41716
  • PiszkosFred
    #11300
    Most hogy a magam primitív módján rájöttem, hogy gyakorlatban mi célt szolgál a Haggle, és végre megértettem annak a nyomorult beszélgetés-minijátéknak a lényegét, egész sok pénzem lett. ;]

    Kezdtem egy sorcit, mert kellett volna egy cikkhez pár konkrét adat és képlet, aztán mire észbekaptam, már órák óta írtottam egy vámpírtanyát, és az Arénában is túl voltam 5 meccsen. Veszélyes ez a játék... :D
  • Dns5000
    #11299
    hat nem tudom nektek nem azt irja ha embert probaltok soutrapleni hogy nincs eleg nagy soul koved? pedig van nallam egy ures grand, ha alapbol nem lehetne akkor mast kene irnia
  • raepa
    #11298
    Embert nem lehet lelekcsapdazni. Vagy tiz percet szenvedtem ezzel, aszittem azura csillaga mondta be az unalmast, aztan ra kellett jojjek, hogy a dremora anyamkinjak (churl, caitiff, meg vmi malky, valky, etc) nem monsztak, hanem npck...
  • Kandurex
    #11297
    Tornázd! Csak meglátod mennyire unalmas így fejlődni. Pár szint ugrás után pedig, miután a major skillek nem fejlődnek, iszonyat visszaüt!
  • PyRex
    #11296
    Mind2töknek köszi a gyors válaszokat, közben pár kérdésre magam is megtapasztaltam a választ :) Szerintetek mennyire számít csalásnak mondjuk készíteni egy 1 másodperces láthatatlanság-spell-t és folyamatosan azt varázsolva az illusion-t kicsit feltornászni? :D
  • Lager
    #11295
    1. Legyen nálad mindenféle soul gem a gép majd belerakosgatja:)
    2. 25ft= 25láb körzetben hat a varázslat.
    3. A következő szinten megint igénybevehetsz 5 tréninget, azonban ha nem használod fel akkor nem adódik össze ezért érdemes tréningezni és aztán szintet lépni.
  • ShaiHulud
    #11294
    1. sehonnan, tapasztalat utjan, vagy strat guidebol:) de nagyjabol lehet sejteni milyen lelek lesz a tipus alapjan pl level 1 es szarokbol kis fps petty mig a nagy uber monstakbol grand lelek lesz, nagy soulgemek lefel ekompatibilisek tehat pl egy greater soulgembe belemegy lesser soul is, ekkor ugye gyak elpazaroltad a koved:) brutalis fegyvert az alapjan tudsz kesziteni hogy mekkora lelket fogtal el, tehat legjobban ugy jarsz ha grand soulgembe egy grand soult fogsz. grand soul ugy level 20 korul jelenik meg az akkor megjeleno mobokban de talan mar kcisivel elotte is. pl lich ben grand soul van.

    2. ott a 25 ft azt jelenti hogy ahova kilovod annak a 25ftre levo sugaraban mindenkire hatni fog az adott spell tehat ha van egy "40 fire damage in 10 ft for 5 sec on target" spelled akkor az a robbanas korul 10 ft re levo ossszes mobra sebez minden masodpercben 40 tuzsebzest 5 masodpercen at. (Area Of Effect spell)

    3. szintenkent 5 skillt fejlesztest tudsz osszesen trainereknel csinalni tehat level 1 en 5t level 2n megint 5t...stb tehat kovektezo szinten ujra novelhetsz 5 skillt.
  • PyRex
    #11293
    Lenne pár kérdésem:

    1. Honnan tudom, hogy milyen soul gembe milyen lélek megy (szóval hogy akivel harcolok, annak a lelkének milyen soul gem kell...)? Honnan tudom, hogy kinek a lelkével lehet aztán brutélis fegyvert készíteni? :)
    2. Egy varázslatnak mondjuk ez a neve: "Feather 100pts in 25ft for 30 sec on target" - itt az in 25ft mit jelent?
    3. Azt nem vágom, hogy ha trainingelek mondjuk adott szinten egy adott dolgot (mondjuk mind az 5 traininget kifizetem), akkor következő szinten mi történik? :)

