41716
  • ZsZso
    #11460
    én vagy NPC Static Levelt tenném fel, vagy a Monsters NOLVL -t ... a kettőt egyszerre semmiféleképp sem. (miel tudomásom szerint mindkettő hasonló célokat szolgál)
  • ShaiHulud
    #11459
    meg a masik gond az amit egy msot keszulo mod fog megoldani remelhetoleg hogy, a mobok itemizacioja es a szinted szerint alakul, tehat ezert lesz az hogy level 20+ felett mar minden utszeli suhanc bandita full dremora pancelzatban vagy eppen glass pancelzatban fog rohangalni ezaltal semmi siekrelmeny nem lesz abbol hogy vegre megszerezted te is a full szettet + vegtelen goldod lesz ezeknek az itemeknek az eladasabol.
  • PyRex
    #11458
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szándékos... van egy quest is, hogy láthatóvá kell tenned őket
  • Sheltem
    #11457
    Ehh 2szer ment
  • Sheltem
    #11456
    Ha már leszeded szedd le Kiszel Tündét is az aláírásodból mert utálom azt a szaros ribancot :) Thx
  • Sheltem
    #11455
    Ha már leszeded szedd le Kiszel Tündét is az aláírásodból mert utálom azt a szaros ribancot :) Thx
  • PiszkosFred
    #11454
    Kérdeznék. Tegnap éjszaka estem be egy udvarházba, nem messze Északra ICtől. A házban a kutyák is, és a lakosok is láthatatlanok voltak, chameleon hatással talán, de lehet hogy invisibilityvel. Úgy aludtak. Összes többi NPC jól látható volt a világban, csak ezek voltak ilyenek. Ez most bug vagy grafikai probléma, vagy szándékos, esetleg RAI furcsaság? Volt már ilyen másnak is?
  • PyRex
    #11453
    Szerintem felpakolom ezeket:

    NPC Static Level MOD
    Monsters NOLVL MOD
    Random Level Items MOD
    No Psychic Guards MOD

    és megy egy próba. Ha meg gagyi lesz, akkor leszedem. :)
  • ShaiHulud
    #11452
    igyvan a lenyeg hogy a komplett nagy vilag a remek aival es fizikaval es grafikaval mar kint van ezt majd a modderek felturbozzak egy nem konzolos jatekmenettel es kesz lesz a tokeletes jatek:) mar most is van nagyon sok igeretes mod vayg eppen keszuloben van. ezek kesobb meg jobban fejlodnek szal szupi lesz:)
  • ZsZso
    #11451
    Én még nem nagyon találkoztam olyan RPGvel, ahol először az egész térkép kezdő volt, és úgy nehezedett ahogy én fejlődtem .. (legalábbis perpill nem jut SZMbe egy ilyen se)

    Ez tényleg megelőzi, hogy megund a játékot, mert magas szinten is küzdened kell rendesen, de az nem kicsit frusztráló, hogy szart se ha fejlődsz ... sőt még egyre nehezebb is lesz (kicsi túlzásokkal persze ... drámai hatás kedvéért ;)
  • PiszkosFred
    #11450
    Sokan paráznak és idegeskednek, mert itt-ott érdekes lett az új rendszer az Oblivionban. Ám legyen, tegyék. Engem különösképpen nem érdekel ez a sok új változtatás, lévén hogy ez a játék be fog járni nekem legalább 2-3 évig. Ez idő alatt lesznek olyan modok, mint volt a Demon Force a MWhez, vagyis lesz majd olyan, ami helyrerakja a világot, vagy gyökeresen forgatja fel. Ráérek, fogok én még ezer karaktert csinálni, kalandozni ;] Morrowindnek is kellett legalább egy év, hogy a modok miatt igazán jó legyen (nomeg addigra lettek meg a normális játékhoz szükséges konfigok;]). Szal egyelőre irrális sok dolog, de majd idővel kialakul, lesz ez még igazán életszerű és ténylegesen reális játékmenet/fejlődés/egyéb ;]
  • PyRex
    #11449
    Szerintem az a normális, ahogy ott van.
  • ShaiHulud
    #11448
    ahogy fejlodik a conjure skilled egyre olcsobb lesz a summon.
  • ShaiHulud
    #11447
    hat figyelj ott az van hogy moboknak meghatarozott szintjuk van tehat ha mondjuk visszamesz egy kezdo dungeonba akkro minden 1 utesbol megolsz. DE leteznek olyan dungeonok amikben meg tapos monstak vannak mar akkor is amikor level 1 vagy. nem tudom morrowindbe annyira nem voltam elmerulve csak 3-4 hetet toltam es nem tapoltam:)
  • ZsZso
    #11446
    Akkor már 100 fölött járnánk max repunál! :)
    Várjá' majd megcáfolom :)
  • Fritz Von...
    #11445
    RepuMAX=X*(BribeMAX+gameMAX).
    X=Luck. :))
  • Sheltem
    #11444
    "hat en meg epp azt olvastam hogy ok azert orulnek ennek a rendszernek mert a morrowind picsakonnyu volt level 20+ felett"

