1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • lacica
    #1397
    Nem LG,hanem Samsung L700-ról beszélek
  • Guillotine
    #1396
    Az az igazság nem tudom,hogy LG-n működne-e. Azért nem részletezem
  • lacica
    #1395
    Hogy kezdjem el? Nekem 1 sincs rajta.Üzenet jelző hangot sem tudok rárakni,sajátot??
  • Guillotine
    #1394
    Csak a saját Samsungommal próbáltam ki,de azzal működött.
    Semmi baja nem lett. Csak egy kicsivel több játékom lett. :)
  • lacica
    #1393
    Üdv.Tudnál segíteni az L700-as ban??Nem túl veszélyes mutatványok amire gondolsz??
  • Guillotine
    #1392
    Fel lehet rakni őket csak jól bele kell turkálni a telefon agyába segédprogramokkal.
  • samsung3310
    #1391
    Kedves lorinczpetya!
    Én is csak most tudtam meg, hogy samsungokra csak a wapról letölteni alkalmazást vagy játékot.
  • lorinczpetya
    #1390
    Sziasztok! Van egy Samsung Sgh z400-as telóm. Teszek rá egy JAR vagy JAD típusú játékot, és azt írja ki, hogy nem támogatott fájltípús. Valaki tudna segíteni, hogy milyen fájltípusút olvas akkor be?
  • lorinczpetya
    #1389
    Sziasztok! Tom, hogy nem témába illő, de kártyafüggetlenítés nincs. Valaki tudna nekem írni erre a Samsung J700-as 35780602527051 IMEI kódú telóra kártyafüggetlenítő kódot szerezni. Ha megvan akkor írjátok meg a [email protected] címre! Előre is köszi!
  • samsung3310
    #1388
    sziasztok!
    A segítségetekre lenne szükségem.
    Egy Samsung 3310 telóm van és nem tudok rá tenni játékot.
    Ha ráteszem beteszi a Saját Fájlok közé, az Egyéb fájlok mappába.
    Ott azt írja ki hogy nem támogatott formátum ha jar., ha jad. formátumba teszem föl.
    És nem tudom átrakni a Játékok mappába.
    Légyszi segítsetek
    Előre is köszi
  • sovatalevi
    #1387
    kijavitottam
  • sovatalevi
    #1386
    hat itt van egy par.bar nekem nokiam van es mennek a nokian is.a havrome j700 es megy.temakrol sehol sem tudok
  • hellgatefan
    #1385
    vagy témákat vagy háttérképeket
  • hellgatefan
    #1384
    Tudna nekem valaki abban segíteni hogy Samsung J700-ashoz honnan tudok ingyen letölteni játékot
  • PeeTeR
    #1383
    ja csak a java jatek cimet ird be a keresobe (esetleg meg a felbontast is, pl: 240x320)
  • Jana32
    #1382
    Ahogy megnyitod a programot, csak belehúzod a JAR fájlokat, és ugyanoda, ahol a jar fájlok vannak, megcsinálja a JAD-ot is.
  • Izsma
    #1381
    és egyébként kösz
  • Izsma
    #1380
    ez miis mert nem vagyok olyan nagy telefon rajongó :)
  • LaciMaci
    #1379
    Valaki leírná, hogy hogyan kell a JAD Makert használni?
    Megköszönném!
  • Samuel9
    #1378
    Sziasztok! Nekem egy lg shineom van. Sok játék van, ami elindul rajta, de annál is több ami nem. Már régóta keresek hozzá java frissítést, de nem találok. Ha valaki tud segíteni, hogy hogyan lehet frissíteni a javát a telefonomon, azt megköszönném.
  • PeeTeR
    #1377
    http://www.4shared.com/
  • Izsma
    #1376
    googlen meg már kerestem 1 órát és nem találtam meg
  • Izsma
    #1375
    próbáljatok segíteni meg akarom szerezni a block breaker deluxe-t?
