41716
  • Qwerty4
    #38516
    Közben megoldottam és rendben van. :)
  • koschwarz
    #38515
    azt jelenti, hogy ne az OBMM-ből indítsd a játékot, hanem normál módon. illetve, ha van OBSE is telepítve (ez is egy eszköz az oblivionhoz, oblivion script extender - néhány modnak szüksége van hozz), akkor abból, de semmiképpen ne a mod managerből indítsd!
  • Lunki88
    #38514
    Lenyomva tartod a shiftet majd úgy kattintassz az ok gombra. Így próbáltad? Mert azt írja akkor nem fog újra megjelenni ez az üzenet.
  • tibor16
    #38513
    A Mod Managerrel van 1 kis bajom - fogalmam sincs mit kellene tennem - minden esetre az Obliviont nem hajlandó betölteni - helyette ezt írja ki:

    Szerintetek mit kellene tennem?
    Most telepítettem az Obliviont, a magyarítás miatt szeretném újra játszani...
  • McFrost
    #38512
    Mikor én telepítettem, akkor nálam is ez volt, a peccselés és a magyarítás sorrendje nem volt mindegy nálam.
  • Qwerty4
    #38511
    Hello!

    Mi lehet az oka annak, hogy csak félig magyarodott a játék?
    Sok minden nem magyar, a menüben, játékban is.
    Amúgy a magyarítás telepítéskor a patchelésnél valami hibával kidbott.Lehet emiatt van?
  • koschwarz
    #38510
    én nem tudom, nekem nem goty :)
  • steweee
    #38509
    csak egyben lehet telepíteni vagy külön részekre van bontva ?
  • koschwarz
    #38508
    itt használtanaz utóbbi időben láttam párat hirdettek.
  • epeti
    #38507
    Magyarországon nem nagyon találtam, még használtan se, ebay-en van pár példány.
  • Lunki88
    #38506
    Nem tudjátok hogy a Game of the Year edition-t hol lehet neten megrendelni? Cdgalaxis-nál kerestem, de ott csak a konzolos változat van.
  • koschwarz
    #38505
    jó ez a leírás, bár jó néhány mod már meghaladott, tehát érdemes rákeresni újabb változatokra, vagy más olyan modokra, amik ugyanazt csinálják de jobbak.
    QTP-ből pl. használni a "teljes" verziót, kész öngyilkosság. van egy csomó redukált változata, ami sokkal jobban kíméli a gépet, de látványban gyakorlatilag nem marad el az eredetitől.
  • steweee
    #38504
    jónak tűnik, írtam a megadott elérhetőségre hogy mely modokból gyúrta össze. nekem elég sokminden van már telepítve, jó lenne tudni mikből áll....
  • Afe
    #38503
    Itt egy leírás, hogy mit érdemes piszkálni a szebb látvány érdekében:
    http://gamepod.hu/teszt/maximum_oblivion_minimum_pc/teljes.html
  • robi25
    #38502
    Sziasztok,most kezdek játszani a alapjátékkal,melyik patcheket érdemes feltenni mellé illetve hogy az ini szerkeszteni kell e a gépemhez, vagy a pathek megoldják az optmailizációt .5000x2 4gb ram 8800gt.És mivel lehet mégszebb a játék? Előre is köszi.
  • Afe
    #38501
    Köszönöm!
  • szlesspapa
    #38500
    hali, valaki felrakta az oblivion gigapatch-et?
    ami itt ezen az oldalon van: http://www.oblivionpatchs.extra.hu/

    mert elakadtam, és kéne segitség. előre is köszi
  • SaGa
    #38499
    Húzd ki a joystickodat...
  • Afe
    #38498
    Sziasztok!
    Hosszú idő után újra feltelepítettem a játékot WIN7-re, és minden szép és jó, csak egy zavaró tényező van, mégpedig hogy a karakterem magától megy jobbra, mintha le lenne nyomva a D, de nincs. Előre fele is úgy fut, mintha lassított felvétel lenne.
    Ha valaki találkozott már ezzel a problémával, és tudja mi a megoldás, azt megköszönném.
  • SaGa
    #38497
    Természetesen emlékszem, annak az "őse" volt az a bizonyos 300 ezer Ft-os cucc.
    Rég volt, hál Istennek elmúlt. De sokat szidtam...
    Egy egyszerű adatlemez előkészítéséhez is cue meg sheet fájlokat kellett összerakni, mint később a kevert zene+adat CD-khez.

