41716
  • Fejes021
    #9291
    azt mondjuk nem hiszem hogy 70%-os magyarítás van már. Legfeljebb a menü 70%-a
  • Cafu
    #9290
    De ha alszok is utána kiir mindenféle adatot de a szintlépős jel is ott marad és Level 1:(
  • kill3r22
    #9289
    aludj eggyet egy ágyban....
  • kill3r22
    #9288
    jah ennyit értek kb az angol szövegböl ugy értettem..
    amugy Franko lenne egy teljes tárgylista magyarositás meg varázslat stbstb at már sokat segitene szten nem vág bele valaki amitt itt a förumba feltöltökk kicsi hunt az nekem müxik az angol verzsönnel
  • Cafu
    #9287
    Hello Arról érdeklődnék hogy már megvan a 2-ik szinthez szükséges xp-m egy jó ideje és nem tudom hogy kell 2-ik szintre lépni pls help!
  • Newfronter
    #9286
    Köszi! Ha lesz időm játszani, akkor megcsinálom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen bugok is vannak. :O
  • kill3r22
    #9285
    a magyarosittással kapcsoltatba..nekem a játék szövegeinek kb 70% magyar......
  • cuccok
    #9284
    kössz
  • donpedro
    #9283
    Minden mages guild hall-ban fel lehet tölteni a "lemerült" tárgyakat. Illetve egész pontosan van valaki aki feltölti. Ugyanott van az ikonja, ahol a trade-nek.

    Másik megoldás, ha veszel feltöltött soulgem-et, több boltosnak is van, pl imperial cityben a mystic emporium (asszem ez a neve), ott 99%, hogy találsz. Ha megvan, akkor inventoryban klikk a soulgemre és onnan már egyértelmű.

    Harmadik megoldás, veszel üres soulgemet, és soultrap-pel teszel bele kraftot. Megjegyzem, hogy a Morrowinddel ellentétben az Oblivionban ez nem jövedelmező elfoglaltság! Csak a gyakorlás miatt hasznos.

    Én pl úgy fejlesztettem fel magam, hogy amikor meglett a Mithrill páncélom, akkor megidéztem egy csontvázat, óvatosan rávertem kettőt, nehogy megpusztuljon, aztán beálltam ellé, és hagytam hogy üssön. Ugyanezt lehet folyamatos blokkolással, akkor a block skill fejlődik, nem az armor.

    Fejlődésről jut eszembe, a sneak fejlődését egy kicsit elszúrták, ugyanis ha bemész egy olyan szobába, ahol alszanak (pl bármelyik guild hallban), csak annyi a teendő, hogy beállsz egy sarokba arccal a falnak, és lopakodó üzemódban benyomod az automata futást... kb. 5 perc alatt 5-ről 29-re javítottam a sneak képességemet.

    Egyébként hasonló módszerrel az Acrobatics is jól fejleszthető, de ott nyomogatni kell az ugrás gombot.
  • Fejes021
    #9282
    "igaz csak collectors volt de nem baj"
    mások meg itt sírnak hogy levelet kaptak a cdgalaxistól hogy kevés van belőle
  • CUCLI
    #9281
    minijáték? holhol? :D
    amúgy mágikus növényeket lehet valahol venni? mert az 1ik küldiben a faszi kér tőlem valami "N" betűs növényt de még nem találtam meg. pedig a fél erdőt átfésültem és semmi. boltban meg kicsit egyszerübb volna...
  • reménytelen
    #9280
    A mini játék segítségével bármilyen zárat fel lehet törni bármilyen skillel, csak türelem kell hozzá...
  • reménytelen
    #9279
    Piros szem, vámpír fogak. Ha csatlakozol a Dark Brotherhoodhoz, akkor ott, akitől az első küldetéseidet kapod, az egy vámpír.
  • CUCLI
    #9278
    a vámpírok hogy néznek ki? :)
  • Freeeee
    #9277
    Vegre megvettem,igaz csak Collectors volt,de nem baj. Ultra High-ra rakta alapbol,es nagyon jol fut,bar neha be-be roccen,de nem gaz. Iszonyu jo a jatek,a dungeonok hangulata,lopakodas,harc. A taj pedig csodaszep. Erdemes volt varni:)
  • CUCLI
    #9276
    Na ilyenkor a szívem szakad meg ,h nemtudok zárat törni :(