  • Izsma
    #1374
    helló
  • szferi123
    #1373
    HI mindenki! nekem is egy samsung l700 asom van...igazából nekem semmi bajom sincs vele!csak az h játékot nem birok rárakni...olvastam h hogyan kell több forumon is de amikor a médiatárt kiválasztom akkor kéne egy MTP device progi ami gondolom abba segitene h felismeri a telot a sajátgépbe...valaki nemtudná elküldeni vagy egy linket dobni..? [email protected] akinek megvan kérem küldje el köszönöm
  • csergo20
    #1372
    sziasztok lg kp500-ra keresek játékot meg alkalmazást ha valaki tud valami jó oldalt megköszönném
  • SewerRat
    #1371
    Ne mtudjátok ,hogy miért nem tudok játékot tlepeíteni az LG KF 310es telóra? Másoknál működik. Esetleg tudtok játékot rá?
  • sovatalevi
    #1370
    nokia 2680 ra szeretnek ingyen honnan tolthetek?
  • Jana32
    #1369
    seportal.hu, bben.hu ezeken nézzél szét. =)
  • molnar0921
    #1368
    Hello!
    W300i-re keresek játékokat amelyekhez nem szükséges internet hozzáférés!
    Előre is köszönöm
  • Ricsi111
    #1367
    Hello!Nincs meg valakinek a Sexy Póker bármelyik verziója 128x160-ba?Sony Ericsson w200i-re?
  • sztbandi
    #1366
    http://5mp.eu/web.php?a=predator-downloads&o=82dv4I5ZpX
    itt találhattok rengeteg játékot telóra és még filmeket is.
    nagyon sokminden van az oldalon,érdemes szétnézni!!!
  • Aideen
    #1365
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám. Samsung D900i-m van, de az ördögnek se akar játékot telepíteni. Próbáltam euploaderrel, először felmásoltam jar.t majd jad-t, de semmi, csak fogyott egyenlegem. A másik dolog pedig, egy linket tudtok adni orange mod-hoz? Ha igen, azt hogy kell felrakni telefonra? És a Java Emulatorokat? Vagy azt gépen kell csinálni? Írjatok, én csak egy kezdő szerencsétlen vagyok!Előre is köszi!
  • illusion
    #1364
    Na odáig nekem sikerült eljutnom hogy az alap hivatalos "játékok" mappába bekerült a játék amit felmásoltam ikonja is van meg minden el is indul csak a "JAVA loading"-nál megfogja magát és kilép...
    lehetséges hogy kell valami java engedélyező kód amiről Jana is beszélt?!
  • Jana32
    #1363
    Témát sztem Samsungokra nem lehet tenni, játékot gondolom ugyanúgy mint az én U600-amra. Ahogy leszedsz 1 játékot, általában csak a .jar fájl van ott. Nah most neked kell 1 .jad fájl is, erre találták ki a JAD Maker nevű programot. Nálam kell még 1 Java engedélyező kód is, és aztán lehet a .jad fájl segítségével telepíteni a játékot. De lehet, hogy a te telódnál nem is kell ez a kód.
  • Jana32
    #1362
    Akkor nemtudom mi lehet a probléma.. Mondjuk én is jártam már úgy, hogy egyszer ment, aztán lereseteltem a telót és azután már hiába telepítettem újra, nem indult el.
  • Misi az ezredes
    #1361
    SG-L700-ra nem tud valaki játékot vagy Témát?
  • bigbigle
    #1360
    nekem az a problémám hogy valamilyen játékokra azt írja ki hogy "alkalmazáshiba!" ilyenkor mit tudok tenni hogy elinduljon?(SEz310i-m van)
  • ZzoleE
    #1359
    Samsung E210. Az a baj , hogy már azokat sem tudom visszarakni, amik már mentek rajta korábban. Nem tudom mi lehet...
  • Jana32
    #1358
    Milyen telód van? Nekem Samsung U600-nál szokott ilyeneket kiírni. Valószínűleg az a baj, hogy a játék már "modernebb" és nem arra a telóra találták ki.