41716
  • cuccok
    #11740
    na ott a szobornál mit kell tenni ?
  • ZsZso
    #11739
    ez "igen" -t, vagy "nem" -et jelent? :)
  • cuccok
    #11738
    igen olyan
  • cuccok
    #11737
    amúgy ez a havas részen van
  • ZsZso
    #11736
    will-o-wasp? vagy mi ... szóval egy ilyen szentjánosbogárszerűség? :) (vagy egy tünderszerűség ... mint a Peter Panben)
  • ShaiHulud
    #11735
    breton vagyok es the mage csillagjegy :) intem valahol 75 korul lehet.
  • ZsZso
    #11734
    Gondolom a FAQs megoldásokat már kipróbáltad. Amúgy nem írtál volna ide. Ugye?
  • cuccok
    #11733
    mit kell csinálni a fő sztorinál mikor azerus vagy hol ott vagyok egy szobornál és rám támad valami sárga lény????
  • nagykovi
    #11732
    HI all!
    Az lenne a problémám, h a játék elég gyakran kidob hibaüzenettel. Bezárja a gamet és kész. Lehet hibajelentést küldeni meg az OK-ra kattintani.
    Nincs 5lete vkinek h mi lehet a baj?
  • Lacee
    #11731
    lehet, egy lerobbant kalyibát waterfrontban. az eladási hely a market district.
  • PyRex
    #11730
    Én ott vettem egy kis ócska halászkunyhót :)
  • Lunki88
    #11729
    Nemrég kezdtem a játékot és elmentem Imperial Citybe,na most ott lehet úgy lopni egyáltalán hogy ne kapjanak el mindig a katonák?
  • MrAndree
    #11728
    Tényleg jut eszembe, imperial cityben lehet házat venni vagy ott nem?
  • PyRex
    #11727
    247? OMG :) Nekem 17.-en van 126, igaz én harcos volnék :D
  • ShaiHulud
    #11726
    nem tudom ennyire nem vagom a temat:) nekem most level 8 on van 247 magickam es 94 magickas summon flame astronarchal szoktam rohangalni :) ugye ahogy no a conjuration skilled ugy lesz ez a summon koltseg egyre olcsobb.
  • PyRex
    #11725
    Nem olyan sok, talán 6-7 ezer? Nem emlékszem. Eladtam pár felesleges cuccot. Nagy házat meg minek vegyek, amikor sosem vagyok otthon? :DDD
  • CUCLI
    #11724
    mennyi pénzed van? O_o
  • PyRex
    #11723
    120 körüli manával mit lehet summonolni 17. szinten, ami "megéri" ?:) Meg persze ami megtanulható :) Pénz nem számít :D:D
  • ShaiHulud
    #11722
    szerintem a megidezett lenyek fix szintuek. tehat ha szert teszel alascony szinten valami tapos summonra es van ra manad is akkor roppant eros tarsad lesz:) mig level 20 on nem sok ertelem van scampokat summonolni:)
  • ZsZso
    #11721
    Szerintem a feladatot érti, mert a könyvet akarta megszerezni ... a megoldás módja ami gondot okozott ... reméljük így már sikerülni fog.

    Jajjj ... jut eszembe egy másik megoldás ... vki régebben írta:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor el akarták venni tőle a cuccait, egyből lekaszabolta az ipsét. Így egy kicsit más helyzet állt elő, mint az általad említett.
  • PyRex
    #11720
    Kérdés: ha megidézek egy lényt varázslattal, akkor ő olyan szintű lesz, mint én? (Persze ha nem vagyok magasabb szintű, mint a lény max. elérhető szintje.)
  • ZsZso
    #11719
    Már volt a megoldás, de szívesen leírom megint, mert már régebben szerepelt itt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tehát én úgy csináltam, hogy a gyíkképű csókát megöltem, aztán megvártam míg mindenki kiment a teremből. (ilyenkor még nem támadnak) Megöltem azt a srácot, aki közel maradt a pulpitushoz, majd elvettem tőle a cuccaim. Akik bejöttek a szobába, azokkal is elbántam. Zsebre tettem a könyvet, majd usgyi kifele. (közben persze halomra kell gyilkolászni mindenkit)
  • ShaiHulud
    #11718
    note amit kaptal a csajtol megemlitette hogy legyen nalad egy olyan stone ize amit ayleid ruinbol tudsz szerezni (az olcsobb fajta) es aztan elvileg az eltort oltaron kene shock magiat hasznalni, pasz nem csinaltam meg. amugy recomendationt akkro kapod meg ha a konyvet a mage guildnek adod le.
  • ZsZso
    #11717
    FAQban ott vannak a linkek a MOD gyűjtő szájtokra.
    Kitettem lokálba pár MODot (FAQban szintúgy) ami elég fontos lehet.
    Nem tudom eldönteni kinek mi az "az elég jó" ...
    továbbá egyik napról a másikra jelenik meg 10 ... letesztelni őket, majd lokálba feltölteni az vicces lenne. FAQról elérhető a MODgyűjtő szájt ... azt pont azért csinálták.

    Amúgy ha van kedved összeállítani egy "hasznos MOD csomagot" egy kis leírással, akkor örömmel várom, s kiteszem a FAQ oldalra!
  • David2
    #11716
    hasonlóan jártam énis
  • ZsZso
    #11715
    LÁL .. ugye egyesek hogy úúúúúúúúútálják, hogy a szörnyek szintje nő a saját szintjükkel együtt? Ennek a MODnak a készítője is így lehetett ezzel, de azt hiszem Ő átesett a ló túlsó oldalára.

