41716
  • BEAST #9692
    #9675 - igyál vért -

    többször nem válaszolok vámpíros témára :DD
  • ZsZso
    #9691
    OFF:
    Hehe ... WOWba is úgy volt, hogy a legfélelmetesebb, legerősebb harcosaink mind-mind herbalisták (növényszedők) voltak :). Jó volt, mikor Onyxia (nagy sárkány) gyilkolászása (ami jó 40 fős mulattság) után bejelentették, hogy elmennek csoportosan legelni :)
  • BEAST #9690
    19 és fél xD
  • Tatyla
    #9689
    vámpirként kicsit problémás nappal mozogni :(
  • cenobite
    #9688
    Amúgy itt voltatok már? Mindenféle tuti kis virágot lehet szüretelni. Fincsi!



  • Sheltem
    #9687
    Hanyadik szintű vagy most?
  • ZsZso
    #9686
    Jajjj, nagyon jó, hogy szóltál. Firefoxomban nem mutatta ... IEben előjött. Most már jó! Amúgy ZsZso.

    OFF:
    Azé' nem Zso, meg ZsoZso, mert ezekből a nickekből van kismillió. ZsZsoból viszont (tudtommal) csak 1 :).
  • BEAST #9685
    szerintem ez butaság , de mindegy ... Morrowind-ben is a főszálra koncentráltam , de ott mindig keresnem kellett más küldetéseket hogy folytathassam , ezért egy elég izgalmas , hosszú történet lett belőle ... de mivel itt az egész világ a te szintedhez igazodik nincs az hogy nem mehetsz tovább mert két lépéssel arrébb már izommobok vannak , én "sajnos" nem vagyok ennyire türelmes , nem szeretek rohangálni a küldetések után ... amint kiszabadultam a börtönből és megismertem a város főbb helyszíneit mentem is tovább , mert beleéltem magam , tetszett ... és nem kezdtem el nyafogó kereskedők meg átvert vásárlók sirálmait orvosolni , szerintem ez nem az én hibám , ha jól tudom még nem volt ilyen játék ahol ahol az ellenfelek ilyen módon változnak a karaktertől függően , nem azt mondtam hogy rossz , sőt jó , csak rövid.
  • cenobite
    #9684
    Kija virágot szeresse rossz O'k ű nem lehet. :D

  • Kockáspiton
    #9683
    Hi all! Segítség kéne az Oblivionban (milyen meglepő). Na szóval, megyek arenaba beszélek a fél-ork csávóval, mondja menjek ide meg ide találjak vmi bizónyítékot az ő nemes mivoltára, blablabla... Ok odamegyek lecsapok mindenkit beérek az út végére egy csávó nekem ugrik késsel, lecsapom, megyek megtalálom a naplót, végig lapozom gyorsan az utolsó sorban ez áll: "I want blood blood blood blood blood....." Leteszem a könyvet megjelenik a quest log hogy kiderült hogy, vmi lord igazából vámpír volt, gyorsan odarohanok a késes hullához, vörösen izzik a szeme... na b*zz most mi legyen gondolom. Attól is lehetek vámpír hogy csak késsel nekem támadt? Ha igen hogy tudom meggátolni a kór kifejlődését, még mielőtt átalakulnék?
  • Hunnenkoenig
    #9682
    Zsozso reszemröl is gratula a FAQ-hoz!

    Nalam az oldal szet van kicsit csuszva.
    A legfelsö ket kocka balra van rakva, mig a többi közepen jelenik meg.
  • Hmuda
    #9681
    Lehet balance cuccok miatt. Hogy néz már ki, hogy fogsz 6 gyűrűt és mindegyikbe belegyömöszölsz valami űbertáb enchantot (nighteye, regenerate hp/mag/end, skillbónuszok, miegymás)? :-)
  • Sheltem
    #9680
    Na gyerekek játszottam egész nap oblivionnal így tudok mostmár összetettebb véleményt mondani.

    Isteni lett :)
    Komolyan olyan összetett küldetések vannak, hogy leesik az állam.
    Thief és a Dark Brotherhood küldetéseit csinálom ezerrel ARENA -ban még nem is voltam.

    Kérdésem: 3 guild tagja vagyok(dark br,blades,thief), lehetek ettől függetlenül mind az 5 tagja is(harcos, mágus pluszban)vagy "csak" 3hoz tartozhatok? (mert a statoldalra annyi fér el).
    Másik kérdésem, hogy találok olyan tálat amibe tudok kotyvasztani?

