41716
  • Bandew
    #9813
    Másold vissza az eredeti exe-t. Vagy reinstall.
  • ZsZso
    #9812
    !!!!FAQ!!!! Olvass ... aztán kérdezz!
  • Jokk
    #9811
    Hali! Van egy kis problémám a játékkal, bemountolom majd felinstallálom minden szép és jó... Cracket bemásolom, indítanám az Obliviont, de csak annyit ír, hogy a program leáll, mert az "oblivion.exe" hibát észlelt. Majd megveszek, hogy kiprobálhassam, de semmi nem segített eddig rajta... Valakinek nincs ötlete?
  • PyRex
    #9810
    PICIT SPOILER:

    Na ma reggelre végigvittem a fő történetet. Erre vártam :) Most szabadon kalandozhatok, nem mondom, hogy nem tetszett a történet (bár a vége szerintem picit szomorú), de ez volt a vágyam, hogy ne lássak több oblivion-kaput :) És még csak 7. szintű vagyok, bár mintha egyre gyorsabban lépnék szintet. :) Most kezdem a Thief / Fighter / Mage Guild-eket, az Arénát, a Dark Brotherhood-ot, stb... :) És még ezeken kívül rohadt sok quest van - imádom a játékot. Mire meg befejezem, szerintem lesz valami mod vagy küldetéslemez... :) Meg ki akarom próbálni azt is, hogy milyen vámpírnak lenni :)
  • grebber
    #9809
    Érdekes mert már a tutirialba tele voltam és ott irja hogyan kell belépsz a cuccokhoz a tárgyon amit el akarsz dobni SHIFT+BAL Klikk.
  • vgvg
    #9808
    Hi all!!!!

    Segitsetek plz!!!Már a játék felénél vagyok,de még mindig nem tudom hogy kell eldobni egy cuccot:(Nagyon kinos hogyha nem tudok megmozdulni egy nagy csata után és vissza kell töltenem..

    Elöre is köszi!
  • grebber
    #9807
    Letöltöttem de térkép nincsen benne.
  • PyRex
    #9806
    gondolom vmi codec packot felpakoltál, amit nem kellett volna. ha így van, próbáld meg eltávolítani, de lehet, hogy csak windows reinstall oldja meg.
  • bgabor
    #9805
    Nagyon jó a játék(hosszú évek óta a legjobb), de van egy gondom a videókkal.
    Minden programban akadoznak a videók, amik RAD Bink video lejátszót használnak (SWAT4,Oblivion stb). Nem tudja valaki, hogy lehet ezt megszüntetni mert már nagyon unom.
  • Mayday
    #9804
    Ebbol ezt a terkepet nem tudja valaki belinkelni?
  • grebber
    #9803
    LOL hogyan kell varázsolni?Sajnos nem jöttem rá.

