41716
  • steweee
    #12540
    ohh, anyám , mikor jön ki arra egy peccs hogy harc közben ne lehessen tízkiló kenyeret megzabálni meg újratöltögetni a varázspálcákat. a quicshotoknak semmi értelme így hogy a journalba be lehet menni harc közben is és vidáman "barkácsolgatni", fegyvereket kicserélgetni stb.
  • steweee
    #12539
    na kezdtem egy újat íjásszal, felraktam hozzá a phisicguadot, az npcstaticlevelt és monstersnolevelt. a randomlevelitemst nem, sztem pont jól van hogy egyes szintűként nem fogok taláni egy eboni vagy glass cuccot. sokkal jobb lett így a játék. pl a sewersből kijőve ha elindulok jobbra, rögtön erős szörny, vmi ogre volt, hiába tűzdeltem tele nyilakkal, bőgött is mint állat, egyszercsak utólért és agyonvágott. és még örültem is neki, végre nem úgy történt mint a mod nélküli első nekikezdésnél hogy bementem egy romba és rögtön egyes szinten egy vámpírt tettem el láb alól könnyedén. fos egy érzés volt. sztem pont jó hogy az ember nem tud bizonyos helyekre elmenni vagy dungeonokat megcsinálni bizonyos szint és felszerelés alatt. ráadásul a dungeonokat csinálnám meg fixszörnyesre és tárgyakra

    még annyi lenne amit kérdeztem már, hogy a "iPreloadSizeLimit " -et adja már meg hogy melyik sorban van, mert a sajátomból kitörlődött, mentésem meg persze nincs. de ha lenne se lenne jó, mert annyi mindent átállítgattam már benne. érdemes böngészgetni, azon kívül is vannak benne jó átállítási lehetőségek amik a faq linkjében az angol oldalon voltak leírva

    ja, lehet mérgezni a cuccokat, már rájöttem. csak rá kell nyomni a méregre és kiírja hogy akarom e az aktuális fegyvert bepoisonolni vagy sem vele

    annak a többszázmegás leírásnak vki berakhatná megint a linkjét, de legjobb lenne a faq-ba

  • PiszkosFred
    #12538
    Azért nem olyan egyszerű, tökölős egy módszer így grab gombbal pakolgatni. Egyszerűbb ha odáig rugdosod :D
  • MerlinW
    #12537
    Mocsok egy játék ez... én mondom. Azt sem tudom már van-e még barátnőm...
  • Kandurex
    #12536
    Aludnom kellene, ehelyett itt kukorékolok :)
  • MerlinW
    #12535
    Nemtom éne ennyire perverz neme volnék eén:D
  • Prof William
    #12534
    Vow majd én leszek a győzhetelen nekrofil harcos aki egész galériát rendez be a leölt női ellenfelekből. Esetleg assasin egy hullaraktárral.

    A megfogott tárgyak/személyek ugye akkor is velünk jönnek ha ajón megyün át? Vagy más területre?
  • ShaiHulud
    #12533
    ah ok akkor nem tokolok vele:D
  • PiszkosFred
    #12532
    Huh, köszönöm, de azóta már megkaptam a táblázatot, el is kezdtem csiszolgatni, csak a végigjátszás miatt félreraktam. ;]
  • ShaiHulud
    #12531
    nem erre a komentre valaszolva, de neked irva hogy igen a strat guidban benne vannak a fegyver adatok, mindjart megprobalom kihaxolni a pdfbol.
  • Landor
    #12530
  • PiszkosFred
    #12529
    No, a főküldetés teljes leírását, amelyet Zoenn készíett, felraktam a HQra. Ezúton is köszönet a munkádért a magam, a HQ és a látogatók nevében. A magam részemről csak azt tudom mondani, hogy nagyon jó lett, örülök hogy elküldted, és felrakhattam az oldalra. Biztos vagyok benne hogy sokaknak fog segíteni a következő pár évben ;]
  • Drizzthsz
    #12528
    Én 13. szintű vagyok asszem, de még mindig csak silver cucc volt a legjobb, amit meg tudtam szerezni, illetve a Dwarven, asszem az magasabb szintű.
  • Kandurex
    #12527
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    uhh, nálam, ha jól emlékszem az volt, hogy a csórókám aki a parkban feküdt úgy felhergelte magát, hogy neki rongyolt a házat őrző őrnek, az meg jól leszúrta, majd amikor kijött a parancsnok, a vén lány úgy megháborodott, hogy megidézet pár patkány és megölette a csávót, nagyjából így zárult nálam a történet, szal semmi ház keresés + ilyesmi uszítás powwa! :p
  • MrAndree
    #12526
    Tudom, hogy szintet is lépnek de ettől függetlenül még mindig elég gyengén bírják a nyílvesszőimet. :)
  • ShaiHulud
    #12525
    de nem attol lesz eros a bandita hogy glassban van hanem attol hogy o is szintet lep es nonek a skilljei. armor vajmi keveset er pl a magiam ellen:) sebeznei sem fog sokkal tobbet, szal nem ertem miert gondoljatok hogy azert lenne eros mert glassban van es nem mithrilben.
  • Landor
    #12524
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na most a Questel itt tartok (kb 3óra szenvedés után):
    Imperial Corruption Quest
    De ha megvárom a reggelt akkor Ruslan és Luronk nem megy oda Itiushoz..
    Na most akkor meg kell várni őket reggel a házuknál és odakísérni vagy mi?
    Ezzel mondjuk "csak" annyi a problémám, hogy égen-füldön nem találtam megy egyikőjüknek sem a lakóházát..
  • Drizzthsz
    #12523
    Na, nekem meg a fizikával pont az a bajom, hogyha mondjuk nekimegyek a szekrénynek, s leesik az üvegváza, akkor nem törik ripityára. Már kizavartak volna az összes boltból. :)
  • MrAndree
    #12522
    Az is marha jó volt, de nekem ez is tetszik ahogy itt van. Mellesleg 17-es szintű vagyok és komolyabb gondom még nem volt harcban.
  • Goth
    #12521
    Én is azt hittem hogy így van
  • Kandurex
    #12520
    jah
  • Landor
    #12519
    Imperial Corruption questet csinálta már végig valaki?
  • BEAST #12518
    #12282
  • Goth
    #12517
    pont azért volt jó, hogy kis csóróból mekkora harcos lettél =)
  • LegionarR
    #12516
    Hmm...
    Akit érdekel egy 15 megás jpg fájl, hát itt egy szép darab :)
  • BEAST #12515
    ha totál leveszed a nehézséget ez nem nehéz, énis kiirtottam egy pár várost 29ezer vérdíjig mentem és meguntam , persze nem ilyen látványosan , mellesleg érdekes fegyvere van , nincs az a soulgem ami ennyi chargot adna egy ilyen területsebző enchantra ...
  • MrAndree
    #12514
    Oké, ez lehet de így legalább marad benne kihívás nem úgy mint a gothicban ahol a végére olyan tápos lettem hogy az orkok meg a főellenfelek kivételével mindenkit egy ütéssel kinyírtam.
  • Drizzthsz
    #12513
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyen kinézetű cuccom már volt nekem is. Az egyik kőnél találtam, amin ilyen rúnák vannak, de sajnos csak bounded volt, tehát idézett cucc. :(
  • ShaiHulud
    #12512
    mikor ertitek meg vegre hogy nem azert baj a glass a banditan mert nehez tole hanem mert nem realis.
  • steweee
    #12511
    köszi ismét a válaszokat. ígérem ezek után már inkább játszok vele

