30078
  • precision
    #29717
    nemtudtok v alami új termet ahol esetleg no deposit bonussal várják az új játékosokat? :)
  • sz4bolcs
    #29716
    mtt addon utáni 1. kör

  • acsati
    #29715
    oké, köszönöm :)
  • sz4bolcs
    #29714

  • Jurgen Mortyr
    #29713
    Megadta!!!
  • sz4bolcs
    #29712
    pokerstars microlimit sng-k.
  • acsati
    #29711
    Sziasztok!
    Szeretnék kikapcsolódásként játszani valahol. Olyan online termet keresnék (ha létezik egyáltalán ilyen), ahol a feltöltött pénzemet nem szükséges megforgatni, és ha kijönnék egy kis pluszban, akkor azt vissza is tudnám utalni a számlámra. Mindenképpen 5000 ft alatt játszanék.
    Van ilyen terem?
    Köszönöm válaszaitokat!
  • keembo
    #29710
    Runner Runner
  • keembo
    #29709
    Tyű az kellemetlen, de utólag ne bánkódj, ahogy az eldobott szar lapok miatt amikor véletlenül bejött volna nekik a flop. :)
  • precision
    #29708
    argh, bazzeg... paradise pokeren vaciláltam, hogy melyik badbeat jackpotos asztalhoz üljek be, mert csak kettőnél volt hely... leültem az egyikhez... erre bazki fél óra múlva a másikon bejött a badbeat... még ha nem is vagyok épp játékban akkor is kaptam volna párezer eurót...

    kurvaéletbe! :D
  • keembo
    #29707
    Nincs, nem toltam semelyiken.
  • vafeN
    #29706
    merge networkrol van valami velemenyed?
  • bardocz
    #29705
    :'DDDD


    Eztuán a kör után meglehetett volna a heti élelmem, erre meg szárazkenyeren meg vízen kellett élnem! :DD
  • sz4bolcs
    #29704
    Ez egy igaz történet.
  • bardocz
    #29703
    Pár napja buktam 55-el, flopon lejött a drill, és nem volt veszélyes, sikerült is all-in menni. Egyik kezében volt AJ másiknál AQ ha jól emlékszem, de majd visszakeresem. Flopon all-in, látom a lapjaikat, minden fasza, csak akkor nyerhetnek, ha lejön nekik a sor egy. Utolsó lapnak lejött, addig vittem volna.
  • sz4bolcs
    #29702
    Most nézem KK-nak mit kellett callolásznia kisvakból....
  • sz4bolcs
    #29701
    Azért ez sem csúnya:



    Aztán be is húztam megint (180-as $4,5) :D
  • keembo
    #29700
    Fogós kérdés, kicsit nyomoznod kell majd, de:
    Pl. US Poker Sites A listán lévőről csak a Carbon poker ismerős, de ott se játszottam.
    Ha véletlenül lenne közte iPoker hálózatból való terem, attól személy szerint óvva intelek, mert nem túl professzionális (néha nagyon frusztráló) a szoftver. Bár 1-2 asztalon játszva még talán elmegy. Valamint kérdés az is, hogy legyen-e hozzá no deposit bónuszos lehetőség (ilyen oldalak a fórum tetején + a bankrollmob).
    Valamint megvizsgálnám, hogy melyik milyen bónuszlehetőségekkel kecsegtet. Főleg a vastag rakebackes lehetőségeket preferálnám, ha komolyabban játszanál. Konkrét termet nem tudok ajánlani, de remélem ez is valamekkora segítség.
  • vafeN
    #29699
    ha amerikabol akarok pokerezni ti melyik oldalt ajanljatok ? :D
  • sz4bolcs
    #29698
    a mindenit :D
  • precision
    #29697
    pfff... :D
  • keembo
    #29696
    Lefekvés előtti bohóckodás

    Ilyet se láttam még, csak youtube videón...
  • keembo
    #29695
    Ez kutya füle! $1.81-es potra $0.01, azaz 1 centet nem ad meg showdownnál PLO-ban. Ezt nézd

    Mintha egy bénán megírt póker bot lenne. Mintha...
  • keembo
    #29694
    Érdekes leosztás

    Háttérinfó: ITM-ben vagyunk, 100tól fizet, 25en maradtunk.
    Tekintve a preflop eseményeket, pozícióját, stackjét egy normális, ITM-be jutó játékos mégis mikor tol 10+ nagyvakos preflop all int 73 offal ha utg emeltek, aztán valaki arra még ráemelt?

    Utána persze megint tudott dobálgatni, szóval azt se lehet mondani, hogy megunta a játékot vagy hogy sietnie kellett valahova. Ez nem az első ilyen eset és talán fóliasapkásnak tűnök, de nem lehet, hogy valami úton-módon látják ezek a leérkező lapokat/többiek lapját előre? Mert igazából számomra ez az egyetlen logikus és épkézláb magyarázat (btw nem ismerem a PS kliens/szerver kommunikáció implementációját). Kibaszott dühítő. Nem az, hogy 44-re vagy akár csak egy szaros A2 offra (ami úgyszint rossz döntés lenne tőle szvsz), hanem a worst handnél egyel jobb kisérőjű lapra. A nickje amúgy Kaban585.

