1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • kispeki
    #1437
    Ha a virtuális billentyűzetet szeretnéd eltávolítani, alulról amivel irányítod a játékot, találtam rá egy leírást, persze nem biztos hogy működik, ki kell próbálni :)

    Az érintőképernyős játékoknál el lehet tüntetni a virtuális billentyűzetet. Nyisd meg a .jar kiterjesztésű fájlt, pl. a Total Commander programmal. Keresd meg a MANIFEST.MF fájlt, másold ki F5-tel valahova, hogy szerkeszthető legyen. F4 billentyűvel nyisd meg, majd az utolsó sorba illeszd be a következő sort: MIDlet-Touch-Support: true Mentsd el majd másold vissza, és írasd felül az eredeti fájlt. A visszatömörítést elvégzi a Total Commander.

    (Ha jól értem, a .jar fájlt átnevezed .zip-re, megnyitod, benne megkeresed a MANIFEST.MF fájlt, és ott illeszted be. Aztán visszanevezed .jar-ra :)
  • istvan65
    #1436
    Vagyis az előző oldalról nem töltöttem le játékot mert nem az én telefonomra volt meg eléggé régi játékok voltak
    Erről az oldalról töltöttem le egy csomó játékot:http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s3650-corby-java-software_2462/69/?fi=43&st=2
    És ezeknél nem tudom beállítani azt hogy ne legyen nyilak
    Amúgy simán átkel húzni a mobilra mert én úgy csináltam!!
    Amúgy meg a games1-ben nem az én telefonomra vannak játékok
  • kispeki
    #1435
    A belinkelt oldalon (az atw-sen) a Játékok menüpont alatt a Games1 nevű becsomagolt fájlban egyból megtaláltam, a legelső fájl, és readásul .jar kiterjesztésű. Nem értem mi a gond vele? Megfogod, felpakolod a mobilra, elindítod, telepítés, fennt van -> játék. Mi nem megy? Szyvesen segítek :)
  • istvan65
    #1434
    Assassin creed
  • kispeki
    #1433
    Melyik ez a játék? Ha gondolod utánanézek, és megpróbálok Neked találni egy normális, működő verziót belőle :)
  • istvan65
    #1432
    Sikerült megcsinálni hogy a java kép legyen megcsináltam úgy ahogy itt van hogy ne legyen nyilak a játékban:http://corby.atw.hu/
    De hiába amikor becsomagoltam amit kell adott egy letöltés nevű mappát ez is javás kép volt rárakom telóra amit becsomagoltam és mindig kiír valamit de ha pedig azt rakom rá amit letöltöttem akkor meg elindul csak rajta vannak a nyilak
    Valaki segítsen már!!
  • kispeki
    #1431
    Próbáld meg azt, hogy a .rar fájlt átnevezed .jar-ra, lehet hogy úgy menni fog, ugyanis a .jar fájlok csomagolt fájlok általában. Jobbat nem tudok.
  • istvan65
    #1430
    Ahonnan letöltök játékokat nekem mindig rar fájlt ad nem pedig ilyen java képet!!!A rar fájlt kicsomagolom total commander-->META-INF-->F4-->itt bekel másolni valamit most nem írom hogy mit hogy a játékban ne legyenek ott a nyilak-->ezután pedig becsomagolom amit kicsomagoltam majd megint kaptam egy rar fájlt letöltések néven ezután összedugtam a telót a géppel elindítottam a Pc studiot ott van hogy sajátgép megkerestem hol van ahova becsomagoltam a fájlt és áthúztam a rar fájlt a telóra!!!!
    Így is megy csak elég szar a grafikája mindegyiknek meg pl levettem a nyilakat utána meg nem tudtam nyomni semmire nem reagált hiába nyomtam a képernyőt!!!
    Segítsetek hogy hogy tudnám máshogy megcsinálni hogy jó legyne!!
  • istvan65
    #1429
    Nekem van egy samsung GT-S3650-en(Corby)és nem tudok játékokat felrakni rá!!!Van egy oldal ahol megpróbáltam letölteni egy játékot sikerült is(Jar fájl volt)és amikor kicsomagoltam kijött egy csomó fájl meg egy MAIN-INF mappa és innen hogyan tovább????
    Kell még valamit feltenni a gépre vagy a telóra??
  • zvaragabor
    #1428
    Hi, én olyan játékot keresek 176x220-as méretben, mint a Piranha. Tehát a vízben egy kis hallal kezdem, és a nálam kisebb halakat kell megzabálnom, hogy egyre nagyobb legyek, és így a nagyobbakat is ehessem, közben persze engem is ennének a nagyobbak. :) Hasonló még a Spore, tehát ilyen tipusú játékot keresek.
  • kispeki
    #1427
    Hali, én S5230-ra szeretnék olyan labirintusos játékot, ami iPhone-ra (is) van. Erre gondolok:
  • Forcee
    #1426
    nemtudja valaki h honnan lehet letölteni free shake játékokat sony ericsson w910i re?
  • PeeTeR
    #1425
    lg -vel megszivtad, keresel egy free w@p server -t, feltoltod a jatekot (jar/jad), es w@p -on keresztul installaod, mashogy egyenlore nem fog menni, ez is kerdeses, regebbi tipusoknal ment.
  • csompika
    #1424
    lg kp 500 ra vannak ingyenes játékok?mert nem találok lécci ha tudtok irjatok vagy e-mail:[email protected]
  • SMGBAS
    #1423
    Halee