    megj. a válaszokhoz:

    legnagyobb -> legelnagyoltabb :))) szóval nem tudtam hogy a nagyobb a szebb, logikám szerint sok apróból áll össze a jobb kép (pl: 640*480tól szebb a 1024*768) de itt ez nem érvényes ezek szerint

    nem letenni, elhajítani, de mindenesetre köszi a lehelyezéshez a tippet

  • Mayday
    #12510
    Hmm... Azt irta anno valaki, ha megcsinalom az ork Grand Champion kuldijet, jar erte valami tapos elf tor.
    En ilyen nem kaptam. Jar erte?
  • Drizzthsz
    #12509
    A csudába! Végre tudok soul trappelni, ez nagyszerű, csakhogy elmegyek az egyik enchanterhez, a Mystic Emporiumba, Imperial city-ben, s basszus, nincsen nála semmi olyan lehetőség, hogy tárgy enchantolása. Mit csinálok rosszul? Van két soulom két greater stoneban, mégpedig ghostnak asszem valami spectral spirit változatát szereztem bele. Én nagyon akaroook enchantolni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy van egy enchantolt cutlassom, az egyik küldetésért kaptam, de már nem emlékszem pontosan a hatására.

    Asszem Redguard a neve, s Anvil mellett szereztem a Ghost shipen.
  • MrAndree
    #12508
    Éppen most találtam meg magamtól is. Csak éjfél után már kicsit vak vagyok ezért 20 percig szaladgáltam körbe. :) Ettől függetlenül kösz.
  • Fritz Von...
    #12507
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik szoba sarkában lesz egy széfszerűség, előtte egy zöldes fénnyel. Ott lesz egy csontkéz és egy scroll.
  • MerlinW
    #12506
    Elég terminátor...
  • Kandurex
    #12505
    Vazze, skacok, ez brutális
  • PiszkosFred
    #12504
    Na most linkeljunk egy grab gombot tilto modot, megelezove a bajt :D
  • MrAndree
    #12503
    Na aludtam az anvili házamban. Érdekes volt. Most meg segítség kéne.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután kinyírtam a 3 szellemet kiírta, hogy kutassam át a lakást. Meg is tettem de nem találtam semmit, a pincében a portal-ra meg továbbra sem tudok rákattintani. Mit tegyek?
  • MerlinW
    #12502
    Egy bolond 100-at. De tuti hogy többet mint 4 é... áh hagyjuk..:))
  • PiszkosFred
    #12501
    Az még hagyján. De leállítottam a lovam a kocsma elé, és egy hétig se ki se be nem ment oda senki, cska ott álltak egymás hegyén hátán :D Picit nagyon érdekes ez az útkeresés rutin. Persze elindult mindegyik hogy kikerülje a lovat, de ahogy lépett egy felet, már megszólította valaki. Ekkor leállt, beszélt, majd ment volna megint, de megint beszélgetés... Szal ez az NPC testek igazán átjárhatóak lehettek volna. Vagy mittomén, de tényleg furcsa, hogy néha mekkora dugók alakulnak ki ICben. Főleg amikor egyszerre jönnek ki az Arénábból 9kor, én meg megállok az ajtóban... :D Jó móka, ha cooperative lenne, akkor a cimbi foszthatná a lakásukat, én feltartom őket ;]