41716
  • BEAST #12180
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én ezt akkor vettem észre amikor megöltem valakit , kirámoltam a hulláját , majd feltámasztottam , 30 másodpercig él , megint meghal , megint kilehet rámolni ... nem használtam , nincsenek anyagi gondjaim , de ez tényleg elég komoly hiba
  • TEJA
    #12179
    Vanity meg a külső nézet amikor forgathatod a kamerát és lőhetsz a haveroknak screenshotot.
  • TEJA
    #12178
    Amúgy nem csak a level számít hanem a játékos reakciója meg ugrálása a harcban, nem értem hogy lehettek ilyenek hogy megver titeket egy patkány vagy egy farkas lvl 20-on. Szal ez nem jellemző mindenkire, úgyhogy nem jó példa.
  • Árnyvadász
    #12177
    Nem tudom nektek volt e már ilyen eset, de én leírom. Kicsit vicces számomra.

    Egy elf romban a félhomályban lopakodva közelítettem meg egy banditát. Meg is jelent a elcsenés ikonja, és én el is loptam a bandita tőrét. Mivel nem maradt észrevétlen a lopás, így utána rámtámadt, de ugyanúgy a törrel ami pedig már nálam volt. Gondolom ilyenre már nem figyeltek a programozók. Kár. Mondjuk nem egy nagy hiba, de mégis életszerűbb lett volna ha támadni, már csak pusztakézzel tud a lopásom után.

    Kérdés: Mi az a vanity mód? Leírásban figyeltem rá. Az R gombnál írja Switch View/Vanity Mode. Ha valaki tudja írja le, mert nekem ez nem világos. Thx!
  • ShaiHulud
    #12176
    en nem tudom:)
  • ShaiHulud
    #12175
    en nem tudom:)
  • ShaiHulud
    #12174
    na de 100 fele ugysem mehetnek a statok:) azt meg eleg hamar elered ugyis ha nem kapsz mindig +4 et vagy +5t szal nem kell aggodni:)
  • DnP
    #12173
    Nekem nem valaszol senki? A Mythic Dawn Spy hazaban mit kellene megtalalnom es hol?
  • Vucli
    #12172
    Ja oké közbe leirtad azt ami nekem most esett le, hát ez nagyon gáz....
  • nagykovi
    #12171
    Tényleg lehet házat venni magunknak? Ha igen akkor melyik városban? Meg kinél?
  • PyRex
    #12170
    Egy 17. szintű harcos meg nagy gázban van, ha ráront 3 goblin varázsló :) Mégsem vettem le a nehézséget és nem használtam cheat-et. De mondjuk furfangos voltam és azért adott lehetőségeket kihasználtam. :)
  • Vucli
    #12169
    Meg elég hülyén hangzik hogy könyebb tápolni a minor skilleket/statot, ugyanis mivel attól nem nő a szint ezért abból könnyebb összeszedni a 10 et hogy meg legyen a jó stat

    Tehát ha egy varázslót inditottam volna akkor bátran kaszálhatnék mert a harctól nem nőne a szintem , és simán összejönne +10 fegyver meg +10páncél + meg +10atletic vagy is meg lenne mindenből a +5 de a harcosommal ez nem kivitelezhető mert még hamarabb szintet lép mielött meglenne mindenből a +8 , hát ez csodálatos....
  • BEAST #12168
    ő , igen
  • PyRex
    #12167
    már a grand championra gondolsz? :D
  • ShaiHulud
    #12166
    hat ezert panaszkodtam enis ugy 4 napja hogy ez a rendszer nem kedvez azoknak akik a classt akarjak kijatszani mert ugy jarsz jol pl ha bevalasztod warrior classt es kozben varazslo leszel igazabol. igy ugye nem fognak noni olyan gyorsan a major skillek es felturhatod az intet meg willpowert +5 re minden levelupnal:) igaz hatranya hogy lassabban fejlodnek a minor skillek:)
  • Vucli
    #12165
    Bocsi a végére kicsit elszállt a gépelésem:)
  • Vucli
    #12164
    értem én, persze hogy értem, de hogy a fenébe szedjek össze +8 fegyver skillt amikkor major skill ,a páncél viselés, az armorer skill az atletic,a block, amittomén még mi:) magától hamarabb lépi meg a szintet mint hogy összejönne a +8 fegyver skill
    Fegyek le mindent, álljak egy helybe és csak csápoljam a szörnyiket? ja az ugy nem megy mert kinyirnak:)
  • BEAST #12163
    tejóég :O
  • MrStokes
    #12162
    Armand? Van Helden? :DD
  • MerlinW
    #12161
    lol:)
  • steweee
    #12160
    légyszi akkor az omega driverre link és pontos verziószámot, ha lehetne. közérdekű amúgy is, nehogy azt mondja vki hgoy csak önkényeskedek ilyen kérésekkel.

    tehát aki nem olvasott volna vissza a tapasztalatok azt mutatják, hogy az ngo optimalizált drivere nem olyan jó, és inkább az omega drivert ajánlják akik már próbálták mindkettőt
  • Ebola75
    #12159
    Thx, megpróbálom.
  • ShaiHulud
    #12158
    o biztos doom fanatic:D
  • LegionarR
    #12157
    Huh... Most volt nálam egy ismerős, mondom megmutatom neki a játékot merthogy még nem látta... Mászkálok neki a szabadban, gyönyörű napsütéses táj, stb... Látom unatkozik a csávó... Erre leugrottam a pokolba bezárni egy kaput, rögtön elállt a szava :)

