41716
  • jocika
    #11500
    A töltettel rendelkező tárgyakat hogyan lehet "házilag" feltölteni?
  • PyRex
    #11499
    Én meg azt csinálom, hogy összegyűjtök rohadt sok mágikus fegyvert, semmit nem adok el. Ha szerzek egy Varla Stone-t akkor az ÖSSZESET feltöltöm és akkor egy ideig megint lehet kalandozgatni :D
  • BEAST #11498
    hmm , akkor ez bug lesz mert én már farkast se nagyon látok , mindenhol oroszlánok meg medvék ( őket utálom xD )
  • ShaiHulud
    #11497
    alapjaban veve ket fele ellenseg fajta van 1. beast 2.npc (bandit,necromancer,conjurer,marauder) kulon kezeli ezeket ez a rendszer

    1. meghatarozott tablavan amibol valaszt dunegonba lepeskor a szintednek megfelelo lenyeket, a duingeon tipusa alapjan. Tehat ha mondjuk bemesz egy undead tombba akkor level 1 en zombikkal fogsz talaalkozni mig ha bemesz ugyanabba a tombba mondjuk level 20 korul akkor meg mar lichekkel fogsz talalakozni. Ezek alapjaban veve nem fejlodnek szintben veled tehat fix ertekkel rendelkeznek, ha latsz egy sima zombit akkor annak level 1 en is 100 hpja van es level 20 on is 100 hpja van(leglabbis igy kene mukodnie a leiras szerint). ezenkivul minden beastfajtanak a maximum szintjen van egy fajta pl undeadnel a lich ami ha mar spawnol a szinted miatt kovetni fogja a szintedet, o is lepegeti a szinteket veled, mivel mar nincs magasaabb erossegu mob a listaban.

    2. ezek a mobok kicsit feletted illetve alattad vanank midnig szintben es kovetik a szintlepesedet level 1 tol kezdve tehat ha mondjuk imperial citytol 1000 yardra talalkozol egy banditaval level 1 en es visszamesz level 20 on akkor nem ugyanolyan erossegu lesz a bandita hanem o is lepett veled 20 szintet. remelem ertheto.

    na de itt jon a kepbe amikor en bugra gyanakszom miszerint olyan esetek fordulnak elo velem hogy mondjuk megolok egy Wolfot level 1 en 2 lovesbol de level 15 on ugyanugy sima Wolf, tehat nem a magasabb ranku (a lista alapjan) timber wolf, 7 loves mondjuk, holott a karid erosen felfejlodot azota. tehat elvielg egy sima mezei wolfnak nem kene fejlodnie. es nekem ezert is gyanus ez bugnak mert ugyveszem eszre hogy van akinek ez rendesen igyvan hogy nem fejlodik a farkas es magasabb szinten gyerekjatek es van akinek meg a farkas is fejlodik.
  • BEAST #11496
    én assasin vagyok és bár én vagyok a mage guild feje , örülök a weak fireball spellemnek is xD
  • Sheltem
    #11495
    Énis magamnak javítok / feltöltök. Egyedül Soul gemekre költök néha meg nyílra.
    De persze jópártízezer arany kell még, hogy egy normális varázslatot csináljak magamnak az arcane sanctuaryban :)
  • raziel.
    #11494
    najó Sipi mester!
  • PyRex
    #11493
    lol
  • BEAST #11492
    küldetésből is , meg a potionokat szoktam eladni ha kell pénz , de már nincs túl nagy szükségem rá , házam van , a felszerelésem tetszik , a mágikus fegyverek feltöltését én intézem , soul gemeket szerzek eleget a Mage guildtől , potionokat én gyártom magamnak , egyedül nyíl kell néha :)
  • PyRex
    #11491
    Akkor csak 30-40. szintig kell eljutni.
  • Mr. Perfect
    #11490
    Azért ez megnyugtató valamennyire...
  • Sheltem
    #11489
    Én a játék legelején bezártam 2 kaput azóta semmit(36 óránál tartok).
    Kurvára mindegy mikor zárod be őket vagy mikor kezded csinálgatni a főszálat.
  • BlitzFiles
    #11488
    Kérdés!
    ezzel a muksóval találkozott már vki?

    ghost

    se lecsapni, se elvarázsolni ( ) nem lehet, csak ott van járkál, és nem is törödik velem...
  • Sipocz
    #11487
    Helló Népek!
    Mizujs?

    Ha minden igaz, akkor ma már belekukkanthatok a gamába:)!
    Elolvasgattam hozzászólásaitokat, sokat okultam, köszi!
    Van viszont egy kérdésem amire nem láttam egyértelmű választ:
    -A főküldi eseményei a korábbi TES darabokhoz hasonlóan "ráérősek" vagy folyton foglalkonia kell vele a karinak? (pl. a naplóm szerint ez itt a 100. nap és immáron megnyilt az xedik kapu és még harminc nap van vissza és ha ezen belül nem zárok le legalább x-y darab kaput akkor a világnak és akarimnak ressz....)
  • PyRex
    #11486
    De ha nem adsz el nagyon soha semmit, akkor honnan van 30 ezred? Egyes küldetések ennyit adnak??
  • Sheltem
    #11485
    Híres lettél öcsém nem szégyen az :)
  • Sheltem
    #11484
    Tudom láttam 12 fajtát kb.
  • PyRex
    #11483
    OFF:

