41716
  • CS@
    #11700
    Érdekes szerintem meg a Morrowind érezhetően kb. 1.5-2X nagyobb volt(városok számáról nem is szólva). Persze ez semmit sem számít a játékélmény szempontjából mert itt szinte minden szép és színes a Morroban pedig a hatalmas területből egy csomót elfoglalt a vulkán ami elég szürke és „egysíkú” volt.
  • HTB
    #11699
    ha 100as vagy mar nem tud semmit tanitani neked(legalabbis nekem nem tudott)
  • Anotino
    #11698
    Udv!

    Elertem a 100-at conjurationbol. Kaptam egy tippet, hogy a great forestben van egy conjurista aki tudna tovabb tanitani.. Csak annyit adtak hintnek hogy valami daedric shrine kozeleben lesz valoszinuleg. Ot hol lehet megtalalni? Tu a szenakazalban..
  • ShaiHulud
    #11697
    hum most esett meg velem az hogy bementem egy cavebe anvil melett, megyek megyek decect life+torch, sehol senki lootolgatom chesteket meg hordokat, megyek tovabb meg mindig sehol senki, aztan vegul tok ures votl az egesz cave:) sehol egy hulla vagy valami (gondoltam esetleg egy npc kifosztotta, de akkor kelett volna hulla legyen) szal ez mi?:D
  • grebber
    #11696
    Mér már most követ valaki?Én még nem vettem észre remélem ki kell nyirni hamar mert kellenek a cuccaim.
  • Apus
    #11695
    az amikor átmentél a képen? az nagyon hangulatos quest volt :)
  • Lacee
    #11694
    meglepikről jut eszembe, az eddigi legaranyosabb az volt, amiben meg kellett keresni az eltűnt festőt.. ezzel találkoztatok már? tetszett :)
  • Apus
    #11693
    jah gondolom igen. én mondjuk vettem egy kéglit, ott húzom meg magam, vagy a Brotherhoodnál szunyálok.
  • MrStokes
    #11692
    Szoval akkor eleg ha onkenyes lakasfoglalokent elszeded vkitol a lakasat (mondjuk el teszed lab alol, vagy a szolgadda teszed, bar nem tudom van-e erre mod), es nem kell dungeon-okban ejszakaznod.
  • Voltan
    #11691
    Szerintem biztos, mert én 1-2.-ik szinten csináltam meg az arénát.
  • Apus
    #11690
    Ablak az van, de nem világít be a napfény asszem. Engem legalábbis nem sebzett a szobában a nap.
  • Nogren
    #11689
    thanks mindenkienk a helpet, átkonvertáltam minden meghajtómat mostmár NTFS-re
    thanks all
  • MrStokes
    #11688
    Latnad a belso kepeit! :D
  • MrStokes
    #11687
    A vampirsaggal kapcsolatban merult fel bennem a kovetkezo:
    Vannak az epuleteknek ablakai? (Nem figyeltem eddig, fogalmam sincs) Ha igy van, akkor besut-e a nap? Ha igen, akkor nem jo, ha rendes szobaban versz tanyat nappalra vampirkent, minimum le kell menni a pincebe. :D
  • PiszkosFred
    #11686
    Ott az Arena, ott bejarhatod teljes Tamrielt, keresztul kasul. Nem olyan kicsi am Cyrodiil mint amilyennek latszik. Morrowind nem volt ekkora, es keves offline jatek rendelkezik ekkora bejarhato terulettel. Es akkor ahogy mar mondtak, ott vannak a romok/dungeonok, es a masik letsik, maga az Oblivion. Mindezzel egyutt igencsak hatalmas a vilag.
  • PiszkosFred
    #11685
    De ha lenne, akkor Jakuza mesternek ujabb bizonyitekul szolgalna ama hipotezisehez, hogy minden jatek ahol elfek elnek, a dnd rendszerebol lopta a dolgokat ;] btw a Morrowindben sem volt ilyen racialjuk. Van ra spell, akimistakent potion is, kivedheto. Es akkor ott van meg a faklya, ha epp nem akarsz lopakodni.
  • VRSDM
    #11684
    másrészt ez a térkép csak a felszínt mutatja, se oblivion-t se a dungeonokat, amik azért még mindig televannak ezeregy meglepivel,+titkos hely-el...
  • Looserke
    #11683
    nem
    [spoiler] annál a muksónál vannak aki mindig követ mindenhova és majd ki kell nyírni... [/spoiler
  • grebber
    #11682
    Na ot tartok hogy havas táj bemegyek egy barlangba sok varázsló elveszik tőlem az összes cuccom rámadnak szar piros göncöt.
    Visszakapom majd a cumoimat?
  • Laky
    #11681
    oops
  • Laky
    #11680
    Parancssorba beírod ezt:
    convert c: /fs:ntfs

