30078
  • Rainbow15
    #25870
    nem szóltam, tényleg hülye vagyok :P
  • Rainbow15
    #25869
    Ezt nem értem, ennyire hülye vagyok?

    RIVER [board cards: 4S,JC,8H,TC,9C ]
    DRILLLx bets 120, guido0405 calls 120, VinsVSLC folds.

    SHOWDOWN
    HERO shows [ AC,QD ]
    guido0405 shows [ QS,KS ]
    guido0405 wins 450.
  • xxxpaulxxx
    #25868
    A második pedig teljesen std, halak ellen 50bbig tönkre lehet menni AKval
  • xxxpaulxxx
    #25867
    2 ember ellen én mindenképp cbeteltem volna flopon, de lehet, hogy 1 ellen is... ez természetesen, ahogy mindig most is attól függ, hogy mennyire feszes/laza az ellenfél. Az mondjuk biztos, hogy egyik dobott volna a cbetre, mert egyik tuti, hogy turnön szedett fel egy flösshúzót, szóval valószínűleg a két másik utcát látva ez volt a legoptimálisabb line ennél a handnél:)
  • Rainbow15
    #25866
    ongame (betfair) hova menti a HH-t? Appdata/local/P5 mappában semmi sincsen. Beállítani a szoftverben meg nem tudom, hogy mentse e vagy nem, gondolom alapból menti.
  • Gaba94
    #25865
    Üdv!
    1) Szerintetek ez így jó volt vagy floppon is emelnem kellett volna?
    2) Ez meg no comment :D Kamchatka.1-nek ez volt a 2. handje az asztalnál, az elsőnél is ugyanígy all in ment preflop. Turnön még a fejemet fogtam, aztán a riverre jött a K.
  • ddt500
    #25864
    Na fél év után először végre rá tudtam venni magam, hogy visszautaljak némi lét. 10$-al többet mint amit beutaltam.
  • ddt500
    #25863
    Épp most kerültem a fa.z jó oldalára. Egy figura tiltre tett. PLO mindenre emel, megad bármilyen visszaemelést. Elbuktam ellene egy all-in-t aztán egyet megnyertem. Úgy felhúzott, hogy preflop all in mentem ellene 35s47s-el. Nála valami Q10 79s volt. Szerencsére a A8 444 jött le és pokerem lett. Aztán még belém tolt 15 eurót így a 10 eurós asztalról 50-el távoztam.
  • xxxpaulxxx
    #25862
    Nem siránkozni a jokerstars miatt, tessék jönni Partyra:DD
  • Palinko
    #25861
    persze hogy regeltem :DDDDD

    itt meg 9 es vagz J pókerrel hozta be?
  • precision
    #25860
    na, milyen? :) már regeltél is, mi? :)
  • sz4bolcs
    #25859
    de ezek lókukik :D:D

  • sandor8206
    #25858
    félreértés ne essék nagyon örölük, hogy callozott KJ-val, meg minden szutyokkal, csak hát na :-) ne szívjam már meg pénzben
  • sandor8206
    #25857
    hát a pokerstars aranybánya!!!
    Lenne :-)
    ha nem mákolnának kurvára, gyakorlatilag ,most a legkomolyabban mondom 1,5$ SnG 27 fős téten simán össze lehetne lapátolni egy gyengébb fizetést és ez nem vicc
    CSAK hát előbb is 4. ként úgy estem ki mint a sicc KK-val, mert 30 BB mélyen KJo dobhatattlan neki re-stealre, flop meg AQ10

    full tiltnál tökre le fogom szarni, hogy mit szarakodott eddig, csak úgy sepreni fogok vissza rá :-)
  • ntex
    #25856
    0.01/0.02 -es FR10 asztal
  • ntex
    #25855
  • Palinko
    #25854
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • precision
    #25853
    hát ezek csak azok amiket ide beraktam, voltak durvábbak is, amikhez már nem volt meg a megfelelő idegállapot, hogy be tudjam rakni őket :)

    link 1

    link 2

    link 3

    link 4
  • Palinko
    #25852
    meséljetek már mi van ott? :D hogy lehet véletlen szám generátort elbaszni? :D vagy nem is annyira véletlen az :D
  • precision
    #25851
    hát ha idegösszeomlással akarsz bekerülni a pszichiátriára akkor mindenképp :)
  • Palinko
    #25850
    nah nekem még ilyenem nem volt :D lehet el kéne kezdeni itt játszanom? :D
  • asafderg
    #25849
    Nice!
    Kéne picit 5 draws-nom:)
  • precision
    #25848
    jokerstars is jokerstars... :)
  • sz4bolcs
    #25847
    lapütközés pokerstars módra :SAD:AS:D:ASD

  • precision
    #25846
  • xxxpaulxxx
    #25845
    Jajj sajnos későn olvastam el ezeket srácok és már lezárattam 11.-éig a számlám:D
  • Palinko
    #25844
    simán lennullázom csak bízd rám!
  • precision
    #25843
    én? :DDDD
  • xxxpaulxxx
    #25842
    NANECSINÁÁÁÁÁLD:OOOO


    Holnaptól megyek pár nap pihire a Balatonhoz... nem akar addig is valaki játszani helyettem?:D
  • sandor8206
    #25841
    sztem már flopon meghívhattad volna a flushhúzót
  • Cicaaa
    #25840
    Köszike:)
  • precision
    #25839
    a fulltilt megszűnt, bevonták az engedélyét, az a karbantartás csak kamu szöveg...
    regisztrálj más terembe, fent a bannerban van pár :)
  • Cicaaa
    #25838
    Sziasztok, egy olyan gondom lenne, hogy játszok a FullTilt.com-on le is töltöttem, viszont nem akar belépni. Olvastam a honlapon, hogy rendszer frissítés van, nem tudjátok meddig tart?
  • sz4bolcs
    #25837
    lol, nem gyakran csinálok ilyet. (ezért vagyok regular) 8))

  • sz4bolcs
    #25836
    harmadik allinre kényszerített ellenfél. Ez volt a legviccesebb. Csere előtt 'limpelt', majd mikor ráemeltem, visszatolt egy allint... ez itt egy drill a kezemben, hát mondom call.. aztán cserélt hármat :ASD

  • sz4bolcs
    #25835
    hát van élet a farok jobbik felén is?! :D (pillanatképek a reggeli session-ből)




  • sz4bolcs
    #25834
    $3-as rebuy addonos verseny.... A tököm televan hogy ilyen kis pöcsök tönkreteszik a játékot. Még ott fog ülni minimum fél órát, és minden körben allinel...



  • sz4bolcs
    #25833
  • ntex
    #25832
    Sőt olyan is párszor hogy AA vagy KK volt a kezemben nagyvakban és körfold XD
  • sz4bolcs
    #25831
    te is? ejnye :D