    Marha fasza a király odaadta a medálját kijöttem a katakombákból átmentem a kis hidon és megint lementem egy katakombába azt ott van annyi záras ajtó mint a csuda lehet is beletörni a lockpick-eket.Sajnos még 2-es és 3-as zárat egyszer sem tudtam kinyitni:(
  • reménytelen
    #9802
    Mage's Guild tagja vagyok, megvan az összes ajánlás, bejutottam az egyetemre a birodalmi fővárosban.
    Hol, kinél, és főként hogyan lehet saját varázslatot készíteni?
  • tigeroo
    #9801
    mondanátok pár saját konfigot, és hogy mennyire (jól) fut a game?:S
  • Ebola75
    #9800
    Nem tudom....csak mert elállítódott? akkor sem...nézd meg az imél fijókod!
  • CarajoEsp
    #9799
    Nekem ugyan ez a problémám, és sok Külföldi fórumon is, értetlenül állnak a dolog felett:D Szerintem így jártunk:D
  • cenobite
    #9798
    Mitől lehet az, hogy a játék nem tud screenshot-ot csinálni. Pedig eddig tudott. Aztán ma "elfelejtette". Megnéztem az ini-t, ugyanúgy van, nem állítódott el.
  • CarajoEsp
    #9797
    Mennyi memóriád van? Most olvastam egy fickót, aki kicsit átírta az Ini-t és ha mi.1giga memód van, akkor hoz jópár Fps-t. Ittvan:FpsBoost
  • Davidus
    #9796
    fű+árnyékok kikapcs
  • PyRex
    #9795
    dettó de ne érdekel, annyira jó a game, hogy akad hát akad :D
  • CarajoEsp
    #9794
    Most akartam feltenni egy Modot, amely szebb textúrát csinál az érméknek, de a Data könyvtárban, nincs Textures külön, pedig elméletileg ide kéne telepítenem. Másnak is így van, vagy csak így telepíti a játékot?
  • VKiller
    #9793
    A Thieves Guildon belül hol?
    Melyik városéban?
    Jó előre tudni
  • Cat 02 #9792
    én holnap kezdem a játékot és azt szeretném megkérdezni mien fajt kezdjek ???
    vmi Mágus harcos féleség akarok lenni
  • grebber
    #9791
    Aki 6600GT-n tolja mondhatna valami beállitásokat is mert külsö téren kissé akadozik belsőkben semmi gond!!
  • donpedro
    #9790
    Dehogynem, ott a Ranger Guild, valami Texas nevű helyen
  • Fejes021
    #9789
    ő a főellenség hozzá nem léphecc be :D
  • jazzy
    #9788
    be kell lepned a thieves guildbe.
  • TrIp
    #9787
    sziasztok, én a chuck norris céhet keresem, tudtok róla valamit???
  • jazzy
    #9786
    en eskuszom nem talaltam egesz varosban a szobajat.. es meg mindig nem latom merre van?
  • VKiller
    #9785
    Hi

    A lopott cuccot hogy lehet eladni? Csak 2 órát játszottam még vele és nem tom.
  • Fejes021
    #9784
    pl skingrad egyik bejárratánál van egy ház karámmal, de szerintem a főváros melleti "parkolóban" is tucc venni
  • donpedro
    #9783
    pedig ott kell, bent az épületben (kivéve Imperial City-t, ott nem lehet)
  • Forrest Tomee
    #9782
    Lovat hol lehet venni? Mert a stables-ben csak tárolják, ahogy észerevettem.
  • Tatyla
    #9781
    megharaptak álmodban...
  • Fejes021
    #9780
    attól lehet egy ember vámpír hogy egy vámpír egy vámpír foggal megharapdálja
  • Kockáspiton
    #9779
    Attól lehet az ember vámpír hogy egy késsel megszurkálta egy vámpír? Mert most csináltam meg a fél-ork (arénában kaptam) küldit, ahol volt egy.
  • Marcus_
    #9778
    Találtatok már kereskedőt aki teljes v. közel teljes áron vásárol,mint a Morroban?
  • maffia79
    #9777
    The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.Collectors.Edition.Addon.Scans.High.Quality-TEDOX

    Tartalma:

    The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Bonus Disc-TEDOX.jpg
    The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Map-TEDOX.jpg
    The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Pocket Guide-TEDOX.pdf


  • Thomeee
    #9776
    Üdvözlet.
    Segítségre lenne szükségem:

    Kaptam egy olyan küldetést (Thief Guild, 400-500 arany a fence-nél), hogy valami könyvet kell elhoznom...
    (aztán a küldetés agyon vagy bonyolítva... :-S)
    El kell menni egy börtönbe, ott nem nyitnak nekem ajtót, csak ha egy ork-nál munkát vállalok, ha elvállaltam a melót, akkor beenged az őr.
    Nos, a börtönben van egy ember, aki elmondja amit tud a csákóról, akinél a könyv van / volt.

    De ezután se nyíl, se jelzés se semmi hova kéne menni.

    Szóval, nem tudja valaki hol kell folytatni?
  • PyRex
    #9775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én az egyik déli vagy délnyugati városban (ha jól emlékszem) adtam egy koldusnak aranyat, majd elkezdtem a Grey Foxról kérdezni. Ezután ő mondta, hogy keressem fel a tolvajokat itt és itt és lett egy ilyen quest, ha minden igaz, bár én egyelőre nem foglalkoztam vele...
  • olos123
    #9774
    Heeló!

    Valaki nem tudja hogyan lehet a tolvajcéhet megtalálni, mert akárhogy is keresem nincs sehol!!!!!Nagyon fontos lenne!