    Ezt más is megerősíti? Mert akkor el se kezdem a morrowindet oblivion után :)
  • Fritz Von...
    #11443
    Asszem, hogy a zombi 53 vagy 57 pont. Szóval pont belefér az alap manába. Most scamp, skeleton és zombi lényeim vannak. Ebből a zombit szoktam használni több ellenféllel szemben. És néha a kis tűzgolyósat is megidézgetem. :)
  • ZsZso
    #11442
    Ez egy [URL=http://iaro.srv.hu/kep/ScreenShot11.jpg]életszagú szitu[URL] ... János barát épp hittérít az ágya tetejéről ... :))) hehe
  • ShaiHulud
    #11441
    valamelyik mage guildben leeht tanulni mindenfele summont. talan amelyik a conjurere van specializalodva.:)
  • ZsZso
    #11440
    Ja, szerintem is jó móka, csak megszólalt bennem a matematikus, aztán gyors alkottam egy theory -t :)
  • PyRex
    #11439
    Szerintem a minigame pofonegyszerű. Egyszer rájössz a logikára és kész :) Ráadásul amikor már van "rotate" gomb is, na onnan meg végképp nevetséges :)
  • PyRex
    #11438
    Ahhoz mennyi pont kell, hogy zombit megidézz? És hol lehet olyan varázslatot találni? Mert scrollom van, de spell kéne :)
  • Fritz Von...
    #11437
    Ez igaz, de a bribe nagyon sokba kerül egy idő után. Eleinte 5-6 pontot ad hozzá, és ez csökken. A vége felé már 50g körül van, hogy 1 pontot hozzáadjon. Szóval igen, a minigame manitz spórol. Meg nekem tetszik, hiszen ezzel is egy kicsivel több van a játékban, és úgy, mint a zárfeltörés, változatossá teszi. :)
  • Fritz Von...
    #11436
    Én zombit szoktam megidézni. Az alap lények közül a zombi bírja legtovább. És amíg a mágus, meg a lénye azt ütik, én szépen odasétálok és leverem, mint vak a poharat. :P
  • ZsZso
    #11435
    ezzel tisztában vagyok, de szerintem a bribe -al el lehet érni a max reput, (amit a játékkal nem) ... effektíve a játékkal pénzt takaríthacc meg ... semmi több.
  • Fritz Von...
    #11434
    Igen. A Repumax nagyobb, mint a játékmax. :P
  • PyRex
    #11433
    Jaja, de ez pontosan így van :) Mágusokat én is 3-4 ütésből szarrászedek. A legjobb, hogy a sok hülye folyamatosan megidéz egy lényt. Mire megidézi mondjuk a terem másik sarkában, én már ott vagyok mellette és ütöm-vágom :) Azonnal halott, ahogy a lény is eltűnik ugye :) Persze nyilván ha nem npc játszik mágussal, akkor sokkal jobban játszható, de az npc mágusok szerintem meg sokszor gagyik. Csak sajnos elég kevés van belőlük, ahogy én vettem észre eddig.
  • ZsZso
    #11432
    Úgy néz ki, hogy olyan mod kéne, ami dinamikusan változtatja a Difficulty -t :) Tehát ahogy 10. szint fölé érsz mindig venne vissza a nehézségből (szintlépéskor). Lehet észre se vennéd, és írtó jót jáccanál :)
  • ShaiHulud
    #11431
    igen igazad van, miutan elered a minijatekkal elerheto maxot meg a bribela tudsz rajta tolni+charm alapu spellel is. e 3 kombinaciojaval egy speechcraftban nem eros karakter is el tudja erni a 100 as erteket.
  • Fritz Von...
    #11430
    Angol játékeladási lista:

    1. Elder Scrolls IV: Oblivion
    2. The Godfather
    3. Buzz! The Big Quiz
    4. FIFA Street 2
    5. Ghost Recon: Advanced Warfighter
    6. Fight Night Round 3
    7. Driver: Paralell Lines
    8. 24: The Game
    9. Black
    10. The Sims 2: Open for Business
  • DonnieBrasco
    #11429
    Jah, nekem is úgy tűnik, hogy lv 3 és lvl 10 között pillanatok alatt felfejlődtem... sokkal könnyebben fejlődnek a skillek?

    DB
  • ZsZso
    #11428
    A Mini Játéknak is van egy max szintje (játékMAX) és a Bribe -nak is (bribeMAX). Ezt értem ...
    Most felvetődött bennem a kérdés ... igazam van -e akkor, ha azt mondom, hogy:

    bribeMAX = repuMAX (ahol repuMAX a maximum repu amit elérhetünk egy csókánál) és
    bribeMAX > játékMAX
    ?
  • ShaiHulud
    #11427
    ezen kivul ott a charm alapu varazslat akar tekercsbol akar spellbol.
  • PyRex
    #11426
    LOL, nekem meg az előbbi helyen (ahol a brutál élőhalott is volt), olyan szellem tanyázik (azóta sem mentem vissza), ami lő egy olyan cuccot, ami kb. 4 értékedet veszi le minimum 30 másodpercre. Hihetetlen! Természetesen azonnal mozdulni sem tudok + agility is gázos, szal ha eltalálnak a földre esem. Kész, és csak 17. szintű vagyok :D Mi lesz mondjuk 35. szinten? :D LOL. Kéne szerezni 200 pontos mágia ellenállást :)
  • Me0w
    #11425
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az viszont mokas volt, mikor az arenaban egy magust kellett lenyomni. A Blademaster figyelmeztetett, hogy mestere a szakmanak, es egy specko pajzsa is van. Bekentem az elf toromet 5 seces benito mereggel es vartam. Ramrontott, varazsolt ezerrel, en kozben vedtem es szurtam. A merget benyelte, a foldreesett es szetkaszaboltam. 1 HPt sem vesztettem ellene :D Ennyit arrol mi nehez a jatek szerint ;)
  • ShaiHulud
    #11424
    hat en meg epp azt olvastam hogy ok azert orulnek ennek a rendszernek mert a morrowind picsakonnyu volt level 20+ felett. az lehet hogy low levelen az oblvion a konnyebb de ezzel a fejlodesi sebesseggel ami most van a jatekban a level 20 elerese nem tart sokaig:) persze ez karakter fuggo.
  • Fritz Von...
    #11423
    Kis help. Akik elakadnának, mert a quest NPC nem beszél velük, etc..

    Szóval van az adott emberrel a viszonyod. Ezt fel lehet tornászni a kis minijátékkal maxra. Ez függ a speechcraft szintedtől is. Van, akinél max. 50 körül lehet az érték. Ez azonban nem elég. Tehát ha ki is írja, hogy max a viszony, akkor még kell neki tolni bribe-bal manit. Ezt mindig engedi, akkor is, ha maxon vagy. És ha elég magasra ért, akkor tudod folytatni és beszélni vele. Tehát a bribe és a minigame két külön dolog, ugyanarra a célra.
  • ZsZso
    #11422
    Csak az itt a bibi, hogy iszonyat sok ember ki fogja jelenteni, hogy ez a gamma "sz@r" ... magas szinten tényleg irreálisan nehéz ... (ha fejlődés nélkül viszed végig, akkor meg lájtos)
  • Me0w
    #11421
    Itt is :) Bementem egy barlangba level 11-en ahol jartam meg level 1-en es egy olyen monsterrel talalkoztam, akinek a kalapacsa elszivta az eromet. Ket utestol elnehezultem annyira, hogy nem tudtam mozogni, majd viszlat :)