41716
  • Kandurex
    #11139
    kb. ilyesmi, bár szerintem, nem az apád, hanem, az Ő régi kollis szobatársának egy ismerősének, a kertészének az unokabáttya..
  • BlackShadow
    #11138
    ejj bazeg eltűnt a lovam! betettem pár 'nappal' ezelött az istállóba azt mikor megyek érte már nincs ott :O
  • ShaiHulud
    #11137
    nah igen moddal megoldhato:) csak azt nem ertem bethesda hogy nem vette eszre ezt a boduletes hibat a rendszerben, mert szerintem ez nagyon nagy hiba. es ize xbox verzional is vajon ilyen? mert akkor nekik nagyon szopi mert nem modolhatnak:D bar ott a difficulty bar allitgatas de az meg olyan...ize:)
  • ZsZso
    #11136
    Ja, köszi, tudtam a modról, csak valahogy óckodok a modok használatától. Először szerettem volna modtalanul nyomulni ... még meg kell győznöm magam. Mondjuk a WOWot is annó így kezdtem, aztán a végén én lettem az egyik legnagyobb mod szakértő :)
  • ZsZso
    #11135
    Huhhh de jó, hogy kimaradtam ebből.

    Elmesélte a srác is, hogy a végén kiderül, hogy igazából a halott király az apád volt, Martin a testvéred, és Jaofree (vagy ki) pedig az anyád?! :) Továbbá a halálcsillagot "megörökölted", és lecserélheted a tőröd egy lézerkardra?
  • Me0w
    #11134
    Nem, vegulis nem.
  • Kandurex
    #11133
    A játék szintlépés - elbaszott részéhez visszatérve -:

    Már legalább fétucatszor bent volt annak a mod -nak a linkje, mely kijavítja ezt az otromba hibát.

    HA szeretnéd ugyanezt a világot reális keretek között játszani, kb. úgy, mint anno a Morrowind -et, azaz amikor fejlődől akkor valóban fejlődől és a szörnyek nem lépnek veled szintet, valamint normálisan be van lőve a nehézség (azaz, nem leszel level 1 szinten grand champion! És minden koszos útonálló se fog üvegfegyverekkel várni:akkor ide katt.
  • ShaiHulud
    #11132
    igazabol mar mindenki megszokta hogy van ez a makro es speciel en felsem fogtam hogy spoiler jon:D csak olvastam tovabb:D de halisten en azok koze tartozom aki nem a foszal miatt jatsza ezt a jatekot:)
  • Drizzthsz
    #11131
    Azért nem kell annyira tragikusan felfogni. :)
  • ZsZso
    #11130
    Nehézség középszint ... el kell menni Oblivionba, bezárni egy kaput. Van 2 ürge mellettem, védjem őket. Vazzz ... 10en valahányas lehetek, s irreális volt elvárni tőlem, hogy élve kihozom a másik két palit is. Ha egyedül megyek be, akkor meg legyaknak, mert annyira nem vagyok erős.

    Amúgy is rühellem Obliviont, jobbszeretek a "való világban" kalandozni. Ezért először le akarom zárni a főszálat, aztán jöhet minden jó ... ezerrel.

    Na a következő Oblivionba úgy mentem be, hogy nehézségi szintet visszavettem min -re. Ez a szint majdnem GOD MODE. Hogy mennyire nem találták el a nehézségi szintet a készítők az iszonyat. Szerintem a könnyűnek nem szabadna ennyire gyalázatosan egyszerűnek lenni. Most vagy az lesz, hogy felteszek egy modot, vagy próbálgatom a nehézségi szintet a közepes és az alacsony szint között.


    Mondjuk én olyan játékos vagyok, aki nem igazán szeret "félni", idegeskedni mialatt játszik. De azért a legalacsonyabb szint az még nekem is lagymatag. Ez a folytonos nehézségiszintkeresés meg kezdi elvenni a kedvem a játéktól, mivel magam állítom a játék nehézségét ... de muszáj, mert ahogy eddig játszottam úgy nehéz (eddig nem volt baj, de a két fószer halálra ráébresztett, hogy igenis nagy bajok vannak :) ... 22es csapdája. :(
  • Halfer
    #11129
    nem tudok mást mondani: bocsi. nem gondoltam hogy elolvassátok azután hogy raktam spoiler szót. tényleg bocs. máskor fogom használni a makrót!
  • ShaiHulud
    #11128
    klikk a [makrók] gombra szmajlik melett. ott keresd meg a spoiler makro reszt:)
  • CUCLI
    #11127
    az enyémet is elbaszta sikeresen :(
  • cuccok
    #11126
    spoiler makró ez mi ?
  • cuccok
    #11125
    akkor scapm mindegy köszi
  • ShaiHulud
    #11124
    en mar el is felejtettem mit irt:)
  • CUCLI
    #11124
    bazmeg. légyszives használjátok azt a kurva spoiler makrót. nem viccből lett betéve.
  • Me0w
    #11123
    Kosz, hogy tonkrebasztad a jatekot szamomra
  • ShaiHulud
    #11122
    spoiler makro?:D amugy azok nem goblinok hanem scampok:) es
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dobd le a staffot annal az oltarnal ahol vagy es kesz:)
  • Halfer
    #11121
    jólvan BOCS nem tudtam hogy hogy kell azt :(( sry :((
  • cuccok
    #11120
    hy valaki tudja hogy mit kell ott gyinálni ahol mi birunk irányítani 4 db goblint és kapunk egy olyan botot hogy 4 db goblin van rajta(csak apró szobrok) na igen bementem a barlangba ahova küldtek és ott van egy óriási szobor na és ott vok elakadva. valaki birna segíteni??
  • ShaiHulud
    #11119
    hopp szal jobb lett volna a spoiler makro amit a [makrók] menuben talalsz:)
  • Me0w
    #11118
    En is elolvastam, az ilyenek mernem mennek el a picsaba?
  • Me0w
    #11117
    Bravo bazmeg, a spolier tag a kanyarban mi... hogy rohadnal el...
  • ShaiHulud
    #11116
    jobb lett volna a makro:( veletlen elovlastm az elso mondatot :((
  • ShaiHulud
    #11115
    nem a szintedtol fugg hogy mennyi varazsladot van:) csak attol fugg hogy mennyit veszel meg illetve mennyit gyartasz magadnak az arcane universityn :) tehat level 40re lehet akar az az 50 ami most van (ha nem tanulsz ujakat) vagy akar lehet 500 is ha csinalsz magadnak sajatgyartmanyu spelleket:)
  • hen-tes
    #11113
    "olyan ez mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni.."
  • ShaiHulud
    #11112
    1. mage guildbe belepsz es ott van midnig egy emebr aki kepes rechargeolni. (a nap nem minden orajaban hajlando ezt megtenni csak amikro eppen munkaideje van:) )
    2. kifosztasz par ayleid ruint varla stoneok utan kutatva( ez feltolti az OSSZES magikus targyadat maxra)

