41716
  • ZsZso
    #12220
    FAQ - olvass ... én drukkolok, hogy sikerüljön!
  • cuccok
    #12219
    valaki megtudná mondani hogy hogy lehet kigyógyulni a vámpírságból??????
    HELP!!
  • ZsZso
    #12218
    Ilyen esetben én arra gyanakodnék, hogy nem tud elolvasni egy filét az oprendszer/játék. Szóval én a helyedben megpróbálnék mindent átmásolni a feltelepített Oblivionból egy temporary könyvtárba (hogy meglássam minden filé olvasható -e). Aztán a DVDvel is ugyanezt megcsinálnám.

    Főleg, hogy nem tudom milyen release -d van ... rég keringtek olyanok is a neten, amikben itt-ott volt hiba. (bár remélem eredetivel jáccol :)
  • Kandurex
    #12217
    Hogy adsz 2 magic tulajdonságot fegyvernek? Mert enchantnál nálam csak egyet lehet, vagy alaptulajdonság mágikus és úgy enchant?
  • ZsZso
    #12216
    Ez nagyon gagyi :) Régen csináltak a WOWhoz egy hasonló (amolyan játék IRL verziója) videót ... nem volt több mint 15 mp de halálra nevettem magam. Ez ahhoz képest gagggggggyi. Sebaj, még 1 hónap se telt el a játék kiadása óta. Lehet számíthatunk még jobbakra is ... sőőőőőőt :)
  • Panzerfaust
    #12215
    de ez speckó eset. mindig kilép. legalább tízszer próbáltam és ennél a pontnál mindig. vártam elötte. vártam egy napot. betöltöttem egy mentést aludtam, majd ezt vissza és akkor is. kikilépegetett, de itt mindig.
  • ZsZso
    #12214
    olvastad te a FAQt? Ott van pár általános tipp, hogy gyorsítsd a játékot.

    Mi az a Bloom és mi az a HDR? Próbáld ki egyikkel, próbáld ki másikkal ... és már meg is látod. 10 percet vesz el az életedből, és megkapod a tökéletes választ a kérdésedre.
  • Jagi
    #12213
    soultrap az kell. Azt szeretem mikor Snakeben vok, 10m leszedek egy faszt 1 lövésből. 3x kritikal Rlz! :D
  • MerlinW
    #12212
    Néha nekem is kilép, nem jöttem rá az okára, friss OS-em van, tápos gépem, fene tudja. Szerencsére nagyon sürün autosave-el a gamma, így elviselhető.
  • BEAST #12211
    majdnem ugyanez csak más névvel , eztis én csináltam :) ... ez shock damage + soultrap , a tartalák damage health + soultrap
  • Jagi
    #12210
    Nyilazni csk pontosan Snake-ben és a vessző megy az égen, úgy érdemes.
    [egyetlen mondattal megölte az irodalmat] :DDDD
  • Jagi
    #12209
    Az is ilyen tápos?
  • Panzerfaust
    #12208
    Na ilyenkor mi van? Megcsináltam a második specko küldit a tolvajoknál, és lefeküdtem aludni azon a kocsmahajón. Fölkelek kiírja vizenvagyunk, stb. Megölök mindenkit(a csajnál kb 6hp-m maradt), és azt mondja a muki, menjek aludni. MEgyek aludni, hallom a hangját, hogy modosúlt a quest, aztán kilép. Xp codeck packot letöröltam, nyomató 2méteres körzetbe sehol, az a fájl pedig nem is létezik. Kb 3 nappal korábban van elmentve, amikor még nem voltam a tolvaj céh tagja, úgyhogy nem szivesen kezdeném el innen. Valami megoldás?
  • BEAST #12207
    javítható , de küldetés elején vagyok , van tartalékban egy másik :)
  • Jagi
    #12206
    hogy? rendesen eltörik? Lemegy a durabilityje és chrsh eddig ok. Most buktad az íjad, vagy javítható?
  • BEAST #12205
    **SPOILER**
    Staff of Worms

    erről beszéltem :)


    ui: igen igen eltörtem az íjjamat :,(
  • MerlinW
    #12204
    Áhh, szpojlerekkel óvatos vagyok:) De köszi:)
  • BEAST #12203
    :))
  • ShaiHulud
    #12202
    oh bocs:D nem mindig olvasom el a spoileres reszt es lattam mage guildrol volt szo gyorsan abbahagytam az ovlasast:D
  • Fritz Von...
    #12201
    Tudom-tudom... :)
    De miért ne kaphatnék fel egy íjat mágus létemre? :)
    Nyilván nem ez az elsődleges és jobban szeretek közelharcban bemenni, megidézni egy lényt és utána karddal-pajzzsal-mágiával lenyomni. :)
  • BEAST #12200
    #12191

    már elmondta :p
  • nagykovi
    #12199
    Vki segítsen pls. Cheydinhal-ban hogy tudok házat venni? Kitől kell venni? És hol van az a vki?
  • steweee
    #12198
    most teltepítettem, gyors választ kérek:

    mi az a HDR és mi a BLOOM effect. inkább HDR mint antialiasing vagy sem. és miket érdemes átkonfigolni az .ini-ben hogy jobb legyen és gyorsabb ? mehetne a faq-ba is
  • ShaiHulud
    #12197
    en egyelore nem tudok olyan spellrol amivel fellehetne tamasztani:) majd beast elmondja o tamasztott fel valakit:D
  • mad mind
    #12196
    Kis kiegészítés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    He be akarsz kerülni a mage guildbe, ahhoz is kell ez a könyv, de ha már megvan a varázslat, akár vissza is lophatod a könyvet Earana ládájából, így a recommendation küldi is teljesítve lesz.
  • MerlinW
    #12195
    Jaa, akkor azt nyomogathatom:) Azért jó hogy kiolvastam a fél világ könyvét, de a spellekről még fingom sincs, mint battlemage:))