    Hasonló észrevételek, ezekre magyarázatok érdekelnének.
  • ddt500
    #29693
    Ez a kérdés neked is áll. Mert ha 1 hónapnál régebb óta pókerezel akkor nem teszel fel ilyen hülye kérdést. Mire adta meg? Lószarra. Kézbe 9-es párra hátha lejön a szett. Rossz megadás volt-e? Persze! Miért adta meg még is? Mert a játékosok 90% hülye mint a segg!! Egy részük pedig nem pénzt akar keresni csak játszani akar. Minden emelést megad mert partiban akar lenni. Lehet ha all int mondasz preflop azt is megadja valami szarral.
    Élő tornán mondtam all in-t AJ-re mert untam magam (5 óra játék után) AK megadja majd hosszas gondolkodás után megadta egy 3-ik ember is. 67s volt nála.
    Azt mondta hátha. Átlag feletti zsetonja volt semmi kiesés szélén állás vagy ilyesmi. És megnyerte két párral.
    És éppen ezért nehogy azt hidd, hogy mindenki impliced odds-ot számolgat az asztalnál. Van neki 25$-ja és ő nem 16 nagyvak emelést lát hanem azt, hogy megad 4-et és marad neki 21.
    Ezeken túl kell lépni.
  • gg01
    #29692
    Kedves : "Talán megadta volna, ha teljes beülővel játszol."

    Roppant éleselméjű lehetsz.
    Nem tűnt még fel a pókerben, hogy minél kevesebb maradt még zsetonjából / dollárjából az ellenfélnek, annál könnyebben megadják az allin-jét ?
    Hiszen egyesek épp így védik a blöffjeik, hogy mindíg maximális zsetonal ülnek be, hogy így nehezen adjanak meg ellenük bármit is hívnak , emelnek, hisz akármelyik kör lehet allin, és egy allin-hoz, amire érdemes megadni, elég jó lap is kell.

    Magyarul : Teljesen logikus, hogy minnél kevesebb a zsetonom, annál könnyebben megadnak ellenem allin; másrészt az is logikus, hogy mivel a kis és nagyvakokat mindenkinek kötelező megfizetni, egy kevés zsetonnal rendelkező túl hamar kifogyna a tartalékból, ha extra jó kártyával akar támadni, ezért a kevés zsetonnal rendelkezők félig jó kártyákkal is támadásba lendülnek (pl. A-J amire nem jött le semmi, de tolja rá mint a meszes, hogy amíg nem jön le, addig is az ellenfél eldobhatja (pl. A-J 3-8-6-Q-4))

    Vagyis : Pont fordítva van, mint ahogy mondod.
    Te miről beszélsz ? Láttál te már pókerparty-t életedbe ?
  • Csacsi
    #29691
    Talán megadta volna, ha teljes beülővel játszol.
  • gg01
    #29690
    Ma reggel (na jó 10 órakor) cash game 0,25/0,10 No limit holdem asztalon:

    minimum beülő 30BB = 7.5 dollár , maximum 25 dollár,
    ott ücsörgök 13.5 dollárral :

    preflopom : 1 dollár (4BB)(4 nagyvak); csaj emel : 2.5 dollár ; nem adják meg , tovább emelem : 4 dollárra (ami ott 16 nagyvak) ; megad :
    flop : Q-2-7 külön színbe , tehát ha jó lapra adott meg 16 nagyvakot, nem kell félnie semmitől, se sor, se flöss esély
    Hívok 6 dollárt (összes maradékom kb. 9.5 dollár) és Dob. Doooob ???
    Miért dob ? azon az asztalon 25 dollárral ücsörögnek, van szerencsétlen nyavajás 9.5 dollárom még, ami ott igazán nem valami nagy összeg.
    Mi a nyavajáért dob ??? egy ilyen kiszsetonu nyavajás ellen, akinek már csak 9.5 dollárja ott; megad ellenem 4 dollárt pfeflop, és eldobja ???

    16 nagyvak, az rengeteg preflopnak. 16 nagyvak az már AA KK QQ kell hogy legyen , azt meg ebbe a szituba egyiket se kellett volna dobnia

    (Persze azért idegesít mert Ász párom volt kézbe)

    De én megértem aki dob, illetve megérteném; de ha már megadott 16 !!!!!!!!!!!!!!!! tizenhat nagyvakot, ami rengeteg, pláne ahhoz képest hogy utánna már csak arra a nyavajás 9.5 dolláromra kellett volna ráhívnia

    Ennyire nem vágja a póker matematikáját, hogy nem érti hogy 16 nagyvak preflopon már kb. egyenlő az ALL-IN nel ????????????

