41716
  • ZsZso
    #11260
    Ha vkinek van kedve readme -ket írogatni a FAQ oldalon feltüntetett MODokhoz, akkor örömmel várom a leírásokat ... beleteszem egy .txt -be, és mellécsomagolom a modot. (modokat feltettem lokálba)

    Ha vkinek kifogása van egy MODdal kapcsolatban (mié' van ott ... stb.) szóljon! Ha szeretnétek, hogy kerüljön még ki pár, akkor is zaklassatok.

    Leírásokat lécci PÜben küldjetek!

    ---------------------------------

    Fontos: ha vki volt olyan elvetemült :), hogy betette kedvencek közé a faq linkjét, akkor annak mondom, hogy új helyre került! EXTRA.HU -ra tettem fel, tehát az új link http://oblivionfaq.extra.hu!
  • davebowman
    #11259
    MEGY csak kell hozzá egy kis csel : http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=288783

    ittvan töltsd le, majd start game :)
  • Lager
    #11258
    Teljesen bebugosodott ez a szar. Folyamatosan azt jelzi hogy ellenség van a közelben se pihenni se aludni se utazni nem tudok....
  • ZsZso
    #11257
    küzdöttem még utána picit, de most már jó is, nem csak "KÉSZ!"
  • Lacee
    #11256
    error 403
  • tasakos
    #11255
    Hi all!Gyors segítség kéne,már egy ideje játszok az oblivionnal de pár órája érdekes recsegecsó-sercegő hangot ad a játék!Nem állítottam semmit a win-en azóta csak játszani kapcsolom be a gépet!
    Valakinek volt hasonló problémája,esetleg tud valaki erre megoldást?
    Thx előre is!
  • ZsZso
    #11254
    KÉSZ!
  • ZsZso
    #11253
    jóvanna ... én meg kértem hogy állíts össze egy jó kis mod -pakkot :P
    pilla és kiteszem őket direkt linkbe. (A MOD szájtok linkje ott van már already)
  • Lacee
    #11252
    err lenne jó a más fórumokon előforduló "sticky"
  • Lacee
    #11251
    ez engem is érdekelne, légyszi dobjatok nekem is privit ha van már valami hasonló mod...
  • grebber
    #11250
    Vártam visszamentem nincs nyil :(
  • Cat 02 #11249
    geforce 4 -en megy neked ? :D

    akkor fx 5600 intel celeron 2.4 és 512 DDR ramon mé nem ? :D
    a celeron a baj ? :(
  • MrAndree
    #11248
    Jó neked, nekem egy ennél jobb gépen alig megy. Mindjárt elkezdem a falba verni a fejem komolyan.
  • Dr4gonlord
    #11247
    Umm, azthiszem a Bloom okozza (ha jól emlékszem), kapcsold ki, és úgy jó lesz! De azért megnézem, hogy nem mondtam-e rosszul.
  • davebowman
    #11246
    Az el sem indul nekem szólt? meer megy gf4-en szépen, csak piros és zöld :)
  • Cat 02 #11245
    de nem figyel :(:D
  • Kandurex
    #11244
    na, jó az én véleményem az, ha figyelne rám a FAQ. készítő, hogy az olyan modokat, mint pl. az "NPClevels", az "őrök átlátnak falon" stb. azt linkelni kellene, mert így pár nap múlva a fele banda otthagyja a francba, egyébként ezt a nagyon is kiváló játékot.
  • Kandurex
    #11243
    mer' rendes