    Szóval, melyik is a raise spell?:)

    Netalántán Necro npc-ktől tanulhatok?
  • TEJA
    #12194
    Igen ennyit tudok épp ez az hogy nem értem hogy jönnek hozzám. Szóval már öltem vámpírt mégse látják bennem a tehetséget vagy rossebb tudja.
  • BEAST #12193
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fogalmam sincs hogy mi az alapfeltétel , de egy nő megszólított az utcán hogy látogassam meg a férjét meg a vámpírírtó haverjait
  • TEJA
    #12192
    Apropó ha van itt hozzám hasonló anti-vámpíros, az megsúghatná hogy érhetem el hogy meghívjanak a vámpírirtó van helsing klubba.
  • BEAST #12191
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mage guild utolsó küldetésében megkell ölnöd a necrolídert , az ő varázsbotjával 30 másodpercre feltudsz támasztani szinte bármit ami téged fog védeni
  • TEJA
    #12190
    Hát valami ilyesmit magyarázok én is, de akkor mégiscsak benne van a karakter skillje is a zárnyitásban, meg ugye ott az auto lockpick is. Meg vannak vérbeli ingyenélő játékosok akik arra születtek hogy kis türelemmel meg 1-2 lockpickkel kinyissák a zárakat és lenyúljanak mindent, azoknak a karakterük is valszeg ilyen szal pont megfelel a karakter valóságának.
  • Babylon56
    #12189
    tudja valaki mit kell csinálni az elején anál a küldetésnél amikor egy kereskedövel kell beszélni imperial city-ben (valami ilegális árúrol van benne szó)
  • BEAST #12188
    a security csak az automata zárnyitásnál működik :) én csak azt használom luista vagyok babrálni a zárral :)
  • ShaiHulud
    #12187
    security annyit csinal hogy ahogy fejlodik egyre lassabban esnek lefele a pockok. + a rankok befolyasokljak azt hogy hany pocok esik vissza ha elbaszol egyet:) tehat novicen visszaesik mind, mig masteren nem esik vissza egyik sem.
  • TEJA
    #12186
    Szerintem a security belekalkulál abba hogy miylen gyakran szorulnak be a felnyomott reteszek.
  • ShaiHulud
    #12185
    turn undead az a demoralize undeadek elleni megfeleloje, csokkenti az undead batorsagat igy menekulore fogja:)
  • ShaiHulud
    #12184
    nah igen ez a masik amit elkurtak benne imo:D hogy gyak egy 5 s securityvel is kilehet nyitni egy very hard lockot, mert a minijatekban sokkal jobban fugg a te egyeni "skilled" mint a karekterede, ez meg megintcsak kurvara nem rpgs:D de az teny hogy hangulatos lett csak megjegyeztem hogy nem a legjobb megoldas rpg szempontbol:) na de ugye sejtheto volt hogy a konzolra valo egyideju fejlesztes csorbitja majd a hardcore rpg mivoltat.
  • MerlinW
    #12183
    Hmm, feltámasztani mivel lehet? Turn undead spellel nem sikerült. (mondjuk emberen nem próbáltam még, csak a megboldogult lovamon, miután kihuztam belőle a nyilvesszőt, ill megbosszultam halálát:)) )
  • MerlinW
    #12182
    zárnyitásnál nem kell jobbra balra huzogatni. odahuzod az elsőre, oszt pöckölgeted lassan fel többször. Mikor a leggyorsabban esik vissza a bigyó, utána következő pöcköléskor rákattintasz és az beakad. Majd jöhet a többi ugyanígy. Minél nehezebb a zár annál hasonlóbbak a leesési sebességek, azaz annál jobban kell figyelni, ill tovább pöckölgetni, hogy levágd melyik a leggyorsabb állapot. Kis gyakorlással rutinná válik.
    Én már a very hardot is egy picklockkal kinyitom, max 1-2 -öt török bele mikor hajnali 2-kor nyitogatok és már fáradt vagyok:)

    (Quickloadot sosem használom, kizárólag csak mikor meghalok)
  • ShaiHulud
    #12181
    biztos hogy elloptad tole a toret vagy amikro ranyomtal esetleg meg azeltot eszrevett hogy az inventorydba kerult volna (tehat megkiserelted lenyulni de kozben kiszurt igy nala maradt) mert elvielg ha ellopod a fegyveret akkro csak okollel fog verekedni.

    vanity mod amikro korbe forgathatod a kamerat. tarsd lenyomva az R illetve kozepso egergombot es akkro forgathatod a kamerat a karaktered kkorul, igaz sajnso eleg erzekeny:) de erre van egy mod ami lassitja.