    csessze meg, persze így is nyertem, csak mégis fáj, mert AA átlagos legközelebbi lejövetele kézbe 220 kör, ami ugye 1 asztalnál kb. annyi perc kivárni, meg addig ki lehet fizetni a kötelező vakokat (na jó persze addig jöhet más jó lap is)

    Csessze meg az ilyen, ne pókerezzen akkor, ha meg pókerezik, ha már megadott egy ilyen mega preflopot, adjon meg ALL-IN !
  • precision
    #29689
    így jár aki AA -val limpel :)
  • Master91
    #29688
    Uh :D

    Gondolom a srácnak kell egy új billentyűzet ( mellesleg gondolhatott volna rá hogy sorra mész / ki is jöhetett már akár )
  • sz4bolcs
    #29687
    Ne szégyelld ha jó a lapod! :D

  • sz4bolcs
    #29686
    Egyre badassebb szövegeim vannak xDD

    Dealer: Hand #110571301965: Sz4bolcs1985 wins side pot-2 (29,480) witha pair of Queens
    Dealer: wimpo770 has a pair of Jacks
    Dealer: Hand #110571301965: Sz4bolcs1985 wins side pot-1 (13,050) witha pair of Queens
    Dealer: ivodaniel83 has a pair of Jacks
    Dealer: Hand #110571301965: Sz4bolcs1985 wins main pot (10,170) with apair of Queens
    Dealer: wimpo770, it's your turn. You have 10 seconds to act
    Sz4bolcs1985: *.*
    Dealer: ivodaniel83 re-buys and receives 3000 chips for $1.00
    Dealer: wimpo770 finished the tournament in 7983rd place
    Sz4bolcs1985: megne fogd a tehén farkát!
    10eli10: oh stfu
  • kabel15
    #29685
    És tudtok valamilyen jó oldalt, ahol van poker freeroll és sport fogadás?
  • keembo
    #29684
    Hát persze, azért a végtelenségig nem éri meg nekik, jó esetben pár dollárt szórnak vissza ilyen formában a sok százezer dollárnyi befolyt rake-ből. Szóval a lenti link szerint ilyen mézes madzag az lottó is, durva is lenne pókernek azt nevezni. Jó pár éve a casineton volt fun, alig volt párszáz aktív játékos (kezdetben ilyen 500 alatt) és naponta pár 100as, 1-2 200as és 1 500 dolláros freeroll is volt. Ott a semmiből szépet lehetett akasztani és az első kifizetésemhez még nem is kellett anno befizetés. Később a harmadiknál már igényelte a rendszer a legalább egyszeri befizetést, ami talán $20 volt minimum. Szóval jó volt - bár olyan szar bugos is volt a szoftver, pl. random kifagyások freerollon, leállt az oldal, etc - a semmiből ott pénzt szerezni. Ja meg egy kis fun: sokáig volt olyan bug (glitch) cashgameen, hogy utg kiültél és visszaültél dealeren és megúszhattad a vakokat. :D True story, remélem valaki tolta ott anno és jót nosztalgiázva igazol :3
  • kabel15
    #29683
    Szia!

    Köszönöm a választ! Eddig úgy csináltam, hogy freeroll on amit megkerestem azt elvertem sport fogadáson :D. De legalább nem kellett bele tőkét raknom.
    Viszont most egy freeroll ra se enged be. :/
  • keembo
    #29682
    Hát pénz nélkül, sokezres freerollokon nem sok értelme van. Annyira random lapokkal mennek be, hogy ott a szerencse-faktor a domináns. Itt fent vannak ingyenes kezdőtőkét ajánló oldalak (+bankrollmobs). Most PS-en vannak ezek a "freerollok" amikhez ticketeket lehet szerezni, részletek ITT

    Bwinben meg nem vagyok otthon, pedig segítenék. Ha új termet próbálnál ki: óvakodj az iPoker hálózat tagjaitól. Szvsz mocsokszar a szoftver, 1-2 teremben ahol szétnéztem szinte semmi freeroll lehetőség...bár előnynek előny az, hogy pl. Titan Pokeren sok az idióta, akikből hosszútávon lehet profitálni. De summázva a mocsok szoftver, zaklató chat support, popupok, kikapcsolhatatlan asztali animációk, etc-k miatt hanyagolom. Bocsi az irományért, csak gondoltam megosztom...
  • precision
    #29681
    grat
  • sz4bolcs
    #29680
    *.* woohooo, ez már régóta hiányzott a trófeáim közül.

    $4.50 NL Hold'em [180 Players] $4.10+$0.40 1/180 $221.49
  • kabel15
    #29679
    Sziasztok!

    Bwin en megszüntek az ingyenes freeroll ok? Vagy mikor vannak?
    A másik gondom, hogy amit találok versenyt nem enged be mert hiányzik egy achiwment. De fogalmam sincs hogy melyik, amit meg találok azok mind olyanok, hogy üljek be egy cash asztalhoz, de most nincs pénz a kártyámon.
  • sz4bolcs
    #29678
    :D