41716
  • PyRex
    #11057
    Egyébként tényleg gyors. Az elején lassabban ment de mostanában 2-3 órai játék alatt minimum 2 szintet lépek feljebb.
  • b-type
    #11056
    Sztem túl gyorsan megy a szintlépés, ahogy olvasom bizt. van igazság abban hogy nem működik jól, de sztem sokan megaludják a 10< szinteket túl hamar.
  • PyRex
    #11055
    Hmm, mondasz valamit.... :D Lehet a warez verzióban ilyen? :D
    Viszont akkor a warez verzióval aki jól tud játszani, annak a "rendes" utána gyerekjáték lesz :)
  • ShaiHulud
    #11054
    ezen kivul azert tunik bugosnak mert elvileg a beasteknek nem szabadna szintetlepnie veled, hanem egyre erosebb fajtaknak kene megjelennie tehat ahol levle 1 en wolf volt ott level 12n mountain lionnak kene lennie, legalabbis a strategy guide alapjan:) tehat elvileg ha level 12 n talalkozol egy farkassal kint outdoor, akkor annak ugyanolyan erosnek kene lennie mint amilyen volt akkro amikor level 1 en talalkoztal vele, es ez nem igy van jelenleg vagy lehet csak a warez verzioban van ez?:D
  • ShaiHulud
    #11053
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm en meg a bort talalta mar meg de nem tudtam mire jo:) lent talaltam valahol az egyik deli varosban, abban ahol a varos kozepen van egy kis folyocska, es ilyen western feeling az eges:) szal ott ad egy ork egy questet hogy ad egy csonakot amivel eljutok egy szigetre, egy forthoz stbstb. na en annak a fortnak a tetejen levo ladikajaban talaltam 2 uveg ilyen bort.
  • ShaiHulud
    #11052
    szoval szerinted termeszetes az hogy egy sima mezei farkasba 10 nyilvesszot kell loni 100 as agival es 70 es marksman skillel, szerintem meg nem.:)

    amugy nekem kezd bug gyanus lenni ez az egesz dolgo hogy van akinek konnyunek tunik es van akinek meg kurvaneheznek, egyszeruen ezt nem tudom mivel megmagyarazni.
  • Kockáspiton
    #11051
    Ölj kisérteteket, Anvilban van egy ahjó ahol vannak és ráadásul még jutalmat is kapsz ha kinyírod őket.
  • PyRex
    #11050
    Asszem szellemekből marad vissza, ha kinyírod őket.
  • Aldrin
    #11049
    és mi az az ectoplasm? olyat hol lehet szerezni?
  • PyRex
    #11048
    5 db "ectoplasm" :)
  • PyRex
    #11047
    Amit mond. Ülj le mellé :D
  • Aldrin
    #11046
    mi akar ez lenni, h "five portion of ectoplasm"???
  • Kockáspiton
    #11045
    Hol lehet tárgyat enchantolni? Van már teli soul gemmem, de nem tudom hol kell enchantolni. Mage's guildben?
  • BlackShadow
    #11044
    Wawnet inn. közvetlen kifele IC ből
  • grebber
    #11043
    Fővonalat csinálom és eljutottam Baurushoz aki egy kocsmában ül és iszogat,de ő csak ezt mondja:

    I'm being watched.Just sit down.Dont't say anything.

    Mit kell csinálni itt?
  • radical@work
    #11042
    Asszem én azt valami dungeonban találtam meg, de már nem emléxem melyikben. :(
    Mi annak a kocsmának a neve?
  • STREEX
    #11041
    gamespot videó kritika
  • radical@work
    #11040
    Sziasztok, nagyon jó ez a game, csak az a baj hogy már második alkalommal fekszem le hajnali négykor miatta.

