41716
  • ati2002
    #10296
    Úgy tudom a főszál az olyan 20-25-30 óra tiszta játékidő, a többi mellékes meg 200 és 300 óra között van.
  • ati2002
    #10295
    Köszi! Megpróbálom így.
  • Me0w
    #10294
    Csak sajat tapasztalatot tudok mondani, nekem eddig tobb mint 30 oram van a jatekban - igaz en imadok 'boklaszni' - es nem sok kuldetest csinaltam meg meg. Ugy saccolom, olyan 3 honap lesz szamomra mire azt mondom hogy korulbelul vegeztem. De ez teljesen szubjektiv velemeny.
  • Jagi
    #10293
    Figy a Morroban 300 körüli volt a questek száma... itt... sanszos, hogy több
    A végigjátszása meg relatív. Van aki csak végigtolja, hogy :Na ez is megvolt(őket nemszeressem), vanaki tényleg játszik vele...és akár fél éven keresztül is tolná.
    A Morró főszálát 3,5 hónap alatt csináltam meg, utánma a többi és treészetesen, még nem játszottam ki magam azzal sem :)
  • Kandurex
    #10292
    A lényeg, hogy így kapunk egy alapvetően reális fantasy világot.
  • Cairass
    #10291
    Mekkora végigjátszási időt jelöltek meg bethesdáék? Van mennyivel több, mint a morrowindé volt? Sajna nem sokat tudok még a játékról. Esetleg vmi link emberi nyelven? Help!!!
  • Zsolo007
    #10290
    Szép Anvil, nekem az a gondom vele, hogy nincsenek normális boltok benne.... Van egy darab general store azt 'napot. Ez azért kevés nekem....
  • Jagi
    #10289
    Ez igaz, bár a könnyűvert jóval kisebb súlyú, mint a közép- és nekézvértek. Ezért is szeressük! ^^
  • ZsZso
    #10288
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én így csináltam:
    - rab megöl (pedig alapvetően jólelkű vok, de nem volt más választásom)
    - megvárom míg elmennek
    - 1 csóka ottmarad
    - megölöm, visszaveszem tőle a cuccaim
    - aki jön azt legyakom
    - felveszem a könyvet
    - usgyi kifele
  • donpedro
    #10287
    Hmm, ott még talán nem is jártam... Lehet, hogy elkapkodtam? :) Anvillel csak egy gondom van, kicsit sokszor esik az eső. Viszont legalább tengerparti város, és van benne élet.
  • donpedro
    #10286
    Óh, kösz, megnézem a controlsban, de ez eddig nem jutott eszembe, szóval thx :)
  • Zsolo007
    #10285
    Nekem Bruma (vagy mi a neve, az Északi város) jött be nagyon. Tiszta levegő :), szép hegyek :). Közeli Blades fortress, az ember többet nem is kívánhatna! :D
  • mila69en
    #10284
    asszem az y-al lehet felvenni meg letenni
  • fle go
    #10283
    Udv!
    Par szoban leirna valaki, milyen jatek ez? Ok szuper grafika, de pl kell hozza jo angol tudas, vagy kell beszelgetni keresgeles kozben kulombozo alakokkal mint a KOTT2-ben?
    Koszi
  • donpedro
    #10282
    Háhá, végre megszűntem csóró kalandozónak lenni, megvettem az első házamat! Két eladó házat nézegettem, aztán Anvil mellett döntöttem: szép a panoráma az erkélyről, csendes, biztonságos város (most már), olcsó is volt (relatív), hatalmas pincéje és kertje van, szóval pont nekem való.

    Igaz, belül lehetne hangulatosabb, a kevés bútor, meg a csupasz falak miatt elég rideg.

    A kérdésem, hogy lehet-e valamilyen módon átrendezni a kérót, mondjuk lerakni egy tálat, aztán bele vagy 3 narancsot, stb... Eddig ugyanis én csak shift+balklikkel tudtam letenni valamit, úgy meg nem igazán sikerül megfelelően letenni a tálat.
  • ati2002
    #10281
    kicsit spoiler, de elakadtam.

