41716
  • karajan
    #8532
    vannak azér még páran biztos vagyok benne:)
    mindenesetre ird meg ZsZso-nak priviben, ezt kérte korábban. a hozzászolások számát tekintve érthető.
    ugyhogy bárkinek van FAQ kiegészítése, privát üzenet ZsZso-nak.
  • ZsZso
    #8531
    Van benne paci
  • Kandurex
    #8530
    még kiegészíteném azzal, hogy, hogyan lehet pénzt szerezni tisztességesen? A küldetésekből minimálisan jön :( lopni meg nem fog egy dark elf csata mágus!
  • PiszkosFred
    #8529
    Részemről nagyon de nagyon köszönöm, azonnal leszedem, és az install után az első dolog hogy aktiválom. ;]
  • Kandurex
    #8528
    #8482 pls ::??
  • Dr4gonlord
    #8527
    Jaja, a GPRS-el együt.
  • hiba
    #8526
    És a terkep meg a dvd melett a dobozban hever? :)
  • Dr4gonlord
    #8525
  • tormy
    #8524
    ORC
  • Dr4gonlord
    #8523
    Ja igen, vannak modok is, pl.: nincs iránytű. Nagyon sok embert zavart, hogy a szájába adnak mindent, (merre kell menni, mi hol van), de a fejlesztők belerakták, mert sok embernek nem volt kedve olvasni, tudott angolul, de nem olvasott, emiatt sokan abbahagyták a játékot, mert nem tudták, hova kell menni. Idiots. De az iránytű eléggé illúzióromboló tud lenni, de az új AI miatt, az NPC-k menek ide-oda, és ekkor jól jöhet, mert ha nincs iránytű (mivel a játék ezen része erre támaszkodik), nem igazán lehet megtalálni senkit egykönnyen, bár ennek pont ez a lényege. Az iránytű az irányt mutatja, de a radar jellege eltűnik, tehát látom, hogy észak felé megyek, de ha eddig ott bolt volt, azt már nem jelöli.
    Ha valakit érdekel ez és a többi mod:
    Modok
  • Aragorn10
    #8522
    Szerintem Nord.
  • Starfighter
    #8521
    Hi! Szerintetek harcosnak Nord a jobb, vagy Imperial?
  • tormy
    #8520
    Karakoo a nagyfarku? :D:D
  • Prof William
    #8519
    Én Morr ban is az elején császkáltam. Hangulatos volt... Elnéztem pár helyre, beálltam pár guildba aztán amikor eszembe jutott Caius elmentem az eslő mission-ért...
  • Dr4gonlord
    #8518
    Ha meglesz a játék (hétfőn), akkor eleinte a főküldetést hanyagolom majd eléggé rendesen, és megyek felfedezni. Angollal nincs gond, imádom a nyelvtanulást, és az Angol a kedvencem (nameg a néger angoltanárom, atomállat királycsávó :D:D)
  • Aragorn10
    #8517
    Ja én már elég sokáig elvittem. Amugy nem vészes az angol része elég érthető
  • hiba
    #8516
    mar regen neztem ide be a faqban sem lattam: tettek bele vegul vmi jarmuvet (lovat szamrat stb csak megint csak szaladgalni meg "teleportalni" lehet?)
  • tormy
    #8515
    IGen hihetetlenul jo a jatek, na ilye jatek kellene online, nem pedig az a szar WoW. Persze ha 5+ karakter van a kepernyon az FPS-s kegyetlen le tud menni ha kulteren mozogsz, igaz en 1280-ban ytolom full grafikan minden, es 5 NPC-ig jo az FPs de utana mar kezd lemenni.
  • bepe79
    #8514
    Amúgy itt mindenki csak mászkál lvl1-es szinttel bele a vakvilágba, vagy viszitek is a cselekményt? by the way perfektül tudtok angolul, és vágjátok, hogy mit kell csinálni? Mert én őszintén bevallom, hogy ugyan pongyola nyelven tudok angolul, meg szakmai nyelven beszélni angolul, de ez még édes-kevés lesz ehhez a játékhoz, és nem fogom tudni csinálni a questeket.
  • LegionarR
    #8513
    egy alvás mindíg jót tesz a szervezetnek :DDD
  • Goth
    #8512
    ehh ez a játék isten!!! :D
    Már vagy 5 órája játszok és még mindig 1-es lvl vagyok :p De nem zavar :D
  • Aragorn10
    #8511
    Amúgy ez az egy dolog ami nem tetszik a játékban, hogy szinta mindent lovéért lehet megszerezni.Pl.:amikor elkezdesz egy küldit és jópár csontit levadászol visszamész és pont annyi lovét kapsz amit el is cseszel a felszerelésed javítására.
  • Hunnenkoenig
    #8510
    Na legalabb egy valaki :-)

    FAQ-ba is mehet!
  • DonnieBrasco
    #8509
    Na kipróbáltam ATI-ra ezt az NGO drivert... egy félóra az életemből az ördögnek :(
    Nagyjából megfelezte az FPS-t amit az Omega driver tudott. LOL...:(

    De legalább megtweakeltem az Omegát, úgyhogy most 4xAA, 8xAniso, 1280x1024, fűárnyék és önárnyék kivételével minden maxon (igen, fűlátótáv is max!!!) stabil 25-30 vagy efeletti FPS van szabadtéren :) király!

