41716
  • LegionarR
    #12460
    Kösz, de nekem az már túlontúl erős :)
  • Hmuda
    #12459
    Kezdek félni a Redguard karimtól...gondoltam elkezdek válogatni a ruhák között, erre ezt veszem észre. Tisztára olyan a kéz- és hasi textúrája, mintha frissen fürdött volna meg egy friss sarki tömegsírban. Kissé mintha véres lenne. :D
  • Fritz Von...
    #12458
    Én ismerek. Mivel CRT monitorral tolom, ezért például amikor nyáron besüt a nap az ablakomon, az eléggé rásegít. :DDD
  • LegionarR
    #12457
    Na aki jár a "karakteresebb" fórumba, annak ismerős ez a kérdés:
    Gondoltam ide is felteszem merthogy itt nagyobb a forgalom :)

    Nem ismertek valamilyen Bloom-effekt-turbózó Modot, vagy INI buherát? Nekem még jobban tetszene ha egy paraszthajszálnyit erősebb lenne a Bloom effekt...
    Bár így is elképesztő shotokat lehet készíteni.

  • Fritz Von...
    #12456
    Hehe... :))) Az egy jó kis ház. Nekem is megvan már. :)))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd akkor fog nagyot nézni, amikor álomra hajtja a fejét. :)))
  • MrAndree
    #12455
    Hajaj. Az a rohadék elment. Anvilban vettem tőle a házat a kocsmában és amint átadta a kulcsot rögtön lelépett. Mondjuk sejtem miért mert a pincében találtam egy portált, bár rákattintani nem tudtam szóval még nem tudom mire jó. De már rumorsba mesélték, hogy néha furcsa hangok jönnek a házból.
  • ZsZso
    #12454
    OFF:
    "legyen vki olyan segítőkész hogy válaszol rá és ne feleslegesen mondjon olyanokat hogy pl : faq"

    Azt azért hozzátenném, hogy csak úgy hívatkoztunk FAQra, ha benne volt a válasz a kérdésedre. Hadd ne mi legyünk a bambák, mert a (pl.) 3 kérdésből 2 amit felteszel az FAQban már ott van ...
  • Kandurex
    #12453
  • BEAST #12452
    az npc aki eladta a házat , akitől a kulcsot kaptad , akinek fizettél , stb , mond egy nevet és a bolt nevét ahol kiegészítőket és bútorokat vehetsz
  • CsőKujts
    #12451
    Pedig igazad van. Elnézést én ilyen kezdő fórumozó volnék. Legközelebb türelmesebb leszek. :)
  • MrAndree
    #12450
    Házat hogyan lehet kicsit szépíteni és bútorozni? Tudom hogy már kérdeztem de azót már volt vagy 200 komment. :)
  • BEAST #12449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah , meglestem melyik küldetés ez , már nem nagyon emlékeztem rá a líder megkér hogy keresd meg x-et , az egyik mage azt mondja egy kis csínyért cserébe segít megkeresni , el kell lopnod a líder fiókjából a könyvét és visszavinni a mage-nek aki kérte , ezután visszaváltoztatja az "eltünt" társát aki mindvégig ott volt mellette
  • Fritz Von...
    #12448
    Nm. :)
  • CsőKujts
    #12447
    Köszönöm! :) Végülis logikus. Amúgy elolvastam meg mászkáltam néztem a recepteket. Elmentem vissza az invisibility küldihez beszéltem a láthatatlan varázslóval és elkeseredésemben neki is estem. :) Persze nem sok sikerrel. Csak utána jöttem ide. Thx!
  • MerlinW
    #12446
    Ne stresszelj már itt, Fred épp most nyalta ki a feneked, ill én is megmondtam hogy mi a pálya. Ha nem tudjuk a választ nem írunk, ha tudjuk írunk. Ha nem vesszük észre az óránkénti 100 kommentes forgalomban a hozzászólásod, nem írunk, ha igen, és tudjuk a választ, akkor írunk. De ha nem tudjuk nem írunk. Értem?:)
  • Kandurex
    #12445
    Figyuzzá rám. Marha egyszerű, ugyanazt a kérdést, ne rakd fel, csak kb. minden 200 - 300 komment után. Nállam bevált. Vagy csak linkelj a kérdésre. De ne ismételgesd. Olyan ez, mint a mikor odamész egy halál idegen társasághoz és folyton azt kérded, 20 másodpercenként, hogy miért piros a mennyezeti lámpa...na jó kissé sarkított, de kb. a lényeg ez. nyugizzá, pihenjé, próbákozzá, egyszer ugyis jön valaki, vagy valami ami megoldja, vagy válaszol.
  • steweee
    #12444
    +grebbernek

