41716
  • BEAST #11780
    a többi városban levő (Chapel) templomokban kellett volna megpróbálni , de ha már vámpír vagy akkor hajrá ess neki a küldetésnek :) vagy élj vele , éjszakánként keress alvó embereket kostóld meg őket :D
  • Dr4gonlord
    #11779
    Hehe, ez nagyon lol. Fix, hogy van folytatása, különben nem lenne beleirva, hogy melyik epizód és melyik felvonás (vagy igen? :D). De az argóniai neve is jó: Lifts-Her-Tail .
  • Szeszmester
    #11778
    A vampirism értéke 25, de adott pár képességet is.
    Az imádkozást hol kellene megpróbálni? Imperial City templomában nem volt semmi, aminél lehetne. A többi városban még nem jártam, csak tegnap érkezett meg a game.
    Apropó, nem olvastam végig, de mintha vki olyasmit írt volna, h bugos a vampire cure küldetés.
  • Jahooo
    #11777
    Segitségeteket kérném...
    Chorrol-ban van egy küldetés mikor egy nönek ellopják a képét nekünk meg bizonyitékokat kell találnunk.
    mindnekit kihallgattam már, találtam már egy furcsa festmyént meg egy nö szobájában ecseteket, de aztmondja hogy további bizonyitékok kellenek...
    Átkutattam az egész kastélyt de nem találtam semmit...
    Tudna valaki segiteni aki már megcsilata ezt?
  • Lacee
    #11776
    kéne egy kis segítség a laerala's tear nevű questhez...

    bejutottam a frostfire glade-be, ahol le kellett csapni egy frost atronarchot, majd felfedeztem az egész hely közepén a jégbe fagyott lovagot... innen mit kell csinálni?
  • Crokin
    #11775
    Igen, a templomos dolog csak 3 napon belül működik, ha már átváltozott akkor...
  • ZsZso
    #11774
    Én egyből harapás után mentem L. Nem tudom mi volt a bibi.

    Amúgy próbálgattam a dolgot ... volt olyan, hogy harapás után vártam 3-4 napot (WAIT) és az Aktív spellek közt a Vampirism vagy mi közel nem volt 100 ... szóval nem igazán vágom azt se, hogy hogy van ez a 3 nap.

    Én már semmit se merek kijelenteni a vámpírsággal kapcsolatban, de fix, hogy egyszer letesztelem ... úgy istenigazából :)
  • BEAST #11773
    ebben nem vagyok biztos , de ha jól emléxem mire elkezdesz álmodni már vámpír vagy , legalábbis már átváltoztál , 3 napig csak a fertőzést jelzi a többi mágikus "buff" / tulajdonság között , de mindenképpen menj el egy templomba próbáld meg az oltárt , szerintem az már rajtad nem segít , beszélj a pappal az ellenszerről ( cure ) és kezd el a szép hosszú küldetést :) , vagy keress egy régebbi mentést ami még a 3 napon belül van , egyél igyál vagy használj bármit ami disease ellen van
  • ZsZso
    #11772
    Nekem spec nem működött a templomos dolog, de lehet én voltam béna/rossz templomba mentem/rossz cuccra kattintottam/nem vártam eleget/stb.
  • Szeszmester
    #11771
    Az is megfelel? Pill, csekkolom...
  • ZsZso
    #11770
    Valaki írja már le erre a kérdésre úgy a választ, hogy betehessem a FAQba. Köszke :)
  • Crokin
    #11769
    Templom van minden városban, nem tűnt még fel? :D
  • BEAST #11768
    a cuccaidat tudod feltölteni , új varázslatokat tudsz készíteni , vagy új tárgyat mágikus képességgel
  • BEAST #11767
    háá! végre én! vagyok a világ ura , legalábbis az összes guildé xD ... mondjuk néha rosszul esett amikor az utolsó (fighter) guildben lepondróztak , azok után hogy kb a leghatalmasabb élő személy lépett be hozzájuk :DDD ... ezt is megoldhatták volna hogy ha belépek egy guildbe akkor másikba ne lehessen , vagy legalább ha már DB meg Thief akkor a másik kettő ne lehessen , így csináltam volna külön mage meg warrior karaktert :) ... elég vicces egy jószívű assasin aki megmentette a fél világot ( a másik felét most fogom a fősztoriban:D ) ... sík hülye a varázsláshoz de scrollokból megoldotta hogy arch-mage lehessen , futni tud és egy darab "rongy" van rajta , de a brutális harcosokat vezeti ... lopni meg bérgyilkolni tényleg tud :D
    izé
    Azura's star + bow soultrap képességel ftw xD
  • Szeszmester
    #11766
    Hi!
    Kellene egy kis segítség. Megharapott egy vámpír, már róla álmodok. Viszont nem szeretnék vámpír lenni. Ilyenkor mit kell csinálni?
    Olvastam egy oylat, hogy ha 3 napon belül imádkozom a nine divines egyik templománál, akkor meggyógyulok. Ez igaz? Hol van(nak) a legkönnyebben megközelíthető ilyen templomok?
    Thx előre is!
  • ZsZso
    #11765
    azért ezek után lehet sűrűbben olvasgatok könyveket in-game ;)
  • MerlinW
    #11764
    Eltarthat egész éccaka.. Időnk mint a tenger:DDD
  • ShaiHulud
    #11763
    enchantolashoz az arcane universityn es a magikus cuccaid feltoltesehez.
  • ZsZso
    #11762
    feltölteni varázscumókat. Asszem.
  • ZsZso
    #11761
    Uhhh ... sok kitartást a MODok linkelgetéséhez!
    Aki akarja, addig símán elérheti őket a FAQból, szóval szerintem nem omlik össze a világ, ha csak 3-4 hét múlva kezdetek neki ...
  • TVelvet
    #11760
    Soul Trap varázslat, de egyébként mikre jok a lélek kövek?
  • ZsZso
    #11759
    VAZZZ ... EZ HATALMAS poén :)))
    "- Tisztitsd meg a dárdám!
    - De ez hatalmas!"

