41716
  • Shodan
    #10095
    Már próbáltam úgy is hogy kiírtam dvd-re.
    gamecopywolrdről leszedtem a cracket.
    és azért szidom a játékot mert reggel óta ezzel baszakodom és mégse indul el.
  • Mr_no_NaMe
    #10094
    Ez megbízható...régebben linkelve lett, fullosan biztonságos hasznos oldal.
  • Shadow_THH
    #10093
    medium detail és megy folyamtosan igy is gyönyörü...
    de ha valaki vérezni kezd akkor 1 fpsre esik D:

    ez gyönyörüszép játék ez
  • rage
    #10092
    Jó kis Active-X vezérlőket telepítene a weboldal, inkább ezt hanyagoljuk.
  • Kandurex
    #10091
    Nagyon komoly, visszaadja a játék értelmét!
  • Cat 02 #10090
    http://www.srtest.com/referrer/srtest
    itt elvielg ment a gém de azt modnják hogy nem :D igaz ?
  • Thanatos
    #10089
    ;)
  • reanimator
    #10088
    köszi épp felfér :)
  • Kandurex
    #10087
    rakom a banner alá :DD
  • Cat 02 #10086
    4.6 asszem
  • reanimator
    #10085
    Hellótok.Hány gigát rak fel a vinyóra a game ?
  • rage
    #10084
    Semmilyen, csak cd check
    Miért nem írod meg rendesen a DVD-t, installálod arról, s hagyod bent a lemezt?
    Vagy miért nem szeded le a cracket a Gamecopyworld-ről?
    S miért a játékot szidod, mikor te bénázol egy másolattal?
  • Cat 02 #10083
    FX 5600-on 512 DDR Ram al elmegy ???
  • Hunnenkoenig
    #10082
    Eltünteti a szörnyek szintjet, igy random szintüek lesznek.
    Ha tul könnyünek talalod hasznald a dufficulty (nehezsegi szint) huzigat az opcioknal

    Nem tudni mi törtenik magasabb szinten

    Lehet, hogy csak uj jatek inditasaval müködik
  • kerek1224
    #10081
    de bemountolva hagyod?
  • Thanatos
    #10080
    jó, neked nem fog menni, bye
  • Thanatos
    #10079
    röviden: bármilyen szintü mosnter spawnolhat bármikor (mármint tökmind1 milyen szintü vagy), és a szörnyek nem lvlupolnak veled, kb ennyi a lényeg
  • kerek1224
    #10078
    egyszerre hány guild tagja lehetek?
  • Shodan
    #10077
    Egyátalán milyen védelem van ezen a fostalicskán?
  • Hunnenkoenig
    #10076
    GameXP link nem megy valamiert...

    Igy probaljatok: GameXP oldala Free Download
  • Kandurex
    #10075
    Egy jó angolos fordítsa le pls, hogy ez a mod mire szolgál!
  • Shodan
    #10074
    Ez nem igaz letöltöttem újra ezt a szart és nem megy, winraral kicsomagolom , daemonal mount, felinstallálom és indításnál kiírja hogy helyezem be a lemezt. Nem hiszem el hogy csak nekem nem megy
  • Hunnenkoenig
    #10073
    Akinek lassu a jatek, mert gyenge a gepe, probalja meg ezt:

    GameXP
    Inditas utan a "Warp Speed" gombra kattintani.

    Utana ezt: !ATuner

    Inditas utan a "Direct 3D extra" kivalaszt es az "Optimize" megnyom. A kivant opcio kivalaszt ("speed" vagy "Quality").

    Haver esküszik ra, hogy 10/15 FPS-el jobban megy neki AMD 1800+ procival es valami regi GF kartyaval.

    Nalam nem volt hatasa jatekban, csak a windowst gyorsitotta meg...
  • Kandurex
    #10072
    Ez a oblivionhq.hu elég kihalt :/
  • MrAndree
    #10071
    Én tolvaj/íjász wood elf csajszit nyomatok és eddig nem sok problémám volt. Igaz még csak 5 óra játékidőm van és 3-as szintű vagyok. És tényleg rohadt fílinges. Előtte vittem harcost de 13 óra után abbahagytam. Az se volt rossz de ez jobb.
  • Mr_no_NaMe
    #10070
    Amúgy mennyire éri meg tolvaj/íjászt indítani?
    Állítólag gyenge, viszont rohattul fílinges lenne.
    Mondjuk tolvajban egy valamit nem szeretek...MINDENT el tudok lopni csak használni nem tudom mert harcos cuccokkal meg mágusbotokkal mit kezdjen a tolvaj :)
  • ZsZso
    #10069
    Lessétek meg Shaunim a másik topikba :) Ő lesz a második karim ... amolyan szummonolós varázslónőt szeretnék belőle faragni.
  • Mr_no_NaMe
    #10068
    Ha lesznek modok lécci linkeljétek, előre is köszi!
  • Kandurex
    #10067
    Mert szerintem én addig lerakom a játékot. Kinek van kedve tápolodni, fejlődni, ha sehova nem vezet
  • Kandurex
    #10066
    Van már rá valamilyen mod?
  • donpedro
    #10065
    Pont ez az én gondom is. Az összes nyamvadt orkon Ebony páncél van, és glass fegyverekkel nyomják. Állítólag magasabb szinteken még rosszabb a helyzet. Semmi értelme fejlődni, hiába vagyok én a világ megmentője, hiába győztem le az összes létező gonosz teremtényt, ha utána a kalandokat követően hazafelé sétálva lenyom két mezei útonálló daedric páncélban, daedric fegyverekkel...

    Szerencsére már egy csomó mod készül ennek kijavítására, érdemes körülnézni a hivatalos fórumban.

    (Még azért megjegyezném, mielőtt megszólnának, ettől az egy komoly hibától eltekintve szvsz iszónyúan jó a játék, félelmetes a hangulat, brilliáns a sztori, kiváló az AI, imádom az egészet, csak ezt az egy fejlődésdolgot nem bírom megszokni.)
  • CUCLI
    #10064
    köszi megpróbálom
  • Dzsiti999
    #10063
    ŐŐ... Ha jól emlékszem reggel 6 körül kell a szoborhoz szólni. De előtte a megölt sárga fényekből szedd ki a port (vagy mit). Elég belőle 1 db is.
  • CUCLI
    #10062
    már kb 3at lecsaptam de még semmi..
  • MrAndree
    #10061
    Egyébként minimum 2-es szintűnek kell lenni hozzá, de szerintem mire idáig elér bárki már akkor is megvan ha csak a főküldetésre koncentrált.
  • Newfronter
    #10060
    Ja hogy ez a problem, akkor oksi..... félreértettem. -.-
  • MrAndree
    #10059
    Fordulj meg és indulj lefele a dombon. Ott lesz a will-o-the-wisp, azt csapd le. De csak ezüst fegyver sebzi.
  • BBalee
    #10058
    Ha a Join M.G. rész quest-jeire gondolsz akkor ez nem kell hozzá csak a part 1.

    Mellesleg a küldi szerintem bugos:

    A jegyzetet ha elolvasod, akkor a sok bla-bla után azt mondja, hogy egy schock varázslatot kell elsütni, de nekem semmi nem történt. A küldit mutató nyil ugyan eltűnt, de a quest még mindíg a megoldatlanok között maradt és a luvnya sem akart hozzám szólni ezzel a témában. Ettól még az Join M.G. quest sikeres lett és IC-be is bejutottam a mágusokhoz. Sőt már az Arc-Magi tól kapom a feladatokat. Szóval szerintem bogaras a küldi, és nembaj ha kimarad.
  • MrAndree
    #10057
    És ha a dark brotherhood-ot nyomom éppen akkor utána mehetek a fighters guildbe? Mert jó lenne.
    Amúgy állat ez a játék. Jártamban-keltemben betértem egy faluba. Sehol senki, gondoltam benézek egy házba. Benézek egy házba, erre odalép valami láthatatlan pali és közléi, hogy menjek a fogadóba ott majd elmondják a helyzet. Odamegyek és a fogadós közli, hogy néhány hete mindenki láthatatlanná vált a faluban és már nagyon unják. Egy Alcotar nevű varászlót gyanusít aki a közelben lakik és megkér, hogy keressem meg. A varázslót könnyen megtalálom /ő is láthatlan/ és kiderül, hogy ő volt és kissé túl jól sikerült a varázslat. De azt mondja ne aggódjanak mert egy-két év és elmúlik a varázs. Mondom, hogy a falusiaknak nincs két évük erre elkezd értetlenkedni, hogy miért hiszen ő nagyon élvezi /itt már hangosan röhögtem/. Végül aztán adott egy spellt amivel helyrehoztam a dolgot. Jutalmul meg ingyen lakhatok a fogadóban.
  • Newfronter
    #10056
    Ez nem olyan küldi, hogy egy bizonyos szint után végezhető el? Nézd meg a leírásban! Mert én is voltam hasonló helyen, csak nem havas helyen.