    Nem tud valaki programot amivel élő kijelzőt tudok csinálni? (pl. amikor a karácsonyfa díszei egyre jobban fogynak ahogy merül az aksi)

    Előre is köszi
  • Brinn
    #1422
    Üdv!

    Nokia 6303-as telóra keresek játékot.
    Valaki tud dobni linket? Privibe is jó.

    Kellemes ünnepeket! :)
  • lacikaboy
    #1421
    nekem egy samsung S3100 -as telefonom van!
    valaki leírna pár telefonos játék linket ami megy ezen a telón!
    előre is kössz:D
  • PeeTeR
    #1420
    java upload
  • csokicsiga #1419
    Samsung E740-es telefonom van,blutotton probáltam feltölteni java játékot,felis tette a egyéb filrok közé,de hogy lehet telepiteni,valaki segitene részletesebben,elörre is nagyon köszönöm!
  • Hydrocephalic
    #1418
    Mobil játék gyűjtemény: http://mobilpult.info

    Jó játékot! :-)
  • Kongy
    #1417
    Samsung J700-ra, na. Elírtam, bocsi.
  • Kongy
    #1416
    Hi

    Vki nem tudna megdobni egy linkkel véletlenül? King Kong (2005) Mobile Gamet keresek Samsung 700-ra. De ilyen letöltőset, vagyis ingyeneset. :D
  • Csuma7
    #1415
    Sziasztok!

    Samsung L760V-hez kellene segítség! Pár oldallal arrébb megtaláltam a leírást.
    A 6-os pontig eljutottam. A portot beállítottam, majd filesystem + és hiába keres, nem talál semmit. De lent van egy zöld kis jelzés, ami mellé ki van írva hogy Ready, de mégse lehet látni semmit a menüből:S
    Aki tudja, hogy mi lehet a megoldás az kérem segítsen!
    Előre is köszönöm!;)
  • Angyalifény
    #1414
    Samsung C3050-re hogy lehet játékot varázsolni ? Úgy nem ment hogy 1 SE-ről lett átinfrázva. (egyenlőre nincs kábelem)
  • szferi123
    #1413
    az edge szolgáltatást h tudom kikapcsolni??
  • szferi123
    #1412
    http://thefluid.inebhedj.hu/mobil/firmwareinstall.html