    Amúgy level6 vagyok a Dark Brotherhoodot érdemes nyomni mert nagyon jó cuccokat ad, bár vannak eléggé brutális küldetései is :>
  • Aragorn10
    #9679
    Nálam is volt bug főleg a legrosszabkor a vége felé amikor elteleportálnak egy szigetre ott kell egy kő amivel be lehet jutni egy helyre meg is szereztem erre meg eltűnik az inventoryból ráadásúl már rámentettem most kezdhetem pár órával későbbről!!LOL
  • Drizzthsz
    #9678
    Én ennek igazából örülök. Próbáltál már eladni neki drágább cuccokat is, mint a szám? Lehet, hogy azt mutatja, hogy minél nem vesz drágább cuccokat... Bár a Morrowindben úgy volt még, ahogy mondod.
  • ZsZso
    #9677
    Amúgy sose értettem ezeket az RPGket. Francért hívják GYŰRŰnek ezeket az itemeket, ha csak 2 (azaz két) db lehet rajtam egyszerre. Hívják karperecnek, és akkor azt mondom OK (kicsit cinkesebb változat, ha bokaláncként vezetik elő ;). De, hogy gyűrűből mért nem tudok minimum 6ot felvenni, azt nem értem ... (10 már lehet nyomná az ujjaim :)))
  • Aragorn10
    #9676
    Menj nappal azt hiszem akkor van ott!!
  • BEAST #9675
    már párszor leirtam :) de mégegyszer : egyél ( igyál vért ) és megint mászkálhatsz a napon , beszélhetsz , vásárolhatsz ... éjszaka keress egy alvó embert majd kattints rá mintha beszélnél vele és válaszd ki a 'feed' opciót ... vagy ahogy én csináltam , teljes vámpírként használd a képességeidet , a vampire 'charm' spell ideiglenesen kezesbáránnyá változtatja a célpontot , mivel én nem akartam vért inni , én így oldottam meg a gemet beszerzését :)
  • cenobite
    #9674
    Főszálat el sem kezdtem még. Sztem nem is fogom egy jó ideig. Barangolok, kalandozok, satubbi. Ezt szeretem, ez az amiért annyira vártam ezt a játékot.
  • Hmuda
    #9673
    Az nem bug hanem feature. Nem poén ha eladásnál napokat kellene várni a bolt előtt, hogy folyton újratöltse a pénztárcáját. Így fölösleges tököléstől mentenek meg minket és több idő marad játszani.
  • cenobite
    #9672
    Nem tudom, észrevettétek -e, de néhány karakter különböző hangokon szól hozzánk. Az Imperial City-ben pl. van egy koldus nő, akivel ha beszélek, az egyik kérdésre ilyen kis nyöszörgő vénasszonyos hangon válaszol, a többire meg tiszta, kissé mély tónusú hangnemben. Meg találkoztam még egy "kéthangú" fickóval is. Mindegy, ez nem von le a játék élvezeti értékéből, de odafigyelhettek volna jobban a szinkronra.
  • Tatyla
    #9671
    éjszaka...
  • DonnieBrasco
    #9670
    Miért, az nem komoly bug, hogy a kereskedőknek nem csökken a pénze mikor sorba adom el nekik a cuccokat? :P

    DB
  • DonnieBrasco
    #9669
    Hiba volt a főszálra koncentrálni, ennyi az egész!
    Élni kell a világban, ez a megoldás.

    Más: torrentben már leszedhető a "making of TES4:Oblivion" Xvid verziója, és szedik is rendesen... nem nagyon hallottam még ilyenről korábban...
    Ez a játék minden üt. Megyek is vissza :)))

