41716
  • Methylisocloro
    #10176
    Sikerült valakinek Geforce4 4200-vel használni a játékot?
    Tudom hogy hülye kérdés de reménykedek :)
  • j0nNyKa
    #10174
    jobb felso sarokban eszlelted, hogy egyfajta aldast rakott rad, es hogy az idovel eltunik ?
  • cenobite
    #10173
    Huhhh. Most néztem a planetelderscrolls oldalt, jó sok mod van már a játékhoz. Alakul! :)
  • djcom
    #10172
    Érintsd meg mégegyszer,akkor viszaváltozik.NEkem bejött.
  • donpedro
    #10171
    Csak jelezni szeretném, hogy ezzel a Gamer XP-vel óvatosan próbálkozzon mindenki, nálam ugyanis minden változtatás kb. 30 másodperccel boot utáni kékhalált eredményezett, és csak a Windows default-tal tudtam újra életre kelteni a rendszeremet. Ettől persze lehet, hogy másnak jól fog menni, nekem nem jött be.
  • Caine
    #10170
    Most mingyárt megőrülök ...
    Úgy tűnik nem kaptam meg az első questet. (Amulett Jauffrehez)
    Egyszerűen nem tudom odaadni neki, nincs is ilyesmi a questek között.
    Ti kaptatok erre külön questet? Vagy csak elvette az öreg az amulettet?
    Furcsa is volt, hogy amikor kijöttem a csatornákból, azt mondta, hogy kövessem a piros nyilat és eljutok Jauffrehez. De nem volt piros nyíl. Akkor nem is foglalkoztam vele, de most akartam haladni a fő questel és nem tudtam.
    Nem tudtok valami konzolparancsot questek indítására, vagy aktiválására?
    Mi a helyzet az editorral?
    Nagyon úgy tűnik, hogy elekadtam, de az q, hogy nem kezdem előről az egészet. Benne van már vagy 20 óra játékidőm, felrobbanok, ha egy ilyen bug miatt kellene újrakezdenem
    Még a csatornákba is visszamentem, ott ált a fekete őr srác a király hullája mellett, vagy 2 hét után is. Persze okosat nem tudott mondani ...
  • donpedro
    #10169
    Hmm, még valami, aztán befejezem. :) A Gothic közelebb áll ahhoz, amit itt írtál, ott a gyengébb lények is kemény küzdelemre késztetnek, ott inkább az a gondom, hogy a hős fejlődése lett egy picit túl lassú, bár éppenhogycsak.
  • donpedro
    #10168
    Nem értünk egyet, én elég sok fantasy regényt olvastam, imádom a fantasy világokat, de olyat még nem találtam, ahol egy goblin igazán komoly ellenfél lett volna egy magára valamit adó kalandornak. Nekem ez sokat számít. Ha mindenki nehéz ellenfél, minden mástól függetlenül, akkor onnantól kezdve számomra ez nem RPG, hanem akciójáték.

    Nekem egy RPG azt jelenti, hogy létrehozok egy karaktert, akivel elindulok valahonnan, és eljutok valahová. (nem fizikailag értem) Regényekben is azokat szeretem, amikor egy alapvetően tehetséges de tudatlan fiatal szereplő belecsöppen a kalandokba, és fokozatosan fedezi fel magában a hőst, amíg egyszer el nem jut oda, hogy az egész világ sorsának kerekén fordítson.

    No de nagyon elrugaszkodtunk az alaptémától, és egyébként sem célom, hogy meggyőzzelek, ahogy korábban is írtam, szerencsés lett volna, ha már a Bethesda megoldja mindkét tábor gondjait, mert kétségkívül megoldhatóak ezek.
  • Macccy
    #10167
    Megdöglött a radeon9700 -esem Oblivion közben (egyperces néma csendet ennek a kihunyt csodának, majd' minden HIGH-on ment élsimítva) és nem tudom folytatni, úgyhogy kérdezek:

    - valaki próbálta már a Sean Bean arc modot? (én a hangját elsőre kiszúrtam, pedig esküszöm nemtudtam, hogy ő is bennevan, de imáádom)

    - a Slower Oblivion mod működik megfelelően, mert ezis érdekelne majd!?
  • donpedro
    #10166
    Eszembe jutott még valami, ha elfogynak a küldetések, akkor egy ilyen RPG automatikusan átmegy Hack&Slash-be, és ebben az esetben már nincs különösebb jelentősége a fejlődésnek, nincs igazán cél vagy feladat, egyszerű akciójáték válik a dologból. Ezen a ponton tényleg nincs értelme a cap-nek, de nem kerül semmibe kikapcsolni. Viszont amíg nem volt ilyen mod, addig nem volt lehetőség bekapcsolni sem!!! Ez a lényeg, a Bethesda kihagyott egy ziccert (vagy inkább rúgott egy öngólt), semmibe nem került volna mindkét tábor igényeit kielégíteni!
  • Hmuda
    #10165
    Akkor lenne megfelelő, ha meg lehetne oldani, hogy az alacsony szintűeket egyáltalán ne rakja le sehova. Jelenleg ezt nem tudja.

    Inkább izzasszon meg egy fürge kis goblin, minthogy tömegével kaszaboljam őket amíg totál meg nem unom az adott barlangot (ami persze nonszensz, mivel a goblinok hiába lépnek szintet, így is olyan gyengék, hogy ihaj, szóval bizonyos keretek között megmarad a "gyenge az gyenge, erős az erős" efektus).
  • donpedro
    #10164
    Ja igen, a tárgyak szintezése valóban nincs meg, ezzel jó ha mindenki tisztában van, de tekintve, hogy kb. 7-8 órával ezelőtt adta ki mindkét srác a modját, és mindkettő ezen dolgozik a továbbiakban, így várható ez is hamarosan.

    (egyébként én is ezért nem tettem fel eddig)
  • donpedro
    #10163
    A random mod sztem is rossz ötlet, a másik viszont nem az, tekintve, hogy (elvileg) max 54. szintig fejlesztheted magad, és a mod a legjobb lényeket alapból ilyenre csinálja. Erre jön még az is, hogy ha 2-3 ellenfél jön rád egyszerre, akkor már 30. szint fölötti dögök is megizzasztanak.

    Még annyit, hogy ez a mod egyszeri korrekt végigjátszásra tökéletes, ha aztán valakinek van kedve továbbkalandozni, akkor kikapcsolhatja.
  • Hmuda
    #10162
    Inkább az a röhejes, hogy ha a #10075-ben linkelt modban minden abszolút random és nem lehet tudni, hogy most első szintűként egy dungeonba berak egy rakás 50. szintű daedrát, vagy 50. szinten berak két darab első szintű goblint (mivel nem jelzi a szinteket ezért marad a "puding próbája az evés" és most vagy egy ütéssel lenyomnak vagy te teszed ezt meg, egyik se valami nagy hepi). A #10112 féle már egy fél fokkal jobb, de egy idő után abban meg ki fog halni minden kihívás és ugyanott tartunk mint a MW-ben, hogy egy bizonyos szint után mindenki megfekszik már attól, hogy rájuk nézünk, ami ismét nagyon élvezetes (főleg ha 50. szinten egy olyan dungeonba téved az ember amiben olyan ellenfelek vannak amiket teszem azt már 15. szinten capeltek).

    (Amúgy a tárgyak szintezését egyik se javítja, szóval a cuccok még mindig a szinthedhez mérten fognak megjelenni...)
  • donpedro
    #10161
    Szerinted nem röhejes az, ha minden város mellett Daedric armorba bújtatott útonállók garázdálkodnak??
  • fixpont
    #10160
    Jo, megcsinaltam aki odajut ne szopjon vele, van 2 vascso a foldon, fel kell veni, es betenni a fogaskerekek koze.
  • o.san
    #10159
    azt az Azurás will-o-the-wisp küldetést csinálom. mi a fenét kell ott csinálni? plz help!
  • fixpont
    #10158
    "The hist" a kuldi neve (az elozo kerdesemnek) aki mar volt ott, legyszi valaszoljon. Koszi. :-)
  • Hmuda
    #10157
    Miért röhejes az ami kihívást jelent?
  • I.C.ram
    #10156
    Nem lehet valahogy átugrani a bevezető részt a játékban, és rögtön a csatornarendszer kijáratától indulni?
  • Fritz Von...
    #10155
    Jelentem, vettem 2500-ért egy házat (putrit) :)
    Most bepakolásztam oda az olyan magic cuccaimat, amiktől nem volt szívem megválni. Kellett a hely a soksok egyéb lootnak. :)
    Arra vagyok kíváncsi, hogy x iső múlva is ott lesznek-e, vagy kirabol valaki?
    A slusszpoén az lenne, ha a Thieves guild adna egy questet, hogy rámoljam ki a saját házamat. :))
  • fixpont
    #10154
    Amikor a blackwood bazist lenyomom, es van 1 gep, ami 1 fa nedvet csapolja le, azt hogy kell leallitani/szetrombolni? (fighters guild champion szintjen van a kuldi)
  • Kandurex
    #10153
    #10055 nem abnormális, rossz szó: röhejes a megfelelő
  • DummyBoy
    #10152
    Üdv!

    Én még csak ismerkedem a játékkal, de nekem is volt ilyen gondom ... sőt nállam Martin és a Lovagok vesztek össze valamin ... :(

    Nállam reload kellett :(
  • LegionarR
    #10151
    Én meg annyira megijedtem hogy gyorsan visszatöltöttem a quicksave-t :)
  • sector512
    #10150
    Ló 2500-ba kerül. Legalábbis az egyik helyen tuti
  • sector512
    #10149
    Elég érdekes dolgot tapőasztaltam az imént. Bezártam Oblivion kapuját a hegyen. Odamentem a parancsnokhoz, aki megköszönte stb., mondja vegyük be a falut. Mondom ok. Erre a parancsnok elkezd befelé futni a faluba, az emberei meg rám támadnak! Ugy tudtam csak továbbvinni, hogy megöltem mindet, utána meg a szörnyeket. Most már nem akarnak megölni, viszont a templomban nem tudok inni a szenteltvízből mert "bűnös" vagyok. Remélem nem lesz ebből hátrányom a későbbiekben...
  • mila69en
    #10148
    :DD én kardot kaptam meg pajzsot de egy idő után vissza változtam
  • Smitiz
    #10147
    Üdv! Gondolom már kérdezték, de merre induljak amikor kiértem a sewersből? Menjek rögtön ahová a quest visz, vagy érdemes benézni inkább a közeli faluba, valami C betűs... vagy inkább a fővárosba menjek? El szeretném adni a cuccaimat :)

    A lóval tényleg lehet menni is? :) És nehéz lovat lopni?? Gondolom nem olcsó... :)
  • Hmuda
    #10146
    Kandurex "abnormális fejlődés" ellenes modját a FAQ-ba kellene, nem a FAQ alá.
  • Hmuda
    #10145
    Kösz. :-) Csak így tudtam normálisra megcsinálni, mert a daedra betűk túl vékonyak, hogy olvashatóak legyenek ilyen kis helyen. :-(
  • Mr_no_NaMe
    #10144
    Amúgymeg jó a logod :)
  • Mr_no_NaMe
    #10143
    Vazz, bocs nem olvastam :)
  • Mr_no_NaMe
    #10142
    Jobb felsősarokban van az időmérő. Ha letellik szabad vagy :)
  • Hmuda
    #10141
    Ezek natúr bound itemeket adnak. Megvárod míg elmúlik oszt csókolom.
  • o.san
    #10140
    ha fent jobbra az a két szar lejár akkor eltünik!
  • hen-tes
    #10139
    lol
    nekem is volt ilyen, csak nekem kesztyűt adott meg egy tőrt
    én elmentem a templomba rányomtam a szentelt izére és nem történt semmi >.<
    aztán eltünt egy idő után :D:D
  • o.san
    #10138
    azt az Azurás will-o-the-wisp küldetést csinálom. mi a fenét kell ott csinálni? plz help!
  • Anotino
    #10137
    koszi mindenkinek a valaszokat, mukszik
  • Kandurex
    #10136
    Vazze, a főváros mellett a folyó parton megérintettem egy követ, erre a játék kezembe ad egy nyílat, meg a fejemre húz egy ilyen sisakot, le se tudom szedni, rám ragadt :( Mit lehet tenni az ügyben? Gondolom a sima cure nem segít :(