41716
  • DonnieBrasco
    #11098
    Mit akarsz ennyire sürgősen tudni? Kérdezz itt, talán megoldjuk...

    DB
  • tasakos
    #11096
    Nézzétek már meg nektek jó-e a F.A.Q link,mert nekem nem,sürgősen kéne segítség ami ott van leírva!
  • jazzy
    #11095
    Lvl12-n van 50 varazslatom lvl40-en mennyi lesz? :)
  • PyRex
    #11094
    Múltkor egyszerre 3 skeleton guard + egy másik skeleton támadt rám. Na ez vicces volt :))))
  • PyRex
    #11093
    miért akarsz törölni? vagy nem értem :)
  • tasakos
    #11092
    Sziasztok a F.A.Q miért nem lehet elérni?
  • Aldrin
    #11091
    a varázsbotomat hogy tudom újratölteni?
  • jazzy
    #11090
    Szerintem nem lehet torolni ezzel en sem vagyok kibekulve mar kb 40-50 varazslatom van...
  • DonnieBrasco
    #11089
    Aggyisten. 9. szintű assassin vagyok. Egy főskillem sincs még 50 felett, de egy az egyben nem okoznak gondot az ellenfelek. Az egyik küldiben 1szerre két NPC-t kellett legyakni - az egy picit megizzasztott, de azért megoldható volt :) Eddig még nem túl nehéz a játék, a későbbiekre pedig betáraztam a mob/NPC "levelling"-et gátló modot :)

    DB
  • ShaiHulud
    #11088
    de az a csonvtaz ugyanaz a fajta? mert azokbol letezik tobbfele is: skeleton , skeleton guardian...stb. egyre erosebbek. mert igazabol ez igy nem lenne gond hogy mondjuk a guardiannak tobb utes kell, csak ugye gyanitom hogy az a csontvaz ugyanaz a fajta mint, amivel talalkoztal korabban is.
  • b-type
    #11087
    Én spec. azért nem lépem ki a szintjeimet, mert felraktam a time moddot, és számomra nem fér bele hogy egy nap akkorát fejlődjek. :)


    -ennél jobban bizt. nem tudnám elmomdani, de van itt aki igen :).
  • raepa
    #11086
    Nem bug, inkabb jatekstilus. Igy 20. szint folott egy farkas kb masfel csapas 80as erovel es majdnem 100as blade skillel. Ugy 10-15. szint elott kicsit tobb nehezsegem volt (bar nem a farkasokkal), aztan ragyurtam agilityre, hogy ne essek hanyatt minden poccintestol, meg shield effectre, hogy ne talaljanak el. A kellemetlenebb fajta enemik igy is megszopatnak, ha csapatostul jonnek, de az sztem belefer.

    Egyebkent
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    egy sebzo effekttel rendelkezo sigil stone, egy soul trap varazslat, es azura csillaga sokat tud segiteni. Ja, ha a bor valami shadowbanish nevu, akkor azt weye-ben lehet leadni. A kocsmaros neni gyujti. Asszem. :)


    De igaz, hogy a leveleditem es a leveledcreature listakbol a random monsztak valami iszonyatosan el lettek baszarintva. Tegnap pl kicsit meglepett, hogy nyomi banditak kb teljes szett glass es daedric cuccokkal maszkalnak... Ha egy-kettonel elofordul egy-egy panceldarabka, vagy fegyver, akkor aszondom oke, de ez igy kisse tulzas. Tulajdonkeppen most is az lesz a nagyon nagy szerencseje a bethesdanak, hogy anno volt naluk egy pofa, akinek eszebe jutott, hogy ha a felkesz jatekhoz mellekelik az editort, akkor a lelkes kozonseg elvegzi helyettuk a piszkosmunkat. :)

    Ja, arra rajott mar valaki, hogy varazslatot hogyan lehet torolni? Nezegettem a manualt, nyomogattam a billentyuzetet, de semmi.
  • PyRex
    #11085
    Kezdjük ott, hogy szintugrásnál elvben maximum mindenki 10 pontot oszthat szét? vagy.. ááá, már azt sem tudom mit akarok kérdezni :D
  • ShaiHulud
    #11084
    igen igy utolag atolvasva nem egeszen egyertelmu:D jobb lenne ha maradnek az angol kifejezeseknel:) de remelem az erti aki keni vagja ezt a temat:)
  • PyRex
    #11083
    Na ez nekem itt kezd zavaros lenni :D:DDD
  • cuccok
    #11082
    kössz
  • ShaiHulud
    #11081
    nah de pl csinald meg ezt egy magenel hogy nem leped ki a szinteket direkt :) akkro nem lesz manad a nagyobb spellekre sajnos:( nah meg engem zavar ha ott a lvlup jel :) es igen az is igaz amit mondasz hogy nem maxolom ki ensem speciel minden szintnel a bonuszt tehat nem lesz mondjuk magenel maradva intre +5 willpowerre +5, valaki elmagyarazhatna korrektul hogy mitol is fugg tenylegesen ez a bonusz pont cucc mert eddig max +4 et sikerult kohozni intre.

