276
Amikor az érzékszerveid becsapnak...vagy mégsem?!
  • Csirke4
    #155
    Ahogy mondod...
    Nem feltámadtak hanem már ott voltak :)
  • CLINT EASTWOOD9
    #154
    NEM FELTÁMADTAK
  • Csirke4
    #153
    Azok nem a hullák voltak hanem az őrök... :)
  • soldier
    #152
    Aztakurva.
    És meg akartak verni?
  • CLINT EASTWOOD9
    #151
    Tegnap este elmentünk biciklivel a temető kapuja előtt és a hullák felébredtek és ott mászkáltak majd megijedtünk és eltekertünk!!!!!!
  • Csirke4
    #150
    Áááá...
    szerintem nem létezik :)
  • Vlala #149
    Kata: ez tényleg Ady lenne? Az Ady Endre összes műveiben nincs benne :-)
    Csirke4
    Igen, különben hogy működne a lélekvesztő?
  • ShaiHulud
    #148
  • Csirke4
    #147
    Ez kizárt dolog...
    (mernemtudom)
  • Wing Rockling
    #146
    Léteznie kell, mert van élet az oráng után
  • Csirke4
    #145
    Mi az a lélek?
    Létezik olyan?
  • Wing Rockling
    #144
    :DD
  • Kata
    #143
    Ady Endre: Látomás

    Reggel fáradtan kelek,
    A kilincsen keresek fogást.
    Kiballagok a kertbe,
    Oszt fater, látom, ás.
  • Random_
    #142
    Olyan nekem is előfordul a kezem olyan mint egy élettelen húsdarab kicsit ilyesztő. A másik véglet a lábam szokott lenni mikor begörcsöl éjszaka közepén és a fájdalomra ébredek ekkor azonnal ugrok az ágyból és mozgok egy kicsit. :)))
  • Wing Rockling
    #141
    Nekem ilyen még nem volt, sazl fogalmam sincs mitől van... De amint kinyitja az ember a szemét és felébred, tehát fel tudja fogni a külvilágot, a lélek vissza kell hogy térjen bele, kilömben még kicsit sem tudnád mozdítani magad egyáltalán, ez inkább egy enyhe lebénulás... Én viszont azt nem szeretem ha rossz testhelyzetben alszok el, és felébredek az éjszaka közepén arra, hogy kiment az összes vér a kezemből - vagy lábamból - , és nagy erőfeszítéssel bírom csak megemelni, hajlítani egyáltalán, olyankor mindig felállok és várom hogy helyreálljon a vérkeringésem.
  • Wing Rockling
    #140
    Ez nálam is működik es érdekes dolog, hogy pont akkor ébredek mint azt elalvás előtt bebeszéltem magamnak. Sokan járnak agykontrollra és úgy érik el ezt, nekem nincs rá szükségem :)
  • Random_
    #139
    Én az utóbbi napokban nem ébredtem korán ötkor addig aludtam ameddig természetesen fel nem ébredtem és érdekes dolgot figyeltem meg. Ha ötkor ébredek csörgőórára akkor nem emlékszek álomra viszont ha természetesen hat fele kivet az ágy akkor mindig valami álomból ébredek vagy riadok fel. Ez szinte törvényszerű lett mert mindig így esik meg.
    Bár azt még korábban észrevettem, hogy ha lefekvés elött tudatosan bebeszélem magamnak, hogy mikor kell felébrednem általában mindig is akkor ébredtem vagy 2-3 percel az időpont elött. Mostanában ez nem működik mióta dolgozok és éjszaka későn fekszek le, de középiskolában működött. Akkor volt az, hogy minden nap máshogy kellett ébrednem attól függően mikor kezdődött a tanítás.
  • Zozo76
    #138
    Ja es ez nem alom mert mindig ugyanigy tortenik. Valahol olvastam hogy a lelek alvas alatt elhagya a testet. De valami kapcsolat akkor is fennal a test es a lelek kozott. Szerintem ha ez igaz akkor valamiert ebren vagyok mikozben a lelkem nincs a testemben. De lehet hogy csak szimplan hulyeseg az egesz.