    Innen hogy kell kimenekülni? Miután felveszem a könyvet, meg a tőrt (más cucc nincs nálam), mindenki rámtámad, és nyekk. Van ott egy rab, azt elengedjem?
  • grebber
    #10280
    Na megtalált egy Wood Elf de nem is értem mire gondolt nem leszek én közéjük való.
  • Me0w
    #10279
    Ja, csak mikor Oblivionban van 12 'elete' a franko magikus pancelomnak, ami mellesleg 10 erot is ad, akkor azert gondolkozik az ember, hogy mikent is legyen... mert ha vegkepp szetesik akkor jopar dolgot ki kell dobnom a sulyhatar miatt :D
  • Zsolo007
    #10278
    Igen ilyesmi volt, de ha ezt meg akarták volna csinálni zserintem megcsinálták volna már.....de azért reménykedjünk :)
  • Jagi
    #10277
    Én szerettem, mert láttam hogy a páncél szétesik :)
    az sem tart örökké...a hammer elfér a kovácsot meg jó látni nagy arc :)
  • PyRex
    #10276
    De mittudomén Far Cry-hoz pl. volt 64 bites patch, de ahhoz tényleg 64 bites win kellett, stb. És még brutálabb lett a grafika, meg a fizika is javult picit ha jól emlékszem.
  • Zsolo007
    #10275
    Nem, nem támogatja, és ne is várd hogy fogja, ahhoz hogy valami előny legyen a 64bitből, 64bitesre kéne írni a játékot, de akkor a 32eseknek nem menne :D.
  • PyRex
    #10274
    Nálam pl. tuti a vga a szük keresztmetszet, mert proci 4615+ -ra húzott Athlon 64 :))) vga meg 6600gt :(
    De mondjuk a game elvileg nem támogatja a 64 bitet, igaz? Pedig jöhetne egy peccs... :)
  • Sheltem
    #10273
    Tapasztaltabb játékosoktól kérdem akik már 10. szint vagy felette vannak.
    Egy nightelf warrior classú karakter meg tud e tanulni pl idézni mesteri szinten vagy mesteri lélekcsapdát? Tehát tudom e úgy fejleszteni tovább a karakteremet ahogy akarom, vagy meg van kötve a harcos vonal valamilyen szinten?
  • PyRex
    #10272
    nekem van (volt) olyan kövem, amit rárakhattam volna valamire és akkor az light-ot ad (mondjuk pánzélra, vagy nyakláncra, stb.) de inkább a támadó tulajdonságát pakoltam egy fegyverre, szal erről ennyit. Én is fáklyázom, amikor meg jön valami kis genya, akkor elő a fegyvert :)
  • Me0w
    #10271
    A light armor az en valasztasom is, a sodronypancel darabok eleg jo vedettseget adnak es nem huznak le annyira. Hibajuk hogy hamar rongalodnak, allandoan repair hammereket vagyok kenytelen 'kolcsonozni' estenkent a hazakbol :P Kar hogy magikus cuccokat csak Journeyman szinten lehet javitani, az meg eleg messze van, addig marad a helyi kovacshoz valo rohangalas :(
  • Zsolo007
    #10270
    Hát azért van egy kis erőkülönbség az X850XT között és az X800GT között...

    Egyébként köszi a tippeket. Tudom, hogy a az omega jobb, de sajnos nem tudom használni, mert 64bitre nincs :(.

    Hát nemtudom. Vannak helyek ahol továbbra is azt tartom, hogy a proci a szűk kersztmetszet. Ne mondd azt, hogy videókártya függő valami ha halálra butítom a játékot, és csak 4-5 fpsel kapok többet. Hát ez minden csak nem VGA függés. Ellenben meghúztam a procit 400 MHzel (tehát 2200on megy az eredeti 1800 helyett) és átlag 5-10 fpsel kapok többet, míg ha a VGAt húzom, annak szinte semmi hatása! Nemtudom lehet, hogy ez gépspecifikus, de nálam ez a helyzet...

    Egyébként a Vsync kikapcsolása elég kellemesen képes gyorsítani, főleg belső tereken!
  • Me0w
    #10269
    A barlangokat utalom, mert nincs light varazslatom, es gyulolok a nighteye potionhoz viragot gyujteni ergo faklyazok, es nem tudok shieldet hasznalni :P
  • Jagi
    #10268
    np :)
  • Jagi
    #10267
    :DDDDDDDD
    Változtattám egy kicsit a koncepción...
    Eddig elf-csajszi... az meg is van (képek a kariknál)
    Nagyon nagyon hosszú karddal... na ez marad ki... helyette rövidkard + íj + könnyű vért
    a gáz hogy a marksman skillt indulásnál nem vettem fel, de sebaj... legfeljebb tovább fejlődik.
    Amúgy is gyorsan nőnek a skilljei (akárcsak a Morro-ban...)
  • PyRex
    #10266
    Tudom, még régebben, amikor nem ezt a ques-et csináltam, pont ott találtam én is párat, ahol írtad. Csak most oda vissza kéne menni :) Ahelyett inkább barlango(ka)t fosztogatok :)
  • ToMy_
    #10265
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jah, jött a Dark Brotherhood főnök, adott is egy bérgyilkolászós questet, vmi szegény fószert kellett lebicskázni egy távoli fogadóban. Megcsináltam, aludtam rá egyet, aztán alvás közben jött mégegyszer a főnök. De valami nem tetszhetett neki, mert amikor elment, ledőltem volna aludni, és akkor meg valami visító barna megtámadott, a fogadós meg egy vendég segítségével lekalapáltam. Maradt egy kupac ektoplazma belőle, és azóta nem látogatott meg senki alvás közben...
  • Me0w
    #10264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ahogy eszrevettem ez a szemet noveny csak a vizpartot szereti, Imperial City kornyeken a viz mellett talaltam vagy nyolcat ahogy korbehuztam magamat. Mig a Slaughterfish kuldit csinaltam talalam a kornyeken 4-5 darabot, az Imperial Prison Sewers kornyeken is volt, stb.
  • deep
    #10263
    Ahh köszi:D Már összeszedtem neki a +20-at is:D
  • PyRex
    #10262
    Jaah, oki, thx! :) Pedig mindig mindenkit meggyőzök, szerintem rohadt egyszerű a logikája, általában 70-75 felett végzek, persze ha lenne rotate, ez az érték a 100-hoz közelítene :)
  • CsőKujts
    #10261
    :)) sry..
  • Me0w
    #10260
    A silver arrow is draga, akkor inkabb a lovat vagom hozza :D

    Egyebkent lattatok mar milyen kemenyen harcol a lo? Timber wolfot siman szetrugta :D
  • PyRex
    #10259
    lol, nekem abból van vagy 3 eddig :) (az a 3, amit ott lehet találni, ahol először küldenek :)
  • Jagi
    #10258
    Nem nyílvesszőt? Az íjat nem szokás hajigálni, drága volt :)))
  • Me0w
    #10257
    Skingradban van, a Skingrad Inn fogado pincejeben.