41716
  • zoli80
    #8572
    megis kell asni?pls valaki:)
    tenyleg be ken jutni a kriptaba de hogyan?:)
  • PiszkosFred
    #8571
    Ez mindig így volt. Amelyik 10 skilled nőtt, annak a 10nek megnézte, hogy egyenként melyik attribútummal állnak kapcsolatban (str, int, stb), majd összeszámolta hogy összesen mennyi van (6 skill nőtt a str-el kapcsolatban, 4 az agilityvel - például) ekkor kaptál szintlépéskor 3x STR-t, 2x Agilityt, majd 1x bármire.

    Ez az egészben a legjobb egyébként.
    1. Használsz valamit - sikeresen főleg - a skillje nő
    2. A skill fejlődik, majd egy ponttal megnő az értéke - pl: Mercantile 34ről 35.
    3. 10 skill nő egy pontot - szintlépés (akár ugyanazon skill is lehet 10 ponttal)
    4. A 10 skillel kapcsolatos attribútumok megnőnek, szorzókkal is akár (max 5x-ig. 5x szorzót akkor kapsz, ha egy skilled nőtt 10 ponttal, és a többi semmit sem(sarkítva, mert ezzel lehet trükközni, de ez más téma))
    5. Amit használsz, az fejlődik és a karaktered is úgy fejlődik, tetteid és döntéseid az egésznek az alapja, vagyis ha szétvágod a nép fejét kétkezes fejszével folyamatosan, attól nem leszek okosabb :D
    6. XP sosevó't ;]

    Ezzel aztán lehetett trükközni, késleltett alvással, stb.
  • Drizzthsz
    #8570
    Faq-ban lévő dolgokat kipróbáltad???
  • PiszkosFred
    #8569
    Ez már másik dimenziója a játéknak ;] Egyelőre a legtöbb ember <10. Később gondolom itt is ez lesz, mindenféle konstans mókás ketyerével felvértezett kincsvadászokká válnak (kivéve a levitate-t ami alapból ki lett iktatva rendszerszinten)

    apropó: fáklyát nézte már valaki víz alatt? Műxik? :D
  • zoli80
    #8568
    lofaszt sem kell kiasni,az ido a kulcs...
  • [Jakuza]
    #8567
    A fejlodes egesz jol kilett talalva.
    Ha csak beszelget az ember akkor szintlepesnel csak a Personalityhez ad pluszt, ha csak kardozol akkor csak az STR-hez.
    Minijatek mar ugy megy hogy ihaj. :P
  • Drizzthsz
    #8566
    Szerintem kell az az iránytű. Nem fogok térképeket nyomtatni senki kedvéért, meg papírra jegyzetelgetni. Most őszintén, elolvason az angol szöveget, de kinek van kedve megjegyezni minden helynek, meg baromnak a nevét? :)
  • PiszkosFred
    #8565
    Kártya a kakukktojás, asszem pont a gf család legalsó tagja, amit még támogat. Ennek ellenére egy próbát megér, de csodát ne várj látványban, mert az nem lesz. Viszont a jó hír, hogy van 640x480as üzemmód is.
  • Ch_Slater
    #8564
    erre volt nekem egy sisakom, amin volt konstans water breathing és konstans light, így nyugodtan úszkálhattam. meg volt egy konstans röpködős pajzsom. ebben az időszakban a talajon már csak ritkán közlekedtem :D
  • zoli80
    #8563
    hmm,hogy a francba lehet?az asot nem tudom kezbevenni.
  • Magnumrolcsi
    #8562
    Érdemes-e leszednem a játékot ilyen konfig mellett vagy inkább hadjam? Nem szeretném telsejen lebutítva játszani.

    Msi k7n2delta platinum ed. alaplap
    nvidia geforce fx6200 128MB 64Bit
    1024MB 400MHz Ram
    Amd sempron 3000+ proci
    cooler glacialtech igloo 2520
  • zoli80
    #8561
    jessz!thx!
  • h3po4
    #8560
    "nem szoktam elakadni meg rinyalni de most mar tul sok ideje szivok,a gond a kovetkezo:megvan a negy konyv,a gyikcsaj rájott a kodra es elkuldott a temetobe a kriptahoz amin van egy abra és snitt.mi a franc kerulte el a figyelmemet?"

    Ki kel ásnia sírt
  • hiba
    #8559
    Ló(L)
  • LoCk
    #8558
    Na np megyek előbb utóbb az lesz amit akarok..:)
  • LoCk
    #8557
    Csak én mentem be az arany kapun a többiek basztak utánnam jönni.
  • hiba
    #8556
  • PiszkosFred
    #8555
    Morroban volt egyik kedvenc időtöltés, hogy tengerpartok közelében nyomtál magadra egy water breathinget, majd lementél a fenékre, és kerestél gyöngyöket(kagylókban rendszerint - de lehet az a WoW, és Morroban simán voltak, már nemtudom:D). Ezeket jó pénzért tudtad eladni, és a világon semmit sem kellett csinálnod, csak keresni. Ha magas volt a Luck értéked, egész sűrűn találtál. Persze voltak halak és egyéb vízben őshonos démonkák, akiket közben nem ártott leverni, de elenyésző számban - ellentétben egy Dwemer rom takarításakor összecsődülő védelmi egységek számával.