    DB
  • Hmuda
    #9668
    Na megvan az első komolya bug. Kaptam egy gyűrűt valamelyik küldiért. Valami Resistace-os tökfölös cucc, mivel olyan dolgokat véd, amikre már Redguardként van védelmem. Fogalmam sincs, hogy mikor történt, de most azon vettem ésre magam, hogy ugyan már régen levettem a gyűrűt, de az efektus még mindig rajta van a karakteren. Mind szép és jó lenne, de emiatt az csak egyetlen gyűrűt lehet mellette használni mert bár fel tudok húzni még egyet, de annak már nem érvényesül a hatása a bugos darab miatt. Nem engedi felhúzni a bugos gyűrűt olyan hibaüzenettel, hogy jelenleg nincs lehetőségem ezt felhúzni. Eldobni se engedi, mert elvileg quest itemnek írja de jutalomként elég bajos ha annak veszi (containerbe se engedi elrakni pont emiatt). Nagyon zavaró.
  • cenobite
    #9667
    Nem is fogom kimosni! :D
  • ZsZso
    #9666
    ZsZso ... és nagyon szépen köszönöm az elismerést!
  • BlitzFiles
    #9665
    Már nagyon unom, hogy nem találok 5 grand soul gemet, nem vehetek, mert már annyira durván kifehéredtem, hogy senk sem áll velem szóba... már teljesen kívülállónak érzem magam... A nappali táj szépségében sem gyönyörködhetek, mert elvakít a fény (mondjuk ez az effekt nagyon szép :-) ) Loptam gemet, de az a nyanyának nem teccik... Ha valaki talált nagyobb mennyiségű gemet az légyszi PRIVIBEN irja meg merre található, hogy biztos elolvassam, mert most megyek vissza vért szippantani... de már nagyon unom az ízét :-)
  • ZsZso
    #9664
    Javítottam a FAQn ... hála égnek észrevettem a hozzászólásod. Lécci legközelebb küldjetek egy PÜt, ha hibát láttok! Köszke ;)
  • Drizzthsz
    #9663
    És fákylát ol lehet venni? Esetleg valahol olyan tárgy, ami nightseeinget ad permanently?
  • Aragorn10
    #9662
    Pedig ott van mikor mentél reggel vagy este ???
  • duwy
    #9661
    Mindenhol kerestem, de nincs.
  • BlitzFiles
    #9660
    Lockpickek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Imperial (központi város) city falain kivül, az alsó részét járd körbe, ott közvetlenül a fal mellett találsz egy sötét figurát, nála van minden nap 30 lockpick eladó
  • Drizzthsz
    #9659
    Hol kerested az a filet? Mindenhol keres.
  • HRaVeN1
    #9658
    aki talált már glass armort, és emlékszik, hogy merre, az megoszthatná velem :)
  • BEAST #9657
    hááát ... nálam kb most jött el az az idő amikor szép lassan kezdek visszaszokni a WoW-ba ... már ittis meg ottis csak cuccokat meg xp-t farmolok :)) ... crusaderként nincs kedvem Dark Brotherhood vagy Thief küldiket csinálni , és az az igazság hogy a fősztori nélkül a világot sincs kedvem átszelni hogy minden npc-t megkérdezzel nincs e esetleg valami problémája amit egy munkanélküli szuperhíró megtudna oldani :) ... most pár napig szünet , utána talán kezdek egy sunyibb karaktert hogy assasin meg thief részeket csináljak , de szerintem igazán megoldhatták volna hogy a főszál egyes pontjait csak bizonyos szint elérése után érhetem el , mint ahogy a szent helyek ( shrine-ok ) küldetéseit is csak egy bizonyos szint elérése után fogadhatom el , addig szóba sem állnak velem ... így "rákényszeríthették" volna a játékost hogy addig is más kalandok után nézzen ... a sztori nagyon jó , engem teljesen lekötött , 2 napon keresztül fel sem tudtam állni a monitor elöl mert annyira kiváncsi voltam hogy folytatódik ... a játék tetszik meg minden , de emlékeim szerint a Morrowindnek sikerült tovább lekötnie
  • Hunnenkoenig
    #9656
    A magyaritas topikba beraktam egy linket a magyar inditoprogramhoz!

    Akit erdekel a magyaritas az neha nezzen at oda: Magyaritas - Oblivion
  • Tatyla
    #9655
    azt elolvastam és...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    el is juttotam az elsö kapuig ott de Raminus Polusig nem értem el csak pár teleporton jutottam lejebb + találtam 3 zárt ajtot de a mágusok egyike se volt az emlitett személy,felül kivül pedig mindkét rácsos ajto zárva...
    a fö probléma itt az hogy nem tudok az Arcane university azon szárnyához jutni...

  • duwy
    #9654
    Helló
    Ha tud, akkor valaki légyszi segítsen!
    A problémám: a játék igen gyakran kidob, és a F.A.Q-ban leírtak egyike sem oldja meg a problémát (ffdshow+HP nincs, és az mpeg2dmx.ax nevű fájl sincs a gépemen).
  • reaper4
    #9653
    soxor úgy érzem h ez a game min 6 hónapig "mellettem" marad. mintha sose lenne vége :) és ez jó :)