    a "c" helyére a konvertálni kívánt meghajtó betűjelét írd (nincs adatvesztés)
  • Nogren
    #11679
    thanks tomo...megpróbálom
  • tomo
    #11678
    nem kell format.

    parancssorba (futtatas cmd )
    convert x: /fs:ntfs
    X: = az a meghajto amit konvertalni akarsz

    adataid megmaradnak.
    ha nicns eleg hely a lemezen nem megy vegbe a konvertaslas.
  • Thanatos
    #11677
    mongyuk ez elég gáz hogy pl elfeknek nincs iylen, összes fantasyban vna nekik de a darkelfnek tuti, itt nem vettem észre ilyet :)
  • Nogren
    #11676
    ehh a fene....ahoz hogy átrakjam NTFS-re ahoz meg format kell neki ugye nincs más módja?
  • PiszkosFred
    #11675
    Majd a kieg ;]
  • Jagi
    #11674
    Igen. NTFS filerendszerű vinyóra tömörítsd ki. Írás install game...
  • ShaiHulud
    #11673
    csak az a megoldas letezik tudtommal hogy atkonvertalod ntfs re a fajlrendszeredet.
  • Jagi
    #11672
    Majdnem 2x akkora, mint Morrowind :P
  • Apus
    #11671
    húú de jó lenne ha a következő rész black marsh-ban jászódna :)
  • Tojesz
    #11670
    köszi
  • ShaiHulud
    #11669
    varsz amig akkora inted lesz hogy legyen eleg manad, hasznalsz potionokat vagy spelleket amivel megnoveled az intelectet vagy kozvetlenul a magicka poolodat, fejleszted azt a schoolt amiben van az a spell es igy egyre olcsobb lesz :)
  • Nogren
    #11668
    sorry srácok hogy ilyet fogok most kérdezni, de ilyennel még nem találkoztam:

    leszedtem Obliviont sok kicsi rar-ban, kitömöriteném, de a végén kiirja hoyg tele a lemez, csak NTFS file rednszer tud kezelni 4 gigánál nagyobb filet
    nekem ugye fat 32-es van

    ezzel tudok valamit kezdeni? azon kivül hogy NTF-s rendszerre kellene átálnom, amit tulzottan nem szeretek

  • deep
    #11667
    Ne mondjad már, hogy ez nem túl sok. Te már bejártad?
  • Goth
    #11666
    akkor kezdj el sétálni egyik végétől a másikig.
    Először sétálj végig északkeletttől északnyugatig, aztán haladj 10 métert délre és megint sétálj keresztül. Ezt mindössze kb. 300-szor kell megcsinálnod és be is jártad az egészet :D
  • Kandurex
    #11665
    Monsters NOLVL MOD ezt ne rakd fel, csak az NPC -t
  • grebber
    #11664
    DVD COVER!!!!!!!!!!!!!!!
  • tomo
    #11663
    gyalog jarsz? fast travel nelkul?
  • tormy
    #11662
    Hmmm...ez eleg gaz. Az Imperial Province az EGYETLEN terulet a jatekban? En azt hittem hogy a tobbi teruletre is at lehet menni, de nem!!!!! Hat ez nem tul sok :(
  • BlackShadow
    #11661
    nem néztem rá az ásóra :P