41716
  • Drizzthsz
    #9652
    Lehet valahol kapni fáklyát? Mert találok ugyan néhányat, de lemerülnek, s elusztulnak, az Oblivionban meg abszolúte nem látok semmit, fákylával is csak alig-alig. Nem lehetne áthekkelni, hogy nagyobb legyen a fénye? :)
  • reaper4
    #9651
    tök állat :) a vámpíroknak dolgozok :) vagyis nem biztos de a dark brother bandában nyomulok :)
  • o.san
    #9650
    lockpick-et keresek sokat, vennék is! hol keressem, mert a fegyverboltban csak 1 volt! IC-ben vagyok
  • o.san
    #9649
    ok! köszi!
  • Hmuda
    #9648
    Márpedig akkor várnod kell tovább. Nincs más módja hogy kihozd onnan, tekintve hogy el van barikádozva az ajtaja... :P
  • o.san
    #9647
    1 napja várok!!!
    bazz! okos vagy, tartsd meg magadnak!
  • LoCk
    #9646
    Valaki meg tudná nekem mondani pontosan, hogy hol találok egy olyan embert, akinek sok pénze van mindent megvesz, és jó áron is veszi a cuccokat? !

    THX!
  • Hmuda
    #9645
    Amennyi időd most elment az üzenet beírására már régen megnézhetted volna. Bent van? Vársz egy órát. Bent van még? Még egy órát. Még mindig? Na még egy órát...nem egy nagy agymunka.
  • o.san
    #9644
    valaki tudja meddig kell arra várni hogy az a k...a Agarmir elhúzzon a kecójából?
  • Hmuda
    #9643
    Remélem azért a TES5-ben már felfogadnak valakit aki képes normális animációkat készíteni. A baltákat/kalapácsokat még mindig úgy fogja a karakter mintha kétkezes kardok lennének (meg még van jópár hiányosság).
  • drop
    #9642
    9397 hozászolásnál levan irva részletesen
  • VampireLord
    #9641
    Kéne egy kis help! A Dark Brotherhood-nál

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most vagyok túl a börtönös küldetésen, és már megkaptam a köv küldit is, miszerint be kell törnöm ahhoz az emberhez...

    az ajtó zárja HARD, very easy-t meg easyt tudok nyitni spellel, avarage-t pedig sokadik próbálkozásra...

    de ezzel a hard-dal nem bírok és beleőrülök... hard nyitó spell-t nem tudnám még használni, mert nincs elég magickam hozzá... ha folyamatosan "automataval" próbálom nyitni az ajtót úgy se jön össze...

    valami ötlet?

    kösz előre
  • Hmuda
    #9640
    Akárhol. Fossz ki egy katakombát pl. :P
  • MrAndree
    #9639
    Köszi! És olyat hol szerzek? :)
  • Tatyla
    #9639
    még mindig nem tudom hogy tudok kigyogyulni a vámpirságbol a leggyorsabban please,valaki?
  • VampireLord
    #9638
    elvileg délben vörösen fog izzani a térkép és akkor onnantól már lehet folytatni
    (lehet ám nem délben de nekem kb akkor volt)
  • kill3r22
    #9637
    hi emberek!
    Hol találok Ásót??? vagy mivel lehet ásni? a 4 könyvet odaadtam annak agyiknak..most elvileg a térkép elvisz imperial citybe a temetöbe és ott van a a hely de nem tudom mit kell csinálni..a falon a kontinens látható fölötte egy nap van a köbe vésve...please help
  • drop
    #9636
    köszi a végre mert elég sok pénzem volt a karinak de ez a vámpirkodás egy idö után unalmas
  • PyRex
    #9635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaaah, hogy nekem kellett volna levernem? :) Mert én csak rácsaptam egyet, mire elkezdett követni asszem :))) LOL, de az ott lévők meg lecsapták és úgy vettem fel a cuccot. A többi (hajnal, stb) stimmel. Ja, meg először nem akarták elárulni, hogy mi a francot kell csinálni, de rábeszéltem az egyiket :)
  • Hmuda
    #9634
    Ha nem fog rajta a fegyver akkor mágikus lény (nem meglepő :P). Fogj egy ezüst/daedra/mágikus fegyót és azzal páhold a drágát. Ugyanez vonatkozik a szellemekre is.
  • MrAndree
    #9633
    Verném én de azt írja, hogy your attack has no effect. Mit csináljak vele? Énekeljek neki?
  • Thomeee
    #9632
    Üdvözlet.
    Segítségre lenne szükségem:

    Kaptam egy olyan küldetést (Thief Guild, 400-500 arany a fence-nél), hogy valami könyvet kell elhoznom...
    (aztán a küldetés agyon vagy bonyolítva... :-S)
    El kell menni egy börtönbe, ott nem nyitnak nekem ajtót, csak ha egy ork-nál munkát vállalok, ha elvállaltam a melót, akkor beenged az őr.
    Nos, a börtönben van egy ember, aki elmondja amit tud a csákóról, akinél a könyv van / volt.

