41716
  • Dns5000
    #9372
    kibaszott bug, hogy eltunik a trener, spell vasarlo ikon :/
  • Dns5000
    #9371
    hol kapsz lovat ingyen?
    amugy lehet venni 500, 2500,5000 ert lehet hogy 1000ert is olyat meg nem talatam
  • [Jakuza]
    #9370
    "10 ev mulva tan be is felyezi..."

    Vazz Hunni. Max feszelyezi :P
  • Fejes021
    #9369
    és akkor ott a kovács soha többé nem nyit ki vagy majd egyszer csak megint nyitva lesz?
  • Fejes021
    #9368
    még régebben olvastam hogy kb 35 óra a főszál
  • grebber
    #9367
    Nagyon jó hogy "könnyű" magyarítani a gamet, remélem 1 éven belül lesz valami belöle.
  • cuccok
    #9366
    kb. hány óra ?
  • tormy
    #9365
    Ez kesz. Az elejen kapunk egy ingyen lovat, gondolom mindenki tudja. Namost valahogy eltunt a lovam egy olyan 2 het utan. szokas szerint kint maradt egy varoson kivul. Mennek vissza erte de a lo sehol, az osszes kaput megneztem es a karamot is, de eltunt. Ez mifasz?!?!?!?! :-( ... most vehetek majd egy lovat 5000 goldert, hat marha jo, foleg ha majd az is eltunik egyszer.
  • cuccok
    #9364
    csak a főszálall milyen hoszú a játék ?
  • cuccok
    #9363
    ahol alőször találkozunk a kapuval ott be kell menni a városba ?
  • Hmuda
    #9362
    Uh, mi történt...nyugisan sétálgatok Chorrolban (asszem legalábbis, lehet másik város volt), erre egy pasast szépen lenyomnak az őrök minden átmenet nélkül. Mondom okés, biztos kizsebelte azt a kutyamániás nőszemélyt. Kilootolom a hulláját, elveszem a házának a kulcsát, szétnézek. Mythic Dawn csuha a pincében, a négyrészes könyv második kötete a hulláján. Mondom okés, biztos egy Mythic Dawn ügynök volt ellenem. Másnap mennék eladni a cuccokat abban a városban a fegyverárushoz...zárva...délben...ezek az idióták a helyi kovácsot nyírták ki.

    Tanulság: a Bethnél sokkal jobban figyelhettek volna, hogy ha NPC rabol akkor minimum menjen dutyiba, de sose öljék meg... :P
  • CUCLI
    #9361
    nem emlékszem már :P
  • CUCLI
    #9360
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt a bazinagy rákot már megtaláltátok?:))
  • BEAST #9359
    hmm .. asszem kezdek egy teljesen új karaktert ... és csak mellékküldetéseket csinálok 13-15ig ... mivel a főszálat már végigvittem , oblivion kapuk sincsenek , így az új glass csodakardomat sem tudom enchantolni <.<
  • dronkZero
    #9358
    A fegyverek/páncélok értékeit meg lehet nézni valahol, vagy csak úgy fílingre használjam őket?
  • BBalee
    #9357
    Varázslattal, vagy varázsfegyverrel lehet szellemeket irtani, sima fegyverekkel nem lehet őket sebezni.
  • ewuk
    #9356
    nah, gondolhattam volna. köszi :D
  • Fejes021
    #9355
    van egy olyan érzésem hogy most hogy kijött az oblivion a morro magyarítás project is szünetel egy kicsit
  • BEAST #9354
    szellemeket csak varázsfegyverrel lehet megsebezni , mindegy hogy mi van a fegyveren
  • Fejes021
    #9353
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    bemész abba monostorba amit képen jelöl felmész a lépcsőn, jobbra fordulsz és ott ül az asztalnál.
  • markastor
    #9352
    [spoiler]
    Várni délig.
  • Fejes021
    #9351
    bizony egy alapos reg clean lehet segít. próbáld a googleba ccleaner és tweaknow clear. nekem ezek hetente 2giga szemetet szednek le registriből meg innen onnan
  • cuccok
    #9350
    ja a szellemeket hogy kell megölni ?
  • ewuk
    #9349
    hali!
    mi a túrósbrét kell csinálni a prince camarill sírjánál? most ott állok és látok egy képet a sírján, de még mindig van ott valami, csak nem tudom mi.
  • cuccok
    #9348
    www.idc.hu ott árulják is csak meg kellene nézni
  • cuccok
    #9347
    ja és vettem egy ilyen misticum varászlatot és 1-es szintű vagyok az mire jó ?
  • mila69en
    #9346
    de van én sem hittem el, mikor haver mondta hogy 256-os gt-t vett....és tényleg
  • Fritz Von...
    #9345
    Jóregg!

    Köszi, kipróbálom a vérivást. :)
  • Yeltzin
    #9344
    általában van minimális, ajánlott és optimális

    logikus, hogy melyik mit jelent
  • cuccok
    #9343
    mellesleg már megnéztem mindenhol de nem találom azt a jauffre-t és nem tudom neki oda adni az amulettet!valaki el tudná mondani hogy hol találom ?
  • Lobsterman
    #9342
    Az minimum grafika véletlenül nem az szokott lenni amin már érdemes kipróbálni a játékot (a legrosszabb beállításokkal, 10 fps körül), az ajánlott meg az amin már rendesen is lehet játszani? Mert általában ez így szokott lenni. A legtöbb cucc fut minimum grafika alatt is. Hidd el már próbáltam nem egyszer, és 1-2 még játszható is volt(bár csúnya:)).
    És ez így eléggé ferdítés feltűntetni így a minimumot, ha 1 fpst csikar ki magából maximum FXes kártyákon. Mondjuk engem már annyira nem bosszant a dolog, de gondold meg ha valaki megveszi 16e Ftért, és egy slideshowt kap.
  • cuccok
    #9341
    de van nézd meg ha akarod www.idc.hu a gainward-nál keresd
  • Aragorn10
    #9340
    Lehet, hogy hülye kérdés de melyikek az ARGONIAI-ak a macskaképűek vagy a hüllőszerűek csak mert a vámpíros küldihez kell :):):):)
  • BladeW
    #9339
    Azt nem tudjuk, de legyszi tanulj meg magyarul irni (vagy csak nekem all fel a szor a hatamon ha olyat latok hogy "percente"?) Kosz!
  • rorr
    #9338
    nincs is 256-os 6600-as gt.........:)
  • Gnome
    #9337
    majdnem ugyan olyan gépem van mint neked kivéve h nekem ati9600pro-m van és nem produkál 1-2fpseket..a mérő majdnem mindig piroson van tehát 25 alatt de ettől még a játék sztem élvezetesen megy..dungeonokba egyáltalán nem akad..nem szar a géped csak a windowsal vannak sztem gondok..1024x768on játszok distant világgal meg fűvel meg vérrel meg víz csillogással meg ilyenek..bloomot viszont leszedtem
  • mila69en
    #9336
    LoL...bár ez sem gyenge:DD
  • tomo
    #9335
    ninroot, vizpartok kornyeken nő. olyasmi , mint egy sás ? zold és nincs virága , alul keskenyebb felfelé bokrosodik.
  • Crazy Mate
    #9333
    2.8 Ghz,1 gb ram,Geforce 6600 Gt videókártya,és akadozik,ha emberekre nézek.
  • Yeltzin
    #9332
    a minimum gépigény azt jelzi, amin ELINDUL, nem azt, amin minimálisan játszható, az már a recommended