141
Mercurysteam: Scrapland
  • Kiru
    #61
    Bár nem akartam, de szétkaptam a gépet:
    - IDE2 kábel le (ezen van 2 DVD) - újraindít - DaemonIMini image - NEM MEGY !!!!

    Mi a fene lehet????
  • musha
    #60
    ja és semmi mást nem kell beállítani a Starfuck-ban, CSAK a link generator-t (tehát nem kell külön disable-ölni a meghajtókat).
  • musha
    #59
    nem tudok pontos infót adni, de ha elindítod a starfuck-ot, abban van egy LinkGenerator nevű gomb, abba menj bele, és értelemszerűen válaszd ki a megfelelő file-okat, meg a többit, a legalsó sorba ne írj semmit (a Starting params-hoz), és a desktopra hozd létre a hivatkozásod. nekem így ment.
  • Kiru
    #58
    Kösz:), de lásd 3. bekezdés:
    - leszedtem a starfucker v0.82, beállítottam, meghajtók eltüntek - NEM MENT :(((
  • musha
    #57
    használj starfuck-ot, nekem azzal indult el!
    de azt már keresd meg hogy tudod használni, sok topikban le van írva.
  • Kiru
    #56
    Senki???
  • Kiru
    #55
    Hát megpróbáltam elindítani:
    1, A DVD meghajtók(2 db) a IDE2-őn vannak:
    - letiltottam BIOS-ból, de a win felismerte - nem ment
    - letiltottam win alól, meghajtók eltüntek - nem ment
    - leszedtem a starfucker v0.82, beállítottam, meghajtók eltüntek - nem ment
    2, regisztribe mit kell buherálni? - ezt még nem próbáltam

    Segítsetek :)
  • szotyimutyi
    #54
    Szia! Sajnos, ezt nem tudom. De komolyan.
  • grebber
    #53
    Hali neked a gépedbe hogy vannak a vinyok+meghajtok kötve hogy megy a starfucker-el???
    Mert nekem beöli a gépet.
  • szotyimutyi
    #52
    Mindent úgy kell csinálni, ahogy JohnnyG írta lejjebb, olvassátok el. Gondosan át kell olvasni. A starfucker-t innen szedjétek le hozzá http://spacetarget.com/games/pc_scrapland.shtml, le van minden hozzá írva, igaz angolul, de nem vészes.
    Köszi JohnnyG a segítséget!!!
  • musha
    #51
    nagggyon kellemes kis játék ez!
  • Rusy
    #50
    de mit kell a registríbe turkálni, mondjuk nekem nem az a gondom elindulna, csak azt írja nem jó a serial írjam be újra...
  • Solid Snake
    #49
  • grebber
    #48
    Jó az regturka nélkül is :)

    De ezt a gamet inkább nem szedem le mert már unom a lehuzogatásokat.
    A tetves riherongy életbe nem tudják feltörni ezt a szájbaba..ott SF3-at?Egyszer kivánhatnák 3-at első kérésem az lenne minden gamet feltudjanak törni normálisan :)
  • rorr
    #47
    Én már több gépre is feltettem!Starfuck nélkül is jó! MINIIMAGE,REGISTRY TURKA ÉS ok!
  • grebber
    #46
    Az jó mert a GTR-nél semmiféle regturkálás nem kellett legalábbis nálam.
    A starfuck meg nem megbizható mert nem megy mindenkinél.
  • rorr
    #45
    Én egy hónapja játszok vele!
    Megoldás: úgy kell csinálni mint ha a fiat gt racingot indítanád!
    registry turkálás, miniimage,starfuck stb!
  • Rusy
    #44
    nekem megvan mind 2 1 hónapja de nem megy, mert serialt kér, és az nincs ha sikerült elindítani szóljatok...
  • grebber
    #43
    Na a mini image már nekem is megvan most jön a game 6k-val :)
  • scheri
    #42
    Sikerült.Már le is szedtem.Jobb oldalt felül kell bejelentkezni.
    Usuario:scheri
    Password:90431
  • scheri
    #41
    Itt +találtam mini image-t csak regisztrált user szedheti le.A reg meg nem igazán megy.Ha valaki le tudta szedni elküldené nekem?KÖSZI