  • Laza
    #9275
    SPOILER

    Pl vampirok vannak a leegett falutol (a falu delre van attol a varostol ahova az elso foszal kuldi szolt) 10-20m-rre ... kb eszak fele a romok kozt (ott szedtem ossze a teljes steel szetet leverve egy vampirrol :)

  • hen-tes
    #9274
    vámpír:
    nemtudom pontosan, mert haverom játszott épp a karijával (neki nem megy a gépén), de valahol északfelé a hegyekben volt egy dungeon ami tele volt vámpírral

    mondjuk azok se haraptak :S
  • Zsolo007
    #9273
    Kettő? Én csak eggyel találkoztam... Az meg baszott megharapni :(((.
    Hol van a másik?

    #9272:

    1. kérdés: Erre én is kíváncsi lennék, mintha olyat olvastam volna itt a fórumon, hogy a mges guildekben lehet...

    2.: Tamriel-i pokol :)

    3.: Egy bizonyos szint után...de nem minden!
  • hen-tes
    #9272
    hát ez marha jó lett.. :D
    komolyan mondom, nekem az év játéka címet kapásból viszi
    és nem a grafika, mert az gyenge gépem révén nem valami csicsás
    hanem inkább a küldetések, és a rengeteg dungeon és npc
    végre kijavították a morrowind féle halottságot a világból és elérték a ma elérhető játékok csúcsát :D
    igaz, vannak hibái (bugok), de elnézhetőek
    minden tiszteletem a fejlesztőknek mert tényleg isteni játék lett, és még nagyon sokáig el fog szórakoztatni


    amit nem tudok:
    -ha van egy mágikus fegyverem, ami ugye x használat után 'lemerül', akkor azt hogy tudom újratölteni?

    -ez az "Oblivion" most tulajdonképpen mi is?

    -erősebb pajzsok illetve fegyverek csak bizonyos szint után lesznek elérhetők a kereskedőknél, vagy náluk nem is lesz beszerezhető? :S
  • PiszkosFred
    #9271
    Pedig elvileg vannak hozzájuk kötődő kvesztek.
  • BEAST #9270
    keress este valakit aki éppen alszik , kattints rá mintha beszélni szeretnél vele és válaszd ki a feed opciót , megint "ember" leszel és beszélhetsz mindenkivel ... énis megszívtam ezzel mert azt hittem rosszabb ha elkezdek vért inni , ezért én a "charm" skillekkel vettem rá az npc-ket hogy beszéljenek velem
  • BlitzFiles
    #9269
    A csicsás Daedra szentélyeket hiányolom a gameböl
  • BlitzFiles
    #9268
    Na most teljesen beszippantott
  • Fritz Von...
    #9267
    Na most van az, hogy fingom nincs mit tegyek. Megszereztem a vámpít gyógymód questet a Dark Brotherhoodtól is. Más a neve, de ugyanoda kell mennem, az arcane toronyba egy bizonyos mágushoz.
    DE AZ A TETVES B.ZI NEM ÁLL SZÓBA VELEM!!!

    Ez marha jó, most hogy gyógyítsam meg magam????
  • Fritz Von...
    #9266
    Az arénában lent van egy félork. Annak kell a származására utaló bizonyítékot szereznem. Egy kriptába megyek le, és ott van kettő.
  • Zsolo007
    #9265
    Írd le pls, hogy hol találtál vámpírokat?