    ITT VAN JANA32 és zoral:D:D müküdnek a játékok:D:D
  • Jana32
    #1411
    Hát igen, Samsung... Nekem meg U600-as samu-m van. Sajnos a samsungok nem híresek arról, hogy minden játék fut rajtuk (igaz az újabbakat nem ismerem). Sajnos nem tudom, hogy firmware-t honnan tudsz szerezni, de ha megtudod szólhatsz nekem is!!!:)
  • szferi123
    #1410
    samsung l700 van... és a firmware hogyan lehet frissiteni???
  • Jana32
    #1409
    Mivel nem tudom milyen telefonod van, így láthatatlanban azt mondanám, hogy gyenge a telefonod... én is ennek az "áldozata" vagyok!!:D
  • szferi123
    #1408
    hi! az miért lehet h amikor elinditanám a java alkalmazást a java logo elkezd tölteni de ki is lép??:S pls segitsetek!!!
  • Jana32
    #1407
    Nekem u600-am van, ami igaz nincs 1 erőviszonyban a te telóddal, de nekem azért viszegeti a játékokat. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy 10-ből 5-re nekem is azt írja ki, hogy nem támogatott formátum, és én a 3D-s játékokat eleve elfelejthetem... szerintem próbálj meg máshonnan leszedni játékokat és azokkal feltenni. Ha úgy sem sikerül feltenni 1-t sem, akkor passz..
  • gcsomesz
    #1406
    Szisztok

    Nekem az újnak számító samsung s5600-áshoz kellene egy kis segítség. Én sem tudok telepíteni, mert ugyan azt íja minden javára (jar és a jad file is megvan természetesen), hogy nem támogatott formátum. Esetleg tudna valaki segítséget adni? És légyszi ha lehet privátban is küldje el akinek esetleg van megoldása. Előre is nagyon köszi.
  • lacica
    #1405
    Köszi a jóindulatodat,de megoldottam a dolgot.
  • danyr
    #1404
    háhá
  • Guillotine
    #1403
    Nem ronthatod el,max nem működnek a játékok,de nekem sikerült.
  • lacica
    #1402
    Samsung L700-ról van szó.
  • lacica
    #1401
    Segítsetek!A nyelvet valahogy sikerűlt elállítanom valami hindire.visszabírom valahogy csinálni szervíz nélkűl?HELP!!!!
  • lacica
    #1400
    Nem tűnik egyszerűnek,de megpróbálom hátha.El nem qrhatom?
    De nagyon köszönöm a segítségedet.UI:Az létezik,hogy 1 játék sincs a vadi új telefonon?
  • Guillotine
    #1399
    Samsung G800-as telefonon próbáltam.
    Ezt a leírást nem én készítettem csak bemásoltam. De működik
    Ezzel a módszerrel csak adatkábellel lehet feltenni cuccokat!

    Most a leírás:

    1, ezek a progik kellenek:
    Driver: http://uploaded.to/?id=u8j08i EZ A DRIVER CSAK 32Bites WINDOWS
    VERZIÓVAL MŰKÖDIK!!!!
    BitPim: http://sourceforge.net/projects/bitpim

    JADMaker :

    2, A telefon Főképernyőre ird be a következő kódot: *#0523#
    Bejön egy táblázat 4X nyomd meg a # gombot hogy ahoz a részhez érj ahol a 9-es menű a Common-lesz. Itt a számokkal tudsz lépkedni a menübe tehát:
    (9. common) azon belül (6. USB Configuration) és ezen belül a (2. Qualcomm USB [*])
    Ha sikerült beállítani hogy a Qualcomm USB legyen kicsillagozva akkor kiírja a telcsi hogy (Plz Reconnect the Cable.0) itt ne csinálj vele semmit

    3, Dugd rá a telót az usb kábelre és ekkor a Windows egy új hardvert észlel és kéri a telepítét amit letöltöttünk (Qualcomm_USB_Treiber.rar) a telefont állitsd Pc studio-ra.Ha nem kéri akkor a telefonon nyomd meg a Rendben gombot (lehet hogy kell egy kis idő hogy reagáljon a Windows, de max: 30mp)
    Ha ezek után sem reagál akkor ismételd meg: *#0523#
    (9. common) azon belül (6. USB Configuration) és ezen belül a (2. Qualcomm USB [*])
    Telepítés után nézd meg az eszközkezelőben (Start >> Beállítások >> Vezérlőpult >> Rendszer >> Eszközkezelő) a Modemeknél hogy a Qualcomm melyik COM porton van .