    Ez csak egy ártatlan tréfa volt :))))) Nem hittem volna, hogy az aktívig jut (voltak más képek is, választási plakát retusálás témában).
  • BEAST #11482
    engem nem zavar :) ... van kb 30ezrem , a banditákat max nyílakért rámolom ki mivel még mindig az egyenruhámat hordom ami tetszik és nem rohangál minden bandita benne :P
  • PyRex
    #11481
    Mezei rák?? Ezt kifejtenéd bővebben? :D
  • Sheltem
    #11480
    "Ki Kiszel Tündét utálja rossz ember nem lehet"
  • Sheltem
    #11479
    Mostantól cimbora vagy(így ismeretlenül is) :)
  • Inquisitor
    #11478
    Gondolom van pár rejtett vagy eldugott karakter, aki 10 vagy 20.000 arannyal rohangál, mint a Morrowindben.
    (Mondjuk szemét dolog volt, hogy az egyik leggazdagabb egy sima mezei rák volt. Ha valaki nem kezdett vele dumálni, pláne ha lecsapta, az nagyon ráfaragott.)
    Ilyenkor marad az, hogy elkezded csereberélgetni a cuccott a kereskedővel oda és vissza.
  • PyRex
    #11477
    Én is elküldtem a francba :DDDD
  • ShaiHulud
    #11476
    nem azert gond hogy a banditak glassban vannak mert attol erosek lennenek hanem mert ez elbassza a "kereskedelmet" a vegtelen golddal. meg a sikerelmenyedet csorbitja hogy nem vagy kulonleges a frissen megszerzett glass szetedben + nagyon hamar hozzajuthatsz ezekhez mert minden egyes banditan ez lesz.
  • BEAST #11475
    szegény :D ... én ott helyben elküldtem a fenébe :) ... azóta a Dark Brotherhoodos rajongóimat mészároltatom halomra :D
  • PyRex
    #11474
    OFF:

    EEEZ :))
  • BEAST #11473
    ez sem igaz , minden ellenfélnek megvan határozva hogy meddig fejlődhet , nemfogsz találkozni 20as patkánnyal meg farkassal ... az lehet hogy a banditákon glass cuccok vannak meg tápfegyvereik , de abban 100%-ig biztos vagyok hogy nem az én szintemen vannak ... a cuccal meg nem mennek semmire sem
  • BlitzFiles
    #11472
    Hmm... Szomorú vagyok!
    Elvesztettem az utánfutó srácot... aki az aréna óta követte példaképét, a nagy bajnokot....
    Elveszett valahol délen a mocsárban...
    Lehet, hogy egy troll lecsapta a csúcsfejét....
    Szomorú vagyok!
  • McHaals
    #11471
    nemtom volt-e már:
    arcok
  • ZsZso
    #11470
    MonstersNOLVL infóját sajna elvesztettem ... leszedtem a MODot, s nem jegyeztem fel honnan szedtem le, így mikor a FAQra kitettem már nem tudtam infot csatolni hozzá. :(
    Tudomásom szerint a StaticNPC az meg mindent változtat (hisz Non Player Character a szörny is). De nézz után az infoba ... a rarba tettem egy readme.txt -t is.
  • Mr. Perfect
    #11469
    Arról nem is beszélve, hogy milyen irreális, ha mondjuk te már 20-as szintű vagy akkor a legutolsó imp vagy koldus is olyan brutális mint te.
  • PiszkosFred
    #11468
    Azt hittem valami kis tech gond, de megnyugodtam. Köszönöm!
  • PyRex
    #11467
    Hol lehet drágán eladni valamit? Mert a legtöbb helyen, ahol próbáltam, csak 800 / 1000 és hasonló pénzük volt a boltoknak :) Amikor mondjuk van egy 7700-at érő staffom, nem adom el ezresért. :(
  • tomo
    #11466
    es hanyas szintu vagy? milyen karakterrel?
  • ZsZso
    #11465
    OFF:

    ... és egy büdös szóval nem említették a forrást (SG.hu vagy nicked) <- ezt az Aktívnak :P
  • Sheltem
    #11464
    Mi volt a plakátodon??? :)
  • PyRex
    #11463
    Az egyik nem csak az emberekre van? (A másik meg csak szörnyikékre?)
  • BEAST #11462
    nekem nincs szükségem arra hogy ízímód legyen a játék azzal hogy megkötöm az ellenfelek szintjét , ez nem Morrowind , szerintem itt nincs akkora játéktér hogy te találj elég "high level" helyet is ... ha jól és okosan csinálod teljesen mindegy hogy a bandita glass vagy steel armorban van , persze biztos nem tetszik hogy ilyen felszerelésük van meg nem túl hihető , de ha te most 20 , esetleg 30 után még mindig steel armoros banditákat akarsz , vagy alacsonyszintű daedrákat akkor hajrá , a nehézségi "csuszka" 3/4-nél van és nem igazán okoz nak gondot az ellenfelek , persze nemis rontok rájuk...
  • PyRex
    #11461
    OFF:

    Nemár, az én plakátomra mondta ezt a mondatot, amikor az aktívban megmutatták neki :) Ott kell, hogy legyen, na :)))