41716
  • Kandurex
    #12500
    Ez inkább 12+

    Hangulatos.... mondjuk ezekután kíváncsi vagyok, hogy ezer player vonszolja is ezekbe a pillanatokba Marauder testét jobbnál - jobb pozitúrákba :D
  • MerlinW
    #12499
    Gondoltam kihasználom a sötét dungeonok adta lehetőséget:))

    Megigérte a leány, ha legyőzöm megkapom... legyőztem...

    (18+)

    - Vedd el ami neked jár








    és végül a cigi:)



    Grab powa:D
  • LegionarR
    #12498
    Jut eszembe, (bár a franc se tudja miről) emlegettetek itt olyanokat, hogy "ezt az NPC-t nem ölöm meg mert még kellhet valami küldetéshez". Én már jópár halhatatlan emberkével találkoztam, akiket sehogy nem tudtam kivégezni, csak elájultak pár sec-re. Sztem ezek a fontos NPC-k.
  • ZsZso
    #12497
    Vicces BUG

    Ja ... meg ilyenek is előfordulnak néha ;)
  • ZsZso
    #12496
    Fist-Man
    ÚÚÚÚÚ ez mekkora ...

    mikor annak a kis =(+)t kiütötte az elején, hangosan felnevettem :)))) LÁL
  • Hmuda
    #12495
    Erről jut eszembe. A fizikát sajnos nagyon felemásan oldották meg a Bethesdások. :-(

    Egyrészt nincs G gyorsulás. Nyissátok ki egy Oblivion torony tetején lévő ketrecek egyikét és nézzétek ahogy zuhan a hulla. Egyenletes sebességgel szállingózik lefelé, de nem gyorsul.

    A másik, ami fogalmam sincs, hogyan juthatott át a tesztelésen: mi a rákért van az alap berendezési tárgyak és minden PC/NPC között ütközési modell? Az egyik szituáció, hogy nagynehezen beigazítom a kiállítandó tárgyakat valamilyen szekrényre, erre ha véletlenül akár csak egy kicsit is meglököm, akkor az egész kóceráj repül lefelé a polcokról és szedegethetem össze mindet megint.

    A másik az egyik Mage guildhallban esett meg. Varázslók leülnek az asztalhoz vacsizni...kezük az ölükben (mert tányérról enni nem szokás, tenyérből a menő, de ez más tészta)...egyik felemeli a kacsóját, hogy bekapja a falatot, ami persze szépen átmegy az asztalon, ami nem is nagy probléma, de egyúttal átmegy a tányéron, evőeszközökön, poháron, kancsón, miegymáson is és mivel "remek" ütközésmodell van a játékban, az egész asztal tartalma olyan szép ívben repült szét a szobában, mintha valaki egy gránátot robbantott volna zöldségestálban...csak mert épp bekapott egy falat kaját.
  • CsőKujts
    #12494
    Így utólag nem is csodálom, hogy nem találtam a megoldást, ugyanis le kellett fizetni ahoz, hogy szivességet kérjen. :) Érdekes.. THX!
  • LegionarR
    #12493
    Én is játékokból tanultam meg angol szókészletem javát, na nekem akkor még sehol nem voltak az RPG-k... Valahogy nem jöttek be... Ezen még anno a (lehet röhögni) a Diablo 2 változtatott, igaz hogy ez nem RPG, inkább akció, de emiatt a játék miatt kedveltem meg az Icewind Dale-t, és persze a MORROWIND-et...
  • Goth
    #12492
    franciául kéne játszanom vele :D
    angolul is úgy tanultam meg jól.lehettem vagy általános negyedikes amikor először rpg-kkel elkezdtem játszani és még alig értettem belőle valamit, csak szavakat.
    Aztán néhány év múlva azt vettem észre hogy kitűnő vagyok angolból úgy hogy nem csinálok házit, nem tanulok angolt, csak játszok :D
    Most franciát tanulok hátha az is menni fog így -.-
  • Fritz Von...
    #12491
    Dejó, hogy az angol a világnyelv és nem a francia... :P
  • LegionarR
    #12490
    Hoppla, nekem se pörög valami jól az agyam így éjfél környékén, én nekem meg fel se tűnt, hogy nekem válaszolsz, azt hittem hogy stewee-nek :)
  • Fritz Von...
    #12489
    Az eldobás elég macerás. Van rá kétféle megoldás, egyik ha az inventoryban SHIFT+klikk, akkor eldobod. Ez egyébként FAQ. :)

    De lehet letenni is a cuccot, bizonyos helyre. Na ezt úgy kell csinálni, hogy hagysz helyet magad körül, inventoryt kinyitod és onnan a cuccot kihúzod (drag). Ekkor megjelenik a levegőben és lehet mozgatni oda, ahova akarod. Én így tettem be a vitrinembe pár szebb darabot. :))
  • ZsZso
    #12488
    Grab - Z gomb (asszem az) lenyomva tart ... míg lenyomva tartod a gombot, addig "fogod" a tárgyat. Ha elengeded, a gombot, akkor a tárgyat sem tartod tovább, szóval kiesik a kezedből. Ha lendületben van a kezed (úgy, hogy a tárgy a kezedben van - z lenyomvatart), s közben engeded el a Z-t, akkor "eldobod" a tárgyat.
  • Hmuda
    #12487
    OFF

