41716
  • Hunnenkoenig
    #8492
    Most talaltam. Hogyan nezzük meg az FPS-t Fraps nelkül?


    "~" to enter the console
    "tdt" to see your fps
  • Kandurex
    #8491
    "A kapukövekkel bárhol, bármikor enchantolhatsz (klikk a kőre, tárgy kiválaszt, név megad és kész is). A soulgemes cuccokhoz már asszem külön enchanter NPC kell, Mages guildben tuti van valaki."
  • Sheltem
    #8490
    Hogyan lehet enchantolni a fegyvereket? Valaki leírná mi a menete?
  • Aragorn10
    #8489
    "Drizz" is jobban szerette a napfényt
  • Dns5000
    #8488
    jpg nagyon elmossa nincs ertelme
  • Drizzthsz
    #8487
    Vááááá, mondhattátok volna korábban is. :D Köszönöm mindenesetre mindnyájótoknak.
  • Lobsterman
    #8486
    használj Fraps-et
  • tormy
    #8485
    Valaki mondja meg hogyan tudom FPS-t kiiratni please.
  • tormy
    #8484
    HOGYAN tuidom kiiratni hogy mennyi AZ FPS-em jatekban?
  • kill3r22
    #8483
    aludj eggyet a játékban...vagy csak Simán WAIT elj
  • Kandurex
    #8482
    Feküdj le :) (vagy t)

    Én is elakadtam. Choral mágus küldetés: asszondja a mágus luvnya, hozzak neki el egy könyvet a közeli dombról, meg is találom egy összeégett fazonnál, visszaviszam, a luvnya 1 nap múlva bejelenti, hogy menjek vissza a hegyre +ba add egy tekercset, hogy mit is kell csinálnom a hulla környékén, de nem igazán jövök rá :( tipp?
  • Aragorn10
    #8481
    nyomj T-t aztán ott nézd meg az időt és ha éjszaka van akkor válassz ki annyi időt amennyit várni akarsz és máris reggel lessz
  • Newfronter
    #8480
    Ilyet még nem láttam játékban. Martin testvér lemaradt tőlem, mert én utat rövidítettem, de ő nem volt bátor hozzá. Na mondom lemaradt, vele se találkozok többet. Megyek a nagy semmi közepén és egyszer csak valaki feltűnik a távolban. Hát a Martin testvér lóháton baktat utánam.
    Úgy látszik ha én gyors vagyok, az NPC lassabb akkor fog egy lovat és utánam jön, nagyon tetszik....
  • kill3r22
    #8479
    nemtudnád JPG be???? mert modemes vok...:)
  • Aragorn10
    #8478
    Valak imegcsinálta már a paranoiás idiota elf küldit?? Az idiótának meg kell figyelni három személyt mert azt hiszi ,hogy kémkednek utánna és lóvét ad érte aztán meg meg kell ölni őket de én szóltam az őröknek akik szépen legyakták gyilkosságra való uszítás miattLOL
    Aztán a háza az enyém lett persze a cuccaival egyyütt
    Már csak arra kéne rájönnöm, hogy hol lehet feltölteni a lemerült enchantol-t fegyvereket?? Várom az ötleteiteket
  • Drizzthsz
    #8477
    Hát, ha valaki végre elárulja hogy lehetne, hogy végre nappal legyen, mert még mindig nem látok semmit a szabadban, fáklyával a kezemben.
  • Dns5000
    #8476
    hat nem igazan akkar osszejonnni mind1 a lenyeg ott van
  • tormy
    #8475
    Hol talalok ectoplasmat? Nem tudja valaki? Egy kuldihez kellene :)
  • Dns5000
    #8474
    na itt jol latszik az 4xAA,Bloom+4xAA,HDR kozti kulonbsegboom+4xAA
    hdr
    hdr
  • Dns5000
    #8473
    na itt jol latszik az 4xAA,Bloom+4xAA,HDR kozti kulonbseg
  • JuanG
    #8472
    remélem 1-2 hét múlva lecseng ez a grafika-videókártya téma
  • Thomeee
    #8471
    Tolvaj céhet hol találom meg, véletlen nem tudja valaki? :-)
  • Drizzthsz
    #8470
    Szerintem mediumon a textúrák csúnyák néhol. :S
  • kill3r22
    #8469
    ki jelenti be?
  • kill3r22
    #8468
    akkor kb ugy fog menni mint nekem
  • PiszkosFred
    #8467
    11 körül majd végignézem a mai 1000 kommentet :D Aztán kiderül. Ő fogja bejelenteni a HQn éjfélkor, hogy magyar premier ;] Kaptam mailben is pár képet, aki azt mondja hogy nincsenek szép nők a játékban, az vagy vak, vagy nős és a felesége ott áll mögötte...
  • PiszkosFred
    #8466
    6600gt, 1gb ddr400, 2.8 proc - mediummal számolok, látva a képeket, bőven elég lesz nekem a látvány.
  • kill3r22
    #8465
    télleg ésa a mai nap legjobb nöje cimet ki nyeri?
  • Thanatos
    #8464
    király, találkozunk 5 év mulva, sok sikert :DDDD
  • CS@
    #8463
    Áh, dehogy egyenlőre el vagyok foglalva azzal, hogy meg tudjam oldani ezt a szabadban való elég sűrűn bekövetkező lefagyást. Elég gáz mert ilyenkor csak a reset segít(ki gondolta volna, hogy egyszer még visszasírom a Morroban elszenvedett CrashToDesktop –okat, pedig milyen jó volt az ott rögtön indíthattam újra a játékot:)
  • PiszkosFred
    #8462
    Nemnem, első helyen nálam az oroszok, második a kelet ;]
  • Laky
    #8461
    huh, megnyugodtam :D
  • PiszkosFred
    #8460
    Fogsz látni, garantálom, de az a holnap nem holnap, hanem a jövőhét, szerencsés esetben az eleje, rosszabb esetben közepe/vége. Közben meg mosolyogva nézem, hogy boldog boldogtalan ezzel játszik, én meg passziánszozok ;] Btw Natasha névre fog hallgatni, Breton nő lesz, csatamágus, mellékállásban hajóskapitány, és körözött bűnöző... :D
  • Hunnenkoenig
    #8459
    Nem akarok senkiben sem remenyeket ebreszteni, de ki tudtam operalni a szövegeket a jatekbol!