    Mindenkinek más tetszik...
  • ShaiHulud
    #12156
    kerdezoskodj korul imperial city waterfront negyedeben.
  • ShaiHulud
    #12155
    szintet csak akkor lepsz ha 10 skillpontnyi major skilled no.
  • Ebola75
    #12154
    Thief guildhez szeretnék csatlakozni, meg tudná vki mondani hol tudok?...előre is thx!
  • ShaiHulud
    #12153
    * rosszul irtam nem 10 ponttal kell novelni hanem 8 ponttal mert a statokra alapbol kapsz 1 pontot theat csak 4*2 kell:)
  • ShaiHulud
    #12152
    tehat akkro az egesz rendszert nem erted :)

    megprobalom roviden: vannak major es minor skillek. ha a majorokbol osszesen 10 skillszintet leptel akkro jon a levelup. minoroknak semmi befolyasa nincs a levelupra. levelupkor ugye kaphatsz +2 +3 +4 +5 pontot adott statra, ez attol fugg hogy elotte milyen skilljeid mennyivel novekedtek. ebbe mar beleszamit a major es a minor skill is. Tehat ha mondjuk erore akarnal +5 pontot levelupkor, akkor az a teendo, hogy az ero alapu skilleket (blade,blunt,handtohand) noveled osszesen 8 ponttal. (minden 2 skillpont novekedes +1 statpontot er levelupkor)

    neked valoszinuleg amikbol adott mar +4 +5 t az azert lehet mert azokbol a fajtakbol sok skilled minorban van igy nem befolyasolja a levelupot.

    bonyolultnak hangzik de ha megerted akkro gyerekjatek:)
  • Vucli
    #12151
    +10 fegyver skillt nem lehet össze szedni egy szint alatt, addig 5 ször meglépi az ember a szintet
  • Vucli
    #12150
    ja csak elég nehéz csak kizárolag erő alapu dolgokat fejleszteni, ugyanis a fegyver és puszta kezes harc erő alapú csak, de harc közbe blokkolnod kell(endurance fejlődik) plussz közbe megy az armor skill(endu vagy speed) javitani kell (armorer megint endu) közbe ahogy futkorászok növekedik a atletic(speed megint csak) szóval szinte lehetetlen csak strength alapú skillet fejlszteni
  • Vucli
    #12149
    speedből, intből ,personality, endurancéből minden hülyeségből ajánlott már fel +4 vagy 5 öt de nem erőből csak +2 egyszerűen nem értem
  • ShaiHulud
    #12148
    csak az ero alapu skilleket noveld ha sikerult szintlepes elott 10 skillpontot novelni ezekkel osszesen akkro +5 t fogsz kapni szintlepeskor, tehat ha mind3 ero alapu skilled majorban van akkor majorok kozul csak ezeket probald novelni:)(tapolas ezerrel)
  • Vucli
    #12147
    Na azt hiszem igy végig gondolva megvan miért jöhetett nálam a Dark Brotherhoodos pali ,Hackdirt-nél amikkor elrabolták a gyik(már bocsi de mosz igy nem tudom a faj nevet) lányt nem igazán bujdosós taktikát választottam, lerendeztem az egész bandát egyszerre, közbe lehet belekeveredett vmi civil is:)

    A másik amit mindenképp megakartam kérdezni, sikerült már vkinek egy szint lépsnél jobbat összehozni mint +2 erő, mert én harci mágia nélkül mentem végig 18 szintet(na jó néha elő kellett hozni a mágikus fegyvert) de még egyszer nem ajánlott fel jobbat +2 erőnél , nem tudom mi lehet az oka ,de elég zavaró
  • BEAST #12146
    mászkálnak tovább ... csak én már mögöttük vagyok :D
  • ShaiHulud
    #12145
    hat ha elotte meglatott es miutan elmentel a sarokmoge es nem jon el oda hanem megall ahol volt akkor nekem exploit kategoria:D

    de ha miutan elmentel sarok moge ott snekaelsz es utana meg kozben odafut ahol utoljara latott es probal keresni akkro realis.
  • BEAST #12144
    tudom , imádom is a sneak skillemet :)
  • BEAST #12143
    amúgy nemtudom hogy az mennyire cheat/exploit/stb ... hogy humanoid ellenfelek ellen elfutsz és egy kanyar vagy tereptárgy után sneaket használva megint nem lát meg ... mondjuk ez nem lehetetlen mert egy pillanat elég , de így eddig nem volt ellenfelem ... jah de ... a medvék meg a vaddisznók :D
  • ShaiHulud
    #12142
  • Fritz Von...
    #12141
    Én annak ellenére, hogy battlemage vagyok, tolom a sneak és az íjász akilleket is. És marha jó, egy-egy dungeonban van olyan, hogy szépen elrejtőzök, íjat elő és sneak attack. Most már van olyan is, hogy a találat után sem vesznek észre és így 3 lövéssel lemennek (3*3 sneak attack). :)