41716
  • Zsolo007
    #10055
    Egyébként utálom ezt a respawn dolgot. Egyszerűen röhejes, hogy a legutolsó legbénám, legvénebb bandita is mithril páncélban és glass swordel nyomul.... Jövedelmező, de röhejes. Realitás=0
  • Zsolo007
    #10054
    Akkor bezárom őket :)))
  • CUCLI
    #10053
    itt mit kell csinálni? mutatja a nyil hova kell menni. de csak forgok körbe körbe mert ahova mutat ott nincs semmi.
  • VampireLord
    #10052
    pls valaki mondja el mit kell csinálni a Choroll-i mage guild feladatánál a Cloud Top-on! ez az egy hiányzik már csak :(( ott vagyok a hegyen fennt és hiába nézem azt a törött oszlopot semmi sem történik... help
  • Dzsiti999
    #10051
    Nem muszáj bezárni őket... Csak ha akarod :D Persze lesznek olyan küldik, amelyikben egy kijelölt kaput kell bezárnod, azokat be kell zárni, a többit nem.
  • cenobite
    #10050
    Nekem van vizenjáró cipőm! :P Már nem emléxem hol kaptam.
  • Zsolo007
    #10049
    A sok megnyíló Oblivion kaput be kell zárni, hogy megcsináljam a főküldit? Vagy ha meglesz az amulet akkor majd csak úgy bezáródnak? Fonsots lenne tudni, mert ha nem kötelező végigirtani őket, akkor végig kell írtanom mindet :D
  • csabesz1987
    #10048
    na én is belejöttem a gaméba de lenne 1-2 apró kérdésem hol lehet cumókat eladni\venni?????
  • BlackShadow
    #10047
    poén küldi volt ez a thiefes :) megvolt a könyv és gondoltam lefexem aludni a közeli hajóban.. hát mire ébredek? kifutott 4 sötét alakkal a fedélzeten :P vicces volt :D főpuncival szívtam sokat mert oyan varázslata volt h találatkor szívta rendesen a fatique-t..

    amúgy ezt a lockpickelést csak egérrel lehet csinálni? mert nem igazán tudom jól kezelni :'(

  • j0nNyKa
    #10046
    hat en eloszor vegigcsinaltam a thief guildet, aztan a fightert, es utana jott a dark brotherhood, ilyen sorrendben semmi gond nincs
  • Dns5000
    #10045
    hmm akkor a fihter guild kizarja a tolvajcehet meg a sotet testveriseget(ahhoz gyilkosnak kell lenni ugye?), mert egybol kizarnak ha rajtakapnak valami turpissagon.
  • dronkZero
    #10044
    Nem akarok belegázolni a lelkivilágodba, de nem teljesen így működik ez... Legfeljebb túl lassú vagy hozzá. A "leggyorsabb visszaesés"-t is be lehet akasztani, ha elég gyors vagy...
  • Aragorn10
    #10043
    HÁt skacok kaptam egy olyan küldit, hogy végigröhögtem az egészet
    Az egyik szobornál egy daedra herceg azt kérte tőlem, hogy lopódzak be egy várba ahol a hercegnő éppen vacsorázik a haverjaival és ott nyomjak el egy varázslatot amit adott. Én meg elnyomtam és akkor mindenkit levetkőztetett még engem is .Aztán amikor visszamentem megkaptam a levedlett cuccaimat és egy olyan botot ami 3000-es feltöltésű és ilyen varázslatot tud.
    LOOOOOOOOL
  • VampireLord
    #10042
    hát ha elvileg leolvastad akkor a térképen megjelenik egy tó ahova kell menned (pontosabban a mellette lévő barlangba)
  • VampireLord
    #10041
    Egy kicsit elakadtam: Fingers of the Mountain Part II-nél
    elolvastam a noteszt és visszamentem a hegytetőre...

    és most mit csináljak itt a hegyen? :( fogalmam sincs
  • lilgame
    #10040
    csá!
    most ott járok hogy a path of dawn küldibe megvan mind a 4 kötet.meg is fejtettem.délbe elmentem ahhoz a sírhoz.leolvastam azt a térképet.és onnan mit kell csinálni?hova kell menni?segítsetek légyszi.
    előre is köszi!
  • LegionarR
    #10039
    A cuccmegmaradással kapcsolatban: Valamelyik nap szereztem egy jobb kis páncélt, és a régit a fővárosnál, a nagy hídról a folyóba hajítottam :) Azóta sok helyen voltam, kb. a térkép negyedédt felderítettem, és ma visszaértem a fővároshoz. Gondoltam ott megnézem ott van-e a régi páncél a folyóban. Úgy kb. fél perc feresgélés után megtalátam ugyanazt a páncélt, nagyjából ugyanott ahova dobtam. Nem hiszem hogy az NPC-k dobálnak páncélokat a folyóba :) Így hát biztosra veszem, hogyha bárhol leraksz valami cuccot, az addig ott is marad, amíg vissza nem mész érte (akár más házában, akár az erdő közepén).... I love Oblivion :)
  • donpedro
    #10038
    Szintlépésre még egyszer visszatérve, semmibe nem kerülne beletenni egy opciót, amivel ki-be lehet kapcsolni az általam említett progresszív szintlépős megoldást (vagy még jobb esetben skálázni, mondjuk egy csúszkával). Akinek az a heppje, hogy 1 nap alatt, kb. 8-10. szintig jutva végignyomja a 17-18e ft-ért vett játékot, és aztán továbblép, ám tegye, viszont az összes többi játékos a fejlesztő lába nyomát csókolgatná egy megfelelő fejlődésrendszer miatt.

    Szóval egy sima arcade-simulation állítási lehetőség megoldja azokat a gondokat, amiket itt többen üzletpolitikával, stb-vel kapcsolatban felvetettek.

    Még egy dolog, a Gothic volt a másik véglet, hardcore rpg fan-eknek tömör gyönyör (nagy kár hogy elbarmolták az irányítást), másoknak élvezhetetlen. Pedig a két játékot elsősorban csak a fejlődésrendszer és az ellenfelek szintjei különbözteti meg egymástól, minden más szempontból hasonlóan kidolgozott produkcióról van szó. Viszont a Gothic példája is bizonyítja, hogy mindkettőre van igény, mindkét játék sikeres lett, üzletpolitika ide, üzletpolitika oda...
  • tegla
    #10037
    Ejj bazz...

    IC-ben keress egy Gray Fox-s plakátot/wanted/olvasd el.Aztán a legközelebbi koldussal dumálva Gray Fox-ra utalva ha nincs jó repud vele 70% körül akkor adj neki lóvét vagy jópofizz akkor már elmondja,hogy hol és milyen időben találsz thieves guildost.
    De csak Neked és csak most:
    Utazz Imperial City Waterfront-hoz,ahogy megérkeztél megfordulva a falon látsz egy Gray Fox-s körözvényt;na ott egyből szembe kimenni a tengerpartra jobbra sok viskó,a vár tövében a viskóknál van kódus :) beszélsz vele Gray Foxról-ha nem mond sokat adsz neki pénzt vagy az "aljáték"-al megkedvelteted magad.
    A kapott infó tudatában vársz éjfél utánig ott a házak között egyik udvaron lesz 3 csóka a barna fiatalember a fáklyával a menő szal ha vele beszélsz ott is kell jó repu és ad egy alquestet amit ha megcsinálsz felvesz a guildba...ennyi,röviden :)
  • BBalee
    #10036
    Sőt egy gyilkolás után (ami nem önvédelem volt hanem egy őrnek megtetszett az öltözéke) engem felkeresett egy bérgyilkos banda hírnöke is.
    Azt mondta ha megölök egy bizonyos embert, akkor kivívom a banda elismerését és én is tag lehetek :)
    Még nem próbáltam ki.
  • CHEAPBOY
    #10035
    nekem ilyen csukam is van, ami tudja:) Konnyu elmenekulni ha kerget a watch (Shadow Hides You:D )
  • Kandurex
    #10034
    Mondjuk engem hidegen hagy a tolvajlás: magia recomm küldetéseket üzgérelem :(
  • Kandurex
    #10033
    Tökegyszerű: éjszaka, lopj - csalj, hazudj, aztán kapjanak el, börtön után jó eséllyel, egy próba után meghívnak tagnak a guildbe.
  • Me0w
    #10032
    Ismered lent azt a kis bizbaszt, aminek az a neve, hogy kereso? Vagy nem lenni magyar es nem beszelni a nyelvet?
  • VKiller
    #10031
    Kösz hogy mindenki ilyen megértő de konkrétan még senki sem írta le hogy hol van egy nyamvadt Thieves Guild! Vissza olvastam 3 oldalt. 9000hozzászóláshoz így este már nincs nagy kedvem. Valaki írja már le! Kössz!
  • tegla
    #10030
    Hm biztos van egy lakatlan ház amit feltörsz és önkényes lakásfoglalóként tengeted napjaid tovább vagy veszel egyet kp-ért vmelyik városban azt oda cuccolsz be.
  • Me0w
    #10029
    Gondolom csinaltal mar meg olyan questeket, ahol a vegen az alany 'veletlenul' elhalalozik :), es te megkapod a haza kulcsat. Probald meg ott elrakni, szerintem megmaradnak.
  • Strayer
    #10028
    Sziasztok! Nem udja valaki hogy van e valahol valami olyan láda ahova betudom pakolni azokat a cuccokat amiket nem akarok eladni de nem is karom cipelni öket?
  • tegla
    #10027
    Uhh ezért 1000 hála és köszönet a bolyhos szilvásgombócevők áldjanak meg csókjaikkal ez nagyon klafa infó!
  • tegla
    #10026
    Ja hát elég ritka kövecske az biztos.
    Egy tuti van az első dungeonban ahogy kiérsz a "kiráyl-kisérős" dungeonból a tó/folyó? túlpartján(ahol van 2 bandita is kint).De ott is olyan,hogy egy kötömböt kellett benyomni és a közeli oszlopon a kupola felemelkedett és ott volt a az a bizonyos :)
    Szal éremes jól körülnézni nem csak átfutni egy dungeonon mert a legeldugottabb sarokban mindig van vmi jó cucc egy ládikóban.
  • hen-tes
    #10025
    nekem van ilyen csizmám, és még a manám se fogy :P
  • Mayday
    #10024
    Alkímia kalkulátor
    Nagyon jo es hasznos kis program!

    Plusz nemi recept:

    Potions/Poisons to be made at Novice level

    Just getting started can be confusing. So here are some recipes for useful potions you can make at Novice level.

    Restore Magicka: Flax Seeds, Steel Blue Entoloma

    Restore Health: Cairn Bolete Cap, Lady's Smock Leaves

    Damage Health: any two of Wisp Stalk Cap, Stinkhorn Cap, Nightshade or Spiddal Stick

    Potions/Poisons to be made at Apprentice level

    When you reach Apprentice level you can really start making worthwhile potions and poisons, some even with multiple effects. Here are some of the more useful ones.

    Feather: Flax Seeds, Venison OR Flax Seeds, Sacred Lotus Seeds (more common)

    Cure Disease: Mandrake Root, Elf Cup Cap

    Dispel: Bergamot Seeds, Ectoplasm

    Restore Health: Lady's Smock Leaves, Aloe Vera Leaves

    Night Eye: Carrot, Viper's Bugloss Leaves

    Detect Life: Rat Meat, Bread Loaf

    Water Breathing: Onion, White Seed Pot

    Silence: Vampire Dust, Rice

    Damage Speed: Green Stain Cup Cap, Peony Seeds

    Damage Health + Damage Magicka: Harrada, Spiddal Stick

    Damage Health + Damage Magicka + Silence: Harrada, Spiddal Stick, Vampire Dust, Rice

    Potions/Poisons to be made at Journeyman level

    Journeyman level reveals three ingredient effects. Multiple effect combinations are more numerous, and some new potion and poison effects are no possible.

    Water Walking: Grapes, Tiger Lily Nectar, Stinkhorn Cap

    Fortify Strength: Arrowroot, Elf Cup Cap

    Chameleon: Radish, Bloodgrass

    Invisibility: Tinder Polypore, Wormwood Leaves

    Reflect Damage: Scamp Skin, Green Stain Cup

    Fire Damage: Fire Salts, Steeel Blue Entolima

    Frost Damage: Milk Thistle, Vampire Dust

    Paralyze: Clannfear Claws, Daedra Venin

    Damage Health + Damage Magicka + Silence: Harrada, Spiddal Stick, Rice

    Damage Health + Damage Magicka + Damage Speed: Harrada, Spiddal Stick, Peony Seeds, Pear

    Damage Health + Damage Magicka + Fire Damage: Harrada, Spiddal Stick, Steel Blue Entoloma

    Damage Health + Damage Magicka + Fire Damage + Silence: Harrada, Spiddal Stick, Blue Entoloma, Rice

    Potions/Poisons to be made at Expert level

    Expert level reveals all possible ingredient effects. Creating single effect potions/poisons should be easy by now, but here's one brand new potion and some combination poisons to try.

    Fortify Speed (+ Damage Health): Pear, Wisp Stalk Cap (yes, this is a potion and not a poison, since it contains positive effects)

    Reflect Spell: Glow Dust, Cinnabar Polypore Cap Yellow

    Fire Damage + Shock Damage + Damage Health (common): Spiddal Stick, Imp Gall, Ectoplasm, Fly Aminata Cap

    Fire Damage + Shock Damage + Damage Health (uncommon): Imp Gall, Ectoplasm, Fire Salts, Ogre's Teeth

    Paralyze + Frost Damage: Dryad's Saddle Polypore, Milk Thistle Seeds, Tennel Seeds

    Paralyze + Frost Damage + Silence: Harrada, Milk Thistle Seeds, Vampire Dust

    Paralyze + Frost Damage + Damage Magicka + Silence: Fennel Seeds, Harrada, Milk Thistle Seeds, Vampire Dust

    Paralyze + Fire Damage + Damage Magicka + Damage Health: Steel Blue Entoloma, Imp Gall, Harrada, Fennel Seeds

    Paralyze + Damage Health + Damage Magicka + Damage Intelligence: Fennel Seeds, Harrada, Wisp Stalk Cap
  • Me0w
    #10023
    Gondolom tudod, hogy mit takar a fo kuldetes-szal, szoval elolvasod mik vannak, es azt beallitod aktivra.
  • zoenn
    #10022
    Fred lécci csekk emaileid, elküldtem az oblivion végigjátszásának első részét!
  • CUCLI
    #10021
    amúgy a fő szál questeket ,h jelöli a kiválasztó képernyőn? mert szeretnék a fő cuccal foglalkozni most ,de nemtudom melyik az mert van vagy 15megkezdett küldetésem most.
  • CUCLI
    #10020
    loool.
  • cuccok
    #10019
    kösssz
  • Kandurex
    #10018
    Szerintem nagy poén :D

    Szal aki jár majd cyimale (vagy mi neve) városba, a mágus céhnél, pontom pénzért és tudásért megtanítják a vízen járást Szerinted?




  • BBalee
    #10017
    IC-ben az egész Archane University az M.G. hez tertozik :)
  • Me0w
    #10016
    Az Imperial Citytol nem messze van egy F betus rom (Bocs, de mar nem emlekszem a nevere :)), ahol a ghostok is dobjak az ektoplazmat, na ott van 2 ilyen stone, az biztos. A vizparton haladj vegig korbe, egy szep feher epitmeny, ket koralaku resszel.