    DB
  • PiszkosFred
    #8508
    Figyelek mester, már korábban felírtam a fontos dolgokhoz ;]
  • Aragorn10
    #8507
    Szerintem nem én még sehol nem láttam ....
  • Hunnenkoenig
    #8506
    Ok, akkor utoljara, mert ugy latom nem figyel senki, csak a levegöbe dumalok...

    Konzolba "tdt" ("" nelkül termeszetesen) az FPS kiiratasa.

    "setdebugtext 12" - "tdt" csak az FPS-t irja ki a többi adat nelkül

    1-34 debug konzol van. Tehat "setdebugtext 1-34"
  • PiszkosFred
    #8505
    Hát passz, én még nem játszok ;] Gondolom a mágus céhben - mint kizárólagos enchanterek - van valaki aki segít, de ha nem is ott, a környékén legalább.

    Kérdés: minimapra lehet commentezni? Vagy valami valami ingame note lehetőség? Akár naplóban, akár máshol? Vagy hagyományos papír+ceruza... ?
  • Fritz Von...
    #8504
    Hozzászólás utáni 5. alkalom...
    A büdös rohadt életbe...
  • Aragorn10
    #8503
    Amugy a lemerült fegyvereket hol tudom feltölteni mert egyszer már találtam valakit de már elfelejtettem hol ??
  • Fritz Von...
    #8502
    Nem hiszem el, hogy minden egyes kill után menteni kell...
    Most kint a faluban halakat akarok ölni egy quest miatt és egyszerűen állandóan kilép a game...
  • Aragorn10
    #8501
    Bocs igaz ezt kihagytam :):)
  • PiszkosFred
    #8500
    Meg mágikus tárgyakat feltölteni (recharge)
  • tormy
    #8499
    De kar pedig marha jo feature lenne. :D
  • Aragorn10
    #8498
    Nem tudod megidezni csak enchantolni tudsz a lelkükkel.
  • raepa
    #8497
    Erdekes, a64 3000+, 6800 gt, szinten 1 giga ram, hasonlo beallitasok es tok ugyanilyen fpseim vannak... Meg egy kis aniso van rajt, meg bloom, oszt csokolom.

    Egyebkent ha mindent feltolok maxra, akkor nezegelodve 20 fps. (Fort Ashtol Cyrodiil fele elboklaszva, az ut baloldalan, egy sziklarol a varost nezve.) Erdobe bevagtatva 6-12 fps. Ezt a morrowind az ajanlott konfighoz hasonlo gepen minimumhoz kozeli beallitasokkal, es feles latotavval tudta. :)
  • Aragorn10
    #8496
    Az első kérdésre tudom a válasz várakozz egy napot és menj vissza megint beszelgetni a csajszival,aztán megint várjál egy napot és megint beszélj vele már nemtudom meddig kell ezt csinálni de ugy kétszer háromszor aztán mehetsz tovább.
    A lemerülés meg akkor van ha egy fegyver enchantolva van ami azt jelenti, hogy fel van töltve extra mágiával amivel nagyobbat sebez(pl.:tűzsebzés, fagysebzés stb.),és meg van határozva,hogy meddig használhatod ezt a tulajdonságot és ha lemerül fel kell tölteni de, hogy hol arra még én sem jöttem rá.
  • tormy
    #8495
    Varj ugy erted hogy szornyeket amiket soul gembe elfogtunk meg tudunk kesobb idezni?
  • PyRex
    #8494
    help (láma kérdések :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Én először a fő irényvonalat követve szerteném játszani a játékot. Ott tartok, hogy miután Martint elvittem a templomba, egy faszi megbíz, hogy szerezzek meg egy könyvből 4 kötetet. Na ezen túl is vagyok, de uténa nincs tovább. Mit kell csinálni? Nincs aktív Quest és ha visszamegyek a templomba, akkor sem történik semmi, hiába is beszélek akárkivel.

    2. Hogy kell varázsolni? Mit jelent az, amikor egy kék pont van a varázslatnál és nem tudom kiválasztani?

    3. Mi az, hogy lemerülnek a fegyverek? :)
  • Aragorn10
    #8493
    Egyszerü.Szerzel soul gem-et, több fajta van, van nagyobb és kissebb is.
    Aztán veszel egy soultrap varazslatot(spell-t).Majd amikor nekedtámad egy szörny és elkezdesz vele harcolni, még mielött meghal varázsolj rá soultrap-et és utánna öld meg.Ha volt nálad olyan soulgem amelyik tárolni tudja a lelkét akkor már csak el kell vinned egy enchanter-hez akik általában a mages guildban vannak.