    De ezután se nyíl, se jelzés se semmi hova kéne menni.

    Szóval, nem tudja valaki hol kell folytatni?
  • Hmuda
    #9631
    Nem egészen.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Odamész, levered, kiveszed belőle a cuccot (mivel a környék dimbes-dombos, ezért lehet lesz egy kis loholás ahogy a dög maradéka gurul le a lejtőn :P), megvárod a hajnalt/naplementét és odaadod a szobornak. A követők csak azért vannak, hogy elmagyarázzák hogyan kell megszólítani Azurát.
  • PyRex
    #9630
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja, de nekem rá kellett vágnom, mire az egyik ott lévő npc csinált belőle egy kupac valamit, ha jól emlékszem :)
  • PyRex
    #9629
    Én csomó minden beleírnék legszívesebben, de nem én csinálom :)
  • Hmuda
    #9628
    Nekem pont ott volt mellette egy (sárgás fényfelhő).
  • MrAndree
    #9627
    Halo emberek. Most vagyok az azura shrine-nál és valami will-o-the-wisp-et /vagy mit/ kéne keresnem hogy beszélhessek a szoborral. Tudja valaki merre találok olyat? Előre is kösz.
  • Mr. Perfect
    #9626
    Ezt nem kéne a FAQ-ba beleírni? "R" bill. nyomvatartása mellett mozgatod az egeret.
  • BEAST #9625
    normál támadások után van esély a fertőzésre , ha megkaptad 3 nap és vámpír leszel
  • markastor
    #9624
    De amikor támadnak a vámpírok, akkor azok csak kardoznak, varázsolnak vagy íjjal lőnek. Harapni nem akarnak..
  • Hmuda
    #9623
    Tényleg utoljára. Következő már nem figyelmeztetés lesz:

    Próbáld már meg összeszedni a gondolataidat és egyetlen üzenetbe leírni őket, ne szemeteled tele a topicot, csak mert nem tudsz normálisan fórumozni.
  • Lacc
    #9622
    Tartsd lenyomva a középső egérgombot és forgasd.
  • Lacc
    #9621
    Hát menj le valami vámpíros dungeonba. Pl. az arénában Gray Prince questje egy olyanba visz.
  • PyRex
    #9620
    Hogy lehet szemből nézni magadat külső nézetben??
  • Lacc
    #9619
    Látom a kormot még mindig nem sikerült kimosakodni a szemedből :D
  • markastor
    #9618
    Hogyan lehetne a legegyszerűbben vámpírrá változnom? Az a bizonyos fogadós tipp nekem nem jött be.
  • cenobite
    #9617
    Resszkessetek gonoszok, mert én kemény vagyok és én mindenhova jövök! :D

  • cuccok
    #9616
    kössz
  • tegla
    #9615
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos mivel kicsit Én is keresgélem és unalmamban kifosztottam a fél várost+megcsináltam a council csajszi küldetését is ha már ott voltam-akit csak tudtam megkérdeztem,lefizettem stb.
    De a legjobb infókat a kéregetők adják-mindenhol ott vannak_a thief guild "hivatalos" informátorai_ :) -illetve a közeli szomszédok az első kém házánál(itt az egyikben is van egy jókis quest--ahol hulla van az ágyon).
    Szóval körbekérdezősködtem azt mégse tudja senki ki lehetett az,nem ismerik,idegen.
    Na tele volt már a hócipőm erre "sneak" módba véletlenül visszatévedtem-nem tudom milyen időben(este v. reggel)az első kém házába és ott volt a 2. kém a széken ücsörgött-gonolom várta a társát-amikor meglátott azonnal betámadott-szal ezzel igy lett szerencsém a 2. kémhez és tudtam továbblépni :P
  • Thomeee
    #9614
    Jah és ez a Thief Guildben van. 400-500 arany körül. (a fence-nél)