    nagyon köszi a kimerítő válaszokat, két nap óta első hogy válaszolnak normálisan a kérdéseimre. megint sokmindenre rájöttem(ezeken kívül is)

    a 10-es kérdésre esetleg tudjátok (megnézitek az .ini-tekben) a választ?
  • CsőKujts
    #12443
    Ok! Thx és elnézést a paranoiám miatt. :) Csak azt hittem ez ilyen alap feladat... Sory!
  • CsőKujts
    #12442
    Csak miértet akarom tudni. Mondjátok azt, hogy csak haveroknak ismerősöknek fáradtok vagy, hogy nem tettszik a nevem. Tudomásul veszem és lelépek. De azt nem díjazom ha semmibe vesznek..
  • Fritz Von...
    #12441
    OFF

    Most lesznek a választások, lehet dönteni milyen legyen az ország... :PP
    (tökmindegy sztem). :)

    ON
  • PiszkosFred
    #12440
    Ha tudok, válaszolok neked is. De sajnos az a helyzet, hogy csak pár napja játszok, és fingom sincs az apró részletekről. És igen, nekem is kellene rakás spell. De addig járom a boltokat, amíg nem találok. És nem azért nem válaszok én személy szerint amire te gondoltál, hanem azért, mert nem vagyok a szükséges információk birtokában, és annak semmi értelme, hogy naponta 200szor leírjam, hogy bocs, de nem tudom...

    3 napig kerestem lockpicket, mire aztán megkérdeztem a fórumon, amire jött válasz kb fél nap múlva. Azóta ha más kérdezi, arra tudok válaszolni - még térképet is adok ;] És hidd el, ha egyszer e késői órán valaki tudni fogja a kérdésre a választ, meg fogod kapni azt. De félő, hogy napi 1000 kommentszám miatt a topik hamar elnyeli a kérdésedet, ezért kérdezz rá még párszor nyugodtan, majd ha megvan a válasz, akkor küldj egy msg-t ZsZso-nak, hoyg rakja be a FAQba, és küldj egyet nekem is, hogy én is rakjam fel a HQ készülő mit hol mennyiért rovatába.

    Paranoia rulz ;]
  • Fritz Von...
    #12439
    Olvasd el figyelmesen a quest logot. Nem kell semmiféle lötty, hanem a haverjának kell egy szívességet megtenni, és ő fogja láthatóvá tenni.
  • CsőKujts
    #12438
    Ok lehet savazni, de biztos vagyok benne, hogy többen is tudják merthát ugye a mages guildbe belépéshez kell a küldi. Azt közbe már több embernek is válaszoltatok. Elárulja rólam pld. azt, hogyha én tudnám akkor azonnal segítenék plusz az én hozzáállásom nem olyan mint azoké akik egy ilyen egyszerű kérdésre nem válaszolnak. Persze tudom, hogy ez nem egy szeretetszolgálat. De eddig semmilyen segítséget nem kértem és nem is fogok mert korrektül viszem a játékot és már csomó feladatot megcsináltam. Ez nem megy. Azért annyit megérdemelnék, hogy ha mást nem annyit benyögtök, hogy x.
  • MerlinW
    #12437
    Semmi semmi csak hülyültem:)
  • BEAST #12436
    ezüst vagy bármilyen mágikus fegyver sebzi őket
  • MrAndree
    #12435
    Szerezz ezüst fegyvert az is sebzi.
  • grebber
    #12434
    Legalább probálok segíteni!
  • BEAST #12433
    pff ... ha nem tudom a választ szerintem logikus hogy nem válaszolok , de az már sokat elárul rólad hogy egy játékban elakadsz , nem kapsz választ és máris a mi hibánk hogy nem tetszik valami az országunkkal :DDD
  • MerlinW
    #12432
    Szó sincs róla, csak egyrészt ez nem cset, másrészt, valszeg nem tudjuk.
    Arra meg ne várj, hogy mindenki ideírja hogy nem tudja.