    tehat majorban van most 3 intes 3 willpoweres 1 personalitys skill vagyis a 7 mage skill, tehat elvileg erre a 3 tulajdonsagra nem +10 nek kene kijonnie osszesen lupnal tehat monjduk 5 int 3 willpower 2 personality? fuggetlenul attol hogy kozben minorban levo athetlics (mert ugye capslock bevan nyomva :)) mennyit no. mert pl legutobb +8 bonusz jott ki osszesen erre a 3 tulajdonsagra. azt tudom hogy a minor skillek novekedes is befolyasolja, de itt megitn csaka groteszkitas jon be a kepbe hogy akkro ha mondjuk intre akarsz "gyurni" nem eri meg mind 3 intes skillt bevalasztani majornak. vagy hogyis van ez pontosan?:)
  • PyRex
    #11080
    Ez engem is érdekelne. Továbbá az is, hogy lehet-e kutyám? :D
  • vizoo
    #11079
    utánna már csak hetente 1x harcolhatsz az arénában
  • Lyan Kyj
    #11078
    Kérdésem lenne: Ha van házam, lehet házasodni? ha igen, kivel és mi kell még hozzá?
  • PyRex
    #11077
    Na erről van szó. Level 6-on egy csontvázat egy a mostaninál kicsit gyengébb karddal levertem mondjuk 10 ütésből. Level 12-n 25-30 kell neki, ráadásul hiába védekezem és tartom magam elé a pajzsomat, hogyha eltalál a kis genya, akkor megszédülök és csomó hp-t leszed... Pedig nem gyenge a páncélom (sem).
  • Crokin
    #11076
    A gong az majdnem olyan mint egy harang.
  • VampireLord
    #11075
    Hello all! Kéne egy kis help az egyik mage guildes küldiben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott akadtam el, ahol van két ember a föld alatt, az egyik szobában pedig 4 fekete soul gem a négy sarokban, leolvastam a falakról a szövegeket (4-et találtam) és azt lefordíttattam az egyik csávóval, ezután mit kell csinálni? mert látom a térképen hogy van még hova menni de ott meg nincs semmi bejárat...


