41716
  • HRaVeN1
    #9039
    enchantable itemeket lehet venni vhol? meg soultrapet?
  • donpedro
    #9038
    Félreértések elkerülése végett, a fortify piák hatása csak átmeneti. Kb. 1 percig hatnak, bár ez változó.
  • [Jakuza]
    #9037
    Ja van egypar Fortyfim. :P
    2 gyuru, meg amit ad a Redguard osztaly.

  • PyRex
    #9036
    Htx :)
    Most 700+x aranyam van. Te amúgy a fő küldetésekben hol tartasz? És a többi löttsöt (ami viszont növel9 az értékeket) azokat is vetted?
  • [Jakuza]
    #9035
    The Gilded Carafe a Market districtben.
    Nekem 266 arany volt az ara.
  • PyRex
    #9034
    LOL én pont meg akarom szüntetni ezt a szart, te meg keresed? :)))
  • Zsolo007
    #9033
    Valaki tudna adni tippet, hogy hol találok vámpirt? :)
  • PyRex
    #9032
    Hol vetted a löttyöt ami elmulasztotta? Nekem is kéne :))

    Ja és a többi fortify-t hol szerezted? Azok nem rosszak :DDD
  • PiszkosFred
    #9031
    Hát Morrowindben nem az egész területen játszottál ugyebár. De annyira nehéz ez. Kérdés midnig, hogy ingame mekkora léptékkel számolnak. Mert lehet hogy térképen ég és föld a két terület nagysága, de ha a kisebbet részletesebben 1:1ben aábrázolják, lényegesen nagyobb területet kapnak, mint a másik, a nagyobb terület elnagyolják. Hivatalos adatok alapján Oblivion játékterülete nagyobb mint a Morrowindé. Már nem mondom meg mennyivel, de interjúkban sűrűn bizonygatták mint kedvcsináló ;]
  • BladeW
    #9030
    Ugy tudom ott is volt repop de valami 1 ev (?)
  • PyRex
    #9029
    EZ MENNJEN A FAQ-ba SZVSZ :)
  • Mr. Perfect
    #9028
    Végül is ezen a térképen jól látszik, hogy a Morrowind területe ami ugye Vvardenfell volt, sokkal kisebb mint a mostani terület (Cyrodiil). Pedig már a Morrowind területe is hatalmas volt. Ez jóóóóóóóóó.... :)))))
  • PiszkosFred
    #9027
    Megnövelik.
  • MrStokes
    #9026
    Most 1 kicsit lama kerdes: Mit csinalnak a Fortify spellek, italok az adott Skill-ekkel?
  • PiszkosFred
    #9025
    Ott is volt persze szinthez generálás. Golden Saintokkal pl nem találkoztál 20as szint alatt, max 1-2 fix Dwemer romban, mint őrzővédő kft. De Morrowindben nem volt repop, így ha valakit megöltél, az úgy maradt. Üresek maradtak a dungeonok, a kripták, stb ha egyszer végigírtottad. Most azért újra benépesülnek - kivéve a nevesített NPCket, azok permamensen döglenek. Jó ez így ahogy most csinálták, igaz nem tapasztaltam, de jónak tűnik a repop bevezetése, legalább mindig van élet a vidéken.

    Remélem ha valaki összefut egy goldensainttel, az minden pózícióból lefotózza nekem, plspls ;]
  • PiszkosFred
    #9024
    Egyelőre nincs, egy fanmade van csak, de az is a játék előtt készült, és eléggé pontatlan lett. Pár hét és tutira lesz.

    Addig ez esetleg megteszi, még ha nem is csak Cyrodiil, de legalább szép (nekem a kedvencem a közkézen forgó Tamriel térképekből ;])

    Tamriel
  • donpedro
    #9023
    Hmm, érdekes, én ezt a Morrowindben sem tapasztaltam, nekem ott is sikerült viszonylag hamar kinyiratnom magam elég brutális monsták által. Ha így is van, akkor sem feltűnő, vagy zavaró. Legalábbis számomra.
  • PiszkosFred
    #9022
    Is-is.
  • Esrohnoil
    #9021
    Van valahol olyan részletes map, mint ami a Morrohoz is volt?
  • BladeW
    #9020
    A kerdest egyertelmubbe teve a "random encountereket" a szintedhez generalja a jatek, vagy teruletfugő?
  • MrStokes
    #9019
    En is ott vettem az enyemet, igaz ki kellett mennem masfel orara melobol es most annyival tobbet kell, h benn legyek, de sztem meg igyi s boven megerte! :D