    Fordithato allapotban vannak!

    Mostmar csak egy olyan tool kell, ami visszaoperalja öket a jatekba!
    A magyaritasnak nem all semmi az utjaban!
  • Laky
    #8458
    aham :\
    be kéne teverznem egy proci vételét, mert ez így 2006-ban már nem az igazi :D
    egy minimum gépigényt be tudsz/tudtok rakni? köszi
  • k8bal
    #8457
    előző irásomból kiderül hogy simán! ;)
  • Drizzthsz
    #8456
    ALUDNI HOGY LEHET? AZ ORROMIG SE LÁTOK EL!(bocs a figyelemfelkeltő nagybetűkért. :P)
  • k8bal
    #8455
    1.7 GHz Intel Celeron
    ATi Radeon 9550 (nincs húzva /alap: 250/200/) @ 128MB
    512 MB DDR RAM @ 233MHz

    ezen a konfigon egész élvezhetően fut (15 FPS /én már folyamatosnak látom! xD/)
    beállítások: 1024*768 nincs AA; medium texture; árnyékok és mnden ien gebasz ki; a látótávolság pedig középen(mindegyik); MipMap-ok ki szedve .ini-ben!
    Imádom! Nagyon bejön! 100szor odaveri a Morrowindet!
  • Dr4gonlord
    #8454
    Jaja, vannak azért fejek :D.
  • kill3r22
    #8453
    jó bocs elirtam...:) Te és Fred neked hogy fog menni a game????