    Tudnátok olyan oldalt/fórumot ajánlani ahol a harcolás módjáról tudnék többet olvasni? Főleg a fegyverek tulajdonságai érdekelnének, mikor melyiket érdemes használni, azonos osztályba tartozók közül melyik a jobb és a speciális harci mozdulatok is érdekelnének. LVL6on most sikerült lenyomnom az ork csajszit az arénában (kétkezes zöld üveg kalapácsa volt), megkaptam végre a Gladiátor rangot, de nagyon nehéz volt elintézni. Ezért szeretnék utánaolvasni.
  • PyRex
    #11039
    Bztos én vagyok a béna. Valszínű ezért lettem elsőre grand champion az arénában. Na hagyjuk.
  • CS@
    #11038
    Nem állítom, hogy ez a fejlődési rendszer jó így, ahogy van, de azért ne lendüljünk már át a ló másik oldalára. Elképesztően eltúloztad a dolgokat.
  • BlackShadow
    #11037
    Na üdv. Mai nap újra felteszem tegnapi kérdésemet: IC-től egy köpésre van egy kiskocsma ahol a pultosmuffti borgyüjtő és kell neki még egy nagyon ritka shadowbanish nevü bor kéne neki.. nos aztírja, hogy vár romoknál találhatom. Mit is kéne keresnem most pontosan? Mert már voltam jópár romnál.
  • Mayday
    #11036
    Javito kalapacsom van, az is viszi oket?
  • Me0w
    #11035
    Akkor nem tudom mit csinalsz, mert nekem semmi gondom nem volt 50%-os nehezsegen 3 Skeleton Guardiannal level 12-n.
  • Crokin
    #11034
    Már alig várom hogy hazaérjek. Csinálok magamnak konstans kaméleonos gyűrűt aztán majd osztom őket sunyiba :D Illuzió az egyetlen mágikus major skillem úgyis, jó tolvajhoz méltón :D
  • Jagi
    #11033
    SRÁCOK! a dungeonokba vigyetek magatokkal nyóckilós kalapácsot... :D
  • PyRex
    #11032
    Ahhamm, valóban: elvileg jobbra-ballra disarm van most, de eddig egyszer sikerült ez (akkor is véletlenül) :)
  • ShaiHulud
    #11031
    mar DnD ben is blunt bonuszt kap csontik ellen , jogosan persze:)
  • Crokin
    #11030
    Ez nem egy újdonság, már a diablo 1-ben is jobban sebeztél csontit zúzó fegyverrel :D
  • ShaiHulud
    #11029
    balgomb lenyomva tart es kozben jobbra vagy balra movement. van elore es hatra is. power attack lenyegeben ez amikor nyomva tartod az attack gombot ehez lehet iranyokat nyomni es akkor kulonbozo fajtakat hozol ki amikhez kesobbi skill szinteken specko kepessegek jonnek pl hatrafele knockback, oldalra disarm, elore paralyze.
  • Crokin
    #11028
    Egyszer nézd meg magad külső nézetből miközben harcolsz :D Ütés + nyomd jobbra vagy balra közben.
  • deep
    #11027
    Nekem van ilyen forgó támadásom. Tartod a balra/jobbra oldalazást és a támadás gombot is. Ezzel akár le is lehet fegyverezni az ellent.
  • deep
    #11026
    Csontiknak jobban árt a blunt fegyver.Legalábbis én ezt vettem észre. Egy buzogánnyal 2-3 csapástól elmurdel, kardal meg csapkodhattam napestig.
  • PyRex
    #11025
    Valaki említette, hogy vannak kombók mondjuk támadásnál. Azokat hogy lehet használni? Valamint:

    "gains the Mastery Left and Right Power Attacks"

    Mi az a mastery left / right power attack?
  • PyRex
    #11024
    Mert gondolod nem használom.... igaz?
  • Goth
    #11023
    én még meg sem néztem hol van a nehézségi csúszka, nem állítgattam.
    nem is fogom megnézni, elég illuzióromboló lenne =)
  • Crokin
    #11022
    Ez is egy megoldás. Másik az ha egyből elmész az imperial city dél-nyugati részére a kikötőbe és körbekérdezgetsz.
  • ShaiHulud
    #11021
    en nem nyultam hozza a csuszkahoz teljesen default kozepen van.
  • Me0w
    #11020
    Block :)
  • Kockáspiton
    #11019
    Na hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba! Tolvaj guildba úgy kell bejutni, hogy lopsz, elkapnak a városőrök, go to jail, kiszabadulsz, aztán megkeres egy emberke hogy legyél itt meg itt éjfélkor, odamész majd megcsinálod a tesztet.
  • Crokin
    #11018
    Figy én hozzá se nyúltam eddig egyszer sem, mégis vért izzadok :D
    De majd most megnézem, hogy azzal a moddal jobb-e vagy vagy ha kicsit visszaveszek.