41716
  • BEAST #9079
    a fegyverre pakolt sigilt folyamatosan fel kell tölteni , amit souls stone-okkal vagy a mage guildekben az npc-vel teheted meg ... ruhán/ékszeren folyamatos a hatás
  • cenobite
    #9078
    Na mentem jáccódni, bye all!
  • cenobite
    #9077
    Meglesz vajon ma a 10.000. hozzászólás?
  • Esrohnoil
    #9076
    Játékon belül is ha jó lassan megyek fél nap, de megnézem ki tesz meg fél nap alatt 100 km-t. :D
  • Esrohnoil
    #9075
    De remélem a Morrowindes 7:30-as végigjátszásrekordot itt nem lehet megdönteni. :D
  • cenobite
    #9074
    Már végig is nyomtad a főszálat?
  • PyRex
    #9073
    És ha rárakod, akkor az folyamatosan azzal a plusz tulajdonsággal bír utána?
    Egy fegyverre / ruhafélére csak egy sigilt lehet rakni ha jól sejtem. És persze akkor arra is kell vigyázni, hogy ne veszítse / cserélje el az ember semmijét, inkább repair...? :)
  • PyRex
    #9072
    Én itt szenvedek a kis 3-as szintű karakteremmel :)

    Amúgy meg:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Onnan, hogy az összes városból katonákat kell küldetni az egyik városba, mennyi küldetés van még a fő cselekmányből?
  • BEAST #9071
    minden sigil stone-nak van 2 "tulajdonsága" az egyik fegyverekre a másik ékszerekre/ruhadarabra rakható
  • PyRex
    #9070
    Ne a rendes időt nézd, hanem hogy a játékon belül mennyi idő gyalog...
  • BEAST #9069
    heh.
  • PyRex
    #9068
    13.?? Aztaqrva :) Az hogy lettél ilyen "gyorsan" ? :D
  • Esrohnoil
    #9067
    Ezen poén h. a jelzett távolság alul 100 km, ami ha azt nézem Balmora és Vivec táv kb., de az sztem max. 10 perc gyalog. :D
  • PyRex
    #9066
    Descendent Sigil Stone-nal a fegyvereknek lehet speckó dolgokat adni? Vagy nem igazán értem :) Pedig van 5 ilyen stone... )
  • ZsZso
    #9065
    köszi, frissítettem a FAQ -t!
  • jazzy
    #9064
    Tudom de kb naponta ki kell szivni valakit, szerintem sokkal jobb hogyha meggyogyitom magam.
  • CarajoEsp
    #9063
    Hmmm...valamit sikerült elállítanom, így most nem csinál Screenshotot, Print ScreeneL:D
  • BEAST #9062
    szomorú hogy a fő küldetés rész nem túl hosszú ... most itt vagyok egy 13as karakterrel , random rohangálok mellékküldik után meg bányákat , sírhelyeket fosztogatok

    én
  • Lysandus
    #9061
    Akkor küld át nekem, mert nálam még mindig csak csorog...

    Tényleg, most is benne vannak a játékban a régi jó artifactok? Gondolok az Azura's Starra, Auriel's Bowra... Egyáltalán most meg lehet majd idézni, szólítani a deadra princeket, egy jó kis itemért cserébe?
  • BEAST #9060
    keress egy embert aki alszik , katt és válaszd ki hogy feed , viszanyered az "életerődet" , megint mászkálhatsz a napon stb egy ideig , így nem olyan nehéz
  • Voltan
    #9059
    Ha valakinek kilép a Windowsba bizonyos időközönként,viszont nincs "mpeg2dmx.ax" file-ja, se HP nyomtatója (FAQ), az próbálja meg leszedni a codec-eket. Nálam Ffdshow volt fenn,és mikor kivágott Winbe, alul a taskbaron ott kandikált kifele az ikonja. Leszedtem, és már nem lépdel ki.
  • kuktabá
    #9058
    fuh akkor jo ha birja a 6600 gt is...a jatek am nemteccik:s
  • Halfer
    #9057
    nahh valszeg ma este (v holnap reggel) belevethetem én is magamat az Oblivion világába! már nagyon várom. és a FAQ-hoz grat!
  • reaper4
    #9056
    :)
  • djcom
    #9055
    Válaszoljon már vki!!!!!!4
    Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
  • Dr4gonlord
    #9054
    Wow, ki volt irva, hogy nincs collectors, mondom ok, akkor sima, erre az meg 27.re lett kiirva, mondom any*d. Erre most visszajovok, es kint van, de mar 3 ora elmult, tehát hétfőre nem jon meg, kedden meg nem leszek, na majd kialakul.
  • VRSDM
    #9053
    HA BÁRKINEK VAN 5LETE HOGY AZ SSE-T HOGY LEHETNE KIKERÜLNI PLS. SEGITSEN
  • jazzy
    #9052
    Nem jo a vampirsag.. emberekkel joforman nem talalkozol mer ugye nappal nem tudsz rohangalni, megszuntetni meg baromi draga, epp most probalom megszerzeni hozza a cuccot ami kell, hat eleg kellemetlen stuff..
  • Zsolo007
    #9051
    Akkor mondd el pls, hogy hol találom meg azt aki téged megharapott :))
  • ati2002
    #9050




    Minden maxon, hdr-el, 1024-ben.
  • HRaVeN1
    #9049
    kösz :)
  • djcom
    #9048
    A zombikat hogy kell megölni a vár pincéjében?
    Akármit csinálok mindíg kinyírnak:(
  • Ch_Slater
    #9047
    jah az elsök között töltöttem le, de hiába ha nincs hozzá vas..
  • r3ga
    #9046
    lol . inkább vedd meg (vagy töltsd le )
  • Ch_Slater
    #9045
    valaki csinálhatna screenshotot minden egyes másodpercről, és így én is játszhatnék vele az IrfanView segítségével
    csinálok belőle egy lapozgatós játékot á lá "Kaland, játék, kockázat"...
  • donpedro
    #9044
    Szerintem te enchanted-ra gondolsz. (enchanted=megbűvölt, enchantable=megbűvölhető)

    Ugyanis lényegében majdnem minden tárgy enchantable. :)

    Ami az enchanted tárgyakat illeti, jobb kereskedőknél rendre van pár darab, de valami brutális árakon adják őket: 5-6000 körül.

    Soultrapre nem emlékszem, valamelyik Mages Gulid épületben tutira van, csak nem tudom melyikben... A Guildek egyébként az Oblivionban specializálódtak, mindegyik városban más a specialitása a helyi Guildnek.
  • r3ga
    #9043
    de cép
  • bepe79
    #9042
    Geforce6 6600 + ForceWare 77.77:

    1280x1024 + 4xAA + 4xAF + Bloom + High Textures + Grass/Trees Distance Max + Water Reflections&Details HIGH:





    Így már csak 3-4-5 FPS-t nyögött ki magából a 6600.
  • r3ga
    #9041
    ki milyen felbontásban játsza ?
  • [Jakuza]
    #9040
    Meg geyparat a questekben szereztem mint pl a Grey Prince.
    Mondjuk a 90es Fertozes es a 75os meregellenalasom eleg brutal. :P