    pls help, THX
  • jazzy
    #11074
    Igen ez erdekesen van megoldva, rohangalok a magemmel, ha 1 enemy megtamad szaladok, ha 3 enemy tamad meg akkor F9, es egyenkent szedegetem le oket, mert egyszeruen nem birok 3-al. Mondjuk most van ilyen staffom az eleg eros, dehat 40 charge, szereznem kene vagy 30 Varla Stonet hogy folyton toltogessem.. eleg fura.
  • cuccok
    #11073
    az arénában a végég mit kell csinálni mikor már megöltem a gray price-t, lementem beszéltem a nővel az még meg ekellett ölni egy goblint és két farkast de utánna valamiért nem enged harcolni. mi lehet a gong ?
  • Crokin
    #11072
    Ezt mondom én is. El tudod képzelni, mit össze nem rohangászok 11-es szinten ezekkel a major skillekkel? :D
  • ShaiHulud
    #11071
    "Az biztos hogy így olvasgatva ha egy farkas két csapás lvl2-ön, akkor uaz farkas ne legyen két csapás lvl10-en" :D nah igen igy kene hogy akkor az a farkas 1 cspas legyen de most nem hogy 2 csapas lesz magasabb szinten, hanem 12 :D
  • ShaiHulud
    #11070
    tehat a lenyeg hogy pont az a resze csorbult ebben a reszben ami a morrowindben olyan jo volt hogy teljesen szabadon csinaltal karit, itt mar odakell figyelni hogy miket valasztasz be major skillnek es nem lehet rpgsen mondjuk egy thiefet csinalni, illetve lehet csak akkro magas szinten vert fogsz hugyozni.
  • b-type
    #11069
    Valszeg korlátok közé szorítják majd egy javítással.
    Én több dologra gondolok, gondolok mert az én karakteremmel még nem tapasztaltam a problémát, ha kilépném a szinteket akkor lvl12 lenne, de még nem lépek.
    - szal túl gyors szintlépés, amikor a szinted megvan, de nem használtad ki a szintlépesek bónuszait (ezt nem rád értem, csak így fogalmazok), így a fő tulajdonságaid nem megfelelőek.
    - Vmint az elején kicsit gyorsan jön a sikerélmény, azaz mint a Baldur-ban pl. amikor nagyon összeállt a csapat, aztán ment a trappolás, viszont néha jöttek kemény helyek és ott újra össze kellett kapni magunkat és kitaktikázni a harcot.
    Ezek is benne lehetnek sokaknál.
    Az biztos hogy így olvasgatva ha egy farkas két csapás lvl2-ön, akkor uaz farkas ne legyen két csapás lvl10-en, vagy legyen nevesítve, vagy más faj, kicsit más kinézettel.
  • ShaiHulud
    #11068
    nem, a szintedet a major skilljeid hatarozzak csak meg, ergo kilehet jatszani a rendszer azzal amit irtam lentebb, hogy pl pure warriornak bevalasztod majorba a 8 mage skillt es igy tetu lassan fogsz szintet lepni de a harci skilljeid megis noni fognak. es sajna ez a mostani rendszer az ilyen nonrpgs kariknak kedvez, azoknak semmi kep amik pl acrobaticsbol meg athleticsbol lepnek szinteket mert azokkal mobok ellen semmire nem mesz tobbnyire, max gyorsabban elszaladsz elolluk:) mig kozben a mobok hpja es sebzese jelentosen megnott. ezert alakul ki az hogy mig level 3 on egy bandita gyerekjatek addig level 18 on egy bandita is megizzaszt.
  • PyRex
    #11067
    De a szintedet viszont a skillek határozzák meg. Tehát azért összefüggés van a dolgok között.
  • ShaiHulud
    #11066
    az a gond hogy igazabol nem a karakterszinted hatarozza meg itt hogy milyen eros vagy hanem a skilljeid szintje, de a vilag megis a karakter szintedhez viszonyulva fejlodik, ez a hibas ebben az morrowindtol eltero mobfejlodesi rendszerben.
  • PyRex
    #11065
    Nem vagyok ingerült, csak az "Akkor nem tudom mit csinalsz, mert nekem semmi gondom nem volt" típusú hozzászólásoktól mászok a falra :)))))))) Leírtam, hogy mit csinálok, azt is, hogy az ellen mit csinál :)
  • grebber
    #11064
    Éppen ez az az elején lassan megy azt egyre gyorsabban.
  • ShaiHulud
    #11063
    az a gond hogy ugye karim nagyjabol az agent class volt itt ott elteressel(custom class) tehat nagyon sok skillem majorban nagyon gyorsan fejlodott, tehat nem tudtam elkerulni azt hogy szintet lepjek. na de nehogy mar azert mert egy ilyen classal vagyok jobban kelljen szopnom mint az aki 10 ed annyi ido alatt lep 1 szintet, ez igy nem valami jo, mert arra kenyszerit hogy direkt olyan skilleket valasz majornak amiket nem fogsz nagyon hasznalni es igy elekrulod a gyors lupolast de az altalad valojaban gyakran hasznalt skillek megis gyorsan nonek, de ez igy eleg groteszk dolog mert akkro legjobb ha bevalasztok egy mage classt es kozben valojaban sunnyogos thiefet jatszak!? nem igazan rpgs:D de megis igy erne meg, es ez egyaltalan nem jo. amugy most elkezdtem egy default mage classt bretonnal, es ezzel is eleg gyors a lupolas:)
  • MrStokes
    #11062
    Kicsit engem is aggaszt, h tegnap 4-5 ora jatekkal leptem 3 szintet, bar igaz, meg az elejen vagyok, remelem kesobb mar joval lassabban fog menni a szintlepes.
  • Me0w
    #11061
    Hagyjuk valoban, mert csak ingerulen tudsz valaszolni, aminek meg ertelme nincs.
  • MrStokes
    #11060
    Lehet valahogyan drain varazslatok ellen vedekezni, vagy csak a restore varazslatok segitenek utolag?

    Tegnap vicces volt h, kozel voltam a teherbiro kepessegem maximumahoz, amikor 1 zombi ram rakott vmi ragalyt es leszivott 5 srtength-et, es nem tudtam mozdulni.
    A helyzet azert volt kulonosen vicces, mert minden cuccra szuksegem volt, nem akartam semmit kidobni, sem visszamenni kesobb erte, ezert inkabb visszatoltottem a lementett allast es a zombit meg jo messzire elkerultem. :D
  • BlackShadow
    #11059
    az lemaradt, h auto attemptal meg sorra töröm a lockpickeket
  • BlackShadow
    #11058
    köszi! majd megnézem! :)

    kérdésem most az lenne h lockpickelni csak egérrel lehet? mert nekem egyszerűen nem megy .. hiába nyomom oldalra h egyel arrébb ugorjak mikor feltoltam az egyiket baszik oldalra menni inkább elkezd felfele ugrálni :)