    LÁL ...
  • exit2005
    #11758
    Sziasztok!
    A lélek gyűjtéshez kell valamilyen varázslat? ha kell hol lehet rá szert tenni?
  • ShaiHulud
    #11757
    beszelj a mage guild masterrel:) azzal az argonian izevel az majd elmondja mit tegyel:)
  • TVelvet
    #11756
    Jajjj, énmeg odaadtama nőnek Pazdmeg... áááá nemlehet valahogy visszacsinalni v valami? így nemjutok be a arcane universitybe :((((
  • MrStokes
    #11755
    Mar akartam kerdezni, hogy nincs-e tudomasa valakinek olyan oldalrol, ahol le vannak reszletesen irva a kulonbozo elore elkeszitett kasztok?

    Jo lenne, arra az idore amit nem otthon toltok, szeretnek a fajokkal es a kasztokkal kombinalgatni, osszehozni bizonyos dolgokban eros karaktereket.
  • MrStokes
    #11754
    Aaahhh, ez fajt! :DD
  • ShaiHulud
    #11753
    milyen videokartyad van?:)
  • Totomamas
    #11752
    Végig hülye fehér a kép, pedig a lagújabb Nvidia Driverem van. HELP,HELP,HELP
  • Totomamas
    #11751
  • Totomamas
    #11750
    Hahó. Most akkor ilyenkor mi van. Valaki segítsen...
  • PiszkosFred
    #11749
    Lesz. A helyzet az, hogy én csak most kaptam meg a játékot, hétfőn. Egy pici időt azért szánnék rá, hogy legalább egy picit játszak vele. Ha már egyszer vártam rá két évet. Család, munka, játék és HQ, akármennyire is szeretném, egyelőre nem megy minden egyszerre. A "szerkesztő" társam jelenleg megint úton van, és majd csak ápr első heteiben érkezik vissza, akkor tud komolyabban besegíteni. Úgyhogy elnézést, de nincsi idő mindent letesztelteni, mindent megírni és mellette még élni, dolgozni és esetleg játszani. Dolgozunk az ügyön, próbáljuk gyorsan de azért nem hülyeségekkel feltölteni az oldalt, de idő kell hozzá. Úgyhogy pici kis türelmet kérnénk, rajtavagyunk a dolgon. Szerencsére sokan besegítenek, de még így is kell idő minderre, nem megy magától. Arra ott vannak a fórumok ;]
  • ShaiHulud
    #11748
    backup
  • MrStokes
    #11747
    bekappolsz?
  • PiszkosFred
    #11746
    Minek ahhoz mod? Elég egy savegame amit bekkapolsz ;]
  • matkovec
    #11745
    sziasztok kellene 1 kis segicseg nemtudom letolteni eszt a progit Alchemy Calculator a F.A.C. ban megtalaltam de nemjon le nagyon szepen megkernem es megkoszonnem annak aki eltudna kuldeni koszike
  • ShaiHulud
    #11744
    haha talaltam egy pajzan kis konyvecsket

    elso oldal
    masodik oldal
  • cuccok
    #11743
    kössz akkor megvárom a napnyugtát
  • cuccok
    #11742
    szentjános bogár szerűség
  • ZsZso
    #11741
    ahh. akkor mondom:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igaz rám nem támadt. De lényeg, hogy le kell csapni, ki kell szedni belőle egy DUSTot. Aztán a szoborra kattintani napkeltekor, vagy napnyugtakor.


    Sok Sikert!