41716
  • deep
    #8772
    Mivel Bethesdáéknál készült a kép, valószínű 5 Ghz, 4Gb ram 4db 7900GTX és egy adag Photoshop
  • PTW
    #8771
    mivel országos szinten nagyon kevés érkezik, és nem lesz belőle utánpótlás, akinek kell érdemes nagyon rámenni. 576 nál 18 ezer forint és nagyon kevés van.

    Ha valakit érdekel egy haveromnak van egy eladó bontatlan 20 ért.

    aKit érdekel priviben írjon
  • MrStokes
    #8770
    Igazad van. akkor lehet h nem is PC-s, hanem X360 oO
  • Zsolo007
    #8769
    Egyébként feltűnt már nektek, hogy bugosak a fák? Nekem ugyanis forognak a fa levelek. Egészen pontosan: (nehéz leírni) ha beállsz egy fa alá (nem kell közvetlenül alá) és ránézel a lombozatra és elkezdesz jobbra-balra fordulni, akkor a "falavelek" ellentétes irányba, az ágaktól teljesen függetlenül mozognak :D

    Megpróbálok csinálni róla videót vagy képet, mert nem lehet jól leírni :)
  • rage at work
    #8768
    Nem én készítettem a képet.
    Viszont nálam is hasonlóan néz ki (6600GT)
    Nem tudom, hány FPS, nem szoktam mérni, de bőven játszható.
  • MrStokes
    #8767
    Kozben megerdeklodtem, es 576-ban 18e HUF-ot mondtak nekem a CE-re. Meg hogy lesz v 3 db az adott uzletben. Gondolom a forgalmasabb helyeken levo uzleteikben azert lesz tobb is. De tenyleg osszesen 30 db van nekik...
  • kill3r22
    #8766
    Azért hasonlits össze egy képet! Quake4 Doom3 Fear sokkal rosszabb Grafikáju gamék...:)
  • Hyder
    #8765
    shift + bal klikk
  • Hunnenkoenig
    #8764
    Szo volt itt a 7600GT-röl... tudja valaki, mi a helyzet a textura villogassal? Azt olvastam most regi cikkekben, hogy minden ilyen kartyanal vibralnak...

    Ez javitva lett valahogy?

    Amugy összeraktam magamnak egy gepet, amit meg kene venni... vagyis csak MoBo, proci, video kari es ram...700 euro... francba...multkori almodozasaim meg 450 euronal teljesedtek ki...

    Most kezdhetek gürizni, hogy összejöjjön a penz...
  • Zsolo007
    #8763
    Ez hivatalos kép, vedd észre jobb alul a szöveget :D
  • MrStokes
    #8762
    ehhehhe...
  • rage at work
    #8761
    Le van írva a pár centivel feljebb lévő FAQ-ban is (olvasd el, érdemes, sok hasznos van benne) amúgy meg az inventoryban a shift + click a tárgyon.
  • panther112
    #8760
    Vettétek a jtékot, vagy fizetős warez, hogy ilyen gyorsan megvan Nektek? eMule-lal szedi valaki, vagy leszedte már? Ha igen melyik file-t Szerintem az a 2005 nov 22s release valami más lesz, mert az csak 1,2 gb
  • MrStokes
    #8759
    Ez nagyon szep! milyen konfiggal, milyen beallitasokkal es mekora FPS-sel?
  • FoToS
    #8758
    Sziasztok,hogyan kell cuccokat eldobni mert rohadtul nem birok rájönni.
  • [Jakuza]
    #8757
    Az lehet de most egy szeduletes baromsaggal talalkoztam.
    Kijottem a Vampiros barlangbol a Vampire Thief meg kijott utanam.
    Ez meg tok jo dolog lenne, csak hat idekint verofenyes napsutes volt.
    Szerinted szamitott is valamit ?
    Nem nagyon, mert semmi baja nem lett a fenytol.
  • Mr. Perfect
    #8756
    Mindenesetre jól hangzik. Reméljük tényleg így lesz, habár nem hiszem, hogy bárki megmérné, hogy tényleg annyi-e.. :))))))
  • rage at work
    #8755
    Azért ezt elég nehéz volna egy 5200-as kártyával életre kelteni...
  • rage at work
    #8754
  • Aragorn10
    #8753
    Na skacok aszthiszem elakadtam a főküldiben!!!
    Egy Azura szoborhoz kell mennem de,hogy a szoborral mit kell csinálnom az passz!!
    Ha valaki már megcsinálta segithetne:):):)
  • rage at work
    #8752
    Olyan 4 GB körül
  • panther112
    #8751
    Most látom van 4,2 gb-os is:)
  • cenobite
    #8750
    CD galaxisnál asszem 16k.

