41716
  • Lobsterman
    #9331
    hát igen. én is ezen voltam kiakadva pár oldallal előbb. kicsit hazudós a bethesda
  • Lobsterman
    #9330
    haha végre egy sorstárs :)
  • Braveheart
    #9329
    Ok, de ha megnézed a minimum gépigényt, akkor simán kéne mennie... úgy értem a csalódást, hogy reménykedtem hogy minimumon el fog menni.
  • Yeltzin
    #9328
    akkor sztem nem a játék csalódás, hanem a géped....

    ez olyan mint Ferrarit forgalmi dugóban tesztelni és közölni, hogy csalódás, mert csak egyesben lehet vele menni....
  • Braveheart
    #9327
    Hali! Nekem kicsit csalódás a játék, ugyanis teljesen játszhatatlan. Tudom nincs nagyon bika gépem ( Amd 2800+, 768 mb ram, GefFX5600 128 mb) de azért full minimum grafikán 1-2 fps-t csinálni az művészet már...
  • Cafu
    #9326
    HY!
    nem tudjátok hogy a játék 5 percente miért lép ki?
  • Dns5000
    #9325
    ja meg vegtelen lockpick
  • Dns5000
    #9324
    pl imperial city csatornakban akad par
  • cuccok
    #9323
    pá megyek vissza küldit csinálni
  • cuccok
    #9322
    mi milyen vámpír ?
  • cuccok
    #9321
    a 256 mb-os 6600gt-n nem jelez ilyet sehola menüben
  • Crazy Mate
    #9320
    Akkor hol vannak vámpírok?
  • cuccok
    #9319
    nincs is benne olyan
  • Laky
    #9318
    én inkább azért sírok, hogy nem tudom ultra high-ra tenni :DD
  • cuccok
    #9317
    melyik jel az a térképen ?
  • cuccok
    #9316
    már bent vagyok a városban és azt írja hogy valami krályoknak vagy királynak de nem találom sehol.
  • Mayday
    #9315
    Le van irva a kuldetesleirasban, es azonkivul nezd meg a terkepet. (Meg en sem vittem el, de a terkepen mar megtalaltam.)
  • cuccok
    #9314
    az elején az amulettet hová kell vinni ?please help!!
  • j0nNyKa
    #9313
    nekem elf, dwarf, ork armorok hada esik, viszont glassbol nekem is csak fegyver... kitartonak kell lenni :]
  • BEAST #9312
    hmm , nemtom most mi történt ... éjszaka még megcsináltam egy marék küldetést , kiírtottam a fél Daedroth meg vámpír nemzetséget , 17 leszek hamarosan ... és valamiért egyre több patkányt meg farkast találok ... csak nemtom miért ... nemtom , gondolom van Glass , meg erősebb armorok , bár lehet hogy az Imperial a legjobb /shrug ... de én csak dwarvent meg steelt találok ... fegyverben már Glass potyogott elég szép számmal , de csak kétkezes kard
  • j0nNyKa
    #9311
    Koszontsetek az uj grey foxot :]



    !!! FIGYELEM! NAGY SPOILER! CSAK AZ NYISSA MEG A KEPEKET, AKI NEM AKAR MAGATOL RAJONNI, HOGY KI VOLT AZ EREDETI GREY FOX !!!
  • Laza
    #9310
    Ilyen nekem is szokott lenni, es akkor alt 3-4 reset utan mukszik csak :(
  • Mayday
    #9309
    Kerdes:

    Dolgozhatok tobb guildnek is? Mert mostmar felkerestek a Thieves Guildtol, de a Fighter Guildhoz is szivesen beallnek dolgozni, ha megtalalom.
  • Crazy Mate
    #9308
    Akkor honnan szedjek én most egy vámpírt aki hajlandó lenne megharapni?
  • Tinman #9307
    Ha valakitől szó szerint idézel - az aláírásodban - egy másik fórumról, légy oly kedves legalább idézőjelek közé tenni. Szaby nevében köszi.
  • Tinman #9306
    Morrowind: 87% és évek óta folyik a munka. Szvsz még min. fél év.

    Icewind Dale II: 25% és hosszú évek óta készül. Idén szerintem még 50% sem lesz meg. (Kb. 1 éve ez is csak itt tendál.)

    Baldurs Gate 2: 70-80% és ez is hosszú évek óta készül. (Ez ebben az állapotban van talán egy éve.)

    Akkor mi olyan mókás?
  • PyRex
    #9305
    jó kép!
  • Marcus_
    #9304
    Tegnap nálam is ez volt,másik mentéssel be tudtam tölteni...(több infom nincs)
  • PyRex
    #9303
    Hogy kell megidézni valakit? Gondolom spec varázslat.
    Lopakodó üzemmód, amikor látszik a szem a célkereszt körül?
  • PyRex
    #9302
    OMG, ez hol van? Azonnal tessék maegmondani. Hard-zárat már simán török (de amíg belejöttem - ehh...)
  • cenobite
    #9301
    A harc heve :)



    Tegnap találtam egy barlangot, tele van ilyen kis imp-ekkel. Ha kinyírod őket, fel lehet venni valami imp-???-t (nam jut eszembe a neve, talán skin, vagy ilyesmi...), ami 15 aranyat ér, és 0,2 súlyú.
  • Fejes021
    #9300
    ha megharaptatod magad egy másik vámpírral
  • Crazy Mate
    #9299
    Hogy lehet vámpírrá válni?Az elején is lehet,vagy fejlődni kell?
  • wesker24
    #9298
    na végre nekem is megy a játék és abszolút nem akadozik még harc közben se a amúgy nekem átlagosan úgy 25-30 Fps-el megy de amikor harc van akkor visszaesik 15-20 fps-re amúgy nálam 800*600-ban megy a játék élsimitás nélkül Bloom effektel és Vsync-cel megnéztem a HDR-t is de úgy már kissé akadozott ment kb 5-10 Fps-el
  • Tatyla
    #9297
    ne bánd,teljesen értéktelenek...
  • Forrest Tomee
    #9296
    Mikor betölteném az elmentett állásokat, az esetek 90%-ában kifagy a gép és csak reset segít. Másnál van ilyen? Ez a nem nagyon hivatalos verziónak köszönhető, vagy ha elfutok egy eredetiért, akkor megjavul? Mert ez így elég gáz...
  • 3P
    #9295
    OK :)
    Egyébként a MorroHun csapat nem hogy csak feliratokat akar, hanem szinkront is. Na mindegy majd kiderül, hogy lesz-e valamikor...
    Mindenképpen bíztató jel, hogy a Morrowind alap részének a honosításával a finisbe értek.
  • kill3r22
    #9294
    nem is csinálják még a magyaritást.....csak én fogalmaztam félreérthetöen....de egy tárgy és varázslat magyaritásnak örülnék...:)
  • 3P
    #9293
    Hát ez L.O.L. :)
    Ahhoz egy picit sok az Oblivion szövege, hogy már 70%-nál tartanának, talán 0,70%...
    De nem kell azt sürgetni, majd egyszer lesz hozzá vélhetően, de csak úgy 2-3 év múlva legkorábban... :)
  • kill3r22
    #9292
    jah ennyit értek kb az angol szövegböl ugy értettem..
    CAfu: ki kell választzani 3 dolgot hogy mire fejlödjön aztán okés..nekem sikerült