    A másik kedvenc ténykedése az volt, amikor adat CD-t másolt zenei CD formátumban, de ez csak akkor derült ki, amikor legyártottuk a 30 db-ot.
    Volt olyan szoftver, amit megvettünk 30 példányban, adtak egy db CD-t meg 30 szériaszámot egy ragacsos cimke szalagra nyomtatva, és egy papírt arról, hogy jogunkban áll 30 másolatot készíteni... Na ezt rontotta el...
  • pointer4
    #38496
    Igen :D Akkor a jófajta EasyCdCreator-ra emlékszel is még ? :D
    Mindenkit el kellett hessegetni attól az asztaltól, amin külön állt az író, nehogy valamelyik meglökje :D

    Fúúú, ezt ki kell próbálnom :D


    5760*1080-ban valószínű keresztbe lenyeli majd a gépemet :D
    Morrowind volt most 3€-ért akciósan steamen, de az Obli nagyon drága.
  • SaGa
    #38495
    Igen. Az első írónk egy külső, Philips, SCSI. 1x-es, max 500 megás CD-t tudott jól megírni, amit nagyobbra írtunk, azt bizonyos olvasók (pl a Pana, amit a SoundBlaster 16 mellé lehetett venni) nem tudták elolvasni. Az író 1 milla körül volt, a hozzá való író szoftver 300k, egy lemez meg 2500 körül. Ha nem kapcsoltam ki a windows 3.1 képernyővédőt, elszállt az írás, amikor beindult a saver, és mivel egy kiírás majd egy óra volt, otthagytam a gépet és csak egy óra múlva vettem észre, hogy megint készült egy söralátét és lehet elölről kezdeni mindent....
  • pointer4
    #38494
    900 lemezem van a 90-00 és közülről, és a fele kuka :S Pedig tokban, szekrényben álltak, plextorral lett írva, lassan, és verbatim meg tdk lemezek, karcmentesek. Bár a legelső, amit még Amigáról irattam 1x-es külső íróval, kodak, az még működik (~'93 körül) :D (3500Ft ért írták, 2.600,- volt ebből a lemez :)
    Azóta inkább winyón tárolok mindent, 2 Terrán most elfér a régmúlt :D

    OFF vége, sorry :)
  • SaGa
    #38493
    A Doom letölthető, de az ID Soft már nagyon rég nincs. Ha rájuk kellene hagyatkozni, nem a "kalózok" és az Internet "kollektív tudata" őrizné a cuccokat, nem lenne az. A Sinclair cég sem létezik már jó másfél évtizede, csak a lelkes Speccy rajongók tartják életben a dolgokat.

    A Steam meg azért mégiscsak egy cég, amelyik ha becsődöl, vagy platformot vált, mindenki eltolhatja a biciklit, akinek náluk volt accountja.