    4, Inditsuk el a BitPim progit aztán Edit >> Settings itt állítsd be a teló tipusát hogy a Phone type: Other CDMA phone legyen, aztán állítsd be a COM portot NEKEM EZZEL MŰKÖDÖTT ( Qualcomm Diagnostics Interface ) .
    5, A BitPim progiban a View fül alatt pipáld ki a View Filesystem ,
    6, A baloldali ablakban lessz egy őFilesystemö sor klikkelj rß, jobbra mellette a táblázatban lesz egy mappa a mappa elötti + -ra kattintva elkezdi beolvasni a cuccost és kiírja hogy Retrieving... ez több ideig is eltarthat!!!
    ha itt bedob egy ablakot hogy rossz a comport beállítás két dolgot ellenőrizz :
    A Telefonon a 2-es pontban leírtakat ismételd meg!
    Itt azt kell ellenőrizni hogy az USB Configuration és ezen belül a Qualcomm USB [*] legyen beállítva és miután ez megtörtént OK vagy ha megint kijelölted akkor Rendben . Vissza a BitPim progiba és megint klikkej ha netán újra kidobja a hiba üzenetet akkor most válassz más COM port beállítást NEKEM EZZEL MŰKÖDÖTT ( Qualcomm Diagnostics Interface ) .
    7, Ha végre beolvasta és kilistázta a cuccost akkor a következő mappát nyisd meg :
    Media >> Games ha ezzel is meg vagy most készíts egy könytárat a játék nevével ! Ezt a Games könyvtörra a jobb egérgombbal kattintva a legördülő menüből a legfelsőt kiválasztva (Make subdirectori) tudod tenni. A létrehozott könyvtárba már másolhatod be a játék jar és jad fájljait .
    FONTOS: mindkét fájl kell JAR JAD különben nem telepíti!!!!! Arra is figyelj hogy ha több játékot teszel a telódra azt mind külön könyvtárba kell másolni különben a telepítés közben felül írják egymás fájljait és nem fog vagy csak egy két játék fog működni!!!!!
    8, Ha felmásolta akkor húzd le a telót az USB kábelről és írd be FŐKÉPERNYŐN a következő kódot : *#6984125*#
    Ez az Admin setting menu. Itt válaszd ki a [4] Internals menüpontot kérni fogja a
    Master Key: *#9072641*#
    miután beírtad Rendben, itt a [7] Storage settings be kell bemenni és a következökre lépegetni ( frissíteni ) :
    Update media database, Update Java DB és a Create AX Dat File.
    Ha ezzel megvagy menny ki a főképernyőre.
    9, Állítsd vissza a telefonodban az USB-t : *#0523#
    (9. common) azon belül (6. USB Configuration) és ezen belül a (1. Samsung USB [*])
    Utánna lépj ki az egészből ( ÉN MIUTÁN KILÉPTEM KIKAPCSOLTAM AZTÁN VISSZA A TELCSIT MERT NEM MINDIG TALÁLTAM MEG MINDEN JÁTÉKOT AMIT FELRAKTAM )
    Vissza rakod a memória kártyát és nyomulás a játékokkal!!!
    Ha törölni akarsz játékot a telefonból akkor a BitPit-programmal tedd mert a többi játék ami a telcsin van használhatatlaná válik. Még anyit hogy ha töröltél játékot a telefonról akkor a 8,-as potban leírtakat meg kell ismételned hogy frissítse a telefon az adatbázisát
  • lacica
    #1398
    Jav.Nem LG,hanem Samsung L700-ról beszélek