    http://www.crackmanworld.com/web/parches/categoria_pc/letra_a.htm

    Ilyen néven:American McGees Scrapland MINI IMAGEN
  • scheri
    #40
    Ezt szeretném én is tudni.Ha találsz küldesz?Fordítva is megy.
  • grebber
    #39
    Mini image honnan tölthető?
  • scheri
    #38
    Valaki küldene nekem a játékhoz mini image fájlt?KÖSZI
    [email protected]
  • Rusy
    #37
    senki nem játszik ennek a jónak ígérkező gémmel?
  • Rusy
    #36
    Na most sikerült, elindult a lemez ellenőrzés, de ugyanúgy nem találja jónak amini imagét
  • Rusy
    #35
    Nekem nem megy, amikor megcsinálom nem mountolja az imagét, meg semmit, csak ha disable cd-romra megyek akkkor kikapcsolja, de akkor megintcsak nem megy, mint csinálok rosszul...
  • rorr
    #34
    nálam ugyanez már minden megoldást 2 féle cd miniimage-t is kipróbáltam de nem megy sajna!próbáltam a starfuck-os módszert is az sem jó!
  • emeseemese
    #33
    Köszi a választ. Megpróbáltam a 3.46 verzióval, azzal is ugyanaz az eredmény, azaz nem indul. De legalább én jól csináltam? Van annak jelentősége, hogy az install még a 3.47 daemonnal lett csinálva? Esetleg valaki belinkelne egy működő mini imaget, lehet, hogy abban van valami hiba? Egymásik fórumon olvastam, hogy ezt a fajta védelmet nem lehet a hagyományos módon crackelni, ezért várhatóan nem lesz rendesen tört verziója sem :-(. Van esetleg még valakinek további ötlete?
  • CS@
    #32
    A PortRoyale2 mellett ez az egyetlen játék ami nálam nem indul el csak a daemon 3.46 os verzióval. Persze ez nem jelent semmit mert van akinél a PR2 is ment 3.47el.
  • Tatyla
    #31
    várd meg a rendesen tört verziót!
    [várakozó]
  • emeseemese
    #30
    Sziasztok, én is letöltöttem ezt a játékot. Ez volt az első ilyen mini images játék, amit megpróbáltam feltelepíteni. A következőket csináltam:
    1.Az 1. és 2. cd képről feltelepítettem daemon tools-al a játékot, ez símán ment.
    2.Lehúztam az igazi cd meghajtót (az eddigieket áttamulmányozva, ez a legbiztosabb módszer)
    3.Csatlekoztattam a daemon tools-ba a mini image-t.
    4.Elindíottam a játékot a parancsikonjáról.

    Ezekután a játékprogram vizsgálta a cd-t (mármint a mini image-t), elég hosszasan (kb. 1. perc), és a végén arra jutott, hogy nem jó a cd. Tehát nem hiszi el a játék, hogy ez a mini image az igazi cd. Valamit rosszul csináltam? Mi lehet a gond?
  • grebber
    #29
    Nekem jódolgokat csinál igy ugy behal a gépem tőle hogy az egér 5 másodpercenként mozul csak meg és csak egy újrainditás segít.
  • JohnnyG
    #28
    Ja igen, és az előbb leírtaknál nem kell lehuzogatni a meghajtókat + a többi starforce3-as gamét is mülödésre lehet bítni ha van hozzá mini image.
  • JohnnyG
    #27
    Van tuti muködő StarFuck + MiniImage módszer.
    1. Az optikai meghajtóknak nem szabad azon az ide vezérlőn lenni amelyiken az a vinyó van amire a game telepítve lett.
    2. A StarFuck-ot elindítod. Protections-nál 3.4.63 kiválasztás. Eután Links Genetátor kiválasztás. Bal oldalt fent mindennek be kel lennie pipálva. Jobb oldalt fent Protections: 3.4.63, Type of Startinf: Start with waiting, Vitrual program: Daemon. Specify Image kiválasztásakor meg kell neki adni a mini image-et, majd a Create a link-el a desktopra létrehozni az parancsikont.
    3. Game futtatás. Először a startfuck-os paracsikon. Ez elrejti a meghajtókat és mount-olja az image-et, majd kíírja, hogy játékból kilépés után nyomj OK-ot. Ezt most hagyni kell. A Scrapland eredeti parancsikonjával futtatni kell a gamét. Ha mindent a leírtak szerint csináltál akkor műxik. A gaméból kilépés után az előbb említett ablakon Ok-ot választa kiszedi a daemon-ból az image-t és visszaállítja a meghajtókat (az egyes slot-ba rakja, és persze fent kell lennie a daemon-nak+az összes emulációnak be kel lennie kapcsolva). Ez nem mindíg sikerűl neki, ilyenkor reboot és már látszanak megint.
    Ennyi.

    A másik írt problémára a megoldás. Írta valaki, hogy nincs hang, illetve szaggat a game alatt. Nem csak alaplapival fordúl elő, nekem sb live-al is ez volt. A megoldás: a Control panel / Sounds and Munltimedia alatt Hardware fül, majd Audio Codecs kiválasztás, utánna Properties, ezen az ablakon megint properties fűl , itt a Windows Media Audio Codecs kiválasztása, itt megint properties gomb és a prioritás 1-re kell rakni, vagyis ennek legyen a legnagyobb prioritása. Ezek után rebbot és frankó lessz a hang.

    Hát nem egyszerű beüzemelni a gamét, de megéri. :)
  • grebber
    #26
    Ja és 2005 február 4.-én érkezik.
  • grebber
    #25
    Aranyon van :)
  • Daniel Hunt
    #24
    Én leszedtem a 11.15.04.Scrapland.MI.AlcoholClone-NOGROUP-ENG verziót. E mellé be volt rakva StarFuck v0.81 Full progi. Elméletileg ez arra szolgál, hogy ne kelljen lehúzgálni a kábeleket a CD/DVD Romról. Csak kezelni nem tudom. Valakinek van valami fogalma arról, hogy hogyan műxik ez a progi?
  • Tatyla
    #23
  • Tatyla
    #22
    mikó lesz má crack?