    Egyébként akiből te hamizol vámpírként nem lesz vámpír, tehát te nem fertőzöl meg senkit, sőt semmi baja sem lesz... Csak ne ébredjen fel, őrök ne lássanak :)


    Véres kard dologra én is kíváncsi lennék...
  • LoCk
    #9264
    Köszike a tanácsot, megyek leellenörzöm:)
  • LoCk
    #9263
    Én nem vagyok mágus-guild tag.
    Csak találtam a botot, és ki is használtam belőle a kraftot:)
  • LoCk
    #9262
    Nekem is van itthon egy másik gépem, amiben egy 6600GT van, de semmi gond sincs a gaméval, jól fut 1024x768as felbontásban. És aránylag szépen néz ki a game.
    Egy P4 3GHz segít neki.
    Bár az én gépemen fincsibb..:)


  • tegla
    #9261
    Szerintem a mágus-guildekben nézz szét;mintha láttam volna vkit aki recharget csinál jópénzért vmelyik városban/mage guildben.
    Bár aki mágus-guild tag biztosan jobban tudja...
  • tegla
    #9259
    Hm én is megcoptam ezt a vámpir létet pedig a főküldit csináltam és ott kaptam el egyik ganétól szal most kiélvezkedtem;szivornyáztam a jó kis csajokat esténként de le kéne erről szokni szal megpróbálom magam kikúrálni a questtel.
    Ha nem sikerül új karit csinálok :) mert ahogy látom tolvajként jóbban jön a mani pickpokettel ilyen 2-300g-t/koponya simán ellopok báritől ha van nála meg a vérem is hajt ha meglátok vmi fényeset ellopom :P
  • haxoror
    #9258
    AMD 2500+
    1 giga ram
    6600GT

    5-15 fps a tutorialban, minden low-n 800x600-ban és tíz percenként elszáll az egér és a billentyűzet :(
    Körbenéztem külföldi fórumokon és rengeteg embernél ugyan ez van plusz még egy csomó más "nyalánkság", remélem hamar jön egy patch.
  • LoCk
    #9257
    Van egy tuti varázsbotom..találtam:)
    Kifogyott belőle a kraft. Hol lehet újratöltetni?
    A goblinoktól szereztem.
  • Fritz Von...
    #9256
    Grrrr....
    Most kezd szopó lenni. Ugyanis már elég vámpír vagyok és nem állnak szóba velem azok az emberek, akik a questhez kellenének, hogy az orvosságot megtaláljam...
    Egyik mage guild feladatot csináltam éppen. Érdekes módon a questet megadta a nyanya, de amikor visszahoztam neki az elüldözött emberét, nem akart szóba állni velem többé. Gondoltam, elmegyek a fővárosba és elkezdem az antivámpír questet. Persze nem tudtam, mert az se állt velem szóba. Na most mi legyen?
  • BEAST #9255
    jaja ezért van tűz sebzéses kardom xD
  • BBalee
    #9254
    Tűzlabdától csak úgy repkednek a halott testek akár 8-10 métert is :)
  • PiszkosFred
    #9253
    Najo, de ez helyben lebegett a levegoben ;]
  • BEAST #9252
    néha furcsa dolgokat művelnek a testek , de örök kedvencem lett az amikor egy erős támadás után nekivágok valakit az alacsony korlátnak, és átesik rajta xD
  • Hunnenkoenig
    #9251
    Na megyek dögleni, mert lefordulok a szekröl.

    Eddig nyomtam.

    Nagyon tetszett, hogy az egyik goblin laba felakadt az egyik falbol kiugro csapdaba es az meg nem csuszott vissza a falba, hanem nyekergett es ide oda csuszkalt. Probalt visszamenni a falba, de a goblin labatol nem sikerült.

    Mint amikor valami fotocellas ajto megakad...

    A goblin meg csak rangatozott, ahogy a labanal fogva toszogatta a cucc.