    De te is megnézheted: CD galaxis.
  • panther112
    #8749
    Mekkora a játék? 1,2 gb vagy 2,4 gb?
  • Me0w
    #8748
    Kar hogy ilyenkor a vampirok nem egy cigivel kinalnak meg, es leulnetek megbeszelni a verszerzes modozatait ;)
  • Hyder
    #8747
    sajnos csak német-et találtam itt
  • rage at work
    #8746
    Nem árt annak a memória.
  • [Jakuza]
    #8745
    Lehet a boltban venni jo penzert.
    Mondjuk ahova lementem barlangba, ott ugy nyuzsogtek a vampirok, hogy inkabb kijottem, pontosabban ujratoltottem a mentett allast, mert folyamatosan valami olyasmi volt kiirva a harcnal, hogy You have Phorfyric Hemofilia vagy You get , nem tudtam soha elolvasni, mert olyan gyorsan leveszi ezeket az uzeneteket.
    De gondolom ez akarta azt jelenteni, hogy megharapott.
  • deep
    #8744
    16900 asszem
  • grebber
    #8743
    Valaki aki tud linkeljen nekem DVD boritot nemtaláltam sehol!!!!
  • Davidus
    #8742
    milyen baromságaim?:P
  • Sheltem
    #8741
    Semennyit ezt már most megmondom neked. 1gb ram elég neki.
    Baszott combos vga kell neki ennyi a titka.
  • MrStokes
    #8740
    Vki leirhatna, h mennyibe kerul a CE az 576-nal (vagy mashol), mert en neztem 576-nal, de arat nem lattam. Ha nem tud sekni konkret arat ,akkor az is megfelelne, ha kb meg tudnatok saccolni h mennyi lesz, tekintve a normal verzio 13e FT-os arat.
  • kill3r22
    #8739
    Na skacok egy fél óra és jön a 1 Gb-s DDR ramom....és igy 1giga helyett 1,7 gb ramom lesz...megnézzük mennyit számitt majd az Oblivionnak..:)
  • rage at work
    #8738
    A megoldásra tökéletesen rájöttél magad is, az AA-t kell kikapcsolni,
    ha azokon a helyszíneken akad a game.
  • Running
    #8737
    Ahelyett h téped itt a szádat, tölts vissza egy állást, ha nincs akkor elbasztad...nem a játékot kell szidni a saját baromságaidért.
  • Hmuda
    #8736
    Mondtam már, hogy menynire utálok itt a Balkánon rohadni és elviselni a hátrányos játékpiacot? >.<
  • Hyder
    #8735
    Kérdés és Észrevételaz akadással kapcsolatban

    az elején amikor kisérni kell a mukit ki a sittről, amint jönnek a piros rucis muksók elég durván beakad. nálam ez megszűnt, ha a game optionben az AAt levettem 0-ra és a vga driverén állítottam be 4AA / 8AF -et, Bloom vagy nem Bloom az nem változtatott

    kérdésem a köv lenne:
    van-e valami más megoldás ennek orvoslására? (még nem próbáltam ki, h pl a FW és a viruskergetőt kilövöm a game alatt)

    a gép egy P4 - 3Ghz, 1Gb Dual DDR, X800 XL szal nem törvényszerű az akadás

    vagy ha van valaki aki tudna okosságot mondani, h a drivert Catalyst 6.3 hogyan állítsam be pöpecre azt megköszönném
  • Fritz Von...
    #8734
    Mert az ziher, hogy nem töltöm vissza az előző állást. :P
    Azóta a főszálon is haladtam, lvl2 lettem, grand champion, stb.. inkább keresek ilyen gemeket.

    Mondjuk a vámpír létnek is megvan az előnye, éjjel mindenki alszik és lopni is könnyebb... :))
  • PyRex
    #8733
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nincs elég cuccotok, mert nem a fő küldetésvonalat csináljátok :) Én egyelőre főleg azokat a Quest-eket nyomom és tele vagyok jó cuccokkal (legalábbis szerintem), rakat Soulgem, csomó 500(nál is több) aranyat érő cucc, stb, stb. Mondjuk aranyból csak 600 valamennyi van, de most nem is kell.