    #10897
  • Kandurex
    #11242
    Asszem zsozso linkelte, párszáz kommenttel visszább.
  • Cat 02 #11241
    :D sztem el se indul nem ? _D
  • PunkZoli
    #11240
    áá de még mindig nem tom hova kell menni...vki segítene? :P
  • davebowman
    #11239
    Nekem szépen fut 512 Ram + TI 4200/64Mb 1700+XP-n. Tetszik is a játék, csak a kép kissé zöld/pirosas. Ez mitől lehet?
  • Dr4gonlord
    #11238
    Na, ameddig ti itt gameltek, addig én szenvedek , de legalább meglesz a CE :D:D:D. Találtam boltot, ahol még van, úgyhogy kihasználtam az alkalmat :D.
  • PunkZoli
    #11237
    SZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLER
    űűű rájöttem a könyv titkára:D egyedül:D
    na vannak a piros kienelt betük,olvassátok össze!!!
    SZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLERSZPOJLER
  • jazzy
    #11236
    ha a mage guild questeket megcsinalod a council chamber vagy mi az isten a neve a fovaros mage guildjeben kinyilnak a very hard lockok es 3 grand soul gem ottvan ingyen
  • cuccok
    #11235
    a sötét testvériségnél miután megöltem az első köldetésben azt az embert elköldenek egy városba ahol be kell menni a házba de be van reteszelve az ajtót.miot kell csinálni ?(bocs hogy újra beírtam de csak ma tudok vele játszani)
  • Lager
    #11234
    Az aid for bruma kell a játék végigjátszásához?:) Mert ha igen jól megszoptam a bugos gróf miatt...
  • Lager
    #11233
    A bekezdések iniciáléval kezdődő szavait olvasd össze. Akkor rájössz hogy az imp city temetőjében meglátsz valamit délben.
  • Tatyla
    #11232
    köszi megnézem,venni vettem de csak 1 volt árusnál :(
  • MrAndree
    #11231
    Várnod kell egy napot és ha újra odamész a nőhöz akkor közli, hogy hova kell menned. És akkor lesz nyíl a térképen.
  • grebber
    #11230
    Ezt én is értettem éppen ezaz hogy átnéztem minda 4 könyvet fejlödött is a szintem kicsit de semmi más.:(
  • ZsZso
    #11229
    "Tar-Meena állítása szerint Mankar Camoran egy titkos üzenetet rejtett el írásai sorai közt. Csak a "felvilágosultak" csatlakozhatnak hozzá és a Mythic Dawn-hoz. Tanulmányoznom kéne egy kicsit ezeket a könyveket"

    szabadfordításban ... bocs, ha kicsit magyartalan.
  • MerlinW
    #11228
    IC alatti csatornában láttam párat. Készülj fel Vámpírra, banditára és Vámpirvarázsdarázsra:)

    PS: Keresd a csatornafödőket többnyire házakban, ill IC körül a tengerbe vezető csatornanyílásokat:)

    De vehetsz kápéért is market place-en
  • grebber
    #11227
    Nem vágom mit kell help!!


  • Tatyla
    #11226
    kezdek becsavarodni a Grand Soul Gem keresésbe...
  • PiszkosFred
    #11225
    A szituációt már átélte pár ember Suran környékén, Vvardenfellen. Hiába, ez a kard már csak olyan, mint az "egy gyűrű" a GYUban.. Aki megszerzi, annak reszeltek. Én a helyedben kezdenék aggódni ;]
  • grebber
    #11224
    Valaki segíthetne kicsit mert megtorpantam!!!!

    Ott tartok hogy 4 könyvet kell öszegyüjteni meg is vannak visszamegyek ahhoz a lényhez akihez kell és nincs semmi nyil nemtom mit tegyek!
    Mit kell csinálni itt?
  • Mr_no_NaMe
    #11223
    Lehet :)
    Na mind1 egyenlőre egy normális videokártyáért epekedek...multhét csütörtök óta no Oblivion...kész kínzás már...
  • Lunki88
    #11222
    Hogy lehet úgy lopni cuccokat hogy aztán ne bukjak le? Mert Imperial Cityben eddig mindig elkapott egy katona amikor loptam valamit.
  • szalacsy2
    #11221
    Az előbb mászkáltam egy barlangban, melynek legmélyén találtam egy nőszemélyt, aki nem akart megtámadni. Viszont szemlátomást baromi jó cuccai voltak, ígyhát azt tettem, amit ilyenkor minden jóravaló kalandor, lenyomtam. A kardját (most már kardomat) ugyanúgy hívják mint a megboldogult nőszemélyt. Nem egyszerű nehéz páncélja is volt. Én eddig light - ra gyúrtam, kb 75 - ön állok (light skill) . Nehézből meg 28. Mégis a nehézpáncélban kb. 10 - el jobbra hozza ki a védettségemet (34-44). Ezt nem nagyon értem. Bár végülis mind1, mert bedobtam a nehézpáncélt a viskómba , mert úgy csörögtem-zörögtem benne, mint egy birodalmi lépegető. Később biztos jól jön. Egyébként a megboldogult személy biztosan fontos szerepet tölthet be valami küldi folyamán, remélem később nem lesz emiatt probléma. Konkrétumokat direkt nem írtam, remélem így senki nem szagol ki belőle szpolylert....