41716
  • tomo
    #10256
    magasabb szintu speechcraft kepessegnel megjelenik egy rotate gomb.
    ha nem latod, alacsony a szinted még.
  • CsőKujts
    #10255
    Ok, kösz! amúgy annyira nem lép ki sűrűn szóval tűrhető...
  • PyRex
    #10254
    A meggyőzős-beszélgetős részhez lenne kérdésem. Én azt elég jól meg tudom mindig csinélni, szóval utána mindenki szóba áll vele, de a FAQ-ban ezt olvastam:

    "A körcikkelyek körbe forognak balrol-jobbra, de ezenkivül van még egy lehetőségünk az elforgatásra is, ha esetleg olyan választási lehetőségünk lenne, amikor túl nemtetsző reagálásnál teljesen kiszinezett körcikkely néz velünk farkasszemet, illetve ha úgy látjuk, a pozitiv reakcónal a körcikkely nem elég telitett es nagyobb telítettségű cikkely fordítható oda a magasabb reputáció reményében.
    Ilyenkor forgassunk el, hogy minnél kevesebb legyen a levonás a középső számból."

    Tehát hogy kell elforgatni, anélkül, hogy rákattintanék és azta cikkelyt választanám? Ez nem tiszta, mert én mindig valahol valamit választottam (tehát nálam mindig 4 klikk volt a 4 cikkely és aztán újra start). Tehát hogy kell csak simán forgatni??
  • Me0w
    #10253
    Nem minden rendszerben van ilyen file.
  • deep
    #10252
    Én is szenvedtem a nirnrootokkal, elvittem a csávónak 10-et erre aszongya keressek még 20-at:D
    Nabazz:D
    Ja és nem találok vissza hozzá /lárva vagyok/:D
    Melyik városban/házban van?
  • CsőKujts
    #10251
    Thx! és vajh miért nem találom? Rejtett?
  • CsőKujts
    #10250
    Én meg az íjjászommal küldenék a fejedbe egy mérgezett ílyat vagy 30 méterről. :)Nem régóta játszok de kár hogy nem lehet lóról lőni. :) Mondjuk az genyóság lenne..
  • tomo
    #10249
    alkímisták találhatnak itt segitséget.
    http://oblivion.melian.cc/
  • Me0w
    #10248
    En 9. szintu vagyok, a fo kuldetesnel ott tartok, hogy Martint felvittem az erodbe a hegyek koze :) Azota a kurva Nirnrootokat kutatom, hogy orultem hogy megvan 9 belole, erre kinyilik elottem egy kapu az Oblivionra... na, gyokerek meg viragok eldob, kard elo. Ennyit a bekes kuldetesekrol :D
  • PiszkosFred
    #10247
    Nem, nem ugyanaz.
  • CsőKujts
    #10246
    A Faq-ba van, hogy kilépés problémánál át kell nevezni ezt a file-t "mpeg2dmx.ax". Namármost rákerestem de nekem nincs ilyen csak mpeg2data.ax. Szal az ugyanaz? Merjem átnevzni, van értelme? Amúgy a system32-ben meg valami registry mappában van. Thx!
  • PyRex
    #10245
    LOOOOL :DDD
  • PyRex
    #10244
    PICIT SPOILER!

