276
Amikor az érzékszerveid becsapnak...vagy mégsem?!
  • Wing Rockling
    #115
    Nem hiszem hogy van film amiben ezüst színű gépek vannak és szállítanak valamit a tetejükön.
  • Davidus
    #114
    Mindkét esemény olyan volt amit előre lehetett sejteni de a részletekről fingom nem volt.
  • Davidus
    #113
    Hogy látomás is legyen. Eddig kétszer volt olyan hogy megálmodtam a jövőt és PONTOSAN úgy történ másnap az esemény ahogy én azt megálmodtam. Azóta elhiszem hogy meg lehet jósolni a jövőt:P Ha nekem sikerült álmomban akkor biztos van olyan jós aki ébren is meg tudja csinálni;)
  • Davidus
    #112
    Egyszer azt álmodtam hogy lovon nyomultam valami valami harc közepén. Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy keresztülszúrtak valami dárdával:P Az volt az egyetlen(amire emlékszek) mikor meghaltam álmomban. Ha van reinkarnáció akkor lehet hogy ez volt az egyik halálom;) Nem néztem előtte háborús filmet:)
  • ShaiHulud
    #111
    vagy ha reinkarnaciot nezzuk...bar ebben nem hiszek de ez ost mellekes...akkor akar az elozo vmlyk eleteben igy halt meg:)
  • ShaiHulud
    #110
    leeht valami regi haborus valami:D vagy latta kis koraban filmen vagy tvben valahol...aztan azota kisert:D
  • Csirke4
    #109
    És mért olyan hangosak meg nagyok?
    Meg 2 van belőle és csak az egyik zuhan le.
    Meg mit visznek a tetejükön? Ezeket nem értem.
  • Wing Rockling
    #108
    De már teljesen eltérünk az eredeti témától, a látomásoktól :))
  • Wing Rockling
    #107
    Nekem is sokszor van ilyen hogy tudom hogy álmodok, és azt is tudom álom közben hogy ha kiugrok magasból akkor általában felkelek. Ez akkor hasznos amikor álmomban üldöznek és fel akarok ébredni, olyankor mindig keresek egy ablakot amin kiugorhatok :))
  • Darkboy
    #106
    meg szombaton azt álmondtam hogy a havernál aludtam és az apja a lézer szemvel üldöz és ki kell miatta ugranom az ablakon :DD
  • Darkboy
    #105
    nekem soxor olyan álmom van, hogy leesek vmiről és tudom, hogy ez csak álom!
    pl: bmx-ezek dirtben, és egyszer ugrasztok és ugrás közben már tudom, hogy álom és felébredek!(nagyon szar érzés)

    meg mégegy:

    osztálykirándulás van és megyünk izlandra!:D vmiért elindultunk vmi sivatagba ott van egy szálloda(repülőtéren) ott pedig elmegyek wc-re, kijövök, erre lekésem a reülőgépet! aztán a házunk előtt találom magam, bringán ülve a haverral és megkérdezem tőle: tudod, hogy ez csak egy álom? haver: aha! :DDDD
  • Wing Rockling
    #104
    Nos akkor:
    Miért repül a repülőgép? - Nem is kérdéses, olyan dolog amit arra terveztek hogy folyamatosan teljesítse a szolgálatát.
    Miért ezüst színű? - Egy olyan repülőgép ami ezüst színben repül, mivel nem szereted az ezüstöt, számodra egy olyan dolgot jelent amit nem szeretsz, de mégis üzemel, és megy tovább, számodra befolyásolhatatlanul.
    Elkezd zuhanni az azt jelenti hogy a dolog ami neked nem tetszik megoldódik, megváltozik vagy eltűnik, de mivel feléd zuhan így mégis jobb lenne ha tovább működne, minthogy ez legyen a veszted. Tehát:
    Olyan dolog a világon ami neked nem tetszik hogy így van és szeretnéd ha megváltozna, de az álom azt mondja, hogy(mivel feléd zuhan) számodra sokkal rosszabb lenne ha az adott dolog ami neked nem tetszik, megváltozna, letérne útjáról.
    Röviden: Ha egy adott rossz dolog eltávozna az életedből, az magánál is sokkal rosszabb következményeket hozna.
  • angello
    #103
    nem
  • Wing Rockling
    #102
    szal angello, kedveled-e az ezüst színt? ez fontos!
  • Csirke4
    #101
    Csak azért kérdeztem mert tegnap volt Szeptember 11...
  • Wing Rockling
    #100
    Szerintem nem egy jövőbeli eseményre mutat mint egy terrortámadás, sokkal inkább a személyiségére és az életére vonatkozó változás.
  • angello
    #99
    nem ,jópár éve félévenkéntvisszatérő álom
  • Wing Rockling
    #98
    Szereted az ezüst színt?
  • Csirke4
    #97
    lehet hogy terrortámadás
    ma is ezt álmodtad?
  • angello
    #96
    nem túl jó érzés ha zuhan feléd egy bazinagy gép
  • angello
    #95
    ez szürke az ezüst az olyan csillógóan ezüstös ami tükröződik
  • Wing Rockling
    #94
    Miközben álmodtad, milyen érzés volt? Tudod, szomorú, hátborzongató, félelmetes, vagy ilyesmi.
  • Csirke4
    #93
    aha akkor kérdezz te is!
  • Wing Rockling
    #92
    Nem az a lényeg hogy a repülő milyen típusú volt és pontosan hogyan nézett ki, hanem hogy milyen érzést keltett első ránézésre, és hogy ezüst színű.
  • Csirke4
    #91
    viszont van itt egy szürke gép.
    http://www.b-domke.de/AviationImages/Globemaster.html
    a c17-es amcsiknak a szállítógépe.
  • angello
    #90
    családi háza közt nemtom hol talán nyáron
  • Wing Rockling
    #89
    Az álomfejtés egy módszere, hogy meg kell kérdezni az összes álomban szereplő dologtól, hogy mit akar mondani, mi a szerepe, és így összerakni a képet. pl.: mi célt szolgál a repülő, amit szállítanak, és miért zuhan le, egyáltalán miért repül. ezeknek az átvitt értelmén kell gondolkodni. Meditáció közben nagyon egyszerű.
  • Csirke4
    #88
    hol játszódik az álom?
    évszakot látni?
  • angello
    #87
    rákerestem
  • Csirke4
    #86
    teljesen ilyen?
  • Csirke4
    #85
    "silver Antonov An-225"-így keress rá (idézőjelben kell)
  • angello
    #84
    ilyen
  • angello
    #83
    ja hasonlo de ezüstben
  • Csirke4
    #82
    Keress a googleban a weben nem a magyar oldalakon erre a gépre:Antonov An-225
    Az első címet nyisd meg és ott lessz egy kép!
  • angello
    #81
    nem ülök repülőre az biztos
  • Csirke4
    #80
    Én megfejtem angelloét :)
  • angello
    #79
    igen ,de már párszor megálmodtam elöre dolgokat szerintem
    egyszer mindenki
  • Wing Rockling
    #78
    Minden álom mondani akar valamit, de mi nem tudjuk megfejteni.
  • angello
    #77
    nem inkább olyan antonov vagy milyen
  • angello
    #76
    lila feje volt?