192
John McClane kalandjai
  • REALista
    #152
    Én inkább átkapcsolok videóra!!!
  • Alien
    #151
    Joe Cocker - summer in the city asszem:)
  • vLaDDD
    #150
    nem hogy rá****tak volna egy 18-as karikát és 10-től adták volna, és gondolom meg is van vágva rendesen.
  • Alien
    #149
    Szar szinkronos
  • Punker
    #148
    die hard 3 ost ?:)

    talán summer in the city nem biztos
  • vLaDDD
    #147
    a rohadék mocskos retek klub megint ezzel a szar szinkronnal adja. így nem is nézem tovább.
  • REALista
    #146
    Mi a szám címe???
  • Punker
    #145
    jaja az öreg jól nyomja
  • Serpa
    #144
    az elején tök faja a zene ...
    :)
  • j4n3k
    #143
    jó volt a 2 valamelyik nap :)
  • Quantumleap
    #142
    Amúgy megvágni nem szokta őket a retekklub?
  • Alien
    #141
    Sajnos nekem is ez az érzésem, hogy mivel 21:00-kor lesz, új szinkron lesz :((( Na de majd meglátjuk, dehát nem hiszem.
  • vLaDDD
    #140
    hát jó lenne ha 18-as karikával adnák, de figyelembe véve a jővő pénteki 21:00 órás kezdést, lefogadom hogy azzal a fos szinkronnal fogják adni. Ha így lesz tuti nem nézem meg.
  • Alien
    #139
    Követhetnék ezt a példát a harmadik résznél is majd :) Legyen 18-as , de eredeti szinkronnal.
  • cSuwwi
    #138
    (18)-as besorolású lett, tényleg az eredeti szinkron, láttam belőle pár percet.
  • Alien
    #137
    Ennek viszont az eredeti szinkronja van, mert évek óta megvan videon és ugyanaz a szinkron van azon is és nem mai darab. Viszont pont annak a résznek van lecserélve a szinkronja amiben a legjobb szövegek vannak :( (Die hard 3)
  • Alien
    #136
    Die Hard 2 megy :)
  • Fido4life
    #135
    Én néztem, de én nem vettem észre semmit se a szinkronban..
  • djukel
    #134
    Alan Rickman (a fogonosz) hangjat meg jobban elbasztak, az elso 1987-es szinkronhanggal sokkal kiralyabb volt a faszi.
  • Quantumleap
    #133
    Az utóbbi években mindig evvel nyomják. Mint ahogy Az utolsó cserkészt is. Mint ahogy itt Vass Gáborét, ott Sörös Sándor hangját úgyszintén Dörner Györgyre cserélték.
  • REALista
    #132
    Nagyon felbasztam az agyam én is!Grat az Rtl-nek!!Én inkább benyomtam videón és ott néztem meg reklám nélkül!
  • zaki
    #131
    Nézi vki? Mi ez a gagyi szinkron má megint?
  • Fido4life
    #130
    Én mindig a TV-ben láttam, már 100-szor..
  • qper
    #129
    Hullahó, telizsák volt a film címe, és közel sem TV film volt. John Frankenheimer egyik utolsó mozifilmje volt 1999-ből.
  • Fido4life
    #128
    Én a TV filmek közül, a Hulla Jó, Hulla Pejhest vagy hogy is van-t szeretem..
  • REALista
    #127
    Ja én is kedvelem a Good Will Hunting óta bár voltak szar filmjei!
  • Fido4life
    #126
    Sose értettem mért fikázzák annyian Ben Affleck-et..
  • Tommy Angelo
    #125
    Az a majom játszik majd az uj DH-ban?? LOL
  • Tommy Angelo
    #124
    Hy all !!! A kiadott dvd.n melyik szinkron van ? Az eredeti zseeerkirály eredeti vagy az uj bocs hogy ezt mondom "rakásszar" szinkron ?
  • artschiatwork
    #123
    ejj... remek...
  • Alien
    #122
    Ben Affleck játszhatja John McClane fiát a Drágán add az életed! legújabb folytatásában
  • PetruZ
    #121
    Ja, akkor már rég verné magát a szerep miatt. De nem lennék meglepve, ha mondjuk Scarlett Johansson, vagy valami hasonló kaliberű színésznőt választanának a szerepre. Az biztos, hogy a film halála lenne, ha valami üresfejű, táncibaba tátika-liba lenne a kiválasztott (ez itt most nem csak Britney-t, hanem a többi hasonló "sztár"-t is jelenti).
  • cSuwwi
    #120
    sztem se ő lesz, arról már hallottunk volna asszem
  • Waterhorse
    #119
    Miért olyan tuti biztos, hogfy nem ő lesz a lánya ha nincs kint az imdb-n ahogy mondod, és nem volt azóta semmi hír se mellette se ellene. Ugyanannyi esély van arra, hogy más lesz, mint arra, hoghy ő lesz.
  • Shodan
    #118
    Csak azt nem értem ha ősszel kezdik forgatni akkor abból hogy lesz kész 2005re...csak ne britney legyen mert akkor akkor nem is tudom mi lesz
  • Punkerwork
    #117
    miért? ha pár szőrös arab elkapja tuti..... özönlene a sok néző :)
  • Alien
    #116
    Az már nem aktuális, hogy Britney fogja a lányát játszani, 2003 januári hír :) Azóta már rég megegyeztek volna szerintem, és imdb-n még mindig nincs kinn, hogy ki lez Willis lánya, szal Britney tuti nem.
  • Waterhorse
    #115
    Elolvastam a cikk kapcsolódó témáit is.
    Hááát, hogy Britney legyen McLane lánya? Azt írják, Britny-nek nagy kihívás lenne ez mert, eddigi filmjei rendesen megbuktak. Szerintem pont az ő személye miatt buktak azok a filmek, bár nem láttam egyet sem, de a közvéleményben is mindenki haját tépve menekül ha Britny nevét meghallja egy film kapcsán.

    Nem, ez nem valami jó ötlet, lehet magával húzná a kis csöcs az egész DH 4-et, le a csatornába. Egy dolog, hogy reszelnivaló a kis édes, de egy ilyen szintű filmhez ez nem elég. Ide színészi játék kell, nem csupán a kéjes tekintet. Legyen csak Willis Mellett Samuel L. Jackson, lehet hogy popsiban nem üti Britney de asszem ezt elnézzük neki:))
  • Alien
    #114
    Nyugdíjas lesz Willis a Die Hard IV-ben
  • Alien
    #113