1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • ZzoleE
    #1357
    Sziasztok!
    régebben sok játékot fel tudtam rakni a telóta, de mostanában szinte mindenre azt írja hogy: Java-hiba. A tartalom nem felel meg az alkalmazásnak.
    vki segítsen légyszi, előre is köszi!
  • nanoka999
    #1356
    1. WCorporations
    2. WinterSport
    3. Worms
    4. Worms Forts
    5. Xyanide
    6. YahtzeeDeluxe
    7. YetiSports-4
    8. YetiSports-5
    9. YetiSports-8
    10.Zoo Tycoon 2
    http://rapidshare.com/files/181166986/Samsung_D600-900i_-_2.rar


    koráljátok meg nem tom milyen gamek csak szedd le a kicsomagolási pass: naposcsibe
  • GX25
    #1355
    Nekem is ilyenek kellenének.
  • adam1995
    #1354
    valaki küldjön már linket hol tudok samsung f480-ra játékot tölteni
  • Tokman666
    #1353
    Sziasztok!
    Nem tud valaki nekem egy oldalt mondani ahonan tudok Hiphone I9-hez játékokat letölteni? (Érintőképernyős a teló, és kezeli a Java játékokat, de csak a full érintőképernyőseket.)
  • Hugh Hefner
    #1352
    nem tudtok mondani oldalt, ami olyan mint az ipmart volt régen? ott látom az s40 részleg bezárt teljesen

    s40v5-re kellenének játékok, nokia 7900-ra
  • DONGUBA
    #1351
    Sziasztok samsung l760v-re kellene jatek es tema tud valaki??
  • ZTM
    #1350
    Nem lehet vhogy a játék képernyőméretét átalakítani?Vmi porogram vagy hasonló...
    Köszi a választ
  • ldavid
    #1349
    ez tényleg működik :o thx!
  • PeeTeR
    #1348
    WHOOOOOOOOOOOOOOOOO :DDDDD

    talaltam egy kurva jo kis JAVA EMULATOR programot, nem ez az ezer eves szar amit mindenhol meg lehet talani es minden fut rajta rendesen :D

    el se hiszem basszus. mindenkinek ajanlom legalabb a probat mert tenyleg baromi jo. kepernyo nagyithato, alapbol a jatek felbontasan indul, minden elindult eddig meg. meg olyan is ami telcsin nem ment. :))


    KEmulator
  • SaphireDraco
    #1347
    Sziasztok!

    Annak idejen vki kuldte a forumra a nano wars flash jatekot, es jo poen volt, nagyon megihletett. Aki nem emlekszik ra itt a link: http://www.kongregate.com/games/badben/nano-war

    Kicsit kiterjesztettem a koncepciot a nagyvilagra (MMORPG/MMORTS-szerure) ugyhogy ha alkalmas keszuleked van (Java MIDP 2.1-et tudo Sony Ericsson -- aki meg tudja irni ugyanezt a klienst h Nokian is mukodjon kap csokit :) ), es van egy kis kedved is akkor nagyon meg lennek tisztelve ha kicsit beta tesztelgetnenk ezt a hobbybol keszult cuccot. A gui nem olyan csucs, de ha eleg sokan leszunk a jatekelmeny potolja majd biztos.
    A kliens es egyeb info megtalalhato a: http://cellite.etl.hu oldalon (/downloads).

    Remelem talalkoznak csapataink! ;)

    Mivel ezt a játékot a bátyám készítette ezért ismerem annyira a játékot hogy ezt az alap szöveget amivel próbáljuk reklámozni a játékot kiegészítsem

    A játék lényege hogy a google earth térkép fel vannak osztva területekre, és ezek a területeket ugy tudod a birdalmadhoz kapcsolni hogy a mobilod űrhajóként szolgál amire felpakolsz az alap bázisodról kristályokat( ezek a bázisaidon automatikusan termelőnek) és a valsógában elmész arra a helyre amelyet el akarsz foglalni és amikor ott vagy ott helyben pakolod le a kristályokat a mobilodról az az elindítod a játékot a mobilodon és ott adod ki a parancsot. Persze még rengeteg más funkció van pl: lehet rabolni kristályokat lehet fejelszteni a ázisaid, űrhalyóid támadás, védekezés, kristály tárolási képességeit, lehet vonósugarazni stb stb stb.

    Ha tetszik a játék és ki szretnéd próbálni (teljesen ingyenes)

    cellite.etl.hu
  • tapa01
    #1346
    Na akkor valakinek sikerült már telepíteni játékot az L700 ra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????????????
  • Dobronski
    #1345
    Sziasztok!

    Van egy Motorola v360v-m és az lenne a gond hogy eddig a super mario indult el :)
    Szóval van hogy felrakok egy játékot de vagy el se indul vagy alkalmazás hiba...már minden méretben próbáltam a játékokat.Olyan is volt hogy elindult,de a gombok nem működtek rendesen.
    Előre is köszi!
  • Mogyi84
    #1344
    Sziasztok!
    Ismét szeretném kérni a segítségeteket. Az L700-as telefonon még mindig nem indulnak a játékok. Azokat a dolgokat amiket leírtatok már végig próbáltam, de semmi. Nekem nem kis kék telefont mutat, hanem egy fényképező gépet, abba pedig nem enged másolni semmit. A frissitést megcsinálja a kód alapján, de a játék így sem indul. Nincs még esetleg valami más megoldás?
    Előre is köszi
  • bigbigle
    #1343
    enyémre helpp
  • Mtamas1
    #1342
    beirtam a l770 hez a kodokat es ratettem high-re es lefagy mindig
    mit csinaljak?
  • foxpal
    #1341
    Sziasztok!
    gameboyadvence emulator kéne se w910i-re hallottam hogy van de az fizetős..
    esetleg valami hackelt változata?
  • Demeter
    #1340
    Nagyon köszönöm így már világos. :)
  • zvaragabor
    #1339
    Én meg nem azt írtam, hogy a zenemappába, hanem hogy például a zenemappába. :) Máshova is lehet rakni. Csak én legelőször ide tettem be kipróbálás miatt, ez bejött, és nem volt kedvem végigpróbálni, hogy még melykbe megy, melyikbe nem.