    Azért a szekrényben lévő CD/DVD számomra biztosabb. Én még az első, általam írt CD-t is el tudom olvasni, pedig '93-ban készült és nem különösebben törődtem a tárolás körülményeivel. Két dologra kell vigyázni (a karcoláson kívül): ne tedd a napra, tokkal együtt se, és ne tárold papírzacsiban, mert a papírral érintkező felület elhomályosodik valamitől...
  • pointer4
    #38492
    :D
    Hát, ha most is letölthető Spectrum szim játékkal, meg Doom 1 :D
    Akkor van rá esély :D
    Viszont az tuti, hogy 20 év múlva a gyári dvd lemez olvashatatlan lesz :D
    A 2001'-es HL lemezem kuka, szintúgy mint Dio 1-2....
  • SaGa
    #38491
    Hát...
    Arra azért igencsak kíváncsi lennék, hogy létezik-e még a Steam vagy a windows 20 év múlva. Igaz, akkor már nem a PC-s játékok fognak érdkelni, hanem az, hogy fel tudok-e még kelni reggel...
  • pointer4
    #38490
    Ok, köszi, csak sok játéknál úgy megy, hogy megveszed, és beütheted a serial key-t steam menübe, majd megjelenik ott is. Nem kell a dobozt meg a lemezt őrizgetni (úgy is elkeveredik, és tönkremegy) és 20 év múlva is amikor ráklikkelek letölti, és meglesz.
    Illetve ha épp a világ másik felén jutok számítógéphez, és unatkozok, akkor bejelentkezek, letölt és had fusson.
    De ha ez nem megy, akkor steamen veszem meg, köszi!
  • angelslie
    #38489
    Ha Steamen veszed meg akkor egyértelmüen fel lesz regisztrálva. Másképp nem lehet
  • SaGa
    #38488
    Minek?
    A Steam a letölthető verziókkal foglalkozik, nem a dobozosokkal. Multi meg nincs...
  • pointer4
    #38487
    Sziasztok!

    Ha veszek egy Dobozos "The Elders Scrolls IV - Oblivion_Game of the Year Edition"-t, azt lehet regisztrálni Steam-alá ?

    Köszi!
  • Nandris94
    #38486
    :DDDDDDDD
  • Nuke1988
    #38485
    Üdv! A minap a TES Nexus-on nézegettem modokat és az egyik mod felhasználók által feltöltött képei között láttam egy karaktert ami a WoW-ból ismert Drenai volt. A kérdésem az lenne hogy nem tudja valaki hogy ez pontosan meik mod?
  • Vlala #38484
    Az szép lenne, hullánként egy ezres a fejpénz.
    De én csak néző voltam, a hullák egymást csinálták ki.
  • SaGa
    #38483
    Arra azért figyelj, nehogy az összes hullát is neked tulajdonítsa az őrség, mert akkor sok futásban lesz részed...
  • Vlala #38482
    Már csak az a kérdés, hogyha mindenki kiirtja egymást, kitől kapok küldetést. :)
  • Benevolens
    #38481
    :D
  • Vlala #38480
    Érdekes helyzet.
    Betörtem, észrevett egy őr. Megtagadtam a letartóztatást, inkább elmenekülök, és kifizetem Skri'iva-nál, nincs kedvem bevonulni, leadni a lopott cuccokat, és "priusszal" távozni.
    Felugrottam egy háztetőre, és néztem az eseményeket: a Fighters Guildből néhány bajtársam kirohant, és az őröknek esett kardokkal, fejszékkel... odatévedt egy-két varázslócéhbeli ismerősöm, sőt, egy kéregető is, az egyik mágus idézett rájuk egy tűzatronarchot, teljes volt a buli. Nem is tudtam, hogy lázadást is szíthatok, mindezt 40 bounty-ért.
  • tKool
    #38479
    goole-ben találtam egyet, és letöltöttem, de nem tetszett neki. De találtam egy MFC71.dll-t a Battlefield 2 mappájában, azt átmásoltam a system32-be, és azt meg elfogadta érdekes módon. Na, mind1 probléma megoldva, kösz a segítséget.
  • Fantusz
    #38478
    1 - visszatöltöd és kellemeset, szépeket mondasz a vén rókának
    2 - vársz türelmesen
  • Fantusz
    #38477
    google - töltsd le azt a nyamvadt dll-t másold be a helyére és nézd meg mit szól hozzá