emelni is.
  • Csacsi
    #25722
    Nem így mondanám. De inkább azt, hogy a sok deepstack verhetetlennek érzi magát :)
  • ntex
    #25721
    Az igaz hogy a kisebb stacknek mindig pszichológiai előnye van? Olyan értelemben hogy a deep stackek sokkal lazábban megadnak egy SS allint?
  • sandor8206
    #25720
    remélem te se gondoltad komolyan, hogy azt állítom, hogy mindig a nagyobb stack nyer
    csak pl: írtam, hogy az tökre nem érdekel senkit, hogy jött a statisztika meg a %-kok, mert ha csalnak úgyse azzal csalnak
  • Csacsi
    #25719
    Ez csak 1 hand...de már ez megdönti az elméleted. A kisebb stack nyert. Vagyis én.

    Naponta legalább 10 ilyet be tudnék posztolni, ahol a kisebb stack nyer...de remélem ez is elég.
  • sandor8206
    #25718
    ottani hsz-emet berakom ide is, kb. ez alapján tökre fel lehet dugni az ilyen hand elemzesékeket csinálhatják akár 10 millióból is :-)

    azon megakadt a szemem, hogy meg lett csinálva ez a teszt=tuti nem csalnak a termek, mert, hogy kijött a statisztika.
    pl: a terem elsődleges célja a rake termelés, pl: SnG, minél gyorsabban kiessenek, minél előbb újból nevezzenek. Tehát, most kicsibe mondom, hogy könnyeben értelmezhető legyen a gondolatmenetem, van 10 db pre-flop all-in, mindegyik 70%-30% felállás, mondjuk mindegyik AQo vs 104o
    1; big stack AQo, kis stack 104o, nyer az AQo
    2; big stack AQo, kis stack 104o, megint nyer a AQo
    3; big stack 104o, kis stack AQo, nyer a 104o
    stb. és így lehetne írni mind a 10 esetig és kijönne, hogy a statisztikailag meg van a 70-30 arány, de lehet hogy mind a 10 alkalomkor a big stack nyert, mert amikor nála volt a 104o, akkor neki jött a 30%. A kicsinek szevasz nevezzen újra :-)
  • precision
    #25717
    thx!
  • ntex
    #25716
    ITT nézz körül
  • precision
    #25715
    tudtok most vmelyik teremben ingyen-tőkét?
  • precision
    #25714
    hát kb mindig így van... :D
  • ntex
    #25713
    Ez tényleg pech de nem mindig lesz ez így nyugi :)
  • precision
    #25712
    csak én lehetek ennyire szerencsétlen... ismét jokersztársz...

  • sz4bolcs
    #25711
    Hát.. ha tudnád, hányszor kentem így el a szájukat headsup játékosoknak. :D