    Random Oblivion 1.1

    Nála ugyanis MINDEN RANDOM ... quest itemektől kezdve a patkányok szintjéig minden :)))))) (legalábbis ezt vettem ki az infóból)
  • TVelvet
    #11714
    help pls:D már ..
    SPOILER... vagyigen?
    Mage guild küldi, és Could Topon lécő kövel kéne csinálni valamit, de nemtudom mit.. lefordítattam a csajal a könyvet.. azt aztmondja menyek vissza.. de mit kéne csinaálni?helpplxxx

    a villámszórás nemjo:)
  • cikasz
    #11713
    ezeket a modokat amik elég jók összegyüjthetné valaki mondjuk a hq oldalon igy könnyebben hozzáférhetöek lennének..
    szvsz
  • Me0w
    #11712
    Ugy, hogy elolvasod mi a feladat es nem itt rinyalsz mar fel napja.
  • grebber
    #11711
    Segítsen valaki!!
    Barlangban vagyok sok varázsló társaságában.Egyik ott paopl a többinek majd elteleportál.Elveszem a könyvet az asztalról (de tökmindegy enélkül is) rámtámad mindenki és nem tudom hogy juthatók ki innen!!
  • Laza
    #11710
    "4. harc közben miért nem lehet fegyvert váltani? miért nem lehet előbb nyilazok aztán kardot rántok taktikát alkalmazni? szvsz ez abszolút normális lenne"

    Nemlattam, hogy irt volna erre vki:
    Siman lehet fegyvert valtani harc kozben, csak akkor nem ha eppen utsz/losz (tehat a fegyvered akcioban van, pl a kardod meg epp a suhintas utjat jarja be).

    Eppen ennek egyszerusitese miatt be lehet tenni a fegyvereket slotokba (lenyomod pl az 1-es gombot es raklikkelsz az adott fegyverre), igy siman lehet valtogatni oket barmikor.
  • ZsZso
    #11709
    Jajjj ... mégvalami ... láttam egy olyan modot, ami a tutorialt túllépi ... hátha ez lesz neked a megoldás!

    Itten van ni.
    QuickStart
  • ZsZso
    #11708
    Kicsit olyan szagú, mintha egy fájl sérült volna, és amikor ahhoz próbál nyúlni, akkor meghal ... én megpróbálnám átmásolni a feltelepített fájlokat vmi temporaryba, meg a DVDről is megpróbálnám elolvasni a filéket ...

    Jobbat nem tudok ... lehet, ez is vakvágány ...
  • bfg900
    #11707
    Szerintetek mi maitt lehet az, hogy rogton a jatek elejen, amikor a dungeonban eltunnek a katonak, atmegyek egy ajton es visszatesz a windowsba. Nem a letorolni valo file miatt van es nicsn hp nyomtatom. Akkor csinalja, mikor eltunnek a katonak a kirallyal egyutt, rogton a hotkey-s tutorial szoveg utan.
    Sajna laptopon nyomom, mobil x700-al es nem tul egyseru friss videodrivert talalni hozza. Szoval van tippetek, hogy mitol lehet?
  • PiszkosFred
    #11706
    Én sem megyek be, úgysem lenne hova pakolni a szajrét, úgy dugig vagyok ;] De hívogatnak és egy jó alvás, bevásárlás után újra a gebém nyergében vagyok, és keresem a romot. Ahova persze megint nem jutok el, mert útközben észreveszek másik hármat... :D

    Még életemben nem jártam Anvilban, holott már legalább ötször elindultam oda :D De mindig eltántorított valami/valaki a tervtől, és mire észbekaptam megint 200 kiló plusszal vonszoltam magam az úton. Lovam nem engedi hogy ráüljek, nem akar sérvet kapni...
  • grebber
    #11705
    Na ez nehéz rész ahol vagyok mint mndtam elvették az összes cuccom és elkezdenek üldözni ezerrel kurvasokan és nem jutok ki mindig elkapnak :(
  • ShaiHulud
    #11704
    jah ugy igen nagy persze, de en nem szoktam dungeolnolni ha egyik varosbol masikba setalok:) akkor eleg az utszeli suhancokat leverni:) dungeonolesre kulon szoktam elmenni.
  • PiszkosFred
    #11703
    Szerintem nem, de ez egyéni vélemény. Nem használom a Fast Travelt, és bizony elég hosszú folyamat keresztülmenni a tartományon. Még lóval is. Többnek tűnik, mint MW esetében. Ami picit zavaró (de csak épphogy), az az, hogy sűrűn állnak egymás mellett a felfedezni való romok és dungeonok. Alighogy ki van takarítva egy, és lovagolnék vissza eladni a szajrét, leadni a kvesztet, útközben már hivogat legalább 2 (amelyeket látni) és ha üldözök egy őzet, akkor még belebotlok kettőbe ;] De ez legyen a legnagyobb gond. Szal nekem nagyobbnak tűnik, és még sűrűbbnek is. Pedig azért MWben is elég sűrűn voltak a barlangok, dwemer romok, stb.
  • donpedro
    #11702
    Tényleg fura, mert nekem meg az Oblivion tűnik nagyobbnak. :) De ebből is látszik, hogy ezzel nincs különö9sebb gond, elég nagy volt az is, meg ez is.
  • ShaiHulud
    #11701
    igen nekem is morrowind joval nagyobbnak tunt. mar csak ket varos kozt megtett ut alapjan is, de lehet mar csak azert remlik igy mert tavoli emlek csupan:) reg morroztam.