    Szoval reszvet, akiknek nem jutott.
  • [Jakuza]
    #9018
    Mindegy sikerult horror aron Cure Diseaset kapnom ami leszedte.
  • Lobsterman
    #9017
    Nem... 800*600 ha jól emlékszem, és medium közelében valahol... Én is meglepődtem ne aggódj :D
  • PiszkosFred
    #9016
    Az a baja, hogy a vidéken a repopuláció a karakter szintjéhez van igazítva. Vagyis lev1en a goblin ellenfél, majd pár hétre rá, ugyanott, lev10 karakternél már egy erősebb ellenfél lesz, mondjuk egy démon. Konyhanyelven, akkora ellenfelekkel fogsz találkozni, amekkora te vagy - nem mindenhol, de a reapawnoló területek nagy részén igen.
  • PiszkosFred
    #9015
    Pedig elvileg ez a vámpír kórság. De lehet hogy akkor még így is szerepet játszik a redguardok szívóssága, nemtudom, sajnos akkor rosszul tippeltem. A 3 nap: Morrowindben is ez volt, és az interjúkban is ezt mondták. Sajnos game nélkül én csak tippelgetek, az interjút, privjúk és a korábbi TES játékokra alapozva... És ez nem mindig jön be, sorry ;]
  • donpedro
    #9014
    Nem biztos, hogy értem a kérdésedet, viszont ha igen, akkor nem értek egyet. :))

    Szerintem ha valaki lvl1-es, ergo tök kezdő kalandozó, az igyekezzen elkerülni a veszélyesebb helyeket, és a fantasy világokban az erdők általában ilyenek. Szóval szerintem az a reális hozzáállás, hogy amíg hurka vagyok, addig meghúzom magam, és nem nagyon hagyom el a kitaposott utat. Persze ez csak az én véleményem.
  • donpedro
    #9013
    már valaszoltam rá, bár lehet, hogy nem találtad kielégítőnek a válaszom...

    #9002
  • BladeW
    #9012
    öö... en meg naon elejen vagyok de lenne technikai jellegu kerdesem: szal pl lvl1-en maszkalok erdobe jon pl 2 goblin tizen x szinten ugyanott meg pl daedra (vagy akarmilyen kemenyebb monszta). Valamint a dungeonokkal is ez a helyzet? Mert ha igy van az szamomra nagyon illuziorombo (anno a Daggerfallban is ezt utaltam legjobban)
  • donpedro
    #9011
    Hát igen, én épp most vagyok lvl10, pedig már kb. 30 órája nyomom, és egy csomó időt gyakorlással töltöttem, ergo, elég gyorsan fejlődtem. Ráadásul a Morrowindben, nagyon hamar össze lehetett szedni 20-30000 aranyat, itt ez jóval macerásabb. Nekem pl. 2000-nél több még sosem volt egyszerre a birtokomban. :)
  • [Jakuza]
    #9010
    Hat ugy tunik nincs igazad, ugyanis gyorsan leporgettem az idot, harom het alatt semmi valtozas.
    Viszont sajnos egyik alvas utan nem tudtam elolvasni a szoveget olyan gyors volt atoltesek kozotti tipp szoveg, csak a "Porphyric Hemophilia"-t lattam. benne. :P
  • Sanyesz5
    #9009
    Hali ujfent???
    Tényleg nem tudja senki hogy a LOVAT KI LEHET E KÖTNI?????
    Előre is köszi
  • PiszkosFred
    #9008
    Grat. Jamesszel küldhetnél egyet nekem is, a kolleganőmnek nem jutott sajnos, és kissé fel van háborodva. (a térképet már nekiígértem...)
  • CarajoEsp
    #9007
    Valaki olyan, akinek 6800, vagy Gt-je van, leírná pontosan privátban, hogy milyen beállításokon játszik?
  • PiszkosFred
    #9006
    Hát Morroban a Bal Ur féle küldetés elég necces volt, főleg alacsony szinten (a likvidálandó kiscsajt védte pár attronach ;]). Most nemtudom, de írta valaki, hogy töltött grand soulgem kell hozzá, ami szintén nem egyszerű kacat ;] Egyre jobban tetszik a játék az elmondásokból, fel van adva a lecke keményen, nem olyan mint Morroban, ahol pár perc alatt már lev10ként rohangáltál Balmorában, pusztán pénzből...
  • MrStokes
    #9005
    Nah kiraly, megvan nekem is a Collector's Edition, 576-ban vesztegettek dragaert (18e).
  • donpedro
    #9004
    Közben azt olvastam, hogy a Morrowindben ha azonnal nyomtál egy cure common disease spellt (vagy potiont), akkor meggyógyította, de ha már eltelt pár óra, akkor annyi. (Illetve ott volt egy küldetés, ami segített a dolgon, nem tudom, hogy itt is van-e)
  • j0nNyKa
    #9003
    ahahahaha csunya gonosz vampir :D
  • donpedro
    #9002
    Tudtommal nem lehet kikötni, de az én ismereteim szerint nem megy messzire, legalábbis én eddig mindig megtaláltam. :) Azért ne engem szídj, ha a tied mégis elkószál. :)
  • PiszkosFred
    #9001
    3 nap a lappangási idő. Resist csak addig jó, amíg el nem kapod, addig "dobsz mentőt" hogy kevesebb eséllyel kapd el ;] Ha elkapod, mind1, akkor marad a cure disease ha még nem változtál át (ez csak tipp, de a lappangási idő alatt gyógyítható volt Morroban valamelyik cure disease fajtával), vagy ha igen, a speciális kúra (küldetés). Morroban így volt, itt nemtudom pontosan.
  • Bandew
    #9000
    Kira! Kösz szépen!