    Jó, de az a statok maitt volt... :P :-) Az Oblivionban is leveszek minden ruhát, hogy egyetlen mágikus bónusz se legyen rajtam ha épp meglátogatom a templomokat gyógyítás maitt, mert Morrowindben is voltak emiatt problémák.
  • ZsZso
    #12486
    Vááá, úgy néz ki megint lassul a felfogásom. Azt hittem te kérdezed! :)))))) A hsz od első fele még tudatosult, a második már nem :))) Bocsi, nem kötekedésnek szántam :)))
  • LegionarR
    #12485
    Na ez is érdekes, Oblivion francia nyelven :)
  • Kandurex
    #12484
    Beszarok, mert nekem válszoltad :DDD
  • markastor
    #12483
    Olvastam a hivatalos fórumon.
  • ZsZso
    #12482
    Azt megértem, hogy mért nem mutogatnak itt original ruhátlan női Oblivion testeket ... az enyémről ha lekerül a ruha, akkor a hányinger kerülget.

    Bár lehet a fejgenerálásnál túl vékonyra kreáltam ... tény, hogy gusztustalan
  • Kandurex
    #12481
    Hallod! Írd be a kotor topikba a meztelen szót.....szerinted kié az első hozzászólás?? :DDD
  • Hmuda
    #12480
    OFF

    Lehet Bastila kiszabadításánál csináltam egy shotot. A fene tudja már. De arra tisztán emlékszem, hogy az első karim mindenképpen az a kopasz/bajuszos muki volt, akit tuti nem fényképeztem jedi ruhák nélkül. :D

    Szerk: sőt, egyetlen női karakterem se volt...és nem csak abban a játékban, de semelyikben. Ha RPG akkor férfi kari. Még a végén beüt valami szerelmi szál (KOTOR-ban jól sejtettem :P) és akkor inkább egy nőt csábítgatok mint egy hímet (phöejjj ).
  • LegionarR
    #12479
    Ok ZsZso, te értelmesebben megfogalmaztad :)
  • Kandurex
    #12478
    Utána a fél topik neki kezdett leöltözni
  • BEAST #12477
    hmm , a chameleon effekt pontosan miben segít? persze tudom "kissé" áttetszővé tesz , az új szerelésemet harcban még nem próbáltam ki , sneakben már amúgy is master vagyok , nemtom mennyiben hasznos ... amúgy elég zavaró hogy "láthatatlanul" mászkálok a városban és megszólnak hogy "Hey , you are a sneaky one" xD
  • Kandurex
    #12476
    Tisztán emlékszem :D Egy lenge öltözetű leánka volt
  • ZsZso
    #12475
    Small - leggyorsabb ("legcsúnyább")
    Medium - közepes
    Large - leglassabb (legszebb)
  • Hmuda
    #12474
    Mivel hozakodtam elő? Nem emlékszem ilyesmire...
  • LegionarR
    #12473
    a videobeállításoknál a texture size-nál melyik a jobb illetve rosszsabb minőség, small - medium - large. így javul vagy így romlik

    Ez most kérdés? A large az a legnagyobb textúrákat jelenti, vagyis a legélesebb, vagyis a legszebb, vagyis... :)
  • ZsZso
    #12472
    Uhhhh ... ezt a labdát jól lecsaptad :)))
  • Kandurex
    #12471
    Bah, Humdánál ez mindennapos. Pl. a Kinght Of The Old Republic játéknál, már másnap előhozakodott a puckos karakterrel... mondjuk most elégé elhúzódott
  • LegionarR
    #12470
    Oh... ezer köcce!!! Honnan jöttél rá egyébként? Vagy olvastad valahol?
  • steweee
    #12469
    a videobeállításoknál a texture size-nál melyik a jobb illetve rosszsabb minőség, small - medium - large. így javul vagy így romlik

    grabbel sikerült felemelnem tárgyakad, de eldobnom nem. lehet dobni is ? hogyan kell csinálni?
  • Fritz Von...
    #12468
    Még jó, hogy nem blueguard, akkor kék lenne. :P
  • Hmuda
    #12467
    Persze hogy nem, csak épp a páncélok meg egyéb csuhák között válogattam, mikor megakadt a szemem a véresnek tűnő kézfején. Feljebb vettem a fényerősséget és tényleg olyan mintha tiszta vér lenne. :D

    Szerk: mondjuk ez még illik is az "ütöm-vágom-nem-kímélem" harcstílusához. :D
  • markastor
    #12466
    Oblivion.ini-ben (ne a defaultban, hanem ami a dokumentumok mappában van) állítsd át ezeket:
    fAlphaAddExterior=
    fAlphaAddInterior=
  • LegionarR
    #12465
    Ja bazz, félreértettem...
  • ZsZso
    #12464
    Azért olyan sűrűn nem nézed "meztelenül", hogy ez igazán zavarna, ugye ? :)
    Bááááár ha túl könnyű a játékmenet akkor célravezető lehet Ádámkosztümben harcolni (amolyan nehezítésként)
  • CsőKujts
    #12463
    Csak rávágott kalapáccsal a hüvelykújára és továbbterjedt.
  • LegionarR
    #12462
    Naon jó lett az arca, nem tom mi baj van a kezével, én a nyakán látok valami mutációt (igazán kijavíthatnák már ezeket a színkülömbségeket, a morrowindben a better-bodies mod javított rajta)
  • CarajoEsp
    #12461
    Uhh....bazzz, a Görög nyelven íródott Orvosi szakkönyvemben, az izmok nincsenek ennyire részeletesen ábrázolva, mint itt:D