41716
  • Me0w
    #11017
    Mert az elejen nem volt kiirva, hogy a 65%-hoz keszitsek be 1 pack Xanaxot, meg egy kiskalapcacsot amivel szetverhetem a monitort :)
  • PyRex
    #11016
    50% easy? Sok sikert egyszerre 3 battle axe-os csontvázhoz egy dungeonban mondjuk 50%-on... :)
  • Sheltem
    #11015
    Fasznak basztatjátok a nehézség csúszkát játék közben? Szerintem ha játék közben állítgatjátok az olyan mintha a hitelességét veszítené el a játék.
  • Crokin
    #11014
    Az. Hiába fejlődök, gyakorlatilag egyre gyengébbnek érzem magam :D
    Talán ha skilljeim elérik az expert vagy master fokozatot jobb lesz...
    Itt van info a skillekről, hogy mi mit tud.
  • Me0w
    #11013
    Eleg ha level 10-ig varsz, mar akkor olyan dolgok tortennek, hogy ihajj. Megprobaltam a jatekot 65%-os difficultyn. A foszalon level 7-en indultam el, mar ez sem volt gyenge... az arenaban rendre szetvertek, es csak nagyon lassan haladtam, gondoltam csira vagyok, nem eroltetem, nezzuk A sztorit :) Oblivion kapu kozeleben par ilyen leny maszkalt, szetszedtek pillanatok alatt. Nah, akkor adjunk bele mindent, akkor sem ment. Visszavettem a difficultyt 55%-ra, erre mindegyik olheto par utesbol. Most akkor ez is hogy mukodik? 50% szerintem az easy fokozat, minden olheto par utesbol. 55-60% a medium kb, itt mar kell sneak, block es normalis taktika. 65% felett meg jatszhatatlan a jatek, nem tudom hogy skalaztak ezt is...
  • ShaiHulud
    #11012
    nekem viszonylag magas sneak skillem volt meg concealment 20% gyuru es ugy lottem hogy teljesen sotetben voltam, nem vettek eszre csak keresgeltek, kozben kaptak a tobbi 3x os nyilvesszot:) de ha nincs ra lehetoseg hogy sneakbol loj akkor igen 15-20 nyilvesszo egy sima bandita:)
  • PyRex
    #11011
    GYÁÁÁ! Rohadtul idegesít ez engem is :) Level 12 vagyok és lementem egy dungeonba ahol csontvázak voltak. Basszus 12-es szinten, egy valag tápos cuccal, rohadt sok fortify plusszal, mágikus fegyverekkel is csomószor vissza kell töltenem. Egyszerűen HIHETETLEN, hogy egy 15-ös sebzésü karddal vagy 25-30 rendesen betalált ütés kell a kis mocskokba, ráadásul ő is szinte tuti elér téged, amikor rácsapsz. Neki valamilyen battle vagy war axe van a kezében és persze ha megcsap, akkor nem csak rohadt sokat sebez (hiába védekezem...), hanem plusszba még megszédülök, ergo még 2-3 találat tuti követi, az elsőt... Fél életem le is ment... Szerintem ezt eléggé elb@aszták benne, de CSAKAZÉRT SEM FOGOM VISSZAVENNI A NEHÉZSÉGET. :) (Így most pont középen van - kíváncsi lennék, hogy a legnehezebb szinten milyen.)
  • Sheltem
    #11010
    Nagyon durva ?
  • ShaiHulud
    #11009
    oh es ki felejtettem azt hogy kvatchnal ugye kapsz par segito guardot, nah most az ugye jo dolgo hogy a mobok lepnek veled szintet nah de a guardok azok ott maradtak azon a szinten es gearben amin vannak akkor is ha level 1 kent mesz oda, nekem ok mar a nyitott oblivion kapu elott levo csatanal meghaltak kb 10 secen belul, kiveve a halhatatlan guardfonokot :D
  • Crokin
    #11008
    Én mindig csak egyet tudok lőni sneakből, mert utána egyből kiszúrnak... Aztán kell bele vagy 20 lővés hogy megfeküdjön. Főleg ha még healeli is magát.
  • ShaiHulud
    #11007
    de tenyleg mindenki porbalja ki hogy foszalhoz nem nyul hozza mondjuk level 15 ig. Aztan kezdjen bele es megtapasztalja a dolgot amit elbasztak bethesdanal. :)
  • Sheltem
    #11006
    Black Soul Gem mire jó ? Mármint mivel másabb mint a különböző méretű Soul Gemek?
  • ShaiHulud
    #11005
    jaja nagyon elmertek valamit es remelem jon ra valami hivatalos patch. nagyon sokan sirnak emiatt, masreszrol van par arc aki meg nem erti hogy aki sir az miert is sir es azt gondoljak hogy azok akik sirnak azert sirnak mert nem ertenek hozza es benak:D na de amikor egy putri banditahoz 4-5 sneakbol lott 3x os sebzesu nyilvesszo kell akkor az valahogy nem koser, es ez cska egy csira bandita:)
  • Crokin
    #11004
    Ja, most én is ebben a cipőben járok sajna... Le fogom szedni azt a modot, amivel nem lépegetnek szintet a szörnyek, mert ez így eléggé el van cseszve szerintem.
  • Me0w
    #11003
    Level 11-en talalkoztam egy goblinnal az erdoben, es a borpajzson keresztul olyat benyomott, hogy hatratantorodtam es lement 20% HPm :D Azert nem semmi :))
  • ShaiHulud
    #11002
    az nem egy lehetoseg mert ott ugy tudom nincs lehetoseg ra hogy belepj a guildbe, ha rosszul tudom akkro bocsanat:) mivel a srac a guildbe akart ugye belepni.
  • Sheltem
    #11001
    Oops én lőttem el a 11000. hozzászólást. Süti :>
  • Sheltem
    #11000
    "nem kell arcane univerisytre menned aki azt mondta az nem ert hozza:) "