    3. szerzel soulgemeket, amik vagy mar elroe felvannak toltve vagy te toltod fel oket a drain soul varazslat segitsegevel. (ezeket hasznalva az inventoryban bejon egy menu hogy melyik targyadat akkarod feltolteni, a charge nagysaga a koben levo lelek minosegetul fugg. Nagyobb kovek, nagyobb minosegu lelkeket kepesek befogadni.

  • Me0w
    #11111
    Egyebkent ez a mod nem javitja az itemeket, szoval a bandita meg mindig lehet glass armorban? :)
  • tasakos
    #11110
    Akkor tudjátok a hangproblémára a választ?
  • ShaiHulud
    #11109
    nah igen de ez akkro pont a szabadsagot veszi el a jatekostol :( most akkor az a legjobb ha majorba bevalasztasz 1 strength 1 enduranca 1 agility 1 intellect 1 willpower 1 personality es 1 speed skillt es igy akkor mindig ki tudod hozni szintlepeskor a +5 bonuszokat:) nah de ez milyen fos mar igy:D
  • raepa
    #11107
    Mert nem kell a felperces fenyvarazs, ha mar ketperceset is tudok nyomatni. :)
  • ShaiHulud
    #11106
    jah valoban az erosen tulzaskent votl tolem, nem is gondoltam hogy arra gondolsz :)
  • Me0w
    #11105
    Fasza, ha nem lesz peccs, akkor ha felrakom az NPC fixet kezdhetem ujra a jatekot :(
  • ShaiHulud
    #11104
    mondjuk ez morrowind fele szabalyhoz van ahol meg volt major minor meg misc skill:) de akkor ezekszerint ha ez igaz nagyjabol oblivionra is akkro 2 skill szint= +1 stat bonus szintlepeskor hmm en azthittem 1 skil szint 1 bonusz. nah de ha ez a rendszer fent all most is akkor a pure mage class megvan love, mert ott majorban bent van mindegyik intes meg willpoweres skill, tehat nem lehetne +5 int es +5 willpower is leglabbis ezek alapjan:) nah meg igazabol ez mar regen rossz ha ilyen kis trukkozesekre kell odafigyelni mert ez igy inkabb tunik verpistikezesnek mitn rpgnek, csak ugye ha nem figyelsz oda akkro meg nagyon lemaradsz a mobokhoz kepest ennek a hibas rendszernek koszonhetoen.
  • tasakos
    #11103
    ok! :D Most jött elő nekem is a hangprobléma az oblivionba pedig semmit se csináltam és nagyon idegesítő már régóta játszom a játékkal,de most kb 20 perce recseg-serceg nagyon!Asszem erre is volt ott többek között megoldás,csak nem tudom fejből :D
  • CS@
    #11102
    Egy szóval nem mondtam, hogy nekem könnyűnek tűnik.
    Sőt szégyellem magam, de azért bevallom, hogy így LVL15 környékén default nehézségen kimondottan nehéznek érzem a játékot. A túlzást a 1000 meg 500% ra értettem.
  • raepa
    #11101
    Szintlepesnel a szorzo attol fugg, hogy az adott tulajdonsaghoz tartozo skillek mennyit fejlodtek. Peldaul az erohoz tartozok a blade, blunt, meg a handtohand, ha ezek barmelyike, vagy a 3 osszesen fejlodik legalabb tizet, akkor kapsz 5os szorzot az erore, amugy kevesebbet. (A pontos ertekek a csbol kinezhetok.) Ja, es ha a major skilljeid osszesen fejlodtek tizet (javasolta a gem, hogy alukalj), akkor az utana kocvetkezo skillfejlodesek mar a kovetkezo szintlepeshez adjak majd a bonuszt, szoval mind a 3 intes skillt majornak berakni ebbol a szempontbol nem celszeru.
  • PyRex
    #11100
    Hú ebből már elég sokat értek de a szorzók még nem világosak.
  • jazzy
    #11099
    hej csinaltam 2 ugyanolyan szamu hozzaszolast tokjo, mellesleg szerezzel Varla Stonet ruinokban az ujratolti a botod vagy a nemtudomkicsoda a Fovarosi mage guildban is ujratolti jo penzert.