  • Zozo76
    #137
    Bar nem kimondottan latomas, de velem idonkent olyan dolog tortenik elalvaskor amit en ugy hivok hogy "rosszul alszok el". Szoval altalaban akkor szokott ez elofordulni amikor nagyon faradt vagyok es sokaig fentvagyok. Na, lefekszem es par perc mulva elalszom. De azt erzem hogy zuhanok es a fulemben fulsuketito zaj van, De olyan nagy hogy szinte faj. Es kozben ki tudom nyitni a szemem. Latom a szobat, az idot az oran, tudom mozgatni a szemem de csak azt, ahhoz hogy elforditsam a fejem egy kicsit is marha nagy ero kell. Ennek ugy van vege hogy addig kinlodok amig valahogy sikerul egy kicsit megmozgatni a testem es akkor minden abbamarad. Az a helyzet hogy kurva szar erzes.
  • Csirke4
    #136
    Csak te...
  • Wing Rockling
    #135
    inkább mindenki tanul (vagy csak én?) :))
  • Csirke4
    #134
    Mindenki alszik?
  • Csirke4
    #133
    :(
  • Wing Rockling
    #132
    nám, Túl hamar elaludtam ;)
  • Csirke4
    #131
    Na sikerült ilyet álmodni? :)
  • FtranX
    #130
    "Ha belegondolok, a fizikának meg a kémiának meg mindennek amit tanítanak, nagyot kicsi valóságalapja van, egymás után döntögetik meg az eddig valósnak hitt elméleteket egy újabb hülyeséggel, és ennek soha nem leszek vége."

    Ez hülyeség. Mondj már egy pár példát!
  • Csirke4
    #129
    Ez csak egy kis pók... :)
  • The Garrett
    #128
    ne nézz be a fényképeid topikba :D
  • Wing Rockling
    #127
    Az is érdekes, hogy általában nagyon ritkán látok egy-egy pókot, de amikor szarabb napom van és rosszabb a kedvem, olyankor este több pókot is találok, mászni a párnámon, a monitoron, a falon. A pókok is furcsa lények, mindig különleges alkalmakkor jönnek elő. Egyébként szeretem őket, de amikor meglátok egyet mégis mindig késztetést érzek rá hogy lecsapjam :))
  • Csirke4
    #126
    Ok akkor próbáld meg! :)
  • Wing Rockling
    #125
    Jót tesz előtte egy meditáció, azzal bármire át tudod állítani a tudatodat hogy aztán este megálmodd.
  • Wing Rockling
    #124
    Ha belegondolok, a fizikának meg a kémiának meg mindennek amit tanítanak, nagyot kicsi valóságalapja van, egymás után döntögetik meg az eddig valósnak hitt elméleteket egy újabb hülyeséggel, és ennek soha nem leszek vége. Tehát ha valaki egy tudományos dolgon elmélkedik, semmivel sem csinál okosabb dolgot mint amikor mi próbálunk megfejteni egy álmot :)
  • Csirke4
    #123
    OK de jóld figyeld meg a gépeket! :)
    És azt is hogy mit visznek! Én is megpróbálom!
    Ja és ha közben felébredsz írd fel magadnak hogy mit láttál nehogy elfelejtsd reggelre ! :)
  • Wing Rockling
    #122
    Erre csak azt tudom mondani, hogy:
    Oh how I wish
    For soothing rain
    All I wish is to dream again
    :))
  • Wing Rockling
    #121
    Na majd ma éjszaka megpróbálok álmodni egy ilyet ;)
  • Csirke4
    #120
    Igen ez is lehet :)
    De mér álmodja 10-szer ugyanazt?
  • ShaiHulud
    #119
    aztan lehet hogy az egatta vilagon semmi jelentosege nincs:) de azert jo igy eltokoleszni vele:D
  • Csirke4
    #118
    Az űrsiklót is szokták repülőkön vinni.
    De azt mondta angello, hogy nagyobbak!
    Lehet hogy jövőbeli gépek és azért olyan nagyok mert nagyobb űrhajót visznek. Esetleg valaki nem szokott ehhez hasonlót álmodni?
  • Wing Rockling
    #117
    Igaz a reinkarnációban nem nagyon hiszek, de szerintem egy léleknek több élete is lehet a Földön. Én pl. most élem az eddigi legszarabbikat :))
    Milyen szép képeket látok néha egy középkori életből...
  • Wing Rockling
    #116
    Az esüst színű, tetejükön valamit szállító gépek miatt nem hiszem azt sem, hogy múltbéli esemény. Szerintem ez az álom nem múlt/jövő stílusú, inkább csak egy útmutató.