    Azért ne pattogj azis egy lehetőség. Gondoltam egyszerűbb ha egy konkrét helyet mondok mintha elküldöm erre arre. Te kis hozzáértőke.
  • ShaiHulud
    #10999
    arcane university akkortol lesz elerheto ha meglesz az osszes mage guildbol a reccomendation. vagyis teljesited a leaderek altal adott questeket.
  • ShaiHulud
    #10998
    nem kell arcane univerisytre menned aki azt mondta az nem ert hozza:) eleg elmenend barmelyik varos mage guildjebe es ott beszelni kell a helyi mage guild vezetojevel naluk lehet belepni. Mage guild minden varosban van amit jelez a map kiveve az imperial cityt.
  • Crokin
    #10997
    Ha nem a major skilleket használod legfőképpen, akkor nem is fogsz fejlődni :D
  • ShaiHulud
    #10996
    gratulalok most sokkal nehezebb lesZ, hala az elbaszott fejlodesi rendszernek. ha sizntet lepsz a mobok is szintet lepnek. csak hgoy a mobok szintlepese sokkal taposabb mint a tied ergo mig mobok kapnak level 1 hez kepest 1000% hpt meg 500% sebzest addig neked lesz mondjuk 100 hpval tobb meg par damagel tobb. kurva szar volt hogy egy wolfba 10 nyilvesszot kell lonom level 18 on mert annyi hpja van mint a rossebb, pedig agim 100 marksmanem 70 koruli. akinek konnyunek tunik a jatek az csak azert lehet mert level 10 alatti. level 18 nal kezdtem bele mainszalba es kvatch koruli esemenyek es az oblvion kapu bezarasa nem volt eppen leanyalom.

    Meg sosem lattam ilyen jatekot, ahol ahogy egyre magasabb szintu vagy egyre nehezebb lenne a game, de bethesdanak sikerult:D de ettol fuggetlenul nagyon szuper es nagyon hangulatos lett, csak nem szabad szintet lepni:D
  • Kandurex
    #10995
    Sztem 7 - 8 szintüként ez a legjobb felszerelés amit találni lehet:

    (grand championról szedttem le, a kard meg sigil gemel van enchantolva)

  • Sheltem
    #10994
    Megint elírtam, sebaj.
  • Sheltem
    #10993
    Nincs mit amiben segítek tudok.
  • Harrower
    #10992
    kösz
  • Sheltem
    #10991
    Csak akkor tudsz belépni ha már bíznak benned, előtte meg kell csinálnod a "recommendation quest" küldetéseket.
  • Harrower
    #10990
    Bocsi még egy kérdés mage gilddel kapcsolatban. Nem tudok belépni a területére az Arcane Uni-nak. Mert minden zárva az Arcane Sanctum gondolom benn van.. vagy máshol?
  • PyRex
    #10989
    Nekem van egy ilyen botom, ami damage fatigue-t okoz. Pár találat után még az erősebb lények is elesnek... És amikor a földön vannak, akkor elő egy durva sebzésű fegyvert és lehet is gyakni, mire fölkelne már halott...
  • Zsolo007
    #10988
    Ha elfogy akkor összeesnek :D
  • Sheltem
    #10987
    Damage Fatique az nem fizikai sebzés hanem lelassítja az ellenfelet nem ?
  • Sheltem
    #10986
    Egyetértek, később ha lesz Game of the Year pack szerintem meg fogom venni eztis mint a morrowindet(azt most tervezem) 3000FT most a 2 kiegészítővel együtt.
  • PyRex
    #10985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    16-os sebzéssel? francokat nem. Pláne ha kombinálod egy damage fatigue fegyverrel...
  • BlitzFiles
    #10984
    Hát mint ahogy írtam 5. szint lévén nem is jönnek komolyabb lények, de goblinok, meg patkányok ellen talán jó hatásfokkal alkalmazható
  • grebber
    #10983
    Warezról kis szót már nem úgy ahogy gondoljátok.
    Nemsokára kijön majd az eladási lista meg majd a következők azon majd lehet látni hogy egy ragyogoan elkészitett game védelem nélkül is hozza a hatalmas sikereket.
    Nem kell itt cégeknek papolni hogy jaj mennyi kiesés lesz csak jó gameket kéne csinálni nem fostalicskákat amiket persze hogy kutya sem vesz meg.
  • Sheltem
    #10982
    Fasza ez a kard, csak még valami plusz mágikus sebzés lehetne rajta. Akkor lenne igazán zsír. Ezzel nem nagyon sebzel komolyabb lényeket rendesen :(
  • Zsolo007
    #10981
    Kardot te csináltad?
  • Sheltem
    #10980
    Pill
  • PyRex
    #10979
    lool
  • BlitzFiles
    #10978
    vazze megnézted a képeket? direkt neked emeltem ki a kardot a statbol!!!