  • Shodan
    #11292
    de jó, pedig már azt hittem rájötem mi a gond...
  • ShaiHulud
    #11291
    soot meg aoe verzioja is van a soultrapnek:) amikor belokod a tomegbe es midnekire rateszi a drain soul spellt:) csak gyozd soulgemmel:D
  • ShaiHulud
    #11290
    nem
  • ShaiHulud
    #11289
    mit ertesz emebrek alatt? banditak, necromancerek es tarsai? mert ezekre nem talaltam utalast a strategy guideban, de pl grand souljuk a legtaposabb fajta beasteknek, mitkus lenyeknek, dremoraknak stb van. viszotn van par aminel soulnal NPC-t ir tehat arra gondolok hogy talan azokat amobokat amiket te akarsz nem lehet beletenni egyetlen soulgembe sem.
  • ShaiHulud
    #11288
    talan kaptal egy drain endurance debuffot amit csak megfelelo potion, spell, illetve templomban tett latogatas gyogyit meg!?
  • Tatyla
    #11287
    kissebb soul gem-böl nem lehet grandot csinállni?
  • Tatyla
    #11286
    miért van az hogy lvl 9-es lettem és a Healthem nem mozdul felfelé 139/159
    és a fatigue is 205/210?
  • ZsZso
    #11285
    hehe, a helyesírást ma már kitárgyaltuk ... rendesen :)
  • rage
    #11284
    Ez a rész:

    [CopyProtectionStrings]
    SCopyProtectionMessage2=Insert the Oblivion Disc.
    SCopyProtectionTitle2=Oblivion Disc Not Found
    SCopyProtectionMessage=Unable to find a CD-ROM/DVD drive on this computer.
    SCopyProtectionTitle=CD-ROM Drive Not Found

    Mindenkinek benne van az ini file-ban, nem csak neked
    Mondhatni, amennyiben nem talál lemezt, dvd meghajtót, stb, akkor ezek közül választ a program, hogy milyen hibaüzenetet küldjön neked.
  • ShaiHulud
    #11283
    pill mindja nezem csak kozben wow raid van:)
  • Kandurex
    #11282
    hmm, lehet

    #11281 asszem
  • Dns5000
    #11281
    a grand a legnagyobb gem?
  • Dns5000
    #11280
    na akkor embereket hogy lehet belepakolni soulgembe es mekkoraba?
  • ShaiHulud
    #11279
    grand soul trap varazslat csak abban mas hogy 30 seced van ra hogy megold a mobot a sima soultrap 20 sece heleytt de egy az egyben ugyanaz a varazslat. tehat nem kell a grand soultrap nevu varazslat ahoz hogy grand soulgembe pakolj grand lelket.
  • Dns5000
    #11278
    igen ez egy nagy kibaszas, amig nem tudod kitol lehet talnulni addig egesz nap vegig kell kovetned minden egyes magust, hogy megtudd lehet e nalla tanulni
    csak inaktivva neke tenni a tanulas ikont nem eltuntetni :/
  • BladeW
    #11277
    ugy latom helyesirasilag is eleg "talyekozatlan" vagy...
  • Shodan
    #11276
    nahát ezért nem akar nekem elindulni, újra tettem az XP-t is de ugyanez van, ezt írja az ini-be
    [CopyProtectionStrings]
    SCopyProtectionMessage2=Insert the Oblivion Disc.
    SCopyProtectionTitle2=Oblivion Disc Not Found
    SCopyProtectionMessage=Unable to find a CD-ROM/DVD drive on this computer.
    SCopyProtectionTitle=CD-ROM Drive Not Found
    MIÉRT??
  • ShaiHulud
    #11275
    minden mage guildben van 1 olyan ember de mint mondtam nem mindig elerheto az a szolgaltatasuk, ahogy pl a trainereknel sem tanulhatsz midnig. pl skingradban van egy marksman trainer aki napkozben a farmon dolgozik es kozben nem tanit semmit de ha megvarod munkat utan mar ott van nala a train opcio. ugyanigy van a rechargolossal. amugy ha beszelgetsz veluk a legtobb elmondja hogy o bizony rechargert felelos.