    Én lootoltam, boltban nemtom van-e sosem kerestem. Ha meg itt nem tudnak segíteni, olvass utána másmerre is.
  • PunkZoli
    #12431
    köszönöm szépen:)
    bár én barbár vagyok ,szal nehézkes lesz a fegyvertelen kill:D
  • MerlinW
    #12430
    Fred válaszai nyertek, Grebber köszönjük, majd értesítünk..:)
  • CsőKujts
    #12429
    Ja már értem, itt ilyen world of warcraftos hiper super rpg fanoknak válaszolnak csak? Akkor bocs. Imádom ezt a magyar mentalitást. Ezért tart itt ez az ország ahol...
  • grebber
    #12428
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az istennő csak akkor szól hozzánk, ha előtte feláldozunk neki egy Glow Dust-ot. Ezt a fényes port egy Will-o-the-wisp-ből tudjuk kinyerni, méghozzá úgy hogy ezt a közelben repkedő kis lidércet megöljük (közönséges fegyver nem sebzi, de pl. egy tűzlabda már igen), és az utána maradó világító port magunkhoz vesszünk, amit pontban reggeli 6 órakor feláldozunk Azurának.

    Az istenség csak akkor hajlandó átadni a Daedra tárgyat, ha előtte teljesítünk neki egy apró küldetést: Azura öt követője egykoron egy vámpír csapdájába esett, minek köszönhetően maguk is vérszívókká – és egyben gonoszakká – váltak. A mi feladatunk az lesz, hogy felkutassuk a vámpírrá vált követők búvóhelyét (Gutted Mine – délnyugatra van Azura oltárától, fenn egy hegy tetején) és halál eszközével szabadítsuk fel lelküket a hitvány, élőholt mivolttól. A bányában csakugyan megtaláljuk az öt delikvens, elég húzós csaták lesznek, igyekezzünk egyszerre csak egy vámpír figyelmét magunkra vonni. A hátsó járatokat egy kőajtó zárja el, ezt egy közeli helyen függeszkedő kapcsoló megrántásával tudjuk feltárni.

    Ha sikerrel járunk Azura átadja jutalmunkat egy Daedra lelkét foglyul tartalmazó soul gem-et, az Azura Star-t, melyet vigyünk el Martinnak.


  • zoenn
    #12427
    Elkészült a főküldetések végigjátszása, feltehetőleg hamarosan kint lesz az Oblivionhq-n!
  • PunkZoli
    #12426
    ja megtörtént ,de csak annyi ,hogy hajnalba mennyek vissza,akkor meg a szobor szopat hogy nincs offferemben a properti...
    aztán meg a gettófészek csak azt hajtogatják hogy ellettt mondva a cucc,...de mindegyik eszonyya
  • grebber
    #12425
    1- van kétkezes fegyver
    2-nemtudom mérget lehet-e de lemet fejleszteni varzzsal
    3-FRAPS progi :D vagy a gameben konzolba beirod tdt
    4-ellehet valami grass akármi aszem
    6- 84.25-ös nálam jól teljesit semmi gond vele
    7- HDR (High Dynamic Range model) vakító effekt és a réseken beszűrődő fények is valósághűen jelennek meg.
    8- használj küldö progit pl FRAPS vagy Quick Screen Capture
    9- gondolom mint más gameben ember mögé osonsz és elkapod hátulról.
  • MrAndree
    #12424
    Kicsit pénzeled őket fogadjunk elmondják. Legalábbis nekem elmondták.
  • PiszkosFred
    #12423
    1 - kétkezes van, két egykezes (dual wield) nincs.
    2 - Lehet
    3 - fraps nevű programmal
    4 - grass distance minimumra, és akkor csak felszín textura utal a fűre
    5 - fade opciók, item és a másik nevére nem emlexem, talán object (option menu)
    6 - nálam 6600gtvel 84.21es van, és a világon semmi problémám nem volt még eddig.
    7 - FÉnyviszonyokat realisztikusan kezelő akármi (eljárás?), mint amikor a sötét szobából kimégy a napra, aztán jól elgázol a villamos, mert nem láttad hogy jön, lévén hogy nem láttál semmit, kell a szemednek egy kis idő hogy a pupilláid beállítsák a kedvező konfigot számodra. De lehet hogy nem.
    8 - az ini modszer bugos, használj fraps-t, úgyis kell az fps miatt, ha olyan szép sárgát akarsz. ha elég a játék fps mutatója is, akkor konzol (0 gomb) és tdt (FAQban a többi opció)
    9 - megfogni kisebb dolgokat és odébbpakolni. Pl ledobsz egy kardot, megfogod a grab gombbal, nekivágod a csapda zsinegjének, és azzal akitválod. NPC házaiban ne használd, lopsának minősül és jön a yard...
  • PunkZoli
    #12422
    gyáá ,nemmonnyák el:(
  • CsőKujts
    #12421
    Itt csak a kampisoknak segítenek? Gondolom össze kell kotyvasztani a receptet ami az asztalon van de feleslegesen nincs kedvem futkározni. Lécci legalább csak annyit, hogy aztat kell csinálni?