    Biztos most is van a folyók fenekén, az öbölben, vagy bárhol - csak tippelek, tapasztalat hiányában - ahol vannak ilyen gyöngyök, és biztos hogy jó árat kapsz értük. Cyrodiil népe ritka hiú egy nép, felsőbbrendűnek hiszi magát - mindig is az volt mondjuk, de a többieket sem kell félteni persze ;] - és talán a többihez képest ők szeretik leginkább a pompát, a hivalkodó dolgokat, ezért biztosra veszem hogy az ékszereket is jó áron adják-veszik.

    Nem nagoyn láttam glass, dwemer, és egyéb minőségibb cuccokat, gondolom ezek majd magasabb szinten jönnek elő. Na azok lesznek a gazdagság igazi forrása ;] (persze miután feldíszítetted a házadat velük)
  • zoli80
    #8554
    nem szoktam elakadni meg rinyalni de most mar tul sok ideje szivok,a gond a kovetkezo:megvan a negy konyv,a gyikcsaj rájott a kodra es elkuldott a temetobe a kriptahoz amin van egy abra és snitt.mi a franc kerulte el a figyelmemet?
  • Johnny23
    #8553
    graf üti a FarCry,HL2 -őt ??
  • ZsZso
    #8552
    Én gyorsutaztam vele. Nem kell pacigolni. Trükkös :)
  • Kandurex
    #8551
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fogod, oszt kimész a kapun ahol az oblivion kapunál várakozik 3 katona, oda mész a főnökhöz és bejelented, hogy hajlandó vagy megrohamozni Kvatch -ot, vagy segíteni, tökmindegy,...aztán roham :D
  • Drizzthsz
    #8550
    Áhhh, a grafikában szerintem a legdurvább a ruhák, meg a szövetek kinézete. Valami beszarás.
  • ZsZso
    #8549
    FAQs módszerek se váltak be?
  • LoCk
    #8548
    Azt a Martin papot hogyan lehet kicsalni a templomból??
    Nem bírom rávenni.
    Help plz.!

    Thx!
  • Kandurex
    #8547
    #8482?? Még mindig várok erre megoldás...pls, pls
  • Fritz Von...
    #8546
    Kész én feladom. Remélem, hogy ha kijön eredetiben, akkor az nem lépeget ki. Vagy ha igen, akkor félreteszem és várok valami patch-et, mert így élvezhetetlen az egész...
  • Kandurex
    #8545
    Van üres üres soulgemem, meg 1 -ben lakozik egy kis takonygomboc :D, ő mit szerencse talizmánként magamnál tartom :D
  • Aragorn10
    #8544
    De nem ám sőőt olyan szemetek az árusok, hogy egy mondjuk 1000-et érő kardot 100-körüli értékkel akarják megvenni. LOL
  • Kandurex
    #8543
    Hátő...dungeonben annyira még nem sétafikáltam, soulgemeket ilyen 40 pénzekért akarják megvenni, gyöngyhalászat meg mi?? :D
  • Aragorn10
    #8542
    Csinálj meg néhány küldit és abból tudsz szerzni jó cuccokat aztán ha már van jó kardod és ruhád meg pajzsod akkor menj csak felderítésre mert nagyon rábaltázol!!!
    Én is ráfáztam majden erre úgy ,hogy van már három igen jó kardom meg egy fasza páncélom de mégis ha hárman jönnek rám akkor már eléggé bajban vagyok:(:(
  • PiszkosFred
    #8541
    Dungeon loot? Herbalism? (gyongy)halaszat? Töltött soulgemek eladása? (habár ez most már nem akkora biznisz, azt mondják)
  • ZsZso
    #8540
    Jaja. Köszi a "reklámot" :)
  • Kandurex
    #8539
    Várjál már ...6 sebzésű kard? Az nem túl gyenge? Enchant?
  • ZsZso
    #8538
    Visszajöttem játékból ... ez volt az első :) Benne van
  • Aragorn10
    #8537
    Az oké de ez nem elég lehetne több is.
  • Aragorn10
    #8536
    Csakis küldikkel meg terepfelderítéssel lehet igen jó cuccokat szerezni meg lóvét
  • Fritz Von...
    #8535
    Igen lehet. :)

    SPOILER!!! (vagy nem)

    A fővárosban az arena kiváló hely arra, hogy manit szerez. Nekem most a csatákból van 6500 goldom, egy fasza leather felszerelésem, ami 10 pontot ad a skillekhez. Na és Grand Champion vagyok. :) A folyamatos kilépésem miatt kénytelen voltam valami stabilabb dolog után nézni.
  • Dant0r
    #8534
    Spoiler!

    Morrowinddel ugyan nem játszottam, így az irányítás minden csínját-bínját sem ismerem, de:
    most beérve a kastélyba, a sok köcsög goblinszerű izé megkarmol, én beszédülök és kb 10mp-ig semmit sem tudok csinálni, addig meg küld 3 fireballt, meg még ütöget is. No meg akkor az a pár tűzelementál vagy mi, azoknak meg annyi a hp-juk, hogy olyan 30-40mpig kellene folyamatosan, megszakítás nélkül ütlegelnem, hogy 1 meghaljon. De HÁROM jön egyszerre, akkor mit csináljak?!
    Valami én csesztem el, vagy ez a játék tényleg ennyire nehéz?
    Amúgy lvl5 knight vagyok, egy 6-os sebzésű egykezes karddal, és azokkal a páncélokkal amit az elhullott társaktól szereztem.
  • Aragorn10
    #8533
    Ráadásul lopni nem is érdemes mert csak néhány GP-t lehet lopni amikor meg cuccot lopsz akkor meg szinte egyszerre elkapnak ráadásul azok sem érnek sokat