    Nem akarok butaságot mondani, én csak jar és jad kiterjesztésű mobil játékról hallottam eddig. Jar pedig az elterjedtebb (sony ericsson-nál legalábbis).

    Elindítod, automatikusan telepíti, megkérdezi, hogy hova mented(játékok mappa/alkalmazások mappa), majd megkérdezi, hogy elindítod-e. Ennyi.
  • Demeter
    #1338
    Nem akarok "kötözködni" de miért pont a zene mappába? Elvileg lehetne bármilyen mappába tenni? Amúgy minden játéknak "jar" a kiterjesztése? Csak egy sima install és már megy is?
  • bigbigle
    #1337
    hali!mitől van az hogy némely játéknál,alkalmazásnál azt írja ki hogy alkalmazáshiba.???ezzel mit tudok csinálni hogy elinduljon???
  • zvaragabor
    #1336
    Én a k610i-re úgy teszem föl, hogy összedugom, bejön a könyvtár, és például a zene mappába beleteszem a jar fájlokat, majd szétkapcsolom, elnavigálok a zene mappába a telón, majd megnyitom a jar fájlt, és a teló automatikusan telepti a játékot.
  • Demeter
    #1335
    Srácok tudnátok abban segíteni, hogy miképp kell feltenni játékot egy W850i-re? Csak mert a haver leszedett vmi játékot hozzá (megnézte azért, hogy megy e az adott telón) de nem tudja feltenni. Van ennek vmi "trükkje"?

    Thx!
  • sniperelite
    #1334
    Értem. Köszönöm!!!!
  • zvaragabor
    #1333
    Egyszerűen csak telepíted, majd a jar kiterjesztésű file-ok hozzá lesznek rendelve a programhoz, azaz kapnak egy másik ikont. Megnyitod a jar file-t, indul a program, és ennyi.
  • sniperelite
    #1332
    Ezt hogykell használni? nekem nokia 6230i-m van
  • sniperelite
    #1331
    megnézem kössz
  • zvaragabor
    #1330
    Egyet nár találtam közben.

    http://rapidshare.com/files/83005648/Java_Emulator_MidpX.exe.html
  • sniperelite
    #1329
    Üdv nekem is ez lenne a problémám. Kellene egy progi a telefonra ami futtatja a jar file-okat. Ha tudtok segíteni előre is köszi.
  • zvaragabor
    #1328
    Üdv. Tud valaki olyan windowsos programot, amivel jar kiterjesztésű játékot lehet futtatni, és játszani vele?
  • bigbigle
    #1327
    tudnátok linket ahol ingyenesen lehet 128x160-as képméretű játékokat leszedni?
  • Beyonder
    #1326
    Sziasztok! Samsung L760ra szeretnék játékokat telepíteni. Végigolvastam a korábbi hozzászólásokat, de nem teljesen tiszta hogy ez hogyan megoldható. Mindenképpen wap nélküli megoldás érdekelne és a demó játékok sincsenek már fent a telefonomon. Nagyon megköszönném ha valaki össze tudná foglalni konyhanyelven hogy pontosan mit kellene csinálnom.
  • Nikyta30
    #1325
    ez egx tök jo telefonos oldal ingyen lehet mindenféle játékot,csengőhangot,mp3...stb itt az oldal címe:http://www.hackthat.net/df/ddos/47704/index.hack

  • Nufy
    #1324
    sziasztok

    nekem van nagyon sok java játékom, de a motorola l7-est nem tudom rákötni úgy a gépre, hogy működjön. tudja nekem ebbe valaki segíteni? előre is köszi
    Régen már tudtam rá tölteni, de ez nagyon rég volt, és most nem tudom hogy hogy lehetne feltölteni javat a telefonomra milyen progi kell hozzá. vagy nekem az is jó lenne, ha ezt a programot megmondanátok honnan lehet letölteni: RSD Lite 2.5
  • Kongy
    #1323
    Samsung J700-ra van valami jó játék?
  • kuci06
    #1322
    SEria.hu fórum?
  • kis Pósán
    #1321
    vagyis ameik bejöt
  • kis Pósán
    #1320
    jó a se-portál csak asz abaj h mármindenjátékot leszedtem és meguntam szal vmi másik oldalt nemtud valaki?
  • Jana32
    #1319
    www.se-portal.hu
  • Babi22
    #1318
    Sziasztok. Segítségre lenne szükségem... Samsung F480 telóm van, de nem tudok rá játékot rakni. Már többféle formátummal is próbálkoztam, de mindenre azt írja ki, hogy "nem támogatott formátum", vagy valami ilyesmit. Örülnék, ha valaki tudna mondani valami okosságot.