    tehat a lenyeg minden mage guildben van egy ember aki rechargol csak nem minden oraban elerheto a szolgaltatas.
  • Kandurex
    #11274
    Egyetemen láttam, nyavajogtam is miatta, hogy még ez a varázslat is szintezve van :)
  • Dns5000
    #11273
    van egy kulon grand soultrap alapvarazslat varazslat?
    kitol lehet megtanulni?
  • Dns5000
    #11272
    hat nem tudom, a soultrapnak nincs szintje csak idotartama, meg atmeroje, szerintem mindenkire ugyanugy kene hatnia
    te mar raktal embereket grand soulgembe?
  • Kandurex
    #11271
    Minél profibb vagy annál jobban müxik a varázslat is.

    Másképp nem lenne értelme grand soul varázslatnak, ami ugye 20 lvl. feletti szörnyeket is begyömöszköli a lélekkövekbe
  • Kandurex
    #11270
    Chorral városba biztos van ilyen csákó a mágus guild -be! De figyelmeztetlek, aranyáron töltik! Inkább saját magad soul gemmekkel! Nagyságrendekkel jobban jársz. Egy patkánynak a lelke is 150 egységet tölt! Hát még egy magasabb!

    De legegyszerűbb, ha megpróbál bekerülni az egyetemre és felvetetni magad mágus tanoncá, ami nem fél óra...szal :pp
  • Dns5000
    #11269
    hmm pedig valami olyasmit szokott irni hogy nincs eleg nagy lelekovem vagy ilyesme, de legkozzelebb majd jobban figyelek ra
  • atkaq
    #11268
    Valaki mondja már meg hol van az a mage guild ahol lehet az ember tud rechargeolni.LÉGYSZI
  • Kandurex
    #11267
    Nem az emberekkel van a gond, hanem az alacsony szintű varázslattal!
  • Dns5000
    #11266
    ja es kiszedni lehet valahogy a lekket a kobol?
    van amikor nincs pont akkor ko nallam es egy grandba megy bele a common vagy grate lelek az nagyon szar :/
  • Dns5000
    #11265
    grand soul gemnel nincs nagyobb?
    embereket nem lehet beletenni abba sem :/
  • Blase
    #11264
    Sziasztok.Valaki +csináltam már a vampire cure questet? Én odavittem a nőnek az 5 gem-et, utánna a vámpír port is aztán néz rám, hogy mit akarok. Szedilis az öregasszony,vagy én nem értek valamit? Pls help!Most ezt irja: "I have collected the ashes of Hindaril for Melisande.I should bring them to her at once."
  • Crokin
    #11263
    SPOILER
    Ha olyan információkat akarsz megosztani egy játékról vagy filmről, ami rontaná a dolog élvezhetőségét azok számára, akik a későbbiekben fogják megnézni, feltétlenül használd ezt a taget. A szöveg láthatatlanul, háttérszínnel fog megjelenni, így csak az olvashatja el, aki kijelöli.
    "spoiler" Spoiler szöveg "/spoiler" " helyett [ ]
  • Lobsterman
    #11262
    és azona sem nagyon... :D
  • Lobsterman
    #11261
    Ne aggódj. Mennie kell. Nekem ugyanilyen a gépem csak FX 5200 tehát még trágyább is, és bár rettenetes szaggatásokkal néha, de fut olyan 10-15 FPS körül(Na jó, dungeon-ökben csak 5 FPS :)) Csak meg kell baszkurálni az ini filet egy "kissé" :p
    Gef4en meg elvileg nem is futhat. Csak FX szériától van támolygatva