41716
  • donpedro
    #8999
    Akkor azért volt olyan ismerős.... Ez viszont valóban nehezen (tudtommal sehogy)gyógyítható. :)
  • donpedro
    #8998
    Keríts egy Mortar & Pestle-t (magyarul mozsarat, tele van vele az összes Mages Guild épület, és ha tag vagy, akkor nyugodtan lenyúlhatod, nem számít lopásnak), aztán az inventoryban katt rá, és a megjelenő ablakban az add ingredients feliratokra klikkelve jelölheted ki a kívánt alapanyagokat.

    A mozsár mellé még keríthetsz Alembicet, Calcinatort, és még valamit, aminek a neve most nem jut eszembe. :) Ha ezeket is felszedted, automatikusan használja őket, amikor ráklikkelsz a mozsárra.
  • [Jakuza]
    #8997
    De mar aludtam es nem tortent semmi.
    Lehet befolyasolja a Redguard fertozes ellenallasa ?
  • PiszkosFred
    #8996
    Nem nyavaja. Ez a vámpír kórság ;] Pár nap és jön a móka :D
  • kill3r22
    #8995
    atom lesz...
    nekem 2800+ 6600gt 128mb 1,5gb ram 400mhz
    majdnem full garfikán 25-35 fps a szabadban
  • PiszkosFred
    #8994
    Hát neked is ideje elrakni a napszemüveget a raktárba :D
  • [Jakuza]
    #8993
    Cure disease nem er semmit. :P
    A vampiroknal a harc kozben szereztem be ezt a fertozest.
  • Tinman #8992
    Előrendeltem és még se híre se hamva. Erre látom, hogy 3 napja boldog-boldogtalan azzal tolja amit évek óta várok.
    Érdeklődésremre azt mondták, hogy lehet, hogy még jövő hét sem lesz belőle, mert elkapkodják.
    Elmennek a kiadók/forgalmazók a jó qrva anyjukba.
    Most én is leszedtem mert már nem bírtam ki :-(
    Azt hiszem kimondhatjuk: A kiadók nagyban hozzájárulnak a wrz terjedéséhez. Én mint előrendelő ezt nagyon köszönöm... de tényleg
  • Sheltem
    #8991
    És csak egymásrarakom az összetevőket inventoryban?
  • donpedro
    #8990
    Elkaptál valami nyavalyát, cure disease varázslat vagy potion megoldja. (de a restore akkor is kell)
  • Bandew
    #8989
    Én csak vasárnap tudom kipróbálni a játékot, de azért leírom a gépemet. Mondjatok véleményt.
    AMD 3400+ 2,4 Ghz
    6600 GT 256mb
    és a frissen beszerzett ramok: 2,5 giga

    Tom, hogy menni fog, de szerintetek mennyire?
  • donpedro
    #8988
    Legalább így érzékeled, hogy mennyire macerás volt ezeket összeírni. :)
  • Sanyesz5
    #8987
    Valakiiii!
    Ki lehet kötni a lovat?????
  • [Jakuza]
    #8986
    Ez vajon mi lehet ? :PPPPPP




  • donpedro
    #8985
    Elég sok piát meg tud csinálni az is, akinek gyenge az Alchemy skillje, bár nem mindet. Mellesleg Alchemy skillje mindenkinek van, kinek kevesebb, kinek több. De mint mondtam, már akkor is tudsz piát gyártani, ha 1 az Alchemy skilled, csak nagyon kevés fajtát, és nem is lesz túl hatékony.

    Health és heal potion is van, gondolom neked a heal kell (a heal gyógyít, a health csak fortify). Most így hirtelen csak két összetevő jut eszembe, ami tutira jó heal-re, a Venison és a Ham, de van még van még ezeken kívül is 3-4.

    Ami a lényeg, minden alapanyagnak ugyebár 4-féle hatása lehet, minél magasabb az Alchemy szinted, annál többet ismersz ezekből. Alacsony skill mellett csak az egyik hatás ismert, tehát kevesebb a kombinációs lehetőség. (Én most 3 hatást ismerek, asszem 51 az Alchemy skillem.

    Megjegyzem, igazán hatékony Heal Potion készítéséhez nagyon magas skill kell, én az 51-es skillemmel épp csak használható Healt tudok gyártani. Viszont restore potion-t már alacsony skillel is lehet tűrhetőt csinálni.

    Közben annak is utánanéztem, hogy ha valaki nem akar piák gyártásával vacakolni (bár érdemes, nekem ez a legjobb pénzforrásom), az vehet magának mindenféler restoration piát is a Mages Guild-ekben, és "szaküzletekben".

    Még egy apróság. a készített piák mindig nehezebbek, mint az összetevők, ezért ha eladásra gyártasz, akkor célszerű rögtön a vevő mellé állva mixelni.
  • Sanyesz5
    #8984
    Gabyee!!
    A proci bőven jó,azzal hogy kicseréled 3200+ ra nem sokmindent érsz el,
    vidkari + ram a legfontosabb.Egyébként ugyanilyen procim van mint neked,3200+ ra van húzva,azt még megpróbálhatod!
  • Sheltem
    #8983
    #8977 re valaki légyszi
  • BlitzFiles
    #8982
    Zima cooleeeeeeer!!!! most vettem
  • Sanyesz5
    #8981
    Hali!!
    Lenne gy kérdésem,szereztem egy lovat,ki lehet kötni vhogy???
    Mert ahogy leszálok róla,máris elcsámborog!!??
  • Sheltem
    #8980
    Gyakorlatilag semmit nem érsz el azzal a cserével. Vga csere kell.
  • Tinman #8979
    Ehhez a gamehez inkább atomerős VGA kell és sok RAM... szvsz sokra nem mész vele.
  • Gabyee
    #8978
    szerintetek ha 2500+ procit kicserélem 3200+-ra akkor jelentős seb.javulás várható vagy a proci annyira nem számít?
    amúgy x800 a vidkari
  • Sheltem
    #8977
    Jó akkor még1 kérdés. Világos miről van szó csak az elvet nem tudom.
    2 tetszöleges ilyen növényt egymásrahelyezek, vagy hogy? Mi a menete?
  • PiszkosFred
    #8976
    Mindenkinek ugyanazok a skillek, csak mas es mas a 7 elsodleges es mas a 14 masodlagos skill. De ez a 21 mindenkinel megvan, igy a kepesseg hogy alkosson ezekkel valami maradandot.
  • [Jakuza]
    #8975
    jaj ne.
    Azt hittem nem kell az osszes skillhez kulon lotyi. :P
  • Sheltem
    #8974
    Ezt csak az tudja akinek van alchemy skillje? Én dark elf harcossal nem tudok kotyvasztani ?
    Ha tudok Health potionnak mi a receptje?
  • j0nNyKa
    #8973
    hat rendben, akkor ezt beneztem :]
  • donpedro
    #8972
    Én úgy emlékszem, hogy ott is elég volt egy óra, de az biztos, hogy nem kellett egy egész nap.
  • donpedro
    #8971
    Tehát a lista:

    Restore Speed: Gingko Leaf, Somnalius Frond, Glow Dust

    Restore Personality: Lavender Sprig, Columbine Root Pulp, Primrose Leaves

    Restore Strength: Monkshood Root Pulp, Peny Seeds, White Seed Pod

    Restore Endurance: Crab Meat, Cinnabar Polypore Yellow

    Restore Intelligence: Corn, Alkanet Flower, Clouded Funnel Cap, Ladies Smock Leaves

    Restore Agility: Cinnabar Polypore Red, Summer Bolete Cap, Arrowroot, Emetic Russula Cap, Fly Amanita Cap

    Restore Luck: Dryad Saddle Polypore Cap, Green Stain Shelf Cap

    Restore Willpower: Primrose Leaves, Tinder Polypore Cap

    Az adott sorban bármelyik kettő összemixelésével lehet előállítani a kívánt potiont.
  • [Jakuza]
    #8970
    Az jo lenne mert kb 1 darab fozetet se kotyvasztottam meg. :P
  • j0nNyKa
    #8969
    hu, eleg 1 ? ma is tanultam vmi ujat
    morroban nem 1 egesz nap kellett ?
  • Drizzthsz
    #8968
    Nem látok semmit a plane of oblivionon, a ****sad*12*3*12*3*21*3 B*****. Miért?????
  • cenobite
    #8967
    Hajrá! Én is kotyvasztottam már ezt-azt, de annyira nem csikol a dolog. Pénzt persze lehet vele keresni.
  • [Jakuza]
    #8966
    Nem tudom, de nekem siman 1 ora alvas utan is kijon a stat lap, ahol meglehet valtoztatni az ertekeket.
  • cenobite
    #8965
    Nem kell 24 óra. Én az arénában vagyok és aludtam vagy 6-ot és szintet léptem. 1-ről 2-re.
  • donpedro
    #8964
    1 óra alvás is elég, a lényeg, hogy alvás legyen
  • cenobite
    #8963
    Városban kell, ágyban párnák közt. :)
  • donpedro
    #8962
    Na, összeírtam az összes restoration piához az általam ismert alapanyagokat, mindjárt közzéteszem.
  • mazsa
    #8961
    Hehe, aludtatok már a szegénynegyedben a hajón? :D
  • j0nNyKa
    #8960
    24 ora alvas, de sztem faq