41716
  • Fritz Von...
    #8836
    Szedd le az összes catalystot, főként a control panelt.
  • donpedro
    #8835
    Valaki itt érdeklődött, hogy mekkora a bejárható terület a Morrowindhez képest. Pontos adatom nekem sincs, de érzésre nekem nagyobbnak tűnik az Oblivion. Pláne, ha arra gondolok, hogy kb. 25 óra tiszta játékidő alatt sikerült nagyjából bejárnom 2 várost (van vagy 20), a főküldetésben lényegében sehol sem tartok (a legelső feladatot csináltam meg - Jauffre), egy városok közötti utat jártam végig.

    A Fighters Guildben tanonc vagyok, a varázslócéhben még az se, a tolvajokhoz meg be se léptem. Az Arenában asszem 6 meccsem volt eddig.

    Erre volt elég 25 óra. Ergo, a teljes játékidőt ilyen tempóban kb. nettó 7-800 órára saccolom. Szvsz ez elég sok...
  • Fejes021
    #8834
    Lejött. Fölraktam. Kijutottam a szabadba. Nem szép, de 9600Xt-től ne várjunk csodát.
    Fölrakom az omega drivert.
    Mielőtt felrakom, a régi catalistot leszedjem vagy csak simán mehet rá?
  • Hmuda
    #8833
    Elég szomorú, ha PC-re meg késni fognak a modok.
  • Davidus
    #8832
    csak az a gond hogy mire nyitnának a boltok már süt a nap és én szépen meghalok:P
  • PiszkosFred
    #8831
    xboxra igérték villámgyorsan, a pcről nem volt ilyen info, csak hoyg ott is lesz hamar ;]
  • DonnieBrasco
    #8830
    Még a végén előbb kapod meg, mint én (még mindig semmi, de ma tuti meg kell jönnie!!!!)

    DB
  • Hmuda
    #8829
    Naná, minden harcmodor megengedett. Mindegy, hogy most kaszabolod vagy megsütöd.
  • Newfronter
    #8828
    Mage-eknek is érdemes Arénázni? :)
  • Hmuda
    #8827
    Hm, vajon merre késnek már a hivatalos modok? Mikor legutoljára szó volt róla úgy volt, hogy már rögtön megjelenéskor lesz minimum a lópáncél...
  • Fritz Von...
    #8826
    Nagyon egyszerű. A lockpickkel pöcögteted a zárnyelvet felfelé és amikor a felső pontban van, akkor egér katt. A very easy zárakat 99%-os hatékonysággal ki lehet nyitni. A nehezebbekhez már kell a skill :)
  • Sheltem
    #8825
    Leírnád pontosabban , hogy mi van ott? Akkor talán beugrik valakinek. Milyen questnél tartasz ? Legalább írd körbe legyen annyi agyad.
  • Fritz Von...
    #8824
    Akinek nem lenne elég a mani, annak javaslom az arénát. Cím, rang, jó felszerelés és mani jár a győzteseknek. :)
  • spatrik
    #8822
    he vki.amikor Kvatch/n'l 't kell menni oblivionba ott mi a q***a vmit kell csinalni
  • Fritz Von...
    #8816
    LOL. Akkor sietnie kell, hogy felvásárolja azt a 10 db-ot. :P
  • Hunnenkoenig
    #8810
    Becsben 80 euro az angol CE a Maria-Hilfer Strassen

    (Lassan reszesedest kerek az üzlettöl a reklamert...)
  • rage at work
    #8808
    Mondom, ha 10-et elad, megvan a játék ára :)
  • Fritz Von...
    #8807
    Szerintem annyira égő manapság 2000,-Ftért ilyen üzletet csinálni. Inkább nevetséges. Bazeg, ha keresni akarsz, akkor ne 20000-ért hirdesd. Bár többért meg még szánalmasabb lenne.
    Ehh. Az ilyenek sose halnak ki...
    És mire elég az a szaros 2000,-Ft amit ezen keresel? 3 üveg sörre?
  • j0nNyKa
    #8805
    Thief guilddel nem halad senki? 2 napja nem jovok ra, hogy hol lehet ez a "pale lady (Mina)"
  • djcom
    #8802
    A zombikat hogy kell megölni a vár pincéjében?
    Akármit csinálok mindíg kinyírnak:(

  • tibor16
    #8800
    sziasztok, bocsi a lámaságért, de még az elején vagyok a börtön után közvetlen - vannak ott ládák, meg 3 kulcsom is lesz, de a zárnyitást nem értem, mindig eltörik az összes kulcs. Leírná vki, hogy is kell - előre is köszi...
  • PiszkosFred
    #8799
    Hát remélem hogy az én verzióm lesz az igaz, mert ha nem, akkor tényleg bosszantó bug. De modderek és peccsek javíthatják ;]
  • PiszkosFred
    #8794
    Na megjött a mail a CDGből, hétfőre itt a CE ;] Addig már csak kibírom valahogy...
  • kropotkin
    #8792
    http://www.driverheavendownloads.net/omegadrive.htm
    omega driver Atihoz
  • Hmuda
    #8791
    Ha valaki szervez majd tömeges CE vásárlást külföldről (lehetőleg angolt) akkor légyszi írjon privit, mert a dvd tokos putriváltozathoz nagyon nem fűlik a fogam.
  • [Jakuza]
    #8789
    Hat azert a napon ne szaladgaljanak ennyire.
  • Zsolo007
    #8786
    Elég baj az hogy ez feature...
  • guardian hero
    #8785
    Azért mert a balkánon élünk, még nem kell támogatnunk a rablókat. Angliából (game.net) 40 fontért bármikor rendelhető, postaköltség olcsóbb mint itthonról. Az egész kijön max. 15eFt-ból sztem.
  • PiszkosFred
    #8784
    Majd ha hosszabb ideig leszel vámpír, akkor te is tapasztalod, hogy a vámpíroknak is lesz egykét "special feature"-ük ;] És akkor talán változik ez a véleményed, legalábbis mérséklődik a "baromságból" "érdekességnek".
  • djcom
    #8783
    A zombikat hogy kell megülni a vár pincéjében?
  • Me0w
    #8782
    640x480 minimum?
  • DonnieBrasco
    #8781
    Javaslat Oblivion FAQ-ba.

    ATI kártya tulajoknak NE ajánljátok azt az NGO drivert, mert SOKKAL rosszabb lesz tőle az Oblivion.
    Helyette az Omega driverhez kéne link.

    Köszi!

    DB
  • Lobsterman
    #8780
    Meglepődnél, de 17-18 FPS körül mozgott elég stabilan a Doom3 :)
  • LegionarR
    #8779
    Ezt én is így gondolom, bár az is fontos szerepet játszik benne hogy a Quake + Fear stb. unalmas grafikájúak sztem. Bár én szeretem mindet, de ez nem ide tartozik.
  • rage at work
    #8778
    Szerintem sem, nálam is hasonlóan néz ki.
    Ha Photoshopot ráengedték volna, akkor még sokkal szebb lenne :)
  • PiszkosFred
    #8777
    Általában a vámpíroknak vannak szektáik. Morrowindban három nagy vámpír család volt, írtották is egymást keményen, itt Cyrodiilben is tutira van pár klán, akik befogadnak, küldetéseket adnak, javíttathatsz náluk, stb. Mivel a Telvannik errefelé már nem nagyon élnek - max túristák - ezért keresni kell olyan népeket, akik nem félnek a vámpíroktól, és ők is segíthetnek. Ez biztos hogy nem a főváros lesz, erre látatlanban is meg merek esküdni.

    Vagyis vámpírként keresd meg saját klánodat, ne járj a főúton és forgalmasabb helyeken, került a Légiót, stb. Játssz úgy, mintha Duskwoodból mennél BBbe, lev20asként, és el akarod kerülni a hordát és kempelést ;]

    Ja, és hagyd otthon a napszemüvegedet, ezúttal nem lesz rá szükség.
  • rage at work
    #8776
    Ez jó, vegyünk 10 darab CE verziót, majd adjuk el 20-ért,
    s máris egy ingyen megvan :)
  • Hunnenkoenig
    #8775
    Ez nem bug, hanem feature.

    Azer forognak, hogy mindig lombnak hasson. Ha a textura elet latnad, akkor bizonyos szögböl nem latszodna a fel lombozat.

    Keresztbe rakott texturak ( X ) meg hülyen neznenek ki levelnel...

    Igy mindig minden level lapjaval van feled es a teljes latvanyt nyujtja.
  • Sheltem
    #8774
    Nálam simán néz ki így...Nem kell ehhez photoshop.
  • MrStokes
    #8773
    Ezt orommel hallom, akkor nalam csak jobb lesz :D (x850xt ^_^')