    Amúgy érdekes: nem tudom, hogy akik "pillanatok alatt" a 20. szint és környékére léptek, azok hogy csinálják. Eddig megcsináltam a fő történet küldetéseit + a teljes Arénát (tök jó volt, mert ott van az az ork, akinek a származását meg kellene tudnom - de mivel ő (volt) a grand champion az arénában, őt öltem meg legutoljára - így a származásos quest törlődött, no sebaj :), asszem 28-30 completed quest-nél vagyok, de még mindig csak 10 szintű. És nekem ez nagyon tetszik. Mármint hogy nem vagyok ilyen agyontápolt superhero :) Most pl egy barlangban állandóan meghalok :))
  • Me0w
    #10243
    Apuci, mire addig eljutnal, hogy az a varazslatod elso szavait elmormold, mar a hasadban figyelne egy jopofi rovidkard mindenfele okos mereggel kenve, te meg csak bamulnad a kifolyo verecskedet es ertelmetlenul nezned ahogy az elet elszivarog beloled :P Bena varazslok :P
  • Jagi
    #10242
    nolágosabb=világosabb
  • Jagi
    #10241
    zsííír! Az érme nagyonnagy és neház a csomagolás igényes (bár azt hittem nolágosabb lesz. A könyvecske szép szolid... Jó, na! :)
  • PyRex
    #10240
    LOOL :D
  • tomo
    #10239
    OFF
    majd a petty soulgemből csipogd, hogy béna varázslók ... !
    ;)
  • deep
    #10238
    Mért ne? Pont ez a játék az, amit végig lehet nyomni vagy 5x. Minden karaktertipussal tökmás a játékélmény.
  • PyRex
    #10237
    Lehet, hogy nincs is felesége.
  • CsőKujts
    #10236
    Hát ja ilyen graffal kijátszani értelmetlen, viszont egy próbát megér. Nem voltam nagy Morrowindes, de pld. haver még mindig nyomatja és egész egyszerűen szerelmes :) a játékba. Szegény mint a templom egere de netuddmeg mit meg nem adna, hogy nyomulhasson akár a bemutatott graffal. De sajnos csak olyan gépe van amin el sem indul. Szal ez relative.
  • Me0w
    #10235
    :)) Nekem 5 varazslatom van osszesen, abbol 1 faji kepesseg :)) Bena varazslok :P
  • Sheltem
    #10234
    Nem lehet.
  • tomo
    #10233
    elavult varazslatokat ki lehet valahogy gyomlalni a varazskonyvbol?
    tok kellemetlen allandoan scrollozgatni.
  • Sheltem
    #10232
    Ja emberbarát csoport :) Főleg a vezérük, engem teljesen a Star Wars uralkodójára emlékeztet. Lehet ezért imádom.
  • Sheltem
    #10231
    Itt nem a család kiírtás a lényeg, hanem ha bárhova leteszed de majd kipróbálom. Gondolom jólesett valami durvát írnod, csak itt fórumon megy?
    Na flame off
  • Me0w
    #10230
    Nem fogod ujra elovenni fel ev mulva a jatekot, hamar most vegigjatszottad :)
  • CsőKujts
    #10229
    Már mpért lenne értelmetlenség? Öt hónap múlva másik karaktert választ, más guildekbe csatlakozik, kijátsza a gamet.. Mondom ezt egy 7800 Gt vel 2 giga rammal meg 3200-es procival. Na persze így könnyen beszélek. :)
  • PiszkosFred
    #10228
    Meglesz, mostmár isten sem állít meg, hogy teleszpemmeljem a HQt cikkekkel és hírekkel ;]
  • tegla
    #10227
    Hajrá azt majd várjuk a tippeket,trükköket :)
  • PiszkosFred
    #10226
    Nekem is most 10 perce hozta a GLS, azóta vigyorgok is keményen ;]
  • MrAndree
    #10225
    Ja most épp a DB-nek dolgozom de őket nem vettem guild-nek. Nagyon szimpatikus arcok egyébként. :)
  • tegla
    #10224
    Próbáld ki...szted hányan irtanak ki egy családot és bepakolnak majd játszanak 20 órát,hogy elmondhassák neked,hogy igen ez működik...
    Gondold már meg mit kérdezel és mi értelme van?
  • Sheltem
    #10223
    Hozzád nincs több ;)
  • Sheltem
    #10222
    Válasz a spoiler szövegben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van, ha sokat gyilkolsz egyszer ágyban alvásod közben megjelenik a Dark Brotherhood feje fekete csuklyában és invitál a DB guildbe.
    A főág viszont a Blades Guild.
  • Me0w
    #10221
    Bemesz egy hazba, lerakod, majd wait 5 x 24 orat. Ha ottvannak, ottlesznek. Tovabbi kerdesek? :))
  • Sheltem
    #10220
    Na valami jóindulatú arc #10211 re választ pls ;)
  • MrAndree
    #10219
    Nem értelmetlenség mert a hangulat így is megragad és egy idő után észre sem veszem, hogy ronda. Meg különben is 5 hónap múlva gothic 3.
    Amúgy a thieves,mage és fighters guilden kívül vannak még vagy csak ez a három?
  • Me0w
    #10218
    Gondolom olvasni luxus... minden ami elfogyaszthato etelken vagy italkent rendelkezik tulajdonsagokkal. Pl. egy uveg bor novelheti az erodet de csokkenti az intelligenciat. Minden targyrol megtudod mit valtoztat, ha a inventoryban a komponenseknel vegignezegeted oket.
  • Sheltem
    #10217
    Ideiglenesen megnövelik bizonyos tulajdonságodat(ha ráállsz az egérrel a cuccra látod, hogy mit) vagy csak simán restore azaz visszaállítja.